Tiktok Live Studio – بارگیری رایگان – 2023 آخرین نسخه ، POV: Tiktok Live Studio

POV: استودیوی زنده Tiktok

بله ، Tiktok Live Studio مطمئن است ، به شرط آنکه استودیوی Tiktok Live را از وب سایت رسمی بارگیری و نصب کنید. شما از اینکه بدافزارها یا ویروس ها به رایانه خود حمله نمی کنند جلوگیری خواهید کرد.

Tiktok Live Studio – بارگیری رایگان – 2023 آخرین نسخه

منتقدین موجود در Wizcase تجزیه و تحلیل هایی هستند که توسط ارزیابی کنندگان حرفه ای در جامعه ما انجام می شود. این انتقادات بی طرفانه و در تجزیه و تحلیل عمق محصولات و خدمات مورد بررسی توسط ارزیابی کنندگان ما است.

Wizcase یک وب سایت رهبر است که ارزیابی راه حل های امنیت سایبری را توسط تیمی از متخصصان ارائه می دهد. آنها VPN ها ، آنتی ویروس ها ، مدیران رمز عبور ، سیستم های کنترل والدین و سایر ابزارهای نرم افزاری را ارزیابی و آزمایش می کنند. انتقادات ما به 29 زبان در دسترس است ، که باعث می شود آنها از سال 2018 برای مخاطبان بزرگ در دسترس باشند. برای حمایت بهتر از خوانندگان ما در تلاش امنیتی آنلاین خود ، ما با Kape Technologies PLC همکاری کردیم ، که دارای محصولات محبوب مانند ExpressVPN ، Cyberghost ، Zenmate ، دسترسی به اینترنت خصوصی و Intego است. این محصولات از جمله کالاهایی هستند که ما در وب سایت خود ارزیابی می کنیم.

محرک هایی که در Wizcase منتشر شده اند مطابق با استانداردهای دقیق ، از جمله استانداردهای اخلاقی ، که ما در شرکت خود اتخاذ کرده ایم. این استانداردها مستلزم آن است که هر انتقاد از طرف ارزیاب یک معاینه مستقل ، صادقانه و حرفه ای را در نظر بگیرد. گفته می شود ، ما ممکن است کمیسیون دریافت کنیم که کاربر با استفاده از پیوندهای ما اقدامی انجام دهد ، بدون آنکه هزینه ای برای او داشته باشد. در صفحات مقالات ، ما طبقه بندی ارائه دهندگان خدمات را بر اساس سیستمی ایجاد می کنیم که از بررسی هر سرویس توسط ارزیاب حمایت می کند ، اما نظرات دریافت شده از خوانندگان و توافق نامه های ما را نیز در نظر می گیرد که ما با خدمات نتیجه گرفته ایم ارائه دهنده.

محرک های منتشر شده در Wizcase توسط ارزیابی کنندگان جامعه نوشته شده است که محصولات را مطابق با استانداردهای دقیق که ما اعمال می کنیم ، بررسی می کنند. این استانداردها تضمین می کنند که هر انتقاد به طور مستقل ، حرفه ای و صادقانه انجام می شود ، ضمن اینکه با در نظر گرفتن ویژگی های فنی محصول و خصوصیات آن و همچنین ارزش تجاری آن برای کاربران. رتبه بندی هایی که ما منتشر می کنیم کمیسیون های وابستگی را که برای خریدهای انجام شده از طریق پیوندها در وب سایت خود دریافت می کنیم ، در نظر می گیرد.

نوشته شده توسط: الیاس اوگو

Tiktok Live Studio یک برنامه پخش مستقیم است که به Tiktors اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از یک جلسه زنده با مخاطبان یا پیروان خود گپ بزنند. این ابزار معادل Instagram Live است اما فقط روی رایانه ویندوز کار می کند.

هنگامی که Tiktok Live Studio روی رایانه شخصی خود نصب شده است ، می توانید به حساب Tiktok خود متصل شوید ، به راحتی محتوا ایجاد کنید و لحظات زیبایی را با مخاطبان خود در Tiktok Live Experience به اشتراک بگذارید.

دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا استودیوی Tiktok Live را به صورت رایگان در رایانه شخصی خود بارگیری و نصب کنید.

