THD SFR چیست و چگونه می توان در جعبه SFR THD مشترک شد?, SFR Fiber Starter: پیشنهاد جعبه فیبر ارزان قیمت با قیمت 20.99 یورو در ماه

SFR Fiber Starter: پیشنهاد جعبه فیبر ارزان قیمت با قیمت 20.99 یورو در ماه

Contents

جدول ارائه شده در زیر مقایسه پیشنهادات بازی سه گانه در حال حاضر در بازار موجود است. همه این پیشنهادات شامل اینترنت ، سرویس تلفنی و همچنین یک سرویس تلویزیونی است.

THD SFR چیست و چگونه می توان در جعبه SFR THD مشترک شد ?

SFR علاوه بر پیشنهادات ADSL و پیشنهادات فیبر ، در فهرست جعبه های اینترنتی THD خود نیز ارائه می دهد. شما واجد شرایط دریافت یک پیشنهاد THD هستید و از این فناوری تعجب می کنید ? شما می خواهید تفاوت های بین THD SFR و فیبر SFR را بدانید ? در این راهنما تمام اطلاعات مربوط به THD SFR را پیدا کنید.

 • ضروری
 • SFR با سرعت بسیار بالا یک فناوری اینترنت با سرعت بالا است که از یک اتصال کواکسیال استفاده می کند.
 • THD SFR ارائه می دهد گل بسیار بالاتر از ADSL اما ضعیف تر از فیبر کلاسیک است.
 • تو باید واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید قبل از عضویت در جعبه SFR.
 • SFR ارائه می دهد 3 پیشنهاد THD مجزا, که بسیار نزدیک به پیشنهادات فیبر هستند.

THD SFR: چیست ?

THD SFR (سرعت بسیار بالا) فناوری است که عمدتاً مبتنی بر فیبر است, اما برای پایان اتصال از یک کابل متفاوت استفاده می کند. فیبر ارائه شده توسط اپراتورهای اینترنتی فرانسوی ، و در SFR با نام “پیشنهاد فیبر” شناخته شده است ، فیبر ftth (فیبر به خانه): اتصال فیبر مستقیم به محل اقامت مشترک است. به دنبال تصمیم ARCEP در سال 2016 ، اصطلاح “پیشنهاد فیبر” فقط در صورت استفاده از فناوری FTTH می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه خوب جعبه SFR ::
فیبر SFR تنهاست 19.99 یورو/ماه سال اول با جعبه SFR starter. واجد شرایط بودن خود را برای پیشنهاد آزمایش کنید !

اعلامیه
برنامه خوب جعبه SFR

فیبر SFR تنهاست 19.99 یورو/ماه سال اول با جعبه SFR starter. واجد شرایط بودن خود را برای پیشنهاد آزمایش کنید !

THD SFR ، آنها هستند FTTLA فیبر ارائه می دهد (فیبر به آخرین آمپلی فایر): اتصال فیبر در سطح محفظه فیبر نزدیک به خانه مشترکین به پایان می رسد. این مورد اغلب در خیابان یا زیرزمین یک ساختمان قرار دارد. اتصال این مورد به محل اقامت مشترکین سپس با استفاده از کابل کواکسیال انجام می شود.

SFR با سرعت بسیار بالا از ادغام بین SFR و عددی در سال 2014 ناشی می شود. این عددی بود که اولین کسی بود که از طریق فناوری FTTLA به بازار عرضه می کرد ، که به وی اجازه می داد تا از نصب های خود که قبلاً در ساختمانها موجود است استفاده کند. SFR سپس این شبکه را به دنبال ادغام بین دو اپراتور به ارث برد و آن را به موازات شبکه فیبر خود در FTTH کار کرد.

SFR در سال 2019 اعلام شد ناپدید شدن آینده شبکه THD. اپراتور از سال 2020 به تدریج شروع به تغییر مشتریان THD SFR خود به فیبر FTTH کرد.

فیبر THD SFR یا SFR: تفاوت ها چیست ?

کابل فیبر

تفاوت عمده بین پیشنهادات بسیار پر سرعت SFR و پیشنهادات فیبر SFR در سطح انجام می شود سرعت. بیشترین پیشنهاد SFR SFR ، SFR Box Premium ، به فیبر FTTH اجازه می دهد تا با حداکثر جریان قطره ای از اینترنت حرکت کند 8gbit/s, در حالی که حداکثر سرعت جریان در THD SFR است 1Gbit/s.

تفاوت حتی بیشتر در سطح سرعت رو به بالا مشخص شده است. حداکثر نرخ قیمت فیبر است 1Gbit/s, در برابر 100 مگابایت در ثانیه در THD. بنابراین ارسال داده ها در فیبر FTTH بسیار سریعتر است.

THD SFR با این وجود فناوری ای است که از فیبر برای بخش بزرگی از اتصال استفاده می کند: سرعت جریان همیشه بسیار بالاتر از ADSL است. پیشنهادات ADSL حداکثر سرعت نزولی دارد 20Mbit/s, و بیش از 1Mbit/s صعودی. بنابراین THD SFR به پیشنهادات فیبر SFR نسبت به ADSL SFR نزدیکتر است.

نصب جعبه SFR THD آسانتر از فیبر جعبه SFR است: مداخله یک تکنسین SFR همیشه لازم نیست. نیازی به نصب سوکت نوری نیست و اجرای جعبه SFR اغلب به تنهایی قابل انجام است: فیبر به محل اقامت وصل نمی شود.

