بارگیری Tiktok 31.3 APK برای Android Free ، Tiktok for Android – بارگیری APK از Uptodown

tiktok apk

اما هر چیزی نیست: فیلم های کوتاه از حداکثر 15 ثانیه جایی که کاربران در حال فیلمبرداری برای رقصیدن ، پخش پخش یا احمقانه با یک آهنگ هستند. و بله ، همانطور که تصور می کنید ، این پلتفرم مقوا را در Android و همچنین در آیفون ایجاد می کند.

اندرویدی Tiktok

فیلم های کوتاه با موسیقی ایجاد کنید و آنها را به اشتراک بگذارید

دستگاه های تلفن همراه باعث انفجار برنامه ها برای لمس عکس ها و فیلم ها ، انواع و شرایط. علاوه بر این ، بسیاری از ویژگی هایی دارند که آنها را به شبکه های اجتماعی تبدیل می کنند ، مانند اینستاگرام ، برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت های ما بصورت آنلاین. وت تیکتوک – موسیقی.لی خود را در این مرحله ارائه می دهد.

چیست تیکتوک – موسیقی.قصبه?

در این گروه برنامه های روتوش ویدیویی با ویژگی های اجتماعی, این یکی از اصلی است. این نسخه برای دستگاه های Android و iPhone دارد و به شما امکان می دهد انواع فیلم ها را با موسیقی که می خواهیم آنها را در همان برنامه یا در شبکه های اجتماعی و برنامه های CAT مانند WhatsApp به اشتراک بگذارید ، ایجاد کنید.

اما هر چیزی نیست: فیلم های کوتاه از حداکثر 15 ثانیه جایی که کاربران در حال فیلمبرداری برای رقصیدن ، پخش پخش یا احمقانه با یک آهنگ هستند. و بله ، همانطور که تصور می کنید ، این پلتفرم مقوا را در Android و همچنین در آیفون ایجاد می کند.

یک شبکه اجتماعی که از همان منبع الهام بخش Snapchat می نوشد.

و او چگونه کار می کند?

پس از بارگیری و نصب برنامه به شکل فایل APK ، می توانید در بخش های مختلف آن حرکت کنید:

 • منطقه ای که در آن کشف کنید چه کسی را دنبال کنید و چه چیزی شیک است.
 • یک منطقه جستجوی کاربر ، موجود در دسته بندی ها, هشتگ, رتبه بندی با بهترین نمرات.
 • منطقه اعلان.
 • منطقه نمایه کاربر از کجا می توان لمس را به فیلم ها تبدیل کرد.

و بدیهی است ، الف دکمه برای ذخیره فیلم های خود و به اشتراک گذاری آنها. این یکی از رابط کاربری را بر عهده دارد و کافی است که آن را لمس کنید تا بتوانید برای سه منبع محتوا را انتخاب کنید: کتابخانه موسیقی ، گالری یا دوربین اگر می خواهید فقط در آن زمان آن را ذخیره کنید.

آهنگ هایی که می توانید آنها را در گالری خود انتخاب کنید یا از عصاره آهنگهای معروف و شیک استفاده کنید. سپس می توانید ویدیوی آهسته و شتاب را ذخیره کنید ، از یک زمان بندی تقلید کنید … و در هنگام ترک دکمه ، فیلم ضبط می شود.

سپس می توانید فیلترها ، جلوه ها یا ماسک ها را اعمال کرده و در نهایت آن را با عنوان و ذکر به مخاطبین خود منتشر کنید ، یا آن را به عنوان یک ویدیوی خصوصی ذخیره کنید.

همچنین می توانید ویژگی های متداول تری پیدا کنید ، مانند انجام نمایه خصوصی خود ، تبادل پیام مستقیم با کاربران یا دریافت اعلان ها در هنگام کاربرانی که ما از انتشار مطالب جدید پیروی می کنیم.

اخبار از آخرین نسخه

 • جلوه های جدید و فیلترها برای فیلم ها.

شرایط و اطلاعات اضافی:

 • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 5.0.
 • خریدهای درون برنامه ای یکپارچه.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

تیکتوک

موسیقی و جلوه ها را به فیلم های خود اضافه کنید و آنها را به اشتراک بگذارید!

آخرین نسخه

ویدئو در مورد detiktok1

Tiktok برنامه رسمی برای شبکه اجتماعی فوق العاده محبوب است که به شما امکان می دهد فیلم های سرگرم کننده را با همه دوستان و افرادی که از شما پیروی می کنند ایجاد و به اشتراک بگذارید. برای استفاده از همه چیزهایی که Tiktok ارائه می دهد ، با پیکربندی یک حساب کاربری شروع کنید – فقط به چند ثانیه نیاز خواهید داشت.

Tiktok برای ایجاد محتوای جدید ، گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فیلم خود را مستقیماً در برنامه ذخیره کنید یا از عکس ها و توالی های گالری خود استفاده کنید. از آنجا ، یکی از میلیون ها آهنگ مختلف را از کاتالوگ Tiktok اضافه کرده و آن را با ویدیوی خود همگام سازی کنید. در غیر این صورت ، انتخاب آهنگ ذخیره شده در تلفن شما نیز گزینه ای است.

