Tesla Model Y: ما اثری از نسخه 7 -Seater SUV ، Model Tesla y را پیدا کردیم: چرا نسخه 7 -Seater باید در اروپا به بازار عرضه شود?

Tesla Model y: چرا نسخه 7 -Seater باید در اروپا به بازار عرضه شود

این نسخه به مراحل مونتاژ اضافی نیاز دارد و مطمئناً باید توسط تسلا به عنوان یک گزینه بسیار محدود کننده دیده شود و نرخ تولید را کاهش می دهد. به عنوان اثبات ، نسخه عملکرد مدل فروخته شده در ایالات متحده فقط در نسخه 5 نفره موجود است. همچنین لازم به ذکر است که این گزینه از ژانویه سال 2021 برای آمریکایی ها در دسترس بوده است در حالی که این مدل از سال 2019 در آنجا تولید شده است ، اثبات این که این نسخه برای اجرای آن چندان ساده نیست ، به خصوص برای الون ماسک که می خواهد تا حد امکان گزینه های کمی داشته باشد.

Tesla Model Y: ما اثری از نسخه 7 -Seater SUV را پیدا کردیم

تسلا امروز صبح امروز صبح در اروپا و به ویژه در فرانسه پیشرانه جدید SUV مدل y خود را که ارزان تر از مدل 3 است ، راه اندازی کرد. نسخه 7 نفره این ماشین برقی ، که در ایالات متحده به بازار عرضه شده است ، هنوز در اروپا در دسترس نیست. اما چرا ?

امروز صبح ، تسلا با شروع بازاریابی پیشرانه جدید SUV Model Y ، این فرصت را برای ما ایجاد کرد ، این فرصت را برای ما فراهم می کند تا تفاوت های بین استقلال بزرگ و نسخه های عملکردی را بدست آوریم. در حال حاضر مقرون به صرفه ترین ماشین برقی سازنده آمریکایی است ، ارزان تر از ارزان ترین مدل 3 ! بنابراین توصیه ترین تسلا در حال حاضر است ، به خصوص که با فرمت SUV خود از سدان ایستاده است ، با تنه خود را با یک درب عقب جایگزین می کند. این یک پیشنهاد 5 دره و نه یک درهای 4 است ظرفیت بسیار بیشتر و امکان بار از نظر تنه. اما … مشکلی در این مدل اروپایی y !

یک مکان نسخه 7 برای آمریکایی ها رزرو شده است

همانطور که در سایت تسلا می بینیم ، مصرف کنندگان آمریکایی به نسخه غایب در اروپا و آسیا دسترسی دارند. ما در مورد نسخه با 7 مکان صحبت می کنیم ، در برابر 5 مکان برای مدل اساسی. در ایالات متحده امریکا, برای 3000 دلار (به استثنای مالیات) بیشتر, می توان مدل Y خود را با 2 صندلی اضافی سفارش داد. اینها در سطح تنه اتفاق می افتد و به کودکان یا بزرگسالان کوچک اجازه می دهد تا در آنجا مستقر شوند.

یک سوم خوب فکر کرد

یک سیستم هوشمندانه اجازه می دهد تا ردیف 2 صندلی ها اسلاید شود ، و فضای کم و بیش در پاها را در ردیف 3 بگذارد. دومی البته می تواند دوباره به عقب برگردد تا بتواند سینه ای جادار تری داشته باشد. اما با این وجود حجم دومی با حضور این دو صندلی تاشو کاهش می یابد. برای رسیدن به این دو صندلی ، نباید از تنه عبور کنید ، بلکه در کنار درهای جانبی است. صندلی های ردیف 2 مکانیزمی دارند که امکان دسترسی به اندازه کافی برای دسترسی به ردیف 3 را فراهم می کند ، همانطور که در ویدیوی زیر مشاهده می کنیم.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

چه زمانی Tesla Model y 7 مکان در فرانسه است ?

چرا این گزینه در اروپا و آسیا در دسترس نیست ? آیا روزی به مشتریان اروپایی و آسیایی ارائه می شود و اگر چنین است ، چه موقع ، چه زمانی, ? ما با تسلا فرانسه تماس گرفتیم که نتوانست به این سؤالات مختلف پاسخ دهد. بنابراین ما باید از برخی فرضیه ها راضی باشیم.

اولین مورد این است که مدلهای فروخته شده در اروپا و آسیا در گیگافاکتوری تسلا در شانگهای در چین و برلین در آلمان تولید می شوند. بر خلاف مدل های آمریکایی که در سایت ساخته شده اند. بنابراین می توان تصور کرد که خطوط تولید آمریکا برخلاف سایر کارخانه ها ، با هفت مکان برای این نسخه خاص برنامه ریزی شده است.

