Talku: تماس های تلفنی پیام کوتاه در فروشگاه App ، 10 برنامه تماس تلفنی برتر Android

10 بهترین برنامه تماس رایگان برای Android

من می خواهم که شما خیلی خیلی بخاطر اینکه می توانید به من کمک کنید تا برنامه خود را iPad 2 بارگیری کنید. من فردی هستم که در سطح فقر زندگی می کنم یا پایین تر از آن است و با داشتن این تنها زندگی مقرون به صرفه من است. شما قطعاً شماره 1 در کتابهای من هستید.

Talku: تماس تلفنی پیام کوتاه 4+

من می خواهم که شما خیلی خیلی بخاطر اینکه می توانید به من کمک کنید تا برنامه خود را iPad 2 بارگیری کنید. من فردی هستم که در سطح فقر زندگی می کنم یا پایین تر از آن است و با داشتن این تنها زندگی مقرون به صرفه من است. شما قطعاً شماره 1 در کتابهای من هستید.

amirrrrrrrrrrrrrrrrr ، 2023-08-28

شما نمی توانید ، در این شماره رایگان دریافت کنید

شما نمی توانید ، در این شماره رایگان دریافت کنید

پاسخ توسعه دهنده ,

آیا می توانید جزئیات بیشتری در مورد شکایت های خود در برنامه از طریق من – کمک کنید & در مورد ما – بازخورد? ما در آینده نزدیک سعی خواهیم کرد تا آن را حل کنیم و بداهه سازیم. لطفاً اطلاعات خود را از طریق بازخورد در برنامه ما بگذارید ، تیم پشتیبانی ما بر اساس اطلاعات شما با مشکل شما برخورد خواهد کرد

Francustamous ، 2023-08-23

خراش

هیچ کد منطقه کانادایی وجود ندارد حتی اگر عکسی از پرچم کانادا وجود داشته باشد.

پاسخ توسعه دهنده ,

آیا می توانید مسئله را با جزئیات با تصاویر درون برنامه از طریق “من” -> “راهنما و درباره ما” گزارش دهید-> “بازخورد یا گزارش یک استثنا” ، و همچنین “ارسال اطلاعات تشخیصی به Talku” را از بین ببرید? این بهتر به ما کمک می کند تا حساب خود را پیدا کنیم و برای شما بررسی کنیم.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Newtone Communications Inc اعلام کرده است که شیوه های برنامه از نظر محرمانه ممکن است شامل پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده های مورد استفاده برای اهداف ردیابی

داده ها به شما مرتبط نیستند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما با هویت شما مرتبط نیست:

  • محل
  • جزئیات تماس
  • مخاطب
  • محتوای کاربر
  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا با توجه به سن شما ممکن است متفاوت باشد. بیشتر بدانید

جزئیات

فروشنده Newtone Communications Inc

سازگاری آیفون به iOS 10 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. iPad به iPados 10 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. iPod Touch به iOS 10 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا نسخه بعدی و یک مک با تراشه Apple M1 یا نسخه بعدی.

فرانسوی ، انگلیسی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، ترکی

10 بهترین برنامه تماس رایگان برای Android

زمان استفاده از تلفن های ثابت تقریباً به پایان رسیده است. بین اینترنت به راحتی در دسترس و تلفن های هوشمند ، به راحتی می توان این سیم را برای چیزی که ارزان تر ارزان تر است ، برش داد. شما هنوز هم نیاز به یافتن یک اتصال داده مانند بسته های اپراتورها یا Wi-Fi دارید ، اما هر برنامه از این لیست به شما امکان می دهد به صورت رایگان تماس بگیرید. در اینجا بهترین برنامه های تماس رایگان برای Android آورده شده است !

Facebook Messeger

برنامه های فیس بوک به طور کلی کاملاً متوسط ​​هستند. آنها بی دست و پا ، کند و باتری زیادی مصرف می کنند. اما تقریباً همه از فیس بوک استفاده می کنند. این او را به یک گزینه نسبتاً خوب تبدیل می کند. Facebook Messenger برنامه پیام رسانی خودمختار فیس بوک است. این برنامه شامل پیام های رایگان ، تماس های رایگان و مکالمات ویدیویی رایگان است. علاوه بر این ، او حتی برخی از بازی ها را نیز برای بازی دارد. تنها چیزی که شما نیاز خواهید داشت این است که با کسی در فیس بوک دوست شوید و سپس می توانید استفاده از آن را شروع کنید ، حتی اگر در بعضی موارد لازم نباشد. این یک کاربرد خوب است که امتحان کنید ، زیرا متقاعد کردن مردم به استفاده از فیس بوک آسانتر از حرکت است.

