جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی | The Game ، Star Wars: The News of the Franchise Games – GameKult

جنگ ستارگان: بازی های حق رای دادن

اگر نمی خواهید این لینک را دنبال کنید ، فقط این پیام را ببندید.

ارائه

Star Wars ™: The Old Republic ™ تنها بازی آنلاین چند نفره با یک حالت بازی رایگان است که شما را در مرکز STAR WARS SAGA SCRIPTED خود قرار می دهد. بازی یک جدی ، یک Sith ، یک شکارچی جایزه یا یکی دیگر از چهره های برجسته جنگ ستارگان و کشف یک جهان واقع در بیش از 3000 سال قبل از سه گانه معروف. خط خود را در قسمت روشن یا تاریک Force انتخاب کنید و قهرمان ماجراجویی جنگ ستارگان خود شوید.

ویژگی های اصلی

انتخاب و انعطاف پذیری

خود را در یک ماجراجویی کامل غوطه ور کنید که بیش از 50 سطح به صورت رایگان با محدودیت های خاص نوشته شده است ، یا از دسترسی نامحدود به عنوان فراوانی و همچنین یک برنامه پاداش استفاده کنید: بنابراین قطعات کارتل رایگان دریافت خواهید کرد ، یک ارز مجازی جدید که به شما امکان می دهد برای خرید اشیاء با ارزش در بازار کارتل. بیشتر بدانید.

حماسه جنگ ستارگان خود را ایجاد کنید

یکی از هشت کلاس برجسته را انتخاب کنید و قهرمان حماسه جنگ ستارگان خود شوید ، یک داستان تعاملی با سینماتیک دیالوگ شده و کاملاً دو برابر برای همه شخصیت های بازی.

بین قسمت تاریک و سمت نور انتخاب کنید

در طول ماجراجویی خود ، شما باید تصمیمات مهمی بگیرید که راه شما را در سمت نور یا مبهم نیرو جلب می کند.

ماجراهای زنده با شرکای خود

چه بر اساس اعتماد به نفس و چه فریب ، با شرکای خود که شما را در ماجراهای شما همراهی می کنند ، روابط برقرار کنید و در کنار شما می جنگند.

در نبردهای قهرمانانه جنگ ستارگان شرکت کنید

با دشمنان قدرتمند در دوئل های عوضی لیزر پویا ، دعوا کانتینا یا دعواهای چند نفره بزرگ روبرو شوید.

کشتی خود را خلبان کنید

کشتی شخصی خود را برنده شوید که وقتی که کهکشان را کشف می کنید و در نبردهای فضایی حماسی شرکت می کنید ، به پایگاه عملیات شما تبدیل می شود.

یک MMO کامل را کشف کنید

در درگیری های هیجان انگیز مانند مناطق جنگ بازیگوش ، مناطق چند نفره ، عملیات و موارد دیگر به دوستان خود بپیوندید.

حماسه جنگ ستارگان شما در جنگ ستارگان آغاز می شود: جمهوری قدیمی.

به صورت رایگان بازی کنید

لوکاراستز

جنگ ستارگان © & ™ Lucasfilm Ltd. کلیه حقوق محفوظ است. Bioware and the BioWare مارک های تجاری EA International (استودیو و انتشارات) با مسئولیت محدود. EA و آرم EA مارک های تجاری Electronic Arts Inc هستند. تمام مارک های تجاری دیگر متعلق به صاحبان مربوطه هستند. Bioware and the BioWare مارک های تجاری EA International (استودیو و انتشارات) با مسئولیت محدود. EA و آرم EA مارک های تجاری Electronic Arts Inc هستند. تمام مارک های تجاری دیگر متعلق به صاحبان مربوطه هستند.

شما در حال ترک این وب سایت هستید.

این صفحه برای جلوگیری از پیروی از پیوندی که روی آن کلیک کرده اید ، در نظر گرفته نشده است. این به سادگی هدف این است که به شما اطلاع دهد که شما قصد دارید این وب سایت را ترک کنید. برای رفتن به این صفحه ، لطفاً روی پیوند زیر کلیک کنید.

اگر نمی خواهید این لینک را دنبال کنید ، فقط این پیام را ببندید.