پیشنهادات SFR چیست ?

SFR ارائه می دهد 3 پیشنهاد مختلف با سرعت بسیار بالا. این پیشنهادات بسیار نزدیک به پیشنهادات فیبر SFR است: قیمت و محتوا یکسان هستند ، فقط حداکثر سرعت متفاوت است. همه این پیشنهادات سه گانه بازی است: علاوه بر اینترنت ، آنها شامل تلفن ثابت و تلویزیون نیز هستند.

پیشنهاد قدرت THD SFR شامل a جعبه SFR 8. این جعبه دارای فناوری WiFi 6 (یک شبکه WiFi است که سرعت بهتر ، دامنه بهتر و مدیریت هوشمند اتصالات را ارائه می دهد) ، یک دستیار صدا ، یک بلندگو متصل و تلویزیون 4K.

پیشنهاد حق بیمه SFR گزینه “اینترنت تضمین شده” را برای بهره مندی از دسترسی به اینترنت در صورت قطع یا قطع اینترنت اضافه کنید.

مشترک شدن یک پیشنهاد SFR با سرعت بسیار بالا همچنین تخفیف در قیمت بسته های موبایل SFR را فراهم می کند: می توانید از تبلیغات تا حداکثر بهره مند شوید 15 €/ماه.

مارک کم هزینه SFR ، Red by SFR ، همچنین پیشنهادی را ارائه می دهد که از فناوری THD SFR استفاده می کند. این جعبه خاصیت فروش را دارد بدون درگیری.

نحوه اشتراک در جعبه SFR THD ?

قبل از اینکه بتوانید در یک پیشنهاد SFR THD مشترک شوید ، باید یک تست واجد شرایط بودن SFR را انجام دهید. چندین راه حل برای انجام این آزمایش وجود دارد:

 • شما می توانید به یک مشاور تلفن دسترسی پیدا کنید.
 • می توانید آدرس خود را در وب سایت SFR برای بررسی فناوری موجود برای خانه خود.
 • شما می توانید مستقیم به فروشگاه SFR برای مشاور مشاور.

شما می خواهید یک تست واجد شرایط بودن THD SFR انجام دهید ?

بسته به نتایج شما ، شما در بین پیشنهادات SFR ADSL ، پیشنهادات فیبر SFR یا پیشنهادات SFR THD انتخاب خواهید کرد.

شما نمی توانید فناوری ارائه شده توسط SFR را انتخاب کنید: اپراتور به طور خودکار با فناوری مناسب ترین خانه شما پیشنهاداتی را ارائه می دهد. اگر محل اقامت شما با این ارتباط سازگار باشد ، پیشنهادات THD فقط به شما ارائه می شود.

به روز شده در تاریخ 03/30/2023

آرماند عمدتا از نوشتن مقاله و راهنما در مورد اپراتورهای SFR و Bouygues مراقبت می کند. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها ، وی در دسامبر سال 2020 به Selectra پیوست.

SFR Fiber Starter: پیشنهاد جعبه فیبر ارزان قیمت با قیمت 20.99 یورو در ماه

پیشنهاد SFR Starter اشتراک سه گانه (TC ، اینترنت و تلفن ثابت) است که از 20 یورو در ماه ارائه می شود. با این پیشنهاد می توانید با توجه به صلاحیت خود از فیبر نوری SFR استفاده کنید. جعبه استارت SFR ارزانترین پیشنهاد اپراتور است.

 • ضروری
 • جعبه SFR Starter پیشنهاد ورودی اپراتور است ، آن را ارائه می دهد از 20.99 €/ماه.
 • پیشنهاد استارت فیبر SFR پیشنهاد بازی سه گانه است, که شامل یک سرویس اینترنتی با جریان حداکثر 500 مگابیت در ثانیه است.
 • برای چنین قیمتی جذاب ، پیشنهاد SFR Starter Box همچنین این مزیت را دارد که یک سرویس تلویزیونی را ارائه می دهد 160 کانال گنجانده شده است.

پیشنهاد استارت SFR فیبر چه چیزی را ارائه می دهد ?

فیبر SFR تا 500 مگابیت در ثانیه

جعبه استارت فیبر SFR

پیشنهاد استارت Fiber SFR شامل یک سرویس اینترنتی است که محدوده ها را امکان پذیر می کند:

 • حداکثر 500 مگابیت در ثانیه در سرعت نزولی.
 • حداکثر 500 مگابیت در ثانیه در جریان رو به بالا.

اشتراک به شما فواید WiFi 5 را با SFR Box 7 مودم, جعبه ای که شامل 4 درگاه اترنت و یک درگاه از جمله آن است و وزن آن 550 گرم است.

این جریان اینترنت است نظری و در شرایط آزمایش و بدون هیچ گونه اختلال اندازه گیری می شود. در شرایط واقعی ، بنابراین کاملاً طبیعی است که از جریان های پایین بهره مند شوید.

با این حال ، جریان ارائه شده توسط پیشنهاد فیبر استارت SFR برای استفاده معمولی کافی هستند. در واقع می توانید با چندین اتصال همزمان در اینترنت گشت و گذار کنید ، بازی های آنلاین را انجام دهید یا فیلم ها را در یک بستر جریان نگران کننده تماشا کنید.