نحوه بارگیری و نصب استودیوی Tiktok Live به صورت رایگان در رایانه شخصی خود

 1. برای دسترسی مستقیم به صفحه بارگیری استودیوی Tiktok Live بر روی دکمه بارگیری در نوار کناری کلیک کنید.
 2. روی “بارگیری رایگان برای ویندوز” کلیک کنید.
  اسیر
 3. گزینه مورد علاقه را برای اتصال به Tiktok انتخاب کنید. اگر قبلاً یک حساب کاربری دارید ، روی پیوند “اتصال” کلیک کنید. اگر در Tiktok تازه کار هستید ، از شما دعوت می شود تا یک حساب جدید ایجاد کنید.
  اسیر
 4. برای راه اندازی بارگیری دوباره روی “بارگیری رایگان برای ویندوز” کلیک کنید. صبر کنید تا بارگیری تمام شود ، سپس به پوشه بارگیری خود بروید و روی پرونده دوبار کلیک کنید .سابق برای راه اندازی برنامه نصب.
 5. روی پایان و راه اندازی استودیوی Tiktok Live کلیک کنید. صبر کنید تا برنامه مراقبت کند. می توانید به طور مداوم پخش را شروع کرده و برای پیروان خود پیام ارسال کنید !

اسیر

نحوه حذف استودیوی Live Tiktok از رایانه شخصی خود

اگر دیگر نمی خواهید از استودیو Tiktok Live در رایانه شخصی خود استفاده کنید ، مراحل زیر را برای حذف برنامه رایانه شخصی خود دنبال کنید:

 1. “اضافه کردن یا حذف برنامه ها” را در نوار جستجوی ویندوز تایپ کرده و دکمه ورودی را فشار دهید.
  اسیر
 2. به دنبال استودیوی Tiktok Live در لیست برنامه های نصب شده باشید ، سپس روی دکمه Uninstall کلیک کنید.
  اسیر
 3. هنگامی که دستیار حذف حذف شد ، تأیید کنید که می خواهید استودیوی Tiktok Live را حذف کنید و این نرم افزار کاملاً از رایانه شما حذف می شود.

اگر می خواهید سایر ابزارهای زنده Media Live را امتحان کنید ، با گزینه های رایگان در زیر مشورت کنید.

نمای کلی استودیوی Tiktok Live

Tiktok Live Studio به شما امکان می دهد به حساب Tiktok خود متصل شوید و از رایانه شخصی خود به صورت زنده پخش کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید در جلسات پخش مستقیم با مخاطبان خود گپ بزنید.

اسیر

این یک ابزار ایده آل برای کاربران Tiktok است که تعداد زیادی دنبال کننده دارند و به دنبال مشارکت از طریق انتشار زنده هستند. این شبیه به Instagram Live و Facebook Live است ، به جز این که این یک برنامه خودمختار است که فقط روی رایانه کار می کند. این بدان معنی است که Tiktok Live Studio در برنامه تلفن همراه در دسترس نیست. به یاد داشته باشید که برای ادامه زندگی در Tiktok ، باید یک حساب Tiktok داشته باشید که حداقل از 30 روز باشد و حداقل 1000 دنبال کننده داشته باشید.

چگونه می توان در Tiktok به صورت زنده ادامه داد

 1. برنامه Tiktok Live Studio را روی رایانه خود باز کنید و به حساب خود وصل شوید (اگر قبلاً متصل نیستید).
 2. علامت را بیشتر فشار دهید ، در پایین مرکز صفحه.
 3. روی دکمه زنده کنار گزینه ثبت نام کلیک کنید.
 4. عنوانی را برای جریان مستقیم خود انتخاب کنید ، سپس Go Live را برای شروع پخش انتخاب کنید !

توجه داشته باشید : اگر گزینه پخش زنده را در صفحه ضبط مشاهده نمی کنید ، احتمالاً به این دلیل است که حساب شما شرایط لازم برای دسترسی به عملکرد زنده Tiktok را برآورده نمی کند. همچنین اطمینان حاصل کنید که برنامه به روز است.

