دانلود TFT: TeamFight Tactics – CNET FRANCE ، دانلود TFT: TeamFight Tactics On PC (Emulator) – LDPlayer

TFT: تاکتیک های Teamfight

تاکتیک های Fight Tactics در سیستم عامل های مختلفی از جمله رایانه هایی که تحت ویندوز و MAC OS و همچنین دستگاه های تلفن همراه Android و iOS و در سرویس از طریق مرورگر اینترنت شما در دسترس هستند ، در دسترس است.

TFT: تاکتیک های Teamfight

تاکتیک های Teamfight ، یا TFT برای پیروان خود ، یک بازی ویدیویی از نوع خودرو با جنگنده است که از قهرمانان League of Legends الهام گرفته است. هدف از این بازی تشکیل تیمی از قهرمانان ، قرار دادن آنها به صورت استراتژیک و شکست هفت بازیکن دیگر است. این بازی به لطف صدها ترکیب تیم های ممکن و یک متا در حال تحول ، طیف گسترده ای از استراتژی ها را ارائه می دهد.

Teamfight Tactics انواع مختلفی از حالت های بازی را ارائه می دهد ، از حالت های دوستانه شبیه به شکست ها به حالت های رقابتی در حالت چند نفره. توجه داشته باشید که مد چند نفره متقاطع است.

در حالت بازی تاریخ (انفرادی) ، شما باید با هدایت تیمی از قهرمانان و هدایت آنها به پیروزی در کنار دوستان جدید خود ، شهر اسپاتولپولیس را نجات دهید. شما می توانید بر روی قهرمانان تنظیم شده با منشاء و انواع مختلف قرار دهید ، بهینه سازی کنید تا عملکرد آنها را بهبود بخشد ، به لطف استفاده از Anvil و موارد دیگر اشیاء را ایجاد کنید.

در چند نفره ، شما امکان تشکیل تیمی از قهرمانان نیرومند را از یک لیست مشترک دارید. در TFT ، قهرمانان و رویدادها به طور تصادفی انتخاب می شوند و هر قسمت را منحصر به فرد می کند. بنابراین شما باید استراتژی خود را برای موفقیت تطبیق دهید.

تاکتیک های TeamFight همچنین یک سیستم مسابقه سازگاری با PvP رقابتی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مخالفان خود را به روش های مختلف شکست دهید. با توجه به نتایج خود با هر بازی می توانید در رده بندی صعود کنید و سعی کنید به سطح Challenger برسید.

برای به دست آوردن پاداش ، شما باید به لطف پاس جدید فصل جاری یا با خرید یک پاس+ برای باز کردن بازه های اختصاصی ، استراتژی های کاملی تدوین کنید یا به صورت رایگان غارت کنید.

در تاکتیک های Teamfight ، می توانید بازی های خود را با انتخاب عرصه های مورد علاقه ، پسران و احساسات خود شخصی سازی کنید. همچنین می توانید با بازی بازی یا خرید آنها در فروشگاه TFT عناصر قابل تنظیم جدید را جمع آوری کنید.

تاکتیک های Fight Tactics در سیستم عامل های مختلفی از جمله رایانه هایی که تحت ویندوز و MAC OS و همچنین دستگاه های تلفن همراه Android و iOS و در سرویس از طریق مرورگر اینترنت شما در دسترس هستند ، در دسترس است.

برای بارگیری تاکتیک های Teamfight ، به سادگی از لینک های بارگیری مستقیم ما استفاده کنید ، تا برنامه را از فروشگاه App برای دستگاه های iOS ، فروشگاه Google Play برای دستگاه های Android یا Epic Store برای Windows و Mac بارگیری کنید.

TFT: تاکتیک های Teamfight

بازی TFT: تاکتیک های TeamFight در رایانه شخصی با LDPlayer

قسمت اول در لپ تاپ خارج از آنهایی که در رایانه شخصی هستند و این یک پیروزی است ! برنامه به خوبی برای بازی فکر می شود ، اما 2 مورد پایین تر به نظر می رسد: مشکلات به اندازه روان قابل حمل مانند رایانه شخصی برای جابجایی شخصیت های خود ، تجهیز آنها ، فروش و غیره. ؛ و مشکلات بزرگی در حرکت در مراحل چرخ فلک به طوری که از آن لذت نبرید و شخصیت/مورد بد مورد نیاز را بگیرید. خوب برای بازی در حالت عادی ، با این حال می تواند یک طبقه بندی شده پیچیده باشد.

