میزان اشتراک زنگ هشدار در خانه چقدر است?, قیمت یک بی سیم Télésurveillée Verisure – زنگ هشدار

قیمت زنگ هشدار: آنچه شما باید بدانید

سوال: چه اتفاقی می افتد اگر فراموش کنم قبل از عزیمت زنگ هشدار خود را غیرفعال کنم ?
پاسخ : اگر فراموش کنید که قبل از عزیمت زنگ هشدار خود را غیرفعال کنید ، مرکز نظارت verrisure با شما تماس می گیرد تا بررسی کنید که آیا همه چیز خوب است.

میزان اشتراک زنگ هشدار در خانه چقدر است ?

اشتراکی

نرخ اشتراک زنگ هشدار خانه Verisure 29.90 یورو در هر ماه است. این شامل نصب زنگ هشدار ، نظارت از راه دور 24 ساعته و همچنین کمک در صورت نفوذ است.

نرخ اشتراک خانه Verisure

Verisure یک شرکت متخصص در سیستم های هشدار خانه است. این بسته های اشتراک مختلف را ارائه می دهد ، با نیازهای هر مشتری سازگار است. نرخ اشتراک با توجه به تعداد قطعات محافظت شده ، نوع سیستم هشدار انتخاب شده و سطح خدمات مورد نظر محاسبه می شود.

بسته های اشتراک Verisure از 9.90 در ماه شروع می شود. این نرخ شامل نصب سیستم هشدار ، تعمیر و نگهداری و کنترل از راه دور توسط نمایندگان امنیتی Verrisor است. مشتریان همچنین می توانند از خدمات اضافی مانند نظارت تصویری و نظارت از راه دور با یک مکمل استفاده کنند.

نرخ اشتراک خانه Verisure بسته به نوع خانه

Verisure بسته به نوع خانه ، انواع مختلفی از اشتراک ها را برای آلارم خانگی خود ارائه می دهد. اشتراک برای خانه های جداگانه گران تر از اشتراک آپارتمان ها است. اشتراک برای خانه های جداگانه از 29.90 یورو تا 79.90 یورو در ماه متفاوت است. اشتراک آپارتمان ها از 19.90 یورو تا 49.90 یورو در ماه متفاوت است. اشتراک برای خانه های جداگانه شامل نظارت از راه دور 24 ساعته و همچنین یک سرویس مداخله در صورت زنگ هشدار است. اشتراک آپارتمان ها شامل یک سرویس مداخله در صورت زنگ هشدار و نظارت از راه دور در ساعات کاری است.

نرخ اشتراک خانه Verisure بسته به تعداد قطعات

نرخ اشتراک برای آلارم های منزل Verisure بسته به تعداد قطعات مورد بررسی متفاوت است. به طور کلی ، هرچه قسمت های بیشتری وجود داشته باشد ، هزینه اشتراک نیز بیشتر می شود. با این حال ، بسته های ویژه ای برای خانه ها یا خانه های بزرگ وجود دارد که دارای یک سیستم هشدار پیچیده هستند ، به عنوان مثال آنهایی که دارای سیستم ویدیویی هستند که در حال ضبط نرم افزار برای ضبط جریان زنده است. Verisure همچنین تخفیف هایی را برای مشتریانی که چندین هشدار خانگی خریداری می کنند ارائه می دهد.

زنگ هشدار

نرخ اشتراک خانه Verisure بسته به منطقه جغرافیایی

Verisure شرکتی است که در زمینه ایمنی کالاها و افراد متخصص است. این خدمات هشدار و نظارت 24/7 را ارائه می دهد. Verisure بسته به منطقه جغرافیایی که در آن خانه است ، بسته های اشتراک مختلفی را ارائه می دهد. بنابراین نرخ اشتراک بسته به محل اقامت متفاوت است.

برای مسکن واقع در سرزمین اصلی فرانسه ، نرخ اشتراک 29.90 در هر ماه است. این بسته شامل نصب و نگهداری زنگ هشدار و همچنین مداخله در صورت هشدار است.

همچنین بخوانید: دستگاه هایی که برای تأمین امنیت باغ خود قرار دارند چیست؟ ?

