The Duo Irresistible: بسته SFR Box Fiber Starter Mobile 5G 200 GB ، یک پیشنهاد کامل با قیمت های شکسته!, جعبه 5G SFR: آیا می توانیم در اشتراک جعبه SFR 5G مشترک شویم?

جعبه 5G SFR: آیا می توانیم در اشتراک جعبه SFR 5G مشترک شویم

آنجا جعبه 5G SFR بنابراین در نظر گرفته شده است:

برنامه خوب: بسته موبایل 200 گیگابایتی در 5G تنها با 14.99 یورو با جعبه اینترنت SFR

بسته متصل به تأمین کننده SFR جدید را برای حداکثر پس انداز در بسته جعبه تلفن همراه و اینترنت خود کشف کنید. SFR به شما امکان می دهد تا تنها 14 مورد خود را به یک بسته موبایل 5G 200 گیگابایتی تجهیز کنید.99 € با جعبه SFR. برای استفاده از آن اکنون راهنمای آن را دنبال کنید !

پیشنهاد فیبر SFR Starter: جعبه کامل با قیمت پایین

طرف جعبه ، فرمول استارت فیبر SFR در تبلیغ در 20.99 € در هر ماه به مدت یک سال 34.99 یورو یک راه حل مقرون به صرفه با ملزومات ، یعنی فیبر ، تلویزیون و تلفن ارائه می دهد. به طور مشخص این پیشنهاد جعبه شامل موارد زیر است:

 • اینترنت با سرعت بالا تا 500 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و ارسال ، با WiFi 5 از طریق SFR Box 7. همچنین می توانید برای بهبود پوشش WiFi در سراسر خانه ، یک تکرار کننده وای فای اختیاری را انتخاب کنید.
 • رمزگذار تلویزیون SFR Box 7 ، دسترسی به 160 کانال و خدمات تلویزیونی را با کیفیت تصویر 4K HDR ارائه می دهد.
 • تماس های نامحدود به تلفن های ثابت در فرانسه.

جعبه تبلیغی SFR با بسته 200 گیگابایتی

یک برنامه خوب دیگر که در حال حاضر در SFR از دست نمی رود ، سری فیبر جعبه با Netflix تنها با 23.99 یورو گنجانده شده است در هر ماه به مدت 6 ماه ، سپس 35.99 یورو در هر ماه. شما از اتصال فیبر تا 1 گیگابایت بر ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت بر ثانیه برای ارسال و همچنین همان تلفنی و مزایای تلویزیون پیشنهاد استارت بهره مند می شوید.

جعبه فیبر Netflix SFR

بسته موبایل 5G 200 گیگابایتی: در هر کجا که کمتر از 15 € باشید ، در ارتباط باشید

از نظر بسته تلفن همراه ، از 200 گیگابایت در شبکه 4G/5G SFR در سرزمین اصلی فرانسه استفاده کنید.99 € با جعبه SFR. این پیشنهاد کامل در فرانسه شامل می شود:

 • 200 گیگابایت اینترنت موبایل در 4G و 5G
 • تماس ها و پیامک های نامحدود از فرانسه به کلیه شماره های ثابت و تلفن همراه از کلانشهر فرانسه ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا و چین
 • MMS نامحدود
 • تماس های نامحدود برای ثابت از فرانسه و بیش از 100 مقصد.

هنگام مسافرت به خارج از کشور ، این بسته SFR شما را همراهی می کند ، یک پاکت وب 100 گیگابایتی سخاوتمندانه از اروپا و DOM خواهید داشت. شما همچنین از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه نامحدود و MMS از همین مقصد بهره مند خواهید شد.

جعبه 5G SFR: آیا می توانیم در اشتراک جعبه SFR 5G مشترک شویم ?