بازی خوب است اما برنامه کاربردی نیست. بازی در یک شبکه تلفن همراه غیرممکن است ، من دائماً قطع می شوم و سپس بازی را بدون امکان اتصال مجدد به آن می گیرم. وقتی برنامه سیگنال WiFi را از دست داد ، دیگر نمی خواهد دوباره وصل شود حتی در صورت یافتن اتصال. قبل از توافق برای پخش مجدد در این نسخه موبایل ، اشکال زیادی برای رفع آن دارید.

از شما بخواهید که به هر راه اندازی برنامه متصل شوید ، به خصوص هنگام بازی بیش از 5 بار در روز بسیار ناخوشایند است. علاوه بر این ، گاهی اوقات وقتی در میان هستم ، بازی مسدود می شود و وقتی بازیابی شد ، بازی دیگر وجود ندارد. من دیگر در معرض خطر نیستم و می توانم یک بازی جدید را راه اندازی کنم. صادقانه برای بازی های شورش برنامه بسیار ناامید می شود.

توانایی های خود را برای ایجاد تیمی در تاکتیک های Fight Teactics ، بازی جنگی اتوماتیک در چند نفره نهایی استودیو که League of Legends را ایجاد کرده است ، آزمایش کنید.

قهرمانان خود را انتخاب کنید ، آنها را قرار دهید و سعی کنید در این نبرد بین هشت بازیکن پیروزی کسب کنید. با صدها ترکیب تیمی و یک متا دائما در حال تحول ، همه استراتژی ها امکان پذیر است. اما فقط یک برنده خواهد بود.

استراتژی مبتنی بر چرخش و مبارزه در عرصه در نبردهای حماسی را تسلط دهید. حالت های مختلف دوستانه و رقابتی در چند نفره در اختیار شما است ، بنابراین خود را از مخالفان خود واضح تر نشان دهید و هدف خود را برای مقام اول هدف قرار دهید !

یک Runeterra مجدداً تصور شد
طوفانی هرج و مرج را در همگرایی کاشته و کارت Runeterra را دوباره به دنیای جدید بدون دم یا سر تبدیل کرد.
قهرمانان مورد علاقه خود را به سمت پیروزی با تاکتیک های جدید هدایت کنید: Teemo Chibi ، ابری از کوربین ها و یک ribamboule of Poros !
همچنین می توانید از قدرت افسانه ها استفاده کنید ، که بر بهینه سازی شما در سرویس استراتژی مورد علاقه خود تأثیر می گذارد.

دوستان قدیمی برای نبردهای جدید
یک تیم باورنکردنی از قهرمانان را از یک لیست چند نفره مشترک ایجاد کنید.
در یک نبرد سخت و سخت با مخالفان خود روبرو شوید تا آخرین تاکتیک ایستاده باشید.
با وجود عناصر و وقایع تصادفی در معرض خطر ، هیچ مسابقه ای شبیه به برنامه قبلی نخواهد بود ، بنابراین از خلاقیت و حیله گری خود برای ایجاد یک استراتژی برنده استفاده کنید.

در هر جایی بازی کنید
دوستان خود را به چالش بکشید و دشمنان خود را به نوبه خود بر اساس نبردهای رایانه شخصی ، MAC و موبایل نابود کنید.
با هم بازی کنید و آیا دوستان خود را کشف می کنید و می توانید به عهده بگیرید.

صعود در رتبه بندی
از سیستم همبستگی رقابتی PVP استفاده کنید تا از بسیاری جهات مخالفان خود را شکست دهید.
با توجه به نتایج خود با هر بازی در رتبه بندی تکامل پیدا کنید و سعی کنید به سطح Challenger دسترسی پیدا کنید.
استراتژی مناسبی برای دریافت جوایز طبقه بندی شده اختصاصی در پایان هر مجموعه تدوین کنید !

برای منطقه مورد علاقه خود
بازی های خود را به لطف عرصه ها ، پسران و احساسات مورد نظر خود شخصی سازی کنید.
بدون افسانه کوچک وفادار خود یا قهرمان Chibi به نبرد نروید !
با بازی بازی یا خرید آنها در فروشگاه TFT ، محتوای لوازم آرایشی جدید را جمع آوری کنید.

برای دریافت پاداش بازی کنید
با استفاده از New Runeterra Pass اصلاح شده ، غارت رایگان کنید یا پاس را دریافت کنید تا بازه های اختصاصی کل را باز کنید !

امروز تاکتیک های TeamFight را بارگیری و بازی کنید !