برای محل اقامت در خارج از کشور ، نرخ اشتراک 39.90 در هر ماه است. این بسته همچنین شامل نصب و نگهداری زنگ هشدار و همچنین مداخله در صورت هشدار است.

Verisure همچنین بسته هایی با اشتراک سالانه ارائه می دهد. نرخ سالانه مسکن واقع در سرزمین اصلی فرانسه 299 است که کاهش 10 ٪ است. نرخ سالانه مسکن واقع در خارج از کشور 399 است که کاهش 15 ٪ است. این بسته ها همچنین شامل نصب و نگهداری زنگ هشدار و همچنین مداخله در صورت هشدار است.

Verisure همچنین بسته های بدون اشتراک را ارائه می دهد. قیمت اسکان واقع در سرزمین اصلی فرانسه 499 است. قیمت محل اقامت در خارج از کشور 599 است. این بسته ها شامل نصب و نگهداری زنگ هشدار و همچنین مداخله در صورت هشدار است.

نرخ اشتراک خانه Verisure بسته به گزینه های انتخاب شده

قیمت اشتراک برای آلارم های منزل Verisure بسته به گزینه های انتخاب شده برای سیستم های پیرامونی متفاوت است. اشتراک های اساسی از 29.90 یورو در هر ماه شروع می شود ، که شامل قیمت تجهیزات و نصب است. گزینه های اضافی را می توان به اشتراک اصلی مانند نظارت از راه دور ، که از 5 یورو در ماه شروع می شود اضافه کنید. اشتراک ها را می توان ماهانه یا سالانه پرداخت کرد.

نرخ اشتراک زنگ هشدار خانه Verisure 36.90 یورو در هر ماه است. این شامل نظارت از راه دور 24 ساعته ، عیب یابی در صورت بروز مشکل و نگهداری زنگ خطر است.

سؤالات متداول: به طور خلاصه

سوال: میزان اشتراک زنگ هشدار در خانه چقدر است ?
پاسخ : نرخ اشتراک زنگ هشدار خانه Verisure به سطح امنیت مورد نیاز شما بستگی دارد.

سوال: نصب زنگ هشدار در خانه چقدر است ?
پاسخ : نصب زنگ خانه Verisure رایگان است.

سوال: چه اتفاقی می افتد اگر فراموش کنم قبل از عزیمت زنگ هشدار خود را غیرفعال کنم ?
پاسخ : اگر فراموش کنید که قبل از عزیمت زنگ هشدار خود را غیرفعال کنید ، مرکز نظارت verrisure با شما تماس می گیرد تا بررسی کنید که آیا همه چیز خوب است.

سوال: که به مرکز نظارت بر ارشام دسترسی دارد ?
پاسخ : فقط متخصصان مرکز نظارت بر Verisure به اطلاعات مشتری دسترسی دارند.

سوال: چه اتفاقی می افتد در صورت نفوذ در هنگام هشدار خانه Verisure ?
پاسخ : در صورت نفوذ ، مرکز نظارت بر شما با شما تماس می گیرد و در صورت لزوم با پلیس تماس می گیرد.

قیمت زنگ هشدار: آنچه شما باید بدانید

شما می خواهید خانه خود را تأمین کنید ? شما قصد دارید یک سیستم هشدار نصب کنید اما می خواهید ابتدا از قیمت ایده بگیرید ?

نقل قول خود را بخواهید یا با شماره 02 887 08 74 با ما تماس بگیرید

دوربین رایگان*

*یک دوربین ضروری Arlo به ارزش 199 یورو VVAC 21 ٪ هنگام نصب یک سیستم هشدار سبز به صورت رایگان نصب می شود ، تنها در صورتی که مشتری مطالعه ایمنی رایگان را بپذیرد. پیشنهاد با سایر تبلیغات و / یا تخفیف ها ارائه نمی شود. پیشنهاد معتبر تا 09/30/2023.