SFR ADSL Starter این پیشنهاد نیز در دسترس است پهنای باند, در ADSL یا VDSL با توجه به صلاحیت خود. برای اینکه بدانید آیا واجد شرایط بودن فیبر نوری SFR هستید ، فقط یک را تهیه کنید تست واجد شرایط بودن SFR با شماره تلفن ثابت یا آدرس پستی خود.

تماس های نامحدود به Fixes de France

با عضویت در پیشنهاد SFR Box Starter, شما از تماس های نامحدود متروپولیتن فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه بهره مند می شوید تا به بیش از 100 مقصد ثابت شود .

برای انجام این کار ، شما فقط باید از تلفن SFR, به جعبه اینترنت شما متصل است.

در اینجا شامل مقصد, علاوه بر کلانشهر فرانسه.

آزورس ، آفریقای جنوبی ، آلاسکا ، آلبانی ، آندورا ، آرژانتین ، استرالیا ، باهاما ، بحرین ، بالیرس ، برمودس ، برزیل ، برون ، کامبوج ، کانادا ، قناری ها ، شیلی ، چین (3) ، جزایر کریسمس ، کلمبیا ، کره جنوبی ، کاستا-کاستا- ریکا ، ایالات متحده ، جورجیا ، جبل الطارق ، گوام ، گورنسی ، گویانا ، هاوایی ، هنگ کنگ ، کیمن ، عید پاک ایسلا. ، ژاپن ، جرسی ، جردن ، لائوس ، لیکانشتاین ، ماکائو ، مقدونیه شمالی ، مادیرا ، مالزی ، مراکو ، موناکو ، موناکو ، نرونی , New Zealand, Panama, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Russia, Saintbarthélemy, Saint-Marin, Martin (French Antilles), Saint-Pierre-et-Miquelon, American Samoa, Singapore, Switzerland, Taiwan, Thailand, Tunisia, Turkey, تثلیث و توباگو ، واتیکان ، ونزوئلا ، ویتنام.

اطلاعات به روز شده در 21 ژوئن 2023.

تماس با تماس های موبایل از فرانسه ، به موبایل کلانشهر فرانسه ، گنجانده نشده است. برای اتصال به شما 0.35 یورو و در هر تماس 0.35 یورو صورتحساب می شود.

یک سرویس تلویزیونی کامل با 160 کانال تلویزیونی

جعبه فیبر SFR Starter که یک اشتراک سه گانه است ، به طور خودکار شامل موارد زیر است:

 • خدمات اینترنت.
 • یک سرویس تلفنی.
 • و یک سرویس تلویزیونی.

این مورد برای همه پیشنهادات ، به ویژه مواردی که با قیمت های جذاب ارائه می شود ، اینگونه نیست. این یکی از دلایلی است که پیشنهاد فیبر استارت SFR بسیار جالب است.

بنابراین ، در سرویس تلویزیونی خود ، دسته ای از 160 کانال تلویزیونی موضوعی را شامل می شود.

J-One ، BET ، Téva ، Rtl9 ، TV5 Monde ، TF1+1 ، CSTAR

MTV ، MTV Hits ، M6 Music ، RFM TV ، NRJ HITS

LCI ، Franceinfo ، BFM Paris ، BFM Business ، France 24 ، BFM TV ، CNEWS (99) ، LCP ، سنا عمومی 24/24

تلویزیون لوکس ، تلویزیون مد ، تلویزیون مردانه ، آستروسور.تلویزیون ، جک خوش شانس ، بوتیک M6 و شرکت

I24 News English ، Tvei ، Record News ، CGTN ، 24H TVE ، ARTE آلمانی ، ارمنستان 1 ، تلویزیون Beur ، El Hiwar Ettounsi ، Dubai TV ، Vox Africa ، CGTN-French ، خالص ویت ، اخبار ضبط

اطلاعات به روز شده در 21 ژوئن 2023. جدول غیر اکسوز.

شما همچنین از خدمات مختلفی مانند پخش مجدد ، ضبط همزمان ، کنترل مستقیم ، هارد دیسک دیجیتال ، رابط شخصی یا سرویس VOD بهره مند می شوید.

مزایای جعبه استارت فیبر SFR چیست ?

یک قیمت جذاب

پیشنهاد SFR Box Starter از ارائه شده است 20.99 €/ماه. بنابراین شما از یک پیشنهاد بازی سه گانه بهره مند می شوید ، فیبر نوری SFR و یکی خدمات تلویزیونی شامل می شود, با قیمت بسیار جذاب ، به خصوص در اولین سال اشتراک خود.

پس از 12 ماه قرارداد ، این پیشنهاد به قیمت 34.99 €/ماه, قیمت بالاتر اما برای خدمات ارائه شده صحیح است.

اشتراک استارت فیبر SFR با مدت زمان تعهد 12 ماهه همراه است. بنابراین می توانید به راحتی از پیشنهاد برای یک سال استفاده کنید و در صورت قیمت 34 پیشنهاد خود را تغییر دهید.99 € در ماه ، پس از افزایش ، دیگر مناسب شما نیست.

یک تکرار کننده وای فای به مدت 3 یورو در ماه

SFR ، به عنوان یک گزینه ، a تکرار کننده وای فای برای افرادی که مایل به استفاده از یک ارتباط با کیفیت بهتر هستند.