آیا اشتراک 5G SFR جعبه وجود دارد؟ ? آیا مشمول شرایط واجد شرایط بودن خاص است ? گزینه های احتمالی برای جعبه 5G SFR چیست ? ما در این مقاله همه چیز را برای شما توضیح می دهیم ، به طوری که در صورت اتصال غیرممکن با فیبر نوری یا ADSL راه حل هایی دارید.

 • ضروری
 • هنوز وجود ندارد جعبه SFR 5G مشترک توسط افراد.
 • با این وجود می توانید بدون تعهد در پیشنهاد جعبه 4G+ SFR با 35 یورو در ماه مشترک شوید.
 • بسیاری از برنامه های تلفن همراه جایگزین خوبی برای عدم وجود است جعبه 5G SFR.
 • تنها جعبه اینترنت 5G موجود در حال حاضر توسط Bouygues Telecom ارائه شده است.

پیشنهاد جعبه 5G SFR وجود دارد ?

5G فرانسه

پاسخ این سوال به همان اندازه ساده نیست که به نظر می رسد. بله ، الف جعبه SFR 5G در واقع برای فروش ، مرتبط با استاندارد جدید WiFi 6 ارائه شده است. با این وجود ، این در زمینه یک پیشنهاد رزرو شده است … برای متخصصان و به بازار عرضه می شود تجارت SFR منحصر به فرد.

آنجا جعبه 5G SFR بنابراین در نظر گرفته شده است:

 • به استفاده های حرفه ای.
 • به هر کاربر در راس یک تجارت و این می تواند یک دلیل شرکتی را توجیه کنید.

البته بدون تعجب ، قرمز توسط SFR ، برند کم هزینه ایجاد شده توسط SFR ، همچنین یک جعبه اینترنت 5G را در زمان خود ارائه نمی دهد.

در پایان ، برای استفاده از آنچه در ابتدا گفته شد ، افراد و خانه های معمولی هنوز امکان بیرون کشیدن را ندارند جعبه SFR 5G برای استفاده شخصی آنها. در عوض ، مشترکان می توانند به جعبه SFR 4G++ روی آورند.

اگرچه بدیهی است که به شما امکان نمی دهد به گل های بالای فناوری 5G برسید ، جعبه SFR 4G+ یک پیشنهاد کاملاً کامل باقی مانده است که می تواند به کمک خانواده هایی که جریان ADSL بسیار کم است ، باشد ، اما در آنجا وجود دارد پوشش 4G کافی است.

جعبه SFR 4G+: همه چیز در مورد پیشنهاد سرعت بسیار بالا

سرعت اینترنت

تعداد کاربران گاهی از عدم وجود یک ناامید می شوند جعبه SFR 5G. با این حال ، اپراتور Red Carré مدتهاست که نسبتاً ارائه می دهد کارآمد و مقرون به صرفه. در واقع با قیمت 35 یورو در ماه ، بدون تعهد فروخته می شود.

به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد تا تا زمان انتشار یک جعبه SFR 5G درد و صبر خود را تحمل کنید یا در صورتی که اتصال ADSL شما از کیفیت پایین برخوردار باشد ، دسترسی به اینترنت خود را بهبود بخشید: جعبه 4G+ SFR نوید سرعت می یابد که می تواند پیش برود حداکثر 260 مگابیت در ثانیه, یا ده برابر سریعتر !

به طور دقیق ، این یک اشتراک اینترنتی با a است پاکت داده 200 گیگابایت در 3G/4G/4G+. البته می توان فراتر رفت ، اما جریان به طور خودکار کاهش می یابد.

تلفن ثابت شامل

جعبه 4G+ که توسط SFR به بازار عرضه می شود دارای یک درگاه RJ11 است که به شما امکان می دهد یک موقعیت ثابت را وصل کنید. پس از انجام این دستکاری کوچک ، به راحتی می توانید عبور کنید تماس های نامحدود به سمت ثابت و موبایل فرانسه و ادارات خارج از کشور ، در حد 200 گیرنده مختلف در هر ماه. شماره های ویژه در این قیمت گنجانده نشده است.

