سقف های خورشیدی رونمایی شده تسلا که مانند زونا های استاندارد به نظر می رسند ، Tesla Laungches Solar Roof PV کاشی های PV | ناوگان جهانی

تسلا کاشی های PV سقف خورشیدی را راه اندازی می کند

یک نکته جالب توجه که به طور دقیق و لازم برای راه حل سقف خورشیدی ضروری نیست ، یکپارچه Powerwall Tesla است. این باتری خانگی به شما امکان می دهد تا در طول روز برق تولید شده توسط کاشی های PV را ذخیره کرده و از آن استفاده کنید ، هر زمان که به آن نیاز دارید ، از تغذیه شبکه در طول روز با نیرویی که نیازی به آن ندارید و از آن استفاده می کنید از شبکه یا هنگام استفاده استفاده می کنید. برق بیشتر از سقف شما تولید می کند.

سقف خورشیدی تسلا

شما از سال استفاده می کنید منسوخ مرورگر. لطفاً مرورگر خود را ارتقا دهید یا قاب Google Chrome را فعال کنید تا تجربه خود را بهبود بخشید.

×

با تشکر از شما برای ثبت نام به عنوان یک شهروند جهانی. برای ایجاد حساب خود ، لطفاً آدرس ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. شما می توانید با خط مشی رازداری ما مشورت کنید تا دریابید که چگونه ما از اطلاعاتی که به ما ارائه می دهید استفاده می کنیم و استفاده می کنیم. اگر هیچ آدرس ایمیل با حساب Facebook شما در ارتباط نیست ، قبل از ثبت نام باید آن را اصلاح کنید.

درخواست جدید با فیس بوک

×

این حساب غیرفعال شد.

با آدرس تماس@globalcitizen با ما تماس بگیرید.اگر می خواهید حساب خود را دوباره فعال کنید org.

تسلا نه تنها می خواهد سیاره را نجات دهد ، بلکه می خواهند این کار را به سبک انجام دهند.

یکی از شرکتهای برتر اتومبیل برقی و انرژی در جهان اکنون برای آخرین نوآوری خود یعنی سقف خورشیدی 1000 دلار سپرده می پذیرد. پانل های سنتی نامحدود ، سلولهای خورشیدی تسلا مانند مواد بام معمولی به نظر می رسند.

این شرکت ساخته شده از شیشه باسورانه ، این شرکت ادعا می کند که کاشی های آن سه برابر بیشتر از زونا استاندارد است و با ضمانتی همراه است ، “طول عمر خانه شما یا بی نهایت هر کدام که اول باشد.»

توجه داشته باشید که هر کاشی یک سلول خورشیدی دارد ، اگرچه این دو از سطح خیابان قابل تشخیص نیستند. وب سایت این شرکت به مشتریان بالقوه اجازه می دهد تا کل هزینه یک سقف خورشیدی و پس انداز طولانی مدت آنها را بر اساس فیلم مربع خانه خود و نسبت کاشی های خورشیدی و غیر خورشیدی تخمین بزنند.

به گزارش CNN ، ماسک تخمین می زند که بیشتر خانه ها به 40 ٪ پوشش خورشیدی نیاز دارند ، اگرچه این وب سایت 70 ٪ توصیه می کند. خانوارهایی که یک یا چند اتومبیل برقی را شارژ می کنند به بیشتر نیاز دارند.

فیلم مربع خانه و تعداد داستانها دو متغیر است که بر هزینه های نصب و ارزش انرژی تولید می شود. به عنوان مثال ، هرچه داستانهای بیشتری در خانه داشته باشد ، هزینه نصب نیز کمتر است ، اما مقدار انرژی تولید شده نیز هست. این همچنین بر اعتبار مالیات بر سرمایه گذاری خورشیدی که صاحب خانه دریافت می کند تأثیر می گذارد.

مانند سایر فتوولتائیک ها ، سقف خورشیدی قصد دارد در دراز مدت پول مشتری را پس انداز کند ، اگرچه هیچ گوارانرا وجود نخواهد داشت.

در کوتاه مدت ، نصب سقف خورشیدی ده هزار دلار هزینه دارد. برای یک خانه دو طبقه ، 2.467 فوت مربع (اندازه متوسط ​​یک خانه جدید و مجرد خانوادگی در ایالات متحده) در Raleigh ، NC ، هزینه بی تحرک ارزش انرژی تولید شده بیش از 30 سال را کاهش می دهد و باعث از بین رفتن خالص از دست می شود 1400 دلار ، گزارش های NPR.