تعداد زیادی از ویژگی هایی که Tiktok ارائه می دهد ، روند انتشار سریع و بدون مشکل را انجام می دهد. بین اثرات انواع مختلفی را انتخاب کنید: فیلترها ، سرعت کنترل ، دامنه های زمان ، کاهش و سایر اثرات “ماشین سفر زمان”.

Tiktok یک شبکه اجتماعی است که برخلاف بسیاری دیگر ، مشارکت همیشه خوشایند است. در هر زمان می توانید فیلم های جالب زیادی پیدا کنید و بهترین چیزها ، می توانید بهترین خلاقیت های خود را با جامعه برنامه به اشتراک بگذارید.

بررسی توسط نلسون د بنیتو توسط تیم بومی سازی Uptodown ترجمه شده است

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

 • به اندروید 5 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

چگونه می توانم watchtiktobsans برنامه را بارگیری کنم ?

شما می توانید ContrectikToksans برنامه را از یک مرورگر مانند Chrome یا Firefox بارگیری کنید. برای مشاهده مطالب ، فوراً ، بدون نیاز به برنامه ، هر پیوند ویدیویی را باز کنید.

منظور از تیکتوک چیست ?

tiktokinifi “موسیقی لرزان” به زبان چینی. این برنامه دوین نامگذاری شده و عمدتاً حول ساخت فیلم های موسیقی می چرخید.

چگونه می توانم untiktokgratucture را بسازم ?

انجام untiktokgratuity با برنامه Android آسان است. با بارگیری APK از Uptodown ، می توانید از ویرایشگر ویدیوی یکپارچه برای تولید محتوای جذاب استفاده کنید.

چگونه می توانم videostiktok را تماشا کنم ?

شما می توانید VideoStikTok را از برنامه اصلی برنامه تماشا کنید. فقط انگشت خود را به صورت عمودی روی صفحه تلفن هوشمند خود بکشید تا به یک جریان نامحدود محتوا دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.ZhiliaoApp.از نظر موسیقی
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی ویدئو
زبان فرانسوی

tik tok apk برای Android

تیک توک

Tik Tok ، یک برنامه رایگان موسیقی و ویدیویی

برنامه Tik Tok (که قبلاً به عنوان موسیقی شناخته می شود.ly) یک پدیده واقعی است. این بیشترین بارگیری در جهان است و به شما امکان می دهد ویدیو را با هوش مصنوعی ویرایش کنید.

Tik Tok ، برنامه ای که باعث ایجاد وزوز می شود

Tik Tok یک برنامه رایگان برای ویرایش فیلم ها با موسیقی و استفاده از هوش مصنوعی است. خلاقیت ها می توانند “لایک” را دریافت کنند. این یک سوال از استفاده از عملکرد “Lip Sync Live” با تقلید از اشعار آهنگ یا حرکات در دنباله 15 ثانیه است. همه چیز از طریق بسیاری از فیلترها و جلوه های ویژه مجاز است. با اتصال به برنامه ، می توانید فیلم های اعضای دیگر را مشاهده کنید. شما می توانید با استفاده از جلوه های متعدد برای تغییر رنگ مو ، در چالش ها شرکت کنید. ویدیو را می توان در حالت عمومی یا خصوصی به اشتراک گذاشت. شما می توانید گزینه “بهزیستی دیجیتال” را انتخاب کنید که استفاده از Tik Tok را به دو ساعت در روز محدود می کند.

Lemon8 را کشف کنید: احساس عالی بعدی شبکه های اجتماعی

شما به دنبال یک تجربه جدید در شبکه های اجتماعی ? كشف كردن لیمو 8, برنامه سبک زندگی مرسوم ، مد روز که ارتعاش می کند تیکتوک ! پیشنهاد شده توسط پیش بینی, سازندگان تیکتوک, Lemon8 یک همجوشی منحصر به فرد ازاینستاگرام و از پانترست, با ارائه محتوای بصری نفس گیر متمرکز بر غذا ، زیبایی ، بهزیستی و سفر.

شیرجه زدن در توصیه های منتخب, نکات مرسوم و الهام بخش با علایق شما سازگار است. فرصتی را برای اتخاذ زودهنگام این بستر پررونق از دست ندهید – اکنون Lemon8 را بارگیری کنید و شبکه های اجتماعی ارتعاش دنیای جدید را کشف کنید !

Tik Tok ، یک برنامه جالب

با Tik Tok ، ما از جلسات بسیار کوتاه فیلم می گیریم ، جلوه های ویدیویی ، موسیقی اضافه می کنیم و این “کلیپ” را به اشتراک می گذاریم. سرگرم کننده است و برخی از نتایج واقعاً بسیار خوب است.

 • یک برنامه رایگان
 • راحتی در استفاده
 • بسیاری از اثرات
 • شیوه خصوصی یا عمومی