در مورد کانال های تلویزیونی چه چیزی ?

این اشتراک 4G+ شامل نمی شود بدون خدمات تلویزیونی. بنابراین با عضویت در آن با دسته های تلویزیونی SFR امکان پذیر نیست. دارندگان یک قرارداد جعبه 4G+ SFR می توانند از ذخیره 10 گیگابایتی در آن بهره مند شوند ابر SFR برای نگه داشتن پرونده های چندرسانه ای به صورت رایگان.

اشتراک 4G+ SFR: محتوای دقیق

بنابراین شما می توانید این پیشنهاد اینترنت را وقتی می خواهید خاتمه دهید. علاوه بر این ، اگر بعد از ماه اول اشتراک راضی نیستید ، SFR شما را متعهد می کند بازپرداخت هزینه های فعال سازی 19 یورو.

مگر اینکه نیازی به پرداخت آنها نداشته باشید زیرا واجد شرایط سیستم دولت هستید انسجام سرزمین های دیجیتال, با هدف تضمین دسترسی به سرعت بسیار زیاد برای همه از طریق فرانسه.

در این حالت یک جعبه 5G می تواند مفید باشد ?

5G فناوری بسیار کارآمدتر از 4G است. بنابراین ، مزایای جعبه SFR 5G می تواند بسیار مهم باشد که عمدتا به دلیل جریان سریعتر.

وقتی ارتباط شما از کیفیت پایین برخوردار است

حتی اگر واجد شرایط باشید و یک جعبه SFR 5G برای فروش ارائه شده باشد ، ممکن است لزوماً این سود را نداشته باشید. به هر حال ، صرف نظر از اپراتور مخابراتی که با این نوع اشتراک ها مشترک می شوید, دو شرط هیچ یک از آنها باید مشاهده شود:

 1. بتوانید ثابت کنید که شما هستید واجد شرایط فیبر نوری نیست (همین مورد برای جعبه های 4G).
 2. برای زندگی در منطقه ای که قبلاً پوشیده شده است توسط فناوری 5G. در غیر این صورت ، مودم اینترنت اتصال کارآمد را ارائه نمی دهد.

به طور خلاصه ، ممکن است وسوسه انگیز باشد که به یک فناوری قدرتمندتر و سریعتر روی آورید ، اما باید چند نکته فنی از قبل بررسی شود تا مطمئن شوید که می توانید به درستی از آن لذت ببرید .

تفاوت بین شبکه های 4G و 5G

چیست تفاوت های واقعی که می توانیم انتظار داشته باشیم بین فناوری های 4G و 5G مشاهده کنیم ? ما چند نمونه را در جدول زیر جمع کرده ایم تا ایده ای به شما ارائه دهیم:

5G در مقابل 4G: جدول مقایسه ای

شبکه های 4G/4G+ 5 گرم
جریان 150Mbit/s برای 4G, 300Mbit/s برای 4G+ (جریان بالاتر از اتصال ADSL). تا زمان 10gbit/s (حدود 10 برابر سریعتر از 4G)
سرعت دانلود 1Gbit/s 20Gbit/s
تاخیر 50 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه

این مقادیر با اقدامات نظری مطابقت دارند. تفاوت های متضاد تر در عمل مشاهده می شود.

بسته های SFR 5G ، جایگزینی برای جعبه 5G

مطمئناً ، SFR هنوز مودم 5G را به بازار عرضه نمی کند. گفته می شود ، اپراتور در کنار برنامه های موبایل SFR ، چندین پیشنهاد با فناوری 5G و بدون تعهد ارائه می دهد. یعنی ، برخی حتی حاوی یک پاکت داده نسبتاً سخاوتمندانه و حتی نامحدود تلفن همراه هستند.

