نقاشی ها و فیلم های کودکان | tfou max ، animimes streaming: 15 سایت رایگان برتر در VF و VOSTFR – YUBIGEEK

Animes Streaming: 15 سایت رایگان برتر در VF و VOSTFR

به لطف فیلترها برنامه ها را با سن فرزند خود تطبیق دهید.

کارتون ها و فیلم های کودکان

همه قهرمانان مورد علاقه کودکان
در تمام صفحه های خود ، بدون تبلیغات و 100 ٪ ایمن

اکنون فقط 3.99 یورو در ماه بدون تعهد مشترک شوید
یا 34.99 یورو در سال یا بیش از 25 ٪ کاهش

سرگرمی نامحدود برای افراد 3-12 ساله

رابین هود

خواهران

لاتول

معجزه آسا - ماجراهای لیدی باگ و چت نویر

معجزه آسا – ماجراهای لیدی باگ و چت نویر

گشت زنی

باربپاپا

آهنگ های Cocomelon: مستند را تماشا کنید

آهنگ های کوکوملون

T'Coupi در مدرسه

خوک

Sophie La Girafe: مستند را تماشا کنید

خرس قهوه ای کوچک - قافیه و معماها: مستند را تماشا کنید

خرس قهوه ای کوچک – قافیه و معماها

دلفین سفید

دلفین سفید

این علم موشک نیست: مستند را تماشا کنید

دینو دانا: فیلم را تماشا کنید

Malabar Little: مستند را تماشا کنید

Kirikou and the Witch: فیلم را تماشا کنید

کیریکو و جادوگر

مایا The Bee 2 - Honey Games: فیلم را تماشا کنید

مایا زنبور 2 – بازی های عسل

Titounis World: مستند را تماشا کنید

روزی روزگاری. مرد: مستند را تماشا کنید

روزی روزگاری. مرد

همراه کامل. ساده ، ایمن و بدون هیچ تبلیغی.

زمان مشاهده روزانه را بررسی کنید

به لطف فیلترها برنامه ها را با سن فرزند خود تطبیق دهید.

در یک محیط امن سازگار با کودکان حرکت کنید.

با سهولت هوا را تغییر دهید !

نگاه کنید ، بارگیری کنید ، جایی را که می خواهید با برنامه موبایل و حالت خارج از خط آن ترک کنید !

خوانش های ویدئویی زنجیره ای و پخش لیست های پخش در وصیت نامه.

کنترل خود را حفظ کنید ! متوقف کردن. ادامه دادن. حتی در صفحه دیگر ، یک نسیم واقعی است !

در Google Play موجود است

TFOU MAX از طریق جعبه شما در رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و تلویزیون در دسترس است.

سپس فقط بدون تعهد ، در هر زمان قابل لغو است.
این به شما بستگی دارد ! مقاله ارائه شده * برای هر مشترک جدید

Animes Streaming: 15 سایت رایگان برتر در VF و VOSTFR

جریان انیمه

انیمیشن در همه نسخه ها دائماً محبوبیت زیادی دارند. جوانان و بزرگسالان روی آن عجله می کنند و دائماً به دنبال سایت های جریان هستند. سیستم عامل های رایگان همچنان پرطرفدا هستند و خوشبختانه تعداد زیادی وجود دارد. در اینجا 15 سایت رایگان برتر برای تماشای انیمیشن ها در VF و VOSTF آورده شده است !

انیمه

انیمه سما - رایگان در VF و VOSTFR

Anime-Sama یک پلت فرم پخش محبوب است که تماشای نمایش های تلویزیونی و فیلم های متحرک را امکان پذیر می کند. به دلیل قانون لازم ، انیمه سما در حال حاضر در فرانسه ممنوع است. این قانون از حق چاپ محافظت می کند ، بنابراین جریان غیرمجاز را ممنوع می کند.

با این حال ، انیمه سما چندین سایت آینه دارد که به طرفداران اجازه می دهد به محتوای آن دسترسی پیدا کنند. برای باز کردن سایت ، ایده آل استفاده از یک VPN قدرتمند ، قادر به پشتیبانی از جریان است.