Facebook MessegerFacebook MessegerFacebook Messeger

Google Duo

Google Duo کاربرد مکالمات ویدیویی است. همچنین یکی از ساده ترین استفاده از برنامه های تماس رایگان است. شما فقط باید آن را بارگیری کنید ، آن را باز کنید ، شماره تلفن خود را قرار دهید و سپس شروع به برقراری تماس ویدیویی رایگان کنید. تنها اشکال این است که شخص دیگر نیز باید از Google Duo استفاده کند. با این حال ، خبر خوب این است که Google Duo رایگان و MultiplateForm است. این بدان معنی است که حداقل در iOS و Android کار می کند. این برنامه فقط تماس های ویدیویی برقرار می کند ، اما از کیفیت خوبی برخوردار هستند و می توانید به همان اندازه که می خواهید تماس بگیرید. به روزرسانی اخیر به کاربران امکان می دهد در صورت لزوم فقط تماس صوتی برقرار کنند.

Google DuoGoogle DuoGoogle Duo

شیار

قیمت: رایگان / 6.99 دلار

Grooveip یک برنامه خوب برای تماس های رایگان است. این یک شماره تلفن آمریکایی را برای شما فراهم می کند که می توانید به مردم بدهید. خود سرویس از تماس ها و پیام ها پشتیبانی می کند. اما قسمت رایگان کمی نامشخص است. شما می توانید اعتبار را به صورت رایگان کسب کنید. با این حال ، شما باید پیشنهادات را پر کنید و فیلم های تبلیغاتی را تماشا کنید تا آنها را برنده شوید. کمی خسته کننده است ، اما واقعاً کار می کند. البته گزینه خرید اعتبار نیز وجود دارد. این سرویس اعتبار رایگان برای استفاده ماهانه به شما می دهد. این یک برنامه عالی برای تماس های محدود رایگان است. به نظر می رسد این برنامه خوب یا شاید کمی کسل کننده باشد به دلیل تمام به روزرسانی ها. اما در پایان ، رایگان است ، بنابراین ما زیاد شکایت نخواهیم کرد.

شیارشیارشیار

پاتوات

Hangouts قهرمان فعلی Google در زمینه برنامه های پیام رسانی است. دارای یک تن ویژگی است. شما می توانید تماس های صوتی ، تماس های ویدیویی برقرار کرده و به هر کسی پیام به صورت رایگان ارسال کنید تا زمانی که از پاتوق ها نیز استفاده کنند. علاوه بر این ، شما قادر به بارگیری برنامه Dialer Hangouts هستید که به شما امکان می دهد بدون استفاده از صورتجلسه بسته های خود ، بیشتر شماره های آمریکایی و کانادایی را به صورت رایگان فراخوانی کنید. این یک ترکیب قدرتمند برای افرادی است که می خواهند تماس رایگان داشته باشند. و این سرویس به شما امکان می دهد به صورت رایگان ثبت نام کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید فقط یک حساب Google است.

پاتواتپاتواتپاتوات

اسکایپ

اسکایپ یکی از محبوب ترین برنامه های تماس رایگان است. ویژگی اصلی آن امکان استفاده در تلفن های همراه ، رایانه ها ، تبلت ها و سایر دستگاه های IT است. می توانید پیام ها را به صورت رایگان ارسال کنید ، تماس صوتی و تماس های ویدیویی را به سایر کاربران اسکایپ ارسال کنید. اگر می خواهید با شماره تلفن های واقعی تماس بگیرید ، باید برای اعتبار پرداخت کنید. با این حال ، هنوز هم تعداد زیادی از افراد با حساب اسکایپ وجود دارند. انجام این تماس ها به صورت رایگان نباید دشوار باشد.

