نظر TEMU | نظرات بازرگان را بخوانید ، Temu ، این غول چینی از خرید کم هزینه که به فرانسه راه اندازی می شود?

این غول خرید چینی کم هزینه چینی که در فرانسه راه اندازی می شود چیست؟

Contents

مستقر در بوستون ، TEMU در واقع در سپتامبر 2022 توسط یک شرکت هلدینگ که “برنامه خواهر” چینی خود ، پلت فرم فروش آنلاین Pinduudoo را اداره می کند ، راه اندازی شد.

نظر

کاملاً درست. من چندین بار قیمت را سفارش دادم ..

من چندین بار قیمت برای همه رقابت ها سفارش داده ام. محصولاتی که من خریداری کردم متنوع بودند و آن را با سبزیجات نامتعادل ، لباس ، جواهرات ، اسکرابر برای گربه ها و غیره لایه برداری می کردند.
همه چیز نسبتاً سریع (حدود یک هفته) تحویل داده شد و کیفیت آن صحیح بود. در عین حال در این قیمت ها در آنجا. اما ارزش همه مغازه های معمول را دارد. هیچ لحظه ای کلاهبرداری برای من تا آنجا که من نگران هستم.

تاریخ تجربه: 24 سپتامبر 2023

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

من 6 سفارش را به عنوان یک قاعده درست کردم ..

من به عنوان یک قاعده 6 سفارش ساختم که تجهیزات کنترل شده از کیفیت خوبی برخوردار هستند. مهلت همیشه برگزار می شود. اما در چندین نوبت جعبه های داخلی بسته از هم پاشیده شده است زیرا آنها سر خود را نمی شکنند ، اشیاء سفارش داده شده در کاغذ پلاستیکی بسته بندی شده اند و نه در جعبه. برای بقیه هیچ نگرانی

تاریخ تجربه: 07 سپتامبر 2023

20 ساعت پیش به روز شده است

برای کسانی که هنوز سپتیک هستند

برای کسانی که هنوز سپتیک هستند ، برنامه را بارگیری کرده و این کد 454974948 را در نوار جستجو برای موارد قرار دهید ، می توانید کوپن های 40 یا 70 € کسب کنید ! TEMU یک برنامه عالی است و من واقعاً دوست دارم سفارشات خود را برای کشف موارد جدید بر روی آن قرار دهم.
علاوه بر این ، آنها همیشه خصوصیات خوبی هستند و مطابق با توضیحات.
من خیلی سریع سفارش برمی گردم 🙂

تاریخ تجربه: 20 سپتامبر 2023

من 100 ٪ توصیه می کنم.

من فقط 3 سفارش را با آنها قرار دادم. من قبلاً اولین مورد را دریافت کرده ام و کاملاً راضی هستم. قیمت بی نظیر ، کیفیت خوب. من نمی توانم صبر کنم تا 2 گذشته دیگر را دریافت کنم اما قبلاً حمل شده اند. صادقانه بگویم ، من 100 ٪ توصیه می کنم.
آپارتمان کوچک ، وسایل در یک کیسه پلاستیکی بسته بندی شده و بسیار محکم است. اما مشکلی نداشتم. اما فراموش نکنیم که تحویل رایگان است. واقعاً عالی است.
فکر می کنم به زودی دوباره توصیه می کنم زیرا آنها چنین انتخابی دارند!

تاریخ تجربه: 08 سپتامبر 2023

سفارشات به سرعت وارد شدند/..

سفارشات به سرعت وارد شدند/ مراقب باشید زیرا برخی از موارد سازگار نیستند . دیسک سنگ زنی قطر خیلی کوچک . Sweight برای شل کردن چرخ های غیر سازگار/ تخلیه توزیع برای dischoker غیر سازگار. برای بقیه هیچ نگرانی .

تاریخ تجربه: 06 سپتامبر 2023

مشتریان خود را در نظر بگیرید

شرکتی که تلاش خود را برای برآورده کردن مشتریان خود انجام می دهد.
اولین دستور اشتباه ، در چند ثانیه کاملاً بازپرداخت شد
سفارش چهارم با درخواست خاص برای تسریع در تحویل ، بسته باید حدود ساعت 10 صبح توسط Chronopost وارد شود. این حداکثر از 26 بود
تعهد به جبران خسارت در طول تأخیرها
برخی از شرکت های بزرگ باید مثال بزنند. TEMU همه چیز را درک کرد

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

برای اولین بار سفارش انجام داد ..