اعلامیه ها و نظرات بیان شده در این وب سایت ها فقط منعکس کننده نظرات شخصی نویسندگان مربوطه خود است و لزوماً توسط Bioware و Lucasarts و اهدا کنندگان آنها به اشتراک گذاشته یا تأیید نمی شوند. دومی به هیچ وجه مسئولیت محتوای این وب سایت ها را بر عهده ندارند ، که آنها صحت را تضمین نمی کنند. سیاست حفظ حریم خصوصی جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی در مورد شیوه های جمع آوری اطلاعات آنها صدق نمی کند.

جنگ ستارگان: بازی های حق رای دادن

حق رای دادن: جنگ ستارگان

پیوند بین جنگ ستارگان و بازی ویدیویی از همه باریک تر است زیرا عمیقاً در پایه های لوکاسفیلم ریشه دارد. علاقه مندان به نوزادی آنها با تکنیک های دیجیتال, جورج لوکاس و تیم های وی خیلی زود در راه بازی های ویدیویی متعهد شدند و استودیوی توسعه خودشان را تشکیل می دهند: بازی های Lucasfilm, چه کسی خواهد شد لوکاراستز. با این حال ، شرکت تولیدی ابتدا به جای تولید داخلی آنها ، اقتباس های Star Wars Games را به استودیوهای Tutorial واگذار می کند. حتی قبل از ایجاد Lucasarts و از سال 1982 ، Star Wars در بازی های ویدیویی ، در قالب اقتباس های رایگان فیلم های سینمایی – یا حداقل برخی از صحنه های برجسته آن ، محدودیت های فنی زمان تحمیل نگهبانان آشکار ، وارد بازی های ویدیویی شد. ترمینال جنگ ستارگان جنگ ستارگان 1983 به لطف گرافیک بردار آن ، که صحنه تخریب ستاره سیاه را بازتولید می کند ، زمان خود را نشان می دهد.

با این حال ، خیلی سریع ، بازی ویدیویی همچنین راهی برای جنگ ستارگان می شود تا بتواند آنچه را که به دنیای گسترده آن تبدیل می شود ، توسعه دهد ، یعنی همه چیزهایی که در مورد فیلم های بلند وجود دارد اما هرگز ذکر نشده است یا فقط ذکر نشده است. مانند کمیک ها یا رمان ها ، بازی ویدیویی از این رو به پشتیبانی Lucasfilm برای بافندگی آن کمک می کند سر و صدا, در حاشیه اقتباس های خالص. برخی از آنها به صورت سریال تنظیم می شوند ، مانند X-Wing سپس جدی شوالیه, شوالیه های جمهوری قدیمی یا اسکادران سرکش وت قدرت نیرو. دیگران تجربیات دقیق تری خواهند داشت ، مانند سایه های امپراتوری.

با جنگ ستارگان Jedi: سفارش افتاده, حماسه intergalactic بر روی PC ، PS5 و Xbox Series X | S ادامه دارد.

جنگ های ستارگان

Action Adventure توسط Ubisoft ساخته شده توسط Massive Entertainment

  • همه سیستم عامل ها : فعلی 2024

خرید Star Wars ™ مجموعه کامل بسته نرم افزاری (?)

عنوان : Star Wars ™ مجموعه کامل
جنسیت: اقدام ، شبیه سازی ، ماجراجویی ، RPG ، استراتژی ، مسابقه موتور
توسعه : Pandemic Studios ، Lucasarts ، Bioware ، Aspyr (MAC) ، نرم افزار Raven ، Krome Studios ، Tales’s Tales ، Petroglyph ، Aspyr Studios ، Obsidian Entertainment ، Aspyr (Mac ، Linux ، & Windows Update) ، Lucasfim ، کاملاً بازی ها ، فاکتور 5
ویرایش : Lucasfilm ، Lucasarts ، Disney ، Aspyr (Mac) ، Aspyr (Mac ، Linux) ، Lucasfim
حق امتیاز: جنگ ستارگان
زبان ها : انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی – اسپانیا ، چینی سنتی ، لهستانی ، روسی ، دانمارکی
زبانهای ذکر شده ممکن است برای همه بازی های موجود در بسته در دسترس نباشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر هر بازی را به صورت جداگانه تماشا کنید.

صفحه نمایش JCJ

COOP و صفحه نمایش مشترک

چند نفره چند نفره

سازش. کنترل کننده های کامل

سازش. کنترل کننده های جزئی

بازی از راه دور از طریق تلفن

بازی از راه دور روی رایانه لوحی

بازی از راه دور در تلویزیون