در Anime-Sama و سایت های آینه آن ، جدیدترین انیمه را در VF و VOSTFR پیدا خواهید کرد. این سایت به روزرسانی روزانه را تجربه می کند ، بنابراین شما به پیشنهادات اخیر دسترسی دارید.

زوج

Voiranime - رایگان در VF و VOSTFR

Evennime یکی از بهترین سایت هایی است که باعث می شود شهرت انیمه در فرانسه شناخته شود. این سایت از طریق موبایل تحت Android و iOS ، بلکه در رایانه شخصی قابل دسترسی است. از زمان راه اندازی آن در سال 2019 ، Eneanime غنی ​​سازی کاتالوگ خود را متوقف نکرده است. بنابراین محبوب ترین انیمه ها مانند یک قطعه ، ناروتو و بسیاری دیگر را در آنجا خواهید یافت. این سایت به طور مرتب مطالب جالب جدیدی را اضافه می کند.

کاملاً رایگان است و برای دسترسی به فیلم ها و سریال های متحرک ، ثبت نام لازم نیست. محتویات با پیروی از سفارش الفبایی نمایش داده می شوند. اما برای تسهیل تحقیق ، می توانید محتوا را بر اساس ژانر انتخاب کنید: اکشن ، کمدی ، ماجراجویی و غیره.

نكو سما

Neko Sama - رایگان در VF و VOSTFR

Neko-Sama سکویی است که به مشاهده و بارگیری انیمیشن ، فیلم و سریال اختصاص داده شده است. این یک سایت رایگان است و محتویات بدون حساب در دسترس است. کاتالوگ آن هم بزرگ و هم به خوبی تهیه شده و محتویات آن در VF و VOSTFR موجود است.

Neko-Sama بالاتر از همه دایرکتوری محتوای بارگیری مستقیم است. بنابراین می توانید فیلم ها را مستقیماً در سایت تماشا یا بارگیری کنید. این مطالب اخیر را ارائه می دهد ، زیرا اغلب به روز می شود.

Neko-Sama یک بستر کاملاً قانونی مانند Netflix نیست. بیشتر محتوای میزبانی شده در سایت توسط یک کپی رایت محافظت می شود ، بنابراین استفاده از VPN به شدت توصیه می شود.

اوتاکوفر

Otakufr - رایگان در VF و VOSTFR

Otakufr به شما امکان می دهد مجموعه بزرگی از کارتون ها و مانگا را مشاهده کنید. محتویات از دستگاه تلفن همراه متصل (رایانه لوحی ، تلفن هوشمند) و از یک رایانه در دسترس است. گزینه اول برای پخش کننده های عشایری مناسب است.

مزیت Otaku FR این است که هیچ بارگیری لازم برای بررسی مطالب نیست. این امر از اتلاف وقت و اشباع هارد درایو جلوگیری می کند. Otakufr نیز رایگان است ، بنابراین برای دسترسی به فیلم های مورد علاقه خود مجبور نیستید پولی خرج کنید.

با این حال ، Otaku FR یک سایت جریان غیرقانونی است. بنابراین ، دائماً مجبور به تغییر محل اقامت می شود ، جزئیاتی که به مشتریان کمک نمی کند.

ماوایی

Mavanime - رایگان در VF و VOSTFR

Mavanime مجموعه بزرگی از فیلم ها و سریال های تولید شده توسط استودیوهای انیمیشن ژاپنی دارد. سایت اجازه می دهد تا بارگیری و مشاهده ، رایگان. برای دسترسی به همه مطالب ، ثبت نام لازم نیست. با این حال ، Mavanime میزبان فیلم ها نیست ، سایر سیستم عامل های خارجی از آن مراقبت می کنند. به همین دلیل دسترسی به محتوای آن کمی زمان می برد.

انیمه های موجود در Mavanime در VF و در VOSTF و با کیفیت طبیعی یا در HD است. این سایت در حال به روزرسانی منظم توسط جامعه بزرگی از اعضای بسیار فعال است. بنابراین شما محتوای اخیر و محبوب را در آنجا پیدا خواهید کرد.