برای اولین بار سفارش را انجام داد و کاملاً راضی ، ارسال سریع ، همه موارد مطابق با هیچ چیز برای گفتن بود ، بنابراین ما دو سفارش دیگر را با چندین مورد قرار دادیم ! خواهیم دید

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

واقعاً در بالا !

چندین سفارش تا به امروز و هرگز ناامید نشوید. یک کاسه گربه در وضعیت نامناسب وارد شد ، Temu تقریباً بلافاصله مرا بازپرداخت کرد. من نظرات منفی را نمی فهمم. تا آنجا که من نگران هستم ، تاکنون از خریدهایم در برنامه بسیار راضی هستم.

تاریخ تجربه: 09 سپتامبر 2023

بدون تحویل ساخته نشده است

بدون تحویل تا به امروز .اثبات تحویل آنها جعلی است که در گاراژ Pérols Sur Vézère ارائه می شود به جز این که من در 3 بار کمون کمون کم کمون Pérols Sur Vézère زندگی می کنم .بنابراین به نظر من یک سایت کلاهبرداری یا حداقل تحویل دهندگان نادرست است

تاریخ تجربه: 05 سپتامبر 2023

بزرگترین کلاهبرداری تجارت الکترونیکی

بزرگترین کلاهبرداری تجارت الکترونیکی. لیست نکات منفی طولانی است:
– محصولات بسیار با کیفیت
– محصولاتی که وارد جعبه های DeChirees و برخی از محصولات گمشده می شوند
– تجربه ساخته شده در بیش از 100 سفارش و محیط اطراف 250 محصول
– و بدترین ، نظرات مثبت خلبان اعتماد 98 ٪ همه قوطی ها است

تاریخ تجربه: 24 سپتامبر 2023

سارقان از هر نظر بیشتر شما ..

سارقان از هر طریق بیشتر به هدف بیشتری نزدیک می شوید که از آن دور شوید وقتی که او به شما هدیه های رایگان می گوید بیشتر برنامه خود را به اشتراک می گذارید و به این نکته توجه می کنید که هدایای خود را به دست آورید ، فقط به برنامه ای که به آن احتیاج دارد ، دیدید چیزی برنده نمی شود ..
من همین حرف را در خدمات مشتری گفتم که کسی در پشت رایانه ای که با بیرون آمدن از پیام های اتوماتیک شما را برای احمقانه می کشد با نادیده گرفتن همه چیزهایی که می توانید به آنها بگویید ، شما را برای احمقانه می برد
خیلی بد نیستیم 0 ستاره قرار دهیم
وقت خود را با این دزد هدر ندهید ، هیچ چیز برای برنده شدن وجود ندارد

تاریخ تجربه: 24 سپتامبر 2023

سرویس بی کفایت و کلاهبرداری

من به این خدمات مشتری مراجعه کردم زیرا چندین مبالغ به طور کلاهبرداری مورد تقلب قرار گرفته بودند. آنها هیچ توضیحی به من نداده اند ، هیچ بازپرداختی انجام نشده است. خدمات مشتری به گونه ای طراحی شده است که شما در اسرع وقت رها کنید.
علاوه بر این TEMU نظرات منفی را نشان می دهد تا آنها را ناپدید کنند.
پولت را نگه دار

تاریخ تجربه: 08 سپتامبر 2023

من چیزهای زیادی را در Temu و ..

من چیزهای زیادی را در Temu سفارش دادم و صریحاً از کیفیت وسایل چه برای خانه ، سگ کوچک من یا لباس های من بسیار شگفت زده شده ام. چه کسی در فروشگاه ثروت دارد. من این سایت را بدون تردید توصیه می کنم

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

آفرین

صبح بخیر
من بیش از 35 سفارش را ساختم که هنوز در کمتر از 10 روز وارد شده ام ، این کمتر از 200 شی با رضایت با کیفیت بسیار خوب و پس از فروش جدی نیست.
من موارد منفی را بدون اطمینان در این سایت خوانده ام ، بنابراین این نظر را برای بازگرداندن یک تجربه مثبت که 64 ساله هستم ، قرار دادم و به لطف TEMU می توانم به فرزندانم نوه های خود را که هرگز نتوانسته ام و لذت خرید را ارائه دهم. مثل یک ثروتمند حتی با یک بازنشستگی کوچک.
البته درصدی از مشتریانی وجود دارند که می توانند ناامید شوند و نظرات آنها معتبر است.
اما به مقالات کلاهبرداری TEMU و غیره مراجعه کنید اما از نظر ذهنی ذهنی در رقابت مجاز است.
این 5 ستاره نیست که من برای این موارد آلوده 10 و صفر قرار داده ام.
من اینجا یک مشتری مستقل و صمیمانه را امضا می کنم.