این نسخه به مراحل مونتاژ اضافی نیاز دارد و مطمئناً باید توسط تسلا به عنوان یک گزینه بسیار محدود کننده دیده شود و نرخ تولید را کاهش می دهد. به عنوان اثبات ، نسخه عملکرد مدل فروخته شده در ایالات متحده فقط در نسخه 5 نفره موجود است. همچنین لازم به ذکر است که این گزینه از ژانویه سال 2021 برای آمریکایی ها در دسترس بوده است در حالی که این مدل از سال 2019 در آنجا تولید شده است ، اثبات این که این نسخه برای اجرای آن چندان ساده نیست ، به خصوص برای الون ماسک که می خواهد تا حد امکان گزینه های کمی داشته باشد.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط توییتر تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از توییتر را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به شما امکان می دهد محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Anumoid و آن را به اشتراک بگذارید شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

همچنین ، بازار آمریکا با 7 صندلی بسیار علاقه مند به SUV های XXL است ، همانطور که می توانیم به طور مرتب در فیلم ها و سری های فیلمبرداری در سایت مشاهده کنیم. میزان باروری در کشور عمو سام در مقایسه با اروپا نیز بیشتر است و به صندلی های بیشتری در اتومبیل نیاز دارد. این شاید به همین دلیل باشد که تسلا مدل Y را در 7 مکان در ایالات متحده ذخیره می کند. به امید اینکه فقط موقتی باشد. در حالت مقابل ، شما باید به مدل های دیگر مانند مدل X ، آینده Kia EV9 یا مرسدس EQB برگردید تا چند مورد را نام ببرید.

سپس می توانیم با گفتن اینکه پیشرانه مدل 3 در ایالات متحده در دسترس نیست (به جز در نادر خوش شانس) و اینکه بلیط ورود به این ترتیب بالاتر است ..

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

Tesla Model y: چرا نسخه 7 -Seater باید در اروپا به بازار عرضه شود ?

دامنه تسلا

مدل تسلا مطمئناً بزرگترین موفقیت برند آمریکایی وسایل نقلیه برقی است. در واقع ، این مدل اخیراً به بهترین وسیله نقلیه فروش در جهان تبدیل شده است. با این حال در فرانسه و به طور گسترده تر در اروپا ما به همه نسخه ها اجازه نداریم زیرا تنوع موجود در بازارهای دیگر برای خانواده های بزرگ بیشتر در نظر گرفته شده است. Caroom شما را توضیح می دهد !

نسخه 7 نفره موجود در ایالات متحده

در بازار آمریکای شمالی ، مدل تسلا در نسخه ای که 7 مکان ارائه می دهد موجود است. برای رسیدن به آنجا ، او یک نیمکت کشویی دوم اما همچنین دو صندلی ردیف سوم به دست آورد. علاوه بر این ، سرنشینان عقب قادر خواهند بود دستگاه های خود را با درگاه های USB-C بارگیری کنند.

با این حال ، انتظار نداشته باشید که این نسخه در ساعت 7 به تعطیلات برود. در واقع ، به نظر می رسد صندلی های عقب برای سفرهای طولانی در حالی که یک بار آشکار شده است ، دیگر به شما اجازه نمی دهند که از یک تنه حجیم لذت ببرید. برای سفرهای طولانی به بیش از 5 نفر ، شما باید از مدل X Tesla استفاده کنید. با این حال ، برای 3000 دلار ، قیمتی که در تنظیم کننده تسلا نمایش داده می شود ، این نسخه می تواند بسیاری از خانواده ها را در اروپا اغوا کند و اجازه دهد دو مکان تعمیر برای کمک به زندگی روزمره داشته باشد.

به زودی در اروپا ?

تسلا این نسخه را در بازار آمریکای شمالی راه اندازی کرد اما هنوز در اروپا نیست. یک استراتژی دشوار برای درک به ویژه هنگامی که می دانید بسیاری از برش های موجود در 4 مکان در قاره قدیمی فقط با 2 مکان در کشور عمو سام ارائه شده است (هوندا CR-Z ، مزدا RX-7 …). این ثابت می کند که تولید کنندگان همیشه از ارائه ایالات متحده به صندلی های عقب محدود خودداری کرده اند.

به نظر می رسد تسلا می خواهد کدها را بشکند. موفقیت یک نسخه 7 نفره مطمئناً در اروپا وجود خواهد داشت. به خصوص از آنجا که مینی بوس های 7 هیت با ما رونق گرفته اند اما اکنون بازار آنها در مقابل SUV ها رو به کاهش است. سپس برای تسلا جالب خواهد بود که یک مدل Y ، وسیله نقلیه نزدیک به SUV با 7 مکان را فراهم کند که باعث اغوا کردن مشتریان مینی بوس ها و SUV ها می شود.

پستی

روزنامه نگار اتومبیل و عضو اختصاصی تیم کاروم ، من همیشه پرشور بوده ام. من دوست دارم اتومبیل های پرنعمت خود ، تجربه و اشتیاقی را که می خواهم با همه به اشتراک بگذارم بازگردم. من اکنون دانش و تحقیق خود را در سرویس کاربران اینترنت Caroom قرار داده ام تا به شما در انتخاب صحیح کمک کند. لذت در جاده ها.

ماشین برقی: کدام صندلی های تسلا 7 را در سال 2023 انتخاب می کنند ?