اسکایپاسکایپاسکایپ

پیام رسان خصوصی ، تلگرام یا واتساپ را سیگنال دهید

سیگنال پیامبر خصوصی

پیامبر خصوصی سیگنال یک سرویس به طور فزاینده ای محبوب است که عمدتاً مربوط به امنیت است. این آشکارا باز و رمزگذاری تمام آنچه ارسال می شود ، از جمله تماس های صوتی ، پیام های متنی و سایر مطالب در مکالمه است. علاوه بر این ، تماس های رایگان و همچنین پیام های رایگان ارائه می دهد ، اگرچه افراد دیگر نیز باید از پیام رسان خصوصی سیگنال استفاده کنند. و همه چیز کاملاً رایگان است ، حداقل برای لحظه. مطمئناً برای کسانی که می خواهند تماس رایگان برقرار کنند اما در همان زمان برای امنیت نگران هستند ، یک گزینه اساسی است.

پیام ها ناپدید می شوندسیگنال پیامبر خصوصیسیگنال پیامبر خصوصی

لاغر

قیمت: رایگان / 4.99 دلار

ما قصد داریم در مورد Slack صحبت کنیم. با این حال ، این برنامه در واقع می تواند با افراد دیگری که از آن استفاده می کنند ، تماس رایگان برقرار کند. این یک سرویس گربه به طور فزاینده ای محبوب است که هدف آن استفاده از مشاغل بزرگ و کوچک است. می توانید کانال های متنی ایجاد کنید ، به صورت جداگانه پیام ارسال کنید. علاوه بر این ، در یک تن از برنامه های دیگر قرار می گیرد. همچنین چند برابر است و برقراری تماس ها بسیار آسان است. با این حال ، اگر با مردم از انتهای دیگر جهان صحبت کنید ، ممکن است آنها کاملاً واضح نباشند. در حال حاضر ، Slack تقریباً برای همه کاملاً رایگان است.

پیام های خفه کنندهرابط سالکSalck آنچه را که می خواهید پیدا کنید

متغیره

قیمت: رایگان با خریدهای یکپارچه

TextNow برنامه ای است که پیام های رایگان و تماس های رایگان ارائه می دهد. شماره تلفن خود را دریافت خواهید کرد که واقعاً می توانید به افراد دیگر بدهید. علاوه بر این ، شما می توانید با مردم در ایالات متحده و کانادا به صورت رایگان تماس بگیرید. اما برای تماس با شماره های بین المللی باید هزینه کنید. اگر در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید عالی نیست. اما این دقیقاً همان چیزی است که اگر در آنجا زندگی می کنید به دنبال آن هستید. کل برنامه توسط تبلیغات تأمین می شود. و ثبت نام به یک طرح می تواند تبلیغات را حذف کند. در یک کلام ، این بهترین برنامه برای برقراری تماس های رایگان در حال حاضر است.

متغیرهمتغیرهمتغیره

صدای جیر جیر

قیمت: رایگان / 4.99 دلار

Viber با یک سرویس VoIP اساسی شروع کرد. این در یک سرویس کامل توسعه یافته است که بحث های پیام رسانی ، مکالمات صوتی و حتی گربه های ویدیویی را ارائه می دهد. شما می توانید برای استفاده رایگان از Viber با هر کسی تماس بگیرید. مانند اسکایپ ، اگر می خواهید برای افرادی که از Viber استفاده نمی کنند ، باید هزینه کمی بپردازید. علاوه بر این ، با یک تن از ویژگی های دیگر همراه است. برخی از آنها ، مانند پیام های پنهان ، می توانند مفید باشند. با این حال ، بسیاری از وظایف او چیزهای کوچک و دست و پا چلفتی مانند برچسب هایی است که مهم نیستند.

صدای جیر جیرصدای جیر جیرپیام رسان

واتساپ

آخرین برنامه WhatsApp محترم است. این فقط با یک بستر متنی شروع شد ، اما به آرامی تکامل یافته است تا شامل تماس های رایگان و مکالمات ویدیویی رایگان شود. مانند اکثریت ، فقط در صورت ارتباط با شخص دیگری که از WhatsApp استفاده می کند ، می توانید از عملکرد تماس رایگان استفاده کنید. از آنجا که این یکی از محبوب ترین برنامه های گربه است ، جذب افراد دیگر نباید خیلی بد باشد. این بسیار زیاد است ، قدرتمند است ، و واقعاً خوب کار می کند. این همچنین دارای ویژگی های متنوعی دیگر است که به بهتر شدن تجربه کمک می کند.

واتساپواتساپپیام رسان واتساپ

Pacilita Product Dotrans عکس ، مخاطبین ، پیام کوتاه ، موسیقی ، فیلم و موارد دیگر را بین iPhone/iPad/Android و رایانه خود انتقال می دهد.