ویژگی های استودیوی Live Tiktok

 • پیکربندی و استفاده آسان است
 • چندین سکانس یا صحنه و منبع اضافه کنید
 • با استفاده از عملکرد گربه در زمان واقعی با مخاطبان خود صحبت کنید
 • جریان ویدیویی و کنسول بازی را از رایانه خود به اشتراک بگذارید
 • اطلاعات مربوط به عملکرد جلسه جریان مستقیم شما
 • اطلاعات دولت و عملکرد جلسه زنده و امکان شرکت در تماشاگران خود

گزینه های رایگان برای استودیوی Live Tiktok

استودیو Obs: Obs Studio یک ابزار پخش زنده است که توسط بسیاری از پخش کنندگان استفاده می شود. این ابزار به شما امکان می دهد چندین صحنه یا منبع اضافه کنید ، گزینه های هشدار را اضافه کرده و پخش را به Twitch ، YouTube و غیره ارسال کنید.

پیچش: Twitch یکی دیگر از خدمات پیشرو جریان زنده است که عمدتا توسط بازیکنان در رایانه شخصی استفاده می شود. شما می توانید کانال Twitch خود را ایجاد کرده و جامعه ای از پیروان را در مورد بازی ها ، موسیقی یا هر موضوع دیگری ایجاد کنید که به آن علاقه مند هستید.

پریسکوپ: Periscope یک سرویس گسترده از جریان مستقیم است که توسط توییتر خریداری شده است. با این حال ، Periscope عمدتا برای استفاده در Android ، iOS و تبلت ها توصیه می شود.

پرسش

آیا Tiktok Live Studio رایگان است ?

بله ، Tiktok Live Studio کاملاً رایگان است. اما شما باید حداقل 30 روز یک حساب کاربری Tiktok داشته باشید و حداقل قبل از دسترسی به استودیوی Tiktok Live برای پخش مستقیم ، حداقل 1000 دنبال کننده داشته باشید. در اینجا یک راهنمای سریع برای کمک به شما در بارگیری و نصب استودیوی Tiktok Live به صورت رایگان در رایانه شخصی خود وجود دارد.

آیا استودیوی زنده Tiktok ایمن است ?

بله ، Tiktok Live Studio مطمئن است ، به شرط آنکه استودیوی Tiktok Live را از وب سایت رسمی بارگیری و نصب کنید. شما از اینکه بدافزارها یا ویروس ها به رایانه خود حمله نمی کنند جلوگیری خواهید کرد.

تفاوت بین استودیوی Tiktok Live و Obs Studio چیست ?

Tiktok Live Studio و Obs به طور کلی مشابه هستند ، به جز اینکه استودیو Obs برای مدت طولانی تر وجود داشته و با عملکردهای کامل نسبت به Tiktok Live Studio توسعه یافته است. Tiktok Live Studio توسط Tiktok ساخته شده است.

 • ⭐ نحوه بارگیری و نصب استودیوی Tiktok Live را به صورت رایگان در رایانه شخصی خود
 • ⭐ نمای کلی استودیوی Live Tiktok
 • anternations رایگان برای استودیوی Live Tiktok
 • ⭐ سؤالات متداول

9.7 اندازه پرونده: 313MB تعداد بارگیری ها: 867،834 نام توسعه دهنده: Tiktok Pte. با مسئولیت محدود. دانلود

Wizcase یک سایت تخصص و ارزیابی مستقل است. ما توسط خوانندگان خود پشتیبانی می شویم ، بنابراین می توانید هنگام خرید از طریق پیوندهایی که در وب سایت خود ارائه می دهیم ، کمیسیون دریافت کنیم. شما هیچ مکمل خرید خود را در سایت ما پرداخت نمی کنید – کمیته ما مستقیماً از طرف صاحب محصول می آید.
به Wizcase کمک کنید تا مشاوره و مشاوره صادقانه و بی طرف را تضمین کنید. وب سایت ما را برای پشتیبانی از ما به اشتراک بگذارید !

ماموریت ما :

به شما در انتخاب آگاهانه از نظر امنیت سایبری کمک می کند تا شما (و داده های خود) ایمن باشید. برای دستیابی به این هدف ، ما داده های صادقانه ، دقیق و عملی را بر اساس تست های عمیق ارائه می دهیم.