عیاشی

Adkami - رایگان در VF و VOSTFR

Adkami سایتی است که طیف گسترده ای از انیمه ها را در VF و VOSTFR ارائه می دهد. در حال حاضر بیش از 4500 انیمه و 300000 فیلم دیگر دارد. تعداد اعضای فعال حتی 100000 نفر نیز هستند. Adkami از سال 2012 وجود داشته است ، بنابراین او وقت داشت تا مجموعه خود را غنی سازی کند.

سایت Adkami یک فهرست بارگیری است. بنابراین ، مستقیماً محتوای مورد نظر خود را میزبانی نمی کند. برای یک سایت پخش رایگان ، باید گفت که Adkami بازدید کنندگان را با تبلیغات آزار دهنده بمباران نمی کند. آنها البته وجود دارند ، اما نادر هستند و خیلی تهاجمی نیستند.

تونیم

Toonanime - رایگان در VF و VOSTFR

Tooanime یکی از محبوب ترین سایت های پخش در فرانسه با 3 میلیون کاربر در هر ماه است. در سایت چندین نوع سریال ، فیلم و به خصوص انیمه ها پیدا خواهید کرد. Tooanime به بیش از 25،000 فیلم و 18000 سریال دسترسی می دهد ، چیزی برای همه وجود دارد. برخی از پسوندهای Toonanime حتی اجازه می دهد تا محتوای محتوا از طریق سرورها بارگیری شود (Uptobox ، 1Fichier و غیره).

Toonanime یک سایت کاملاً رایگان است ، اما در عین حال یک سکوی غیرقانونی است. بنابراین ، از فرانسه غیرقابل دسترسی می شود ، اما بسیاری از افراد موفق به دور زدن این محدودیت می شوند.

نكو سان

Neko San - رایگان در VF و VOSTFR

Neko-San مورد علاقه طرفداران Japanimation است. مجموعه ای بسیار بزرگ از حیوانات متحرک اعم از جدیدترین کلاسیک های بی انتها را پیدا خواهید کرد. محبوب ترین انیمه هایی مانند یک قطعه ، پوکمون ، ناروتو ، جنتاما در سایت بی شمار هستند.

در Neko-San ، پخش کننده ها به قسمت های جدید محتوای مورد علاقه خود ، روزانه دسترسی دارند. ناوبری در سایت بیشتر از این است که نوار جستجوی داخلی دارد. این به شما امکان می دهد تا تحقیقات را فیلتر کنید تا به سرعت در محتوای مورد نظر خود قرار بگیرید.

انیمه فرانسوی

انیمه فرانسوی - رایگان در VF و VOSTFR

انیمه فرانسوی یک سایت مرجع در جریان است. تقریباً تمام مانگا فرقه ای را که به آن علاقه مند هستید در سایت خواهید یافت. محتویات در VF یا VOSTFR موجود است. در مورد انیمه فرانسوی ، پخش کننده ها می توانند از کیفیت بی عیب و نقص و کیفیت تصویر لذت ببرند.

انیمه فرانسوی این مزیت را دارد که استفاده از آن آسان باشد ، به خصوص که ناوبری در سایت بسیار روان است. تمام محتوای جدید به طور خودکار در صفحه اصلی نمایش داده می شود.

انیمه فرانسوی رایگان است ، اما بدون ترس ، هیچ تبلیغی شما را مختل نمی کند.

Animes Ultra

Anime Ultra - رایگان در VF و VOSTFR

Animes Ultra به شما امکان دسترسی به تمام انیمه های مورد علاقه خود را می دهد ، رایگان. کلیه محتوا در VF و VOSTFR موجود است. کیفیت تصویر و صدا کاملاً رضایت بخش است.

Animes Ultra به خصوص محبوب ترین و اساسی ترین انیمه ها را مانند یک قطعه ارائه می دهد. اخبار همچنین در سایت مشاجره می کنند ، بنابراین پخش کننده ها انتخاب گسترده ای دارند که به آنها ارائه می شود.