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

1 بررسی دیگر در مورد TEMU را بخوانید

من چرم کوتاه خریداری کردم. یک ژاکت چرمی کوتاه در ..

من یک ژاکت چرمی کوتاه با زیپ Bourgogne خریداری کردم . این ژاکت امروز وارد شده است اما تعجب کرده است که اصلاً در چرم نیست بلکه در 95 ٪ پلی استر و 5 ٪ منشور. من فکر می کنم خوب است که اطلاعات مناسب را نمایش دهید.

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

فریب

قیمت ها جذاب هستند ، اما پیشنهادات محصولات رایگان کلاهبرداری خالص است. از 2 دوست دعوت کنید تا هدایای رایگان خود را داشته باشند. و در پایان شما باید 7 را دعوت کنید ، و هنوز هم کار نمی کند. مبتنی بر سیستم هرمی و بدون هیچ گونه پاداش است. من حتی نمی دانم چگونه برنامه ای که شیوه های تجاری گمراه کننده دارد هنوز هم می تواند وجود داشته باشد. محصولات همانند Aliexpress هستند.

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

مچبورت میکنم

من قبلاً اشاره کردم که این یک سایت کلاهبرداری است. امروز مطبوعات به تازگی در مورد آن صحبت کرده اند. آیا نظرات خوبی می گیرید؟. خوشبختانه من مبلغ زیادی را قرار ندادم..

تاریخ تجربه: 08 سپتامبر 2023

1 بررسی دیگر در مورد TEMU را بخوانید

به طور مرتب در TEMU خریداری کنید.جدی

به طور مرتب در TEMU خریداری کنید.به طور جدی سریع همان شیء در فرانسه.و به خوبی چاه پیچیده شده است.هرگز نگرانی نداشته است.کسانی که از فروشگاه های فرانسه انتقاد می کنند برای بازده پیچیده تر هستند.با توجه به کیفیت پارچه.اگر می خواهید با کیفیت خوب خریداری کنید Chanel ما از این سایت راضی نیستیم

تاریخ تجربه: 13 سپتامبر 2023

2 روز پیش به روز شده است

به کسانی که هنوز سپتیک هستند

برای کسانی که هنوز سپتیک هستند ، برنامه را بارگیری کرده و این کد 454179701 را در نوار جستجو برای موارد قرار دهید ، می توانید از 40 تا 70 € کوپن کسب کنید !
TEMU یک برنامه عالی است ، و من واقعاً دوست دارم سفارشات خود را قرار دهم و موارد دوباره کشف کنم.
من خیلی سریع به یک سفارش برمی گردم 🙂

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

سلام ، از شما برای خرید با ما و به اشتراک گذاشتن تجربه 5 ستاره خود متشکرم! ما بسیار خوشحالیم که شما تاکنون از تجربه خود لذت بردید. رضایت مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است و ما دائما در تلاش برای بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. اگر به هرگونه کمک نیاز دارید ، لطفاً از طریق TEMU به ما پیام دهید.com Gold Tumu App Cat Live Cat. بهترین آرزوها ، تیم TEMU

خطر ! نظرات دروغین ، این سایت کلاهبرداری است

این نظرات دروغین خلبان Trust Trust: چگونه مجریان خلبان اعتماد می توانند به انتشار این نظرات 100 ٪ زاغه ها ادامه دهند ? . این سایت کلاهبرداری است ، هیچ چیز وجود ندارد . DGCCRF در حال مداخله است ، اما تحریک کنندگان در خارج از کشور هستند . خطر