تکرار کننده WiFi SFR در واقع اجازه می دهدسیگنال اصلی را تقویت کنید, بنابراین می توانید در هر اتاق خانه خود از آن لذت ببرید.

توصیه می شود اگر خانه اش یک تکرار WiFi SFR را به پیشنهاد خود اضافه کنید بیش از 70 متر مربع. اگر خانه شما بیش از 120 متر مربع است ، توصیه می کنیم 2 تکرار کننده وای فای به منظور بهره مندی از شبکه در همه قسمت ها.

به طور کلی ، ما یک تکرار کننده WiFi را در هر طبقه در یک محل اقامت توصیه می کنیم ، اما شما نصب جعبه استارت SFR مهمتر از همه بستگی به پیکربندی خانه و ضخامت دیوارهای شما دارد.

برای نصب تکرار کننده وای فای خود ، به سادگی روی دکمه جفت شدن خودکار کلیک کنید. شبکه Wifi همان جعبه SFR استارت شما است ، می توانید دستگاه های خود را مستقیماً و بدون پیکربندی خاص وصل کنید.

سرویس اینترنت تضمین شده با 5 یورو در ماه

سرویس تضمین شده اینترنت این است که شما را در اختیار شما قرار دهد جعبه فلش 4G, به شما امکان دسترسی به اینترنت را در هر زمان می دهد. در حالی که منتظر فعال شدن خدمات اینترنتی خود هستید ، به طور خاص می توانید از آن استفاده کنید.

این جعبه نجات 4G شامل می شود 30 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه, و می توانید در صورت نیاز به آن استفاده کنید ، به محض نیاز به آن (در صورت خرابی اینترنت SFR ، در طول دوره انتقال یک حرکت و غیره.).

سرویس اینترنت تضمین شده علاوه بر قیمت اشتراک شما ، گزینه SFR 5 یورو در ماه ارائه می شود SFR Thd starter.

نظر استارت SFR فیبر: بازخورد مثبت مشتریان چیست ?

قبل از عضویت در پیشنهاد فیبر SFR ، همیشه توصیه می شود با نظرات باقی مانده توسط سایر کاربران مشورت کنید.

نظرات مثبت که اغلب در مورد پیشنهاد ذکر شده است SFR Box Thd Starter نگرانی:

 • سهولت استفاده و سرعت نصب فیبر SFR.
 • یک نسبت عملکرد خوب.
 • خدمات مشتری با توجه SFR.

در اینجا برخی از بررسی ها در مورد سایت TrustPilot آورده شده است.

استفاده آسان و پیشنهاد سریع برای نصب

عالی در SFR

عالی ، ساده و روان. قیمت های جذاب.

بررسی Julien T Trustpilot ، 12 ژوئن 2023

ناوبری آسان

آسان و دوستانه.

بررسی Olivier TrustPilot ، 2 ژوئن 2023

یک نسبت عملکرد خوب

ارزش عالی

ارزش عالی برای پول ، پیوند کواکسیال که SFR تنها کسی است که ارائه می دهد زیرا هنوز دسترسی فیبر با ما وجود ندارد. نصب در تاریخ توافق شده ، سریع و تمیز. ما در نهایت می توانیم در شرایط خوب از کار دور شویم. بازپرداخت هزینه خاتمه اپراتور سابق من. خدمات مشتری گرم و پاسخگو. تنها پشیمانی من: مدتها قبل از عضویت در آنها صبر کردم.

TrustPilot Review of Véronique D ، 9 دسامبر 2022

خدمات مشتری توجه

خیلی خوب خرج شده

مشاور بسیار خوب ، دلپذیر و واضح ، که وقت خود را برای توضیح امکانات مختلف برای تغییر تلفن ، بسته بندی و رفتن از ADSL به فیبر می گیرد. با تشکر.

بررسی های TrustPilot Alain B ، 8 ژوئن 2023

واکنشی پس از خدمات -فروش

چند روز پس از اشتراک ، پس از خدمات فروش واکنش نشان می دهد.

بررسی های Trustpilot de Darault ، 5 مه 2023

نظرات منفی در مورد فیبر استارت Box SFR چیست ?

همچنین نظرات منفی وجود دارد ، به خصوص در مورد:

 • تأخیر ، یا حتی عدم ارائه تکنسین ها.
 • خرابی های مکرر.

FIBER BOX SFR NOT : در اینجا برخی از بررسی های منفی که در سایت TrustPilot یافت می شود.

تأخیر از تکنسین ها

هیچ احترامی به مشتری

من مشترک ADSL در SFR هستم ، در تاریخ 12/29/22 با من تماس گرفتم تا به فیبر بروم. من در تاریخ 5/04/23 یا 3 ماه بعد قرار ملاقات تعیین شده ام ، این تکنسین هرگز نیامده است و از زمان سکوت رادیو ، داشتن یک قرار ملاقات دیگر غیرممکن است ، نه یک بهانه ، هیچ چیز. من منتظر پایان تعهد خودم برای رفتن به رقابت هستم.