با این حال ، بسته به بازار انرژی محلی ، ارزش انرژی تولید شده می تواند سود داشته باشد. به عنوان مثال ، در ایالت نیویورک نیز طبق گفته ماشین حساب ، در همان بازه زمانی سود خالص حدود 20،000 دلار ایجاد می کند.

هزینه ها شامل مواد ، نصب و از بین بردن سقف قبلی است.

به گزارش بلومبرگ ، این قیمت حدود 30 ٪ بیشتر از یک پنل خورشیدی معمولی پشت بام است ، اما کمتر از تخمین های اصلی است. فروش اولیه ماسک انتظارات آهسته است. با این حال ، بلومبرگ می گوید ارزش زیبایی شناسی ، همراه با ضمانت می تواند ارزش افزوده ای را داشته باشد – لازم به ذکر نیست که آنها به زمین کمک می کنند ، که بی ارزش است.

به گزارش NPR ، تسلا آخرین محصول Octuber را اعلام کرد و نصب را در کالیفرنیا آغاز می کند. این شرکت تاسیسات 2017 را به ایالات متحده محدود می کند و سپس آنها را برای مشتریان بین المللی باز می کند.

تسلا در حال حاضر کاشی ها را در دو مدل ارائه می دهد: بافت خاکستری تیره و صاف. Terracotta (“Tuscan”) و Slate در سال 2018 در دسترس خواهد بود.

کاشی های خورشیدی بخشی از آینده ای است که بنیانگذار و مدیرعامل تسلا الون مسک در آن پیش بینی می کند ، که در آن افراد می توانند از طریق خانه خود انرژی را از خورشید ذخیره کرده و از آن برای وسیله نقلیه خود استفاده مجدد کنند.

ماسک گفت: “این واقعاً سه پا مدفوع برای آینده ای پایدار است.”. “انرژی خورشیدی که به یک باتری ثابت می رود ، بنابراین شما شب را به خود اختصاص می دهید ، و سپس یک وسیله نقلیه الکتریکی را شارژ می کنید … می توانید آن را به درخواست همه جهان مقیاس دهید.»

تسلا کاشی های PV سقف خورشیدی را راه اندازی می کند

در تلاش برای ارائه یک رویکرد جامع و متنوع سازی محصولات و خدمات خود ، کاشی های سقفی تسلا Launghes با سلولهای یکپارچه فتوولتائیک (PV) تحت نام سقف خورشیدی. برخلاف پانل های خورشیدی غیرمستقیم ، کاشی های سقف خورشیدی “مکمل معماری خانه در حالی که نور خورشید را به برق تبدیل می کند” ، وبلاگ تسلا خوانده است.

یک نکته جالب توجه که به طور دقیق و لازم برای راه حل سقف خورشیدی ضروری نیست ، یکپارچه Powerwall Tesla است. این باتری خانگی به شما امکان می دهد تا در طول روز برق تولید شده توسط کاشی های PV را ذخیره کرده و از آن استفاده کنید ، هر زمان که به آن نیاز دارید ، از تغذیه شبکه در طول روز با نیرویی که نیازی به آن ندارید و از آن استفاده می کنید از شبکه یا هنگام استفاده استفاده می کنید. برق بیشتر از سقف شما تولید می کند.

اما در مورد تصویر مالی چه می شود? به گفته تسلا ، سقف خورشیدی مقرون به صرفه تر از سقف های معمولی است ، زیرا “در نهایت با کاهش یا حذف صورتحساب برق برای خود می پردازد”. تسلا برچسب قیمت 21 دلار را اعلام کرد.85 در هر فوت مربع (حدود 235 دلار در هر متر مربع). نکته مهم: تسلا از دو نوع کاشی استفاده می کند ، من.اشمیه. خورشیدی و غیر خورشیدی. هر دوی آنها یکسان به نظر می رسند ، اما این آموزش به مراتب وجود دارد ، بدیهی است. در واقع ، در این برآورد قیمت ، تنها یک سوم کاشی ها برق ایجاد می کنند-بقیه کاشی ها غیر حل هستند.

مشتریان مورد علاقه می توانند از وب سایت Tesla بازدید کنند تا بفهمند که یک سقف خورشیدی در مورد آنها چقدر هزینه خواهد داشت و به لطف ماشین حساب سقف خورشیدی چه مقدار پس انداز برق تولید می کند. به ساکنان ایالات متحده ابتدا خدمت می شود – تسلا می گوید اولین تاسیسات تابستان امسال آغاز می شود. بقیه جهان باید منتظر سال 2018 باشند.

کپی رایت تصویر: تسلا ، 2017