چندین تسلا مسئول در یک ایستگاه فوق العاده شارژال

شما می خواهید یک ماشین برقی بزرگ و دقیق تر به دست آورید تسلا 7 مکان ? در بازار الکتریکی ، برند الون مسک دامنه بسیار قانع کننده ای دارد و به طور فزاینده ای ضروری است ، که توسط نتایج رکورد خود در سال 2021 مشهود است. از بین مدل های موجود ، که در پیکربندی 7 -Seater موجود است ? ما در این مقاله سهام می گیریم و شما را برای انتخاب تسلا همراه می کنیم.

 • 1 Tesla Model X: یکی از معدود مدل های 7 -Seater
 • 2 در مورد سایر وسایل نقلیه برند ?
  • 2.1 مدل تسلا y
  • 2.2 مدل تسلا s

  به این راهنما در پادکست گوش دهید

  Tesla Model X: یکی از معدود مدل های 7 -Seater

  Tesla Model X

  در حال حاضر ، فقط یک وسیله نقلیه برند آمریکایی در دسترس است پیکربندی 7 -Seater در فرانسه. این SUV بزرگ Tesla Model X است که در آن نیز به بازار عرضه می شود نسخه های 5 و 6 مکان. همچنین توجه داشته باشید که نسخه قدرتمند PLAID 7 مکان را ارائه نمی دهد ، شما باید خود را به سمت اصلی هدایت کنید. آنجا ردیف سوم در صندوق عقب واقع شده است ، اما حجم دومی بسیار رضایت بخش است زیرا هنوز به آن رسیده است 544 لیتر, و حداکثر 1،145 لیتر در پیکربندی 5 -Seater.

  برای گرفتن چرخ این تسلا هفت مکان, نه کمتر از 99.990 یورو… با این قیمت ، عملکرد بسیار پر پرواز است ، مانند باتری که می رسد 576 کیلومتر در چرخه WLTP.

  محدوده تسلا در مدل X متوقف نمی شود ، اما در حال حاضر اتومبیل های 7 نفره دیگری نیز وجود دارد ?

  در مورد سایر وسایل نقلیه برند ?

  مدل تسلا y

  Tesla Model y عقب

  جمع و جور تر ، مدل تسلا در واقع در آنجا وجود دارد پیکربندی هفت ساعته… اما نه در بازار اروپا ! در سایت آمریکایی ، شما می توانید 7 صندلی را در نسخه بزرگ استقلال انتخاب کنید ، گزینه ای در سایت فرانسوی موجود نیست. در حال حاضر غیرممکن است که بدانیم آیا این تغییر یک روز در اروپا ارائه می شود. با توجه به بسیاری از بازخورد مصرف کننده ، ردیف سوم صندلی ها در مدل تسلا y بیشتر برای کودکان و به خصوص در سفرهای کوتاه در نظر گرفته شده است. فضای پا و به طور کلی در این مکان ها نیز بسیار کاهش می یابد. چه چیزی بیشتر و بیشتر کارهای با آنها انجام می دهد.

  خواندن �� کدام مدل Tesla 3 را باید در سال 2023 انتخاب کنید ?

  مدل Tesla s

  Tesla Model S نسخه 7 مکان ها

  آیا می دانید مدل تسلا قبلاً در دسترس بوده است نسخه 7 -SEATER ? خوب ، طبق آخرین اعلامیه های الون ماسک در مورد این موضوع ، به نظر می رسد که گزینه 7 -seater به زودی به آن باز می گردد سدان برقی.

  این دو صندلی اضافی ، موجود در نسخه های اول مدل, در صندوق عقب و بازگشت به جاده. با توجه به شبح سدان ، می توانید تصور کنید که این نیمکت سوم برای کودکان یا برای سفرهای کوتاه در نظر گرفته شده است.

  در 6 مارس 2021 ، ویدئویی که در این هواپیمای بدون سرنشین نشان می دهد پارک کارخانه تسلا در Fremont ، کالیفرنیا ، منتشر شد ، و بیشترین ناظران نسخه ای از Tesla Model S را با دو صندلی اضافی مشاهده کرده بودند. این شایعه بعداً توسط سازنده نام تجاری تأیید شد.

  هنوز هم دیده می شود که این گزینه دوباره در تنظیم کننده در دسترس باشد ..

  نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید

  شما خواهید فهمید ، در حال حاضر دستیابی به یک دشوار است 7 -Seater Electric Tesla اگر از طریق تنظیم کننده برند بروید. در حالی که تولید SUV بزرگ جدید به تأخیر افتاده است ، این مدل به سادگی در پیکربندی 7 -Seater در فرانسه در دسترس نیست. در مورد سدان مدل S در نسخه هفت نفره ، هنوز راه اندازی نشده است. می خواهید درباره محدوده برند الون مسک بیشتر بدانید ? ما وسایل نقلیه دیگر تسلا را به شما ارائه می دهیم ! بلکه تمام تجهیزات موجود در تسلا !

  Tesla Model S and Model y اعتبار عکس: Autoviva و Alexander Migl