ردیاب های شوک و دهانه

ردیاب دوربین بی سیم

دوربین HD بی سیم Arlo

روش SOS رویه SOS و فعال سازی توسط نشان + Sirene و Suarter با ارتباطات دو جهته

آشکارسازهای دود هوشمند

Vbox Pro ، به مرکز هشدار وصل شده است

بروشور بازدارنده

محصولات

ردیاب های شوک و دهانه

ردیاب دوربین بی سیم

دوربین HD بی سیم Arlo

روش SOS رویه SOS و فعال سازی توسط نشان + Sirene و Suarter با ارتباطات دو جهته

ردیاب دود هوشمند

Vbox Pro ، به مرکز هشدار وصل شده است

بروشور بازدارنده

به اندازه هشدارها قیمت های زیادی وجود دارد

چندین عامل بر قیمت زنگ هشدار تأثیر می گذارد: آیا این یک اطلاع رسانی ، سیستم نظارت است ، آیا بی سیم است یا بی سیم ?

سیستم های زنگ هشدار به اصطلاح “خودی” سیستم های مرتبط با سیستم پیام رسانی هستند. در صورت زنگ هشدار ، اینها یک اعلان را برای شما ارسال می کنند ، به عنوان مثال از طریق پیام کوتاه به شما هشدار می دهند که زنگ هشدار آغاز شده است. این وظیفه شماست که اگر در خانه نیستید اما در دسترس هستید ، یا سعی کنید با کسی در اطراف خود تماس بگیرید تا ببینید که در آنجا چه می گذرد ، اقدام کنید. این سیستم این مزیت را دارد که هزینه های بسیار قابل توجهی را تولید نمی کند. به طور کلی این یک قیمت ثابت هنگام خرید تجهیزات است و حتی اگر بی سیم باشد می توانید خود را قرار دهید. اگر سیستم سیم کشی شود ، هزینه نصب نیز خواهید داشت زیرا باید کابل های عناصر مختلف موجود در خانه خود را منتقل کنید تا آنها را به واحد مرکزی وصل کنید. در بعضی موارد ، سرویس پیام رسانی نیز پرداخت می شود.

سیستم های هشدار تلویزیون, در مورد آنها ، به یک مرکز نظارت از راه دور مرتبط هستند.

در Verisure ، مرکز نظارت از راه دور مبتنی بر بروکسل در نزدیکی ناتو یک مرکز معتبر و تأیید شده توسط وزارت کشور است. در اینجا ، در صورت زنگ هشدار ، اپراتورهای ما قادر به دیدن ، گوش دادن و صحبت کردن در خانه هستند تا مستقیماً از طریق سیستم هشدار نصب شده در خانه اقدام درستی انجام دهند. مزیت چنین سیستمی این است که ، چه در خانه باشید و چه نباشید ، در صورت هشدار ، به اپراتور بلافاصله اخطار داده می شود و اگر متوجه شود که واقعاً اقدام به سرقت شده است ، می تواند بلافاصله با نجات تماس بگیرد. او همچنین می تواند در خانه صحبت کند تا سعی کند سارقان را منصرف کند. بنابراین زمان واکنش بسیار مؤثرتر است وقتی می دانید که یک سرقت به طور متوسط ​​تنها 15 دقیقه طول می کشد.

سرانجام ، در اینجا نیز باید بین بی سیم یا سیم تمایز قائل شویم. زیرا قیمت زنگ هشدار نیز وجود دارد ، زیرا نصب یک سیستم سیمی طولانی تر و محدود کننده است.

آنچه باید به خاطر بسپارید

یک سیستم verrision ، زیرا بی سیم است ، کاملاً با خانه یا تجارت شما سازگار است.

یک آپارتمان 85 متر مربع بدیهی است که نیازهای یکسانی به خانه 250 متر مربع ندارد و بنابراین قیمت زنگ هشدار برای هر یک از آنها متفاوت است. بنابراین ، هیچ قیمت منحصر به فردی برای آلارم های ما وجود ندارد ، اما یک قیمت مناسب ساخته شده با نیازهای شما.

به همین دلیل است که ما یک متخصص ایمنی رایگان را به صورت رایگان برای انجام یک مطالعه ایمنی در خانه و انجام نقل قول اقتباس شده با خانه شما ، رایگان و بدون تعهد ارسال می کنیم.