——————————————-
کپی مقاله ای که در مطبوعات منتشر شده است:
شکایات فروشندگان آمازون در حال افزایش است در حالی که بازیگران TEMU دیگر دریغ نمی کنند لیست های خود را برای فروش بهتر نسخه ها با قیمت بسیار پایین تر کپی کنند
درخواست شده توسط فروشندگان آمازون ، چکمه های Towa در تماس و از بین بردن تصاویر و متون امتناع می ورزد
با این حال ، این عمل به وضوح بر گردش فروشندگان قربانی تأثیر می گذارد – اما همچنین مشتریانی که اغلب با یک محصول غیر سازگار یافت می شوند
TEMU همچنان در فرانسه و جاهای دیگر جهان جعبه ای درست می کند. برنامه ، در نیمه راه بین Wish و Shein موارد مختلفی را با قیمت های بی نظیر ارائه می دهد. همه با تخفیف های بسیار جذاب ، تا 90 ٪. این برنامه به Pinduduo ، یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در چین مرتبط است. اما وقتی او تاکنون مطبوعات خوبی داشت ، کلاهبرداری و حداقل واکنش سؤالات TEMU در مورد شیوه های شرکت.

تاریخ تجربه: 24 سپتامبر 2023

TEMU چیست ، این غول خرید کم هزینه چینی که در فرانسه راه اندازی می شود?

پلت فرم خرید TEMU در فرانسه مستقر شده است. با مشکلات جدید مربوط به مصرف ناخوشایند و جمع آوری داده های شخصی.

در ایالات متحده ، بیشترین بارگیری از فروشگاه App در مقابل Tiktok ، Instagram و Snapchat تبدیل شده است. TEMU (تلفظ “Ti Soft”) ، برنامه خرید الکترونیکی کم هزینه امروز در فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، هلند و انگلستان راه اندازی می شود ، آژانس رویترز را اعلام کرد. قبلاً در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند مستقر شده بود.

همانطور که با رقبای خود شین یا آرزو ، همه چیز با قیمت های تخریب وجود دارد: کاپشن های گل برای 4 یورو ، قیچی ابرو برای 89 سنت ، کوتوله های باغ ، کلاه گیس های مردانه ، لوازم جانبی برای تزئین حوزه های آن. یا کلاه کابوی برای همستر.

برنامه خرید الکترونیکی TEMU ، یک نسخه چینی Pinuduodoo ، در حال راه اندازی به فرانسه است

نگرانی در مورد امنیت داده ها

مستقر در بوستون ، TEMU در واقع در سپتامبر 2022 توسط یک شرکت هلدینگ که “برنامه خواهر” چینی خود ، پلت فرم فروش آنلاین Pinduudoo را اداره می کند ، راه اندازی شد.

با این حال در ابتدای ماه آوریل ، استفاده از Pinuduoduo ، که در ایالات متحده بسیار محبوب شده است ، توسط کارشناسان امنیت سایبری پین شد ، که به توانایی آن در جاسوسی از مقادیر زیادی از داده ها هشدار می دهد. پس از نصب ، برنامه Pinuduoduo قادر به نظارت بر فعالیت ها در برنامه های دیگر ، کنترل اعلان ها ، خواندن پیام های خصوصی یا حتی تغییر پارامترهای 750 میلیون کاربر آن است.

همانطور که در مورد Tiktok ، سوال از محل ذخیره داده ها بسیار مهم است ، چین با قانونی که شرکت ها را ملزم به دسترسی به سرورهای خود به درخواست مقامات می کند.

نژاد مصرف کننده

این سایت تشویق می کند با تقویت های بزرگ تخفیف در کمتر از 90 ٪ ، تبلیغات زودگذر ، اما همچنین بازی های آنلاین که اجازه می دهد هدایا را بدست آورند – که به نظر نمی رسد در نسخه فرانسوی برنامه با مشاوره Tech & Co در دسترس باشد.

اگر TEMU بتواند قیمت های خود را بشکند ، با حمل مستقیم از انبارهای چینی خود و خرید مستقیم با هزینه کم به بیش از 11 میلیون تأمین کننده و شریک, شکل به نقل از سخنگوی برنامه ذکر شده توسط CNN.

درمجموع ، کل ارزش ناخالص این سکو در ماه سپتامبر 3 میلیون دلار (حدود 2.7 میلیون یورو) در ماه ژانویه به بیش از 192 میلیون دلار (معادل 175 میلیون یورو) صعود کرده است رویترز.

در حالی که سایت هایی که مقالات را با هزینه و کیفیت پایین تر ارائه می دهند ، در حال افزایش است ، بنابراین ورود TEMU به بازار فرانسه یک سؤال عمومی تر را در مورد یک مورد تشویق می کند مصرف پایدارتر.