Trustpilot de Perrier Review ، 5 آوریل 2023

تأخیر غیرقابل قبول

من دیگر تلویزیون یا وای فای نداشتم. هیچ چیز کار نکرد. بین ساعت 10 صبح و 12 بعد از ظهر قرار ملاقات به من داده شد. بنابراین من از زمانی که کار کردم کسی را به خانه خود منتقل کردم. آنها ساعت 7:20 بعد از ظهر وارد شدند. عصر ، من آن را غیرقابل قبول می دانم. بدون هشدار به تأخیر آنها. اگر من هم دیر به قرار ملاقات هایم رسیدم ، فکر می کنم رئیس من مرا نگه نمی دارد. کمترین چیزها هشدار دادن است. بسیار ناامید.

Trustpilot de Cindy L بررسی ، 12 اکتبر 2022

خرابی های مکرر

یک ماه بدون مشکل نیست

برای تغییر ، دوباره یک سرویس آشفته ! چند روز چیزی بیش از بوکس جعبه نیست. هر بار باید قطع می شد و دوباره وصل می شد. مشکل پس از 3 روز حل شد و اکنون “هیچ اطلاعاتی” در راهنمای برنامه ها وجود ندارد و ضبط هر چیزی غیرممکن است. یک ماه بدون مشکل وجود ندارد !

بررسی های TrustPilot Nathalie ، 1 مه 2023

جعبه فیبر SFR ارزان ترین پیشنهاد در بازار است ?

جدول ارائه شده در زیر مقایسه پیشنهادات بازی سه گانه در حال حاضر در بازار موجود است. همه این پیشنهادات شامل اینترنت ، سرویس تلفنی و همچنین یک سرویس تلویزیونی است.

ما پیشنهاد Double Play Bbox Fit یا Red by SFR و SOSH را در نظر نگرفته ایم ، که فقط ارائه می دهند سرویس تلویزیونی اختیاری, و بنابراین قیمت آنها جذاب تر است.

توجه داشته باشیم که پیشنهاد Freebox Revolution ، کمترین پیشنهاد ، ارزان ترین پیشنهاد است. بنابراین جالب است ، به خصوص که محتوای چندرسانه ای غنی را ارائه می دهد. با این حال ، او قیمت به استثنای ارتقاء بعد از سال اول درگیری افزایش می یابد 44.99 €/ماه, در برابر 34.99 €/ماه برای پیشنهاد SFR استارت ، که در آن زمان از نظر مالی جالب تر است.

اگر پیشنهادات Freebox Revolution و Bbox باید کمی گرانتر باشد ، آنها این مزیت را دارند که ارائه می دهند جریان اینترنت بالاتر به پیشنهاد SFR Starter. شما از یک جریان بهره می برید تا 1Gbit/s, در برابر 500Mbit/s.

پیشنهاد Orange LiveBox گرانترین این مقایسه است. این همچنین کسی است که کمترین خدمات را ارائه می دهد. اما شبکه نارنجی, رهبر بازار برای 10 سال متوالی اکنون مشهور است و به شما امکان می دهد از بهترین پوشش لذت ببرید.

برای نتیجه گیری ، همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید ، پیشنهاد SFR Starter ارزانترین اشتراک بیش از 2 سال اشتراک است . بنابراین دارای یک ارزش بسیار خوبی برای پول. اگر بالاترین جریان را ارائه ندهد ، این مزیت را دارد که ارائه می دهد گزینه های جالب مانند تکرار WiFi و سرویس اینترنتی تضمین شده.

قیمت پیشنهادات بیش از 2 سال اشتراک

پیشنهاد جعبه جایزه سال اول قیمت بیش از 2 سال
انقلاب 288.88 € 828.76 €
SFR Box Starter 300.88 € 720.76 €
BBOX باید 371.88 € 875.76 €
جعبه زنده نارنجی 339.88 € 855.76 €

قیمت پیشنهادات مورخ 21 ژوئن 2023.

SFR فیبر استارت: قیمت ، بدهی ها ، گزینه ها

SFR

جعبه SFR Starter Box ارائه می دهد فیبر جریان تا 500Mbit/s برای بارگیری و حمل و نقل , که آن را به یک گزینه مناسب برای پاسخ دادن تبدیل می کند نیازهای فعلی از نظر اتصال. اگرچه ممکن است این جریان ها بالاترین بازار نباشند ، اما با این وجود آنها در نظر گرفته می شوند برای بیشتر مصارف داخلی صحیح و کافی است.

آنجا جعبه استارت SFR همچنین مجهز به Wifi 5, ارائه شده توسط جعبه SFR 7. حتی اگر جدیدترین استاندارد WiFi نباشد ، WiFi 5 هنوز هم ارائه می دهد عملکرد خوب و یک پوشش گسترده در خانه ی شما. می توانید متصل شوید چندین دستگاه به طور همزمان بدون اینکه سرعت قابل توجهی داشته باشید.

چگونه می توان جریان فیبر خود را آزمایش کرد ? جریان فیبر واقعی می تواند بسته به چندین عامل متفاوت است, مانند فاصله بین خانه و گره اتصال نوری (NRO) ، کیفیت کابل های مورد استفاده یا اشباع شبکه. با این حال ، با جریان 500 مگابیت در ثانیه توسط فیبر SFR استارت ارائه شده ، باید بتوانید نیازهای روزانه خود را برآورده کنید از نظر اتصال به اینترنت بدون مشکل زیاد.

�� جریان فیبر خود را اکنون آزمایش کنید
و عملکرد اتصال خود را ارزیابی کنید.