بنابراین برای کمبود جعبه SFR 5G را تشکیل داد, آیا تا به حال فکر کرده اید که اشتراک تلفن همراه SFR 5G را بیرون بیاورید ? اگر شما از داده های کافی برای استفاده از تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، این گزینه در واقع می تواند سودمند باشد.

البته هرچه پاکت داده قابل توجه تر باشد ، قیمت ماهانه بسته نیز بیشتر است. نکته مهم دیگر برای تأکید: نیاز به مالکیت تلفن همراه با 5G سازگار است. در غیر این صورت ، ممکن است هزینه بیشتری برای استفاده فقط از شبکه 4G بپردازید ، که این شرم آور خواهد بود.

با این طیف گسترده ای از بسته های موبایل 5G, SFR به مشترکین خود اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن بودجه یا کاربردهای آنها ، از بازی های ویدیویی ، سریال های پخش یا به اشتراک گذاری داده های آنلاین لذت ببرند.

به اشتراک گذاری اتصال مراجعه کنید

به اشتراک گذاری خط

راه حل دیگری وجود دارد که به شما امکان می دهد از اتصال اینترنتی استفاده یا به اشتراک بگذارید. این حالت مودم است که به نام – جای تعجب آور نیست – به اشتراک گذاری اتصال. اگر تا به حال از آن چیزی نشنیده اید یا نمی دانید که چگونه کار می کند ، بسیار ساده است.

اصلحالت مودم را فعال کنید در تلفن هوشمند آن در تبدیل شبکه 4G یا 5G خود به گونه ای است که یک سیگنال اینترنتی را صادر کند تا سایر دستگاه ها بتوانند به آن متصل شوند.

برای انجام این کار ، سه راه برای ادامه در دسترس است:

 1. اشتراک اتصال WiFi.
 2. اشتراک اتصال بلوتوث.
 3. یا اشتراک اتصال کابل USB.

البته ، برای اینکه بتوانید اتصال اینترنت خود را به اشتراک بگذارید ، تعادل داده های شما باید کافی باشد که در مورد خود خطرناک نباشید !

شما به دنبال یک برنامه موبایل 5G SFR هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

سرانجام ، شروع حالت مودم به طور قابل توجهی در iOS و Android یکسان است و سپس به شما امکان می دهد از اتصال به اینترنت پایدار یا ارسال و دریافت داده. همچنین در مواقع اضطراری یک راه حل عالی است.

فعال سازی اتصال حالت مودم را می توان به طور دائم و بنابراین به طور خودکار یا فقط فعال کرد گاه و بیگاه اگر تصمیم دارید آن را به روش دستی دریافت کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید ، سپس بخش را لمس کنید ” نقطه دسترسی WiFi و موبایل برای تعریف معیارهای فعال سازی مورد نظر خود.

یک گزینه multisim را مشترک کنید

سیم کارت

اگر نمی خواهید از حالت مودم تلفن همراه خود استفاده کنید ، توجه داشته باشید که SFR گزینه ای به نام چند منظوره. اصل ? Mo/Go یک بسته موبایل را به اشتراک بگذارید با داشتن رایانه لوحی ، یک جعبه اینترنتی قابل حمل یا هر تجهیزات دیگر سازگار با شبکه 4G یا 5G.

برخی از شرایط برای احترام وجود دارد تا بتوانید این گزینه SFR Multisurf را انتخاب کنید:

 • برگزاری یک برنامه موبایل 3G ، 4G ، 4G+ یا 5G (به جز بسته های صوتی نامحدود).
 • یک یا چند نفر در اختیار داشته باشید دستگاه های سازگار با این فناوری ها (علاوه بر تلفن هوشمند شما).
 • اگر می خواهید از این گزینه استفاده کنید ، یک برنامه موبایل 5G و یک تلفن همراه سازگار داشته باشید.

آنجا کارت چند منظوره فروخته شده توسط SFR منحصراً برای مرور اینترنت ؛ به عبارت دیگر ، شما قادر به برقراری تماس یا دریافت آنها به لطف آن نخواهید بود.