Animes Ultra همچنین به شما امکان می دهد علاوه بر پخش ، هر انیمه ، مانگا و فیلم را بارگیری کنید.

جتیم

jetanimes - رایگان در VF و VOSTFR

jetanimes به شما امکان می دهد نگاه کنید ، بلکه انواع مختلفی از انیمه ها را نیز بارگیری کنید. محتویات به صورت فرانسوی یا در نسخه زیرنویس است. شما در سایت مجموعه ای از انیمه های پر از چاه از جمله محبوب ترین مانند یک قطعه ، Geass Code ، Dragon Ball Z ، Pokémon ، Naruto ، Tales و غیره پیدا خواهید کرد.

تمام انیمه های خلاق ، طنز و سرگرم کننده در Jetanimes هستند که محبوبیت آن را تضمین می کند.

Jetanimes این مزیت را دارد که از همه کشورهای جهان در دسترس باشد. با این حال ، جریان رایگان در برخی از کشورها غیرقانونی است ، بنابراین شما باید از VPN استفاده کنید.

animevostfr

AnimeVostfr - رایگان در VF و VOSTFR

AnimeVostfr یک سایت جریان در VF و VOSTFR است که کاملاً رایگان است. این به لطف کاتالوگ پر از چاه آن ، که قادر به برآورده کردن بیشترین پخش کننده ها است ، از دیگران متمایز است.

کیفیت تمام انیمه ها در سایت بسیار رضایت بخش است ، به خصوص که زمان بارگیری خواننده سریع است. دسترسی به سایت نیازی به ثبت نام ندارد و صفحه اصلی ارگونومیک است. همه چیز به خوبی سازماندهی شده است ، زیرا محتوا برای تسهیل تحقیقات طبقه بندی می شود.

مانگای فرانسوی

مانگا فرانسوی - رایگان در VF و VOSTFR

مانگا فرانسوی بهشت ​​برای طرفداران انیمه و مانگا در VF و VOSTFR است. همچنین در سایت چندین فیلم و سریال در VF و VOSTFR پیدا خواهید کرد. علاوه بر یک کاتالوگ خوب ، مانگا فرانسوی نیز به لطف طراحی خوب و یک موضوع تاریک جذاب است.

این یک سایت پخش رایگان است ، اما میخانه ها نادر هستند. سایت سریع است و هیچ اشکالی مشخص نشده است. حرکت نیز آسان است ، زیرا یک نوار جستجوی داخلی به شما امکان می دهد محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید.

جریان آدامس

جریان آدامس - رایگان در VF و VOSTFR

جریان آدامس به شما امکان دسترسی به بسیاری از انیمه های محبوب را می دهد. این یک رابط کاربری روشن و بسیار ساده برای استفاده دارد. تمام گزینه های موجود از یک منوی واحد قابل دسترسی است. در جریان آدامس ، کلیه مطالب در نسخه فرانسوی و زیرنویس موجود است.

مانند سایر سایتهای ذکر شده در بالا ، جریان آدامس کاملاً رایگان نیست. با این حال ، اشتراک پرداخت شده در دسترس همه است. علاوه بر اینکه یک سایت جریان است ، همچنین مکانی برای دوست داشتن است ، زیرا Chatbox او بسیار فعال است.

وستانیم

Vostanimee - رایگان در VF و VOSTFR

Vostanimee بهترین سایت پخش رایگان برای تماشای کلاسیک های عالی از جمله Cobra و Dragon Quest است. در این سایت چیزی برای همه نسل ها وجود دارد ، زیرا مطالب بسیار اخیر وجود دارد. برای طرفداران انیمه ، Vostanimee جایگزین خوبی برای نتفلیکس است.

Vostanimee همچنین به مجموعه بزرگی از فیلم ها و سریال ها دسترسی می دهد. مطالب در نسخه فرانسوی و زیرنویس موجود است. این سایت با ایجاد چندین فیلتر از منوی اصلی ، تحقیقات را تسهیل کرد.