 • آخرین پست های وبلاگ
 • بهترین VPN
 • بهترین نرم افزار آنتی ویروس
 • بهترین برنامه کنترل والدین
 • بهترین مدیران رمز عبور
 • بهترین بارگیری رایگان
 • نظر Expressvpn
 • Cyberghost VPN Avis
 • بررسی های دسترسی به اینترنت خصوصی
 • بررسی های آنتی ویروس نورتون
 • نظر توتال
 • Questio Avis
 • نظر 1Password
 • درباره ما
 • روش شناسی روش
 • نقشه سایت
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • شرایط و ضوابط
 • سیاست DMCA

Wizcase مشاوره حقوقی ارائه نمی دهد. لطفاً با قانون محلی خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که استفاده شما از VPN مطابق با مقررات مورد نظر است.

© 2023 Wizcase | کلیه حقوق محفوظ است

POV: استودیوی زنده Tiktok

این هفته Tiktok آزمایش یک پلت فرم جریان دسک تاپ به نام Tiktok Live Studio را آغاز کرده است.

جزئیات و پیامدها:

برنامه ویندوز را می توان روی دسک تاپ بارگیری کرد و به کاربران این امکان را می دهد تا با جزئیات حساب Tiktok خود وارد سیستم شوند و مستقیماً از طریق رایانه ها ، تلفن ها یا کنسول های بازی به Tiktok Live پخش شوند. این ویژگی گربه دارد بنابراین پخش کننده ها می توانند با بینندگان ارتباط برقرار کنند. محتوا را می توان در هر دو پرتره و منظره پخش کرد و عملکردهای اساسی مانند توانایی اضافه کردن متن وجود دارد. افراد همچنین قادر خواهند بود هدایای زنده مانند سایر کارکردهای زنده روی این سیستم عامل را بپذیرند.

این پلتفرم در حال حاضر با کاربران منتخب مورد آزمایش قرار می گیرد و هیچ نشانه ای در مورد زمان انتشار یا اینکه برای همه کاربران منتشر می شود وجود ندارد. قبلاً می توان از طریق یک دستگاه دسک تاپ اما فقط از طریق نرم افزار شخص ثالث ، جریان زندگی به Tiktok را به صورت زنده به Tiktok انجام داد و فقط دعوت شده است.

Tiktok Live Studio ممکن است به سازندگان محتوا انگیزه دهد تا در اکوسیستم Tiktok بمانند و نه در سایر سیستم عامل های جریان مانند Twitch آمازون که به مردم امکان پخش بازی و سایر مطالب را می دهد. این ممکن است به ویژه در مورد سازندگان محتوا که در وهله اول موارد زیر را در Tiktok پیدا کرده اند صادق باشد. با این حال ، با توجه به اینکه این نرم افزار جدید است ، فاقد ویژگی هایی است که سایر نرم افزارهای پخش آن دارند ، به عنوان مثال شما نمی توانید هشدارهای جریان را برای نکات یا موارد زیر تنظیم کنید.

Tiktok اخیراً به روزرسانی هایی را در مورد عملکرد زنده خود ، رویدادهای مقدماتی خرید زنده و فرصت های بیشتر برای سازندگان برای کسب درآمد با عملکرد بعدی خود ایجاد کرده است. با سرعت توسعه در این فضا سریع ، Tiktok در حال سرمایه گذاری در وقت و هزینه در این است که این سرعت را حفظ می کند. این آخرین حرکت را می توان به عنوان اولین قدم به سمت اکوسیستم برای Tiktok که فراتر از برنامه زندگی می کند ، در پی پله های متا و آمازون که Alredy میزبان سیستم عامل های موجود در اکوسیستم های خود است ، مشاهده کرد و به آنها امکان می دهد داده های خود را و بیشتر متصل کنند رفتارهای آنها.

خلاصه:

هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی پس از آزمایش از بین برود ، اما اگر این کار را انجام دهد فرصتی برای Tiktok برای ساخت سرویس اکوسیستم و پخش بازی خود فراهم می کند ، که به موقع و با مخاطبان Tiktok ، Twitch Rival Plantialy ، YouTube Gaming و Facebook Gaming و بازی فیس بوک و فیس بوک. این اولین فراتر از برنامه و در دنیای اکوسیستم های پلت فرم ، می تواند به عنوان یک قابل توجه تلقی شود.

بیشتر خواندن:

Mindshare سوئیس (فرانسوی)