160 کانال تلویزیونی موجود در پیشنهاد SFR Starter

همانطور که قبلاً مشخص شد ، پیشنهاد فیبر SFR استارت شامل شامل می شود 160 کانال تلویزیونی موجود در دسته تلویزیونی SFR Starter. این کانال ها بسیار متنوع هستند و با تمام خانواده سازگار هستند. به عنوان مثال ، شما از این مزیت استفاده می کنید:

 • 30 کانال TNT.
 • زنجیرهایاطلاعات ملی و محلی (فرانسه 24 ، BFM پاریس ، Euronews ، LCI ، CNEWS. )
 • زنجیر سرگرمی (Téva ، RTL9 ، کمدی مرکزی. )
 • زنجیر موسیقی (MTV ، MCM ، NJR بازدید می کند. )
 • زنجیر سینما (کانال Paramount و کانال Paramount عجیب و غریب)
 • زنجیر جوانان (گولی ، نیکلودئون. )
 • زنجیر ورزش (تیم ، Equidia. )
 • زنجیر جهان (CNN ، BBC World News ، Al Jazeera ، آفریقا 24 ، Polonia TV. )

به طور کلی ، این یک عادلانه است کلاسیک و کامل با کانال هایی که برای همه شناخته شده و در بیشتر پیشنهادات اینترنتی گنجانده شده است.

علاوه بر این ، SFR همچنین شما را لذت می برد بسیاری از خدمات تلویزیونی مانند دسترسی به تلویزیون زنده در رایانه شخصی, تلفن هوشمند و رایانه لوحی در پخش مجدد تلویزیون SFR همچنین 8 ساعت ضبط در هارد دیجیتال.

☎ نامحدود تلفن ثابت SFR فیبر استارت

پیشنهاد SFR Starter شامل می شود تماس های نامحدود از فرانسه و دام به سمت تثبیت بیش از 100 مقصد مانند ایالات متحده ، استرالیا ، چین ، آفریقای جنوبی ، تونس ، مراکش و بسیاری دیگر.

در تماس با موبایل از طرف دیگر شامل و درگیر نیست هزینه های اضافی. تماس با متروپولیتن فرانسه موبایل صورتحساب می شود 0.35 € در دقیقه + 0.35 یورو در هزینه اتصال. این هزینه ها با توجه به مقصد تماس متفاوت است ، جزئیات قیمت هر کشور را در سایت SFR پیدا کنید.

�� 100 € با جعبه استارت SFR بازپرداخت شد ! اگر در پیشنهاد SFR Box Starter مشترک هستید ، می توانید بازپرداخت تا 100 € هزینه خاتمه برای ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی شما !

پیشنهاد SFR Thd Starter چیست ?

در SFR ، شما به دو فناوری دسترسی دارید که سرعت بسیار بالایی دارند: فیبر نوری, گفت ftth ، و فیبر کواکسیال, به نام fttla ، که توسط SFR تحت عنوان نامگذاری شده است قصبه (سرعت بسیار بالا).

 • آنجا فیبر ftth (فیبر به خانه) یک فناوری است فیبر نوری پیشنهاد شده توسط همه اپراتورها. با اتصال آن متمایز است “از شروع تا پایان”, این بدان معنی است که فیبر نوری است مستقر در خانه کاربر. فیبر نوری ارائه می دهد کارآمدترین جریان که در حال حاضر می توانیم برسیم.
 • آنجا فیبر آن هست یک فناوری ترکیبی با استفاده از فیبر تا آخرین آمپلی فایر, پس یک کابل هممحور : این مشتری چند ساله است عددی. این شبکه های “کابل” که پس از ادغام Numericable و SFR در سال 2014 نگهداری می شدند ، اپراتور تصمیم گرفت از آنها برای ارائه پیشنهاداتی که به نام THD نامیده می شود استفاده کند.

منپیشنهاد SFR THD پیشنهاد کردن همان خدمات که استارت فیبر ، تنها تفاوت بین فیبر و THD در سطح تجلی است سرعت اینترنت ارائه شده است. در سرنوشت Box Starter Thd معادل جریان فیبر خالص است 500 مگابیت در ثانیه. از طرف دیگر ، قائم با رسیدن به THD پایین تر است 100 مگابیت در ثانیه.

اگرچه جریان اینترنت ارائه شده با فیبر THD است پایین تر از جریان فیبر خالص, آنها خوب هستند کارآمد که جریان های ارائه شده توسط جعبه استارت ADSL.

�� فیبر یا THD SFR ? واجد شرایط بودن خود را آزمایش می کنم !

�� فیبر یا THD SFR ? واجد شرایط بودن خود را آزمایش می کنم ! 09 87 67 96 03

چه تجهیزاتی با استارت SFR گنجانده شده است ?

در تجهیزات جعبه ارائه شده با توجه به صلاحیت محل اقامت شما ، پیشنهاد استارت متفاوت است فیبر SFR هر یک THD SFR.

تجهیزات استاندارد برای فیبر استارت SFR

وقتی انتخاب می کنیدپیشنهاد جعبه فیبر SFR, شما دریافت می کنید جعبه 7 به عنوان یک جعبه اصلی. اگرچه جعبه 7 مدل استاندارد, این برنامه اجراهای رضایت بخش را با جریان های جریان ارائه می دهد حداکثر 500 مگابیت در ثانیه. با استاندارد کار می کند Wifi 5, که اجازه می دهد اتصال بی سیم پایدار.