با قیمت آن به بازار عرضه می شود 10 یورو و هنگام استفاده از آن ، MO/GO بسته شما به طور خودکار کسر می شود. برای سفارش آن ، هیچ چیز ساده تر نیست:

 1. به منطقه مشتری SFR خود وصل شوید و روی “کلیک کنید” من یک سیم کارت چند منظوره سفارش می دهم »».
 2. سیم کارت ویژه خود را طی چند روز کاری از طریق پست دریافت می کنید.
 3. سپس شما فقط دارید آن را وارد کنید در دستگاه شما و آن را فعال کنید برای شروع لذت بردن از آن.

با این حال ، برخی از تنظیمات ممکن است لازم باشد تا بتوانند از ویژگی های کارت SIM Multisurf بهره مند شوید : برای پیکربندی نقطه دسترسی APN SFR به تنظیمات تلفن همراه خود بروید: اینها “WebSFR” هستند.

سرانجام ، اگر در پیکربندی سیم کارت Multisurf خود با مشکلی روبرو می شوید ، همیشه می توانید به فروشگاه SFR بروید یا 1023 را شماره گیری کنید. یک مشاور به شما کمک خواهد کرد.

کدام اپراتور در واقع یک جعبه 5G را ارائه می دهد ?

جعبه اینترنت

در معرض خطر ناامید کردن شما ، پیشنهاد جعبه های 5G که در حال حاضر در بازار برای افراد موجود است متأسفانه بسیار گسترده نیست. در واقع ، فقط Bouygues Telecom یکی را ارائه می دهد: به آن گفته می شود جعبه LinkHub 5G و هنوز هم فقط برای مناطق جغرافیایی خاصی محفوظ است.

بنابراین منوط به معیارهای صلاحیت, که می توانید با وارد کردن ، به صورت دلخواه ، آدرس پستی یا شماره خط ثابت ، مستقیماً به صورت آنلاین در وب سایت اپراتور بررسی کنید. با تهیه 3106 ، شما همچنین می توانید بدانید که آیا می توانید در این پیشنهاد جعبه 5G مشترک شوید یا خیر.

شما می خواهید یک تست واجد شرایط بودن Bouygues Box 5G انجام دهید ? به خودتان اجازه دهید تا دریابید که آیا می توانید این نوع اشتراک را از بین ببرید.

در طول اشتراک اشتراک ، جعبه 5G Bouygues 40 هزینه دارد.99 €/ماه؛ و قیمت در پایان سال اول افزایش نمی یابد. از طرف دیگر ، و این یک نکته مثبت است ، مشمول هیچ تعهدی نیست .

همچنین لازم به ذکر است که شامل خدمات تلفنی یا پاکت داده نمی شود, فقط دسترسی به اینترنت.

جزئیات پیشنهاد Bouygues Box Box – معتبر در 31 آگوست 2023

5G Box Bouygues
قیمت پیشنهاد 40.99 €/ماه
دوره تعهدات بدون درگیری
نحوه اشتراک ? از طریق تلفن در
 • حداکثر 3600 مگابایت در ثانیه در اینترنت موبایل.
 • Biband 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز (حداکثر 1.1 گیگابایت در ثانیه).
 • Nano Sim Card شامل درج شده در پشت مودم است.
 • 70 کانال تلویزیونی در تلفن هوشمند و رایانه لوحی
 • هزینه های منحصر به فرد برای راه اندازی 19 یورو.

ارائه پیشنهاد جعبه Bouygues 5G.

سپس ، خواه به دنبال دسترسی به خدمات تلفنی ثابت ، موبایل یا تلویزیون باشید ، می توانید به طور کامل گزینه های اضافی Bouygues را مشترک کنید مستقیماً به صورت آنلاین در فروشگاه رسمی اپراتور.

به روز شده در 08/31/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.