با این حال ، جعبه 7 قرار دارد بطور عمودی و یک طرح مواد را ارائه می دهد کمتر پیشرفته این مدل های اخیر مانند جعبه SFR 8 و جعبه SFR 8x.

سمت ضبط کننده تلویزیون, جعبه فیبر استارت با رمزگذار تهیه می شود تلویزیون SFR 7 تلویزیون که چندین مزیت را ارائه می دهد:

 • کیفیتتصویر 4K HD
 • دسترسی به بسیاری خدمات و ویژگی های تلویزیونی : پخش مجدد SFR ، سرویس VOD ، کنترل مستقیم ، راه اندازی مجدد ، ضبط دیجیتال.
 • منخوب دستیار صدای گوگل در فرمان صوتی از راه دور
 • دسترسی به سیستم عامل ها جریان : Netflix ، Video Prime ، Disney+ and Canal+

جعبه SFR 7, همچنین SFR Box Plus نیز نامیده می شود.

رمزگذار SFR Box 7 TV SFR

پیشنهاد THD SFR با جعبه SFR THD 4K فروخته می شود

پیشنهاد THD SFR starter شامل آن است جعبه THD 4K, که هر دو عملکرد را ترکیب می کند جعبه اینترنت و رمزگذار تلویزیون. این همان جعبه ای است که برای سه پیشنهاد اینترنت از SFR استفاده می شود: Box Thd Starter ، Box Thd Premium و Box Thd Power.

جعبه THD SFR 4K ارائه می دهد خدمات و ویژگی های مشابه که SFR Box 7 و The Box 7 TV Decoder: کیفیت تصویر در 4K HD, دسترسی به سیستم عامل ها جریان, پخش مجدد SFR ، و غیره. فقط دستیار صوتی خوب Google با جعبه 4K THD گنجانده نشده است.

این جعبه 4K توسط آن متمایز است طراحی افقی و او اندازه تحمیل بیشتر که جعبه 7 SFR. با این حال ، یک مزیت قابل توجه این است که شما ندارید فقط یک تجهیزات به جای دو ، که اجازه می دهد مقداری زمین بدست آورید وت نصب را ساده می کند.

SFR Box Thd 4K

گزینه های پرداخت شده با جعبه استارت موجود است

در زمان اشتراک خود ، SFR به شما پیشنهاد می دهد 2 گزینه پرداخت شده که می توانید به آن اضافه کنید پیشنهاد خود را شخصی سازی کنید فیبر استارت SFR و THD.

 1. گزینه Repeater WiFi : برای 3 €/ماه, بدون تعهد ، می توانید از یک تکرار کننده وای فای در خانه لذت ببرید. این تجهیزات به شما امکان می دهد پوشش WiFi جعبه SFR خود را در کل خانه خود گسترش دهید.
 2. گزینه تضمین شده اینترنت : برای 5 €/ماه, بدون تعهد ، شما دریافت می کنید جعبه جیب SFR 4G با 30 گیگابایت اینترنت موبایل هر ماه. دومی با تبدیل شبکه موبایل 4G SFR به یک اتصال قطع وقفه به شما می دهد بي سيم.

تو می توانی این گزینه ها را مشترک کنید, و بسیاری دیگر ، در هر زمان در طول اشتراک با مراجعه به خود منطقه مشتری SFR, در بخش “پیشنهاد من و تجهیزات من” ، سپس “گزینه ها را اضافه کنید”.

از این بخش می توانیدگزینه های کامل پرداخت شده ارائه شده توسط SFR و سازگار با SFR Starter Fiber/THD.

نحوه عضویت در پیشنهاد جعبه استارت SFR Box ?

برای یک جعبه استارت SFR را مشترک کنید, شما چندین راه حل دارید:

 1. ☎ از طریق تلفن : با آهنگسازی شماره زیر ، با a در تماس خواهید بود مشاور SFR چه کسی می تواند شما را در مراحل اشتراک خود راهنمایی کند و شما را به پیشنهاد مناسب ترین نیازهای شما هدایت کند: 09 87 67 96 03 همچنین می توانید برای عضویت در پیشنهاد مورد نظر خود با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید.
 2. �� از طریق اینترنت : می توانید در بخش “جعبه” به سایت SFR بروید.
 3. �� در فروشگاه SFR : می توانید با مراجعه به مغازه نزدیکترین به شما در پیشنهاد خود مشترک شوید. شما با یک نماینده فروش SFR همراه خواهید بود.

چگونه شماره خود را حفظ کنیم ? با عضویت در SFR ، می توانید شماره خط ثابت خود را حفظ کنید. برای انجام این کار ، شما فقط باید کد ریو خود را به SFR بدهید هنگام عضویت. و خبر خوب: اگر کد ریو خود را به SFR بدهید ، دومی پیشنهاد جعبه قدیمی شما را برای شما خاتمه می دهد.

نصب جعبه استارت SFR: نحوه انجام ?

هنگام عضویت ، باید مصرف کنید با یک تکنسین SFR ملاقات کنید. روز جلسه ، دومی تجهیزات SFR شما را برای شما نصب می کند. اما اگر نه ، وحشت نکنید. در زیر می توانید پیدا کنید روش های نصب برای جعبه خود.

نصب جعبه SFR 7 با فیبر SFR استارت

مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. جعبه خود را به بخش مصرف با کابل تأمین ارائه شده. دکمه پاور را روی “خاموش” بگذارید.
 2. با کابل اترنت RJ45, درگاه فیبر کادر خود را به درگاه LAN/ETH مورد نوری خود وصل کنید.
 3. تلفن خود را وصل کنید در بندر تلفن جعبه خود ثابت شده است.
 4. جعبه SFR خود را با قرار دادن دکمه پاور در “روشن”.
 5. دستگاه های خود را وصل کنید به شبکه وای فای یا اترنت در جعبه خود.

نصب جعبه SFR 4K با پیشنهاد SFR THD

مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. کادر خود را به خود وصل کنید خروجی دیوار تلویزیون با تهیه کابل آنتن.
 2. تلویزیون و جعبه خود را با کابل HDMI تهیه کنید.
 3. آن را وارد کنید هارد دیسک در مکان ارائه شده برای این منظور در جعبه خود.
 4. جعبه خود را به یک بخش مصرف.
 5. جعبه را با دکمه روشن/خاموش با قرار دادن آن در “من”.
 6. دستورالعمل های روی صفحه تلویزیون خود را دنبال کنید.

⭐ درباره پیشنهاد استارت فیبر SFR چیست ?

جعبه فیبر SFR استارت در نظر گرفته می شود یکی از بهترین پیشنهادات سطح ورودی در فروشگاه. با آن متمایز است قیمت قابل قبول و یک پیشنهاد بازی سه گانه ارائه خدمات کامل.

برای مقایسه ، اولین قیمت جعبه در بویگ در 18.99 €/ماه, اما این پیشنهاد فقط شامل دو سرویس (اینترنت و تلفن) و سرویس تلویزیونی را ارائه نمی دهد. علاوه بر این ، آن جریان پایین است 500 مگابیت در ثانیه فیبر استارت SFR.

از طرفنارنجی, Fiber LiveBox با قیمت بالاتر ارائه می شود: 24.99 €/ماه. علاوه بر این ، شامل 140 کانال تلویزیونی است در حالی که جعبه استارت SFR دارای 160 است.

پیشنهادی شبیه به جعبه فیبر استارت انقلاب, موجود در 19.99 €/ماه سال اول. خدمات اینترنتی ، تلویزیون و تلفنی بسیار کاملی ارائه می دهد. با این حال, قیمت آن به 44 افزایش می یابد.99 €/ماه از سال دوم ، یا 10 یورو بیشتر در ماه در مقایسه با فیبر استارت SFR.

در اینجا برخی از بررسی مشتریان SFR که به نظر می رسد از اشتراک فیبر/THD Starter آنها خوشحال است.

ما قصد تبلیغ SFR را نداریم ، اما صادقانه خدمات آنها در صدر است. من بلافاصله در پیشنهاد استارت مشترک شدم ، بلافاصله برای نصب قرار ملاقات داشتم.[. بشر

نظر Igraal از Ophélie W – اکتبر 2022

من هرگز با SFR کوچکترین مشکل را نداشتم. من جعبه اینترنت خود را با آنها دارم و کیفیت شبکه بسیار خوب است و خدمات مشتری همیشه در دسترس و درک است.

نظر Igraal از سعداتی n – ژانویه 2023

ارزش عالی !

ارزش عالی برای پول ، 18 یورو برای 1 سال ، برای اتصال کواکسیال که SFR تنها کسی است که ارائه می دهد زیرا هنوز دسترسی فیبر با ما وجود ندارد (92210). نصب در تاریخ توافق شده ، سریع و تمیز. ما در نهایت می توانیم در شرایط خوب از کار دور شویم. بازپرداخت هزینه خاتمه اپراتور سابق من. خدمات مشتری گرم و پاسخگو. تنها پشیمانی من: مدتها قبل از عضویت در آنها صبر کردم.

بررسی TrustPilot از Véronique Drain – ژانویه 2023

چگونه جعبه استارت SFR خود را خاتمه دهیم ?

در صورت تمایل می توانید پیشنهاد جعبه استارت جعبه SFR خود را لغو کنید. اما مراقب باشید ، اگر هنوز با اپراتور درگیر هستید ، مجبور خواهید بود پرداخت هزینه های خاتمه مبلغ آنها به دوره تعهد اولیه شما بستگی دارد.

�� دانستن مقدار دقیق هزینه ها که مجبور خواهید بود بپردازید ، از ما استفاده کنید شبیه ساز محاسبه هزینه خاتمه.

دوره تعهد شما هر چه باشد ، در صورت خاتمه ، شما نیز پرداخت می کنید 49 یورو هزینه های بسته شدن دسترسی.

برای خاتمه دادن ، به سادگی ارسال کنید نامه خاتمه به SFR.

خاتمه مؤثر است 10 روز از روز پس از دریافت درخواست خاتمه شما. سپس یک ایمیل تأیید با دستورالعمل ها برای بازگشت تجهیزات SFR جعبه خود دریافت خواهید کرد.

�� 100 € با جعبه استارت SFR بازپرداخت شد ! اگر در پیشنهاد SFR Box Starter مشترک هستید ، می توانید بازپرداخت تا 100 € هزینه خاتمه برای ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی شما !