Tiktok برای خوب ، Tiktok – برنامه های Google Play

توتوک

music موسیقی یا صدای مورد علاقه خود را به صورت رایگان به فیلم های خود اضافه کنید
فیلم های خود را به راحتی با میلیون ها کلیپ و صدای موسیقی رایگان ویرایش کنید. ما با داغترین آهنگ ها در هر ژانر ، از جمله هیپ هاپ ، EDM ، پاپ ، راک ، رپ و کشور و ویروس ترین صداهای اصلی ، برای شما لیست پخش موسیقی و صدا را برای شما انتخاب می کنیم.

ایده ما ساده است.
برای انجام کارهای خوب از Tiktok استفاده کنید.

Tiktok می خواهد الهام بخش و ترغیب نسل جدید شود تا تأثیر مثبتی بر کره زمین و اطرافیان داشته باشد. برخی از سازمانی را که از Tiktok برای رشد مخاطبان خود ، هواداران فعال شده و افزایش آگاهی در مورد دلایل خاص استفاده کرده است ، بررسی کنید.

در اینجا چند روش Tiktok می تواند به شما در کمک به جهان کمک کند.

مدیریت حساب

به ما کمک کنید تا از پتانسیل سازندگان با استعداد Tiktok ما استفاده کنید. ما در بهترین شیوه ها ، مدیریت روابط و ارائه راهنمایی در هر مرحله از راه را تا زمانی که به هدف نهایی خود نرسیدید ، کمک خواهیم کرد.

تجزیه و تحلیل پیشرفته (بتا)

بیایید تغییر واقعی را با هم انجام دهیم. داده ها و بینش های ما تجزیه و تحلیل در مورد حساب و فیلم های شما را در اختیار شما قرار می دهد تا ببینید مخاطب شما چگونه توسعه می یابد و چگونه فیلم های شما با گذشت زمان اجرا می کنند.

هشتگ تبلیغ شده

آگاهی از علت خود را با هشتگ تبلیغ شده افزایش دهید. میلیون از کاربران Tiktok می توانند فیلم هایی برای آن هشتگ ایجاد کنند.

کمپین های قبلی

#edutok

Edutok ، محبوب ترین چالش Tiktok تا به امروز ، کاربران را ترغیب به ایجاد محتوای آموزشی و انگیزشی در اطراف انواع مضامین می کند. و همچنین این چالش درون برنامه ، Tiktok یک برنامه مربیگری را با شرکتهای اصلی اجتماعی جاش و بنیاد/نود/بنیاد/Nudge راه اندازی کرده است ، که به 5000 نفر از افراد جوان در 6 ایالت هندی با موش صحرایی سوادآموزی پایین می رسد. ادوتوک تأکید می کند که تعهد تیکتوک برای پیشبرد اقتصاد خلاق هند و سهم آن در زندگی بومیان دیجیتال.

8.8 متر فیلم های ایجاد شده

48.1b نماهای ویدئویی

تیکتوک

Tiktok مقصد فیلم های تلفن همراه است. در Tiktok ، فیلم های کوتاه شکل هیجان انگیز ، خودجوش و واقعی هستند. این که آیا شما یک متعصب ورزشی ، علاقه مندان به حیوان خانگی هستید یا فقط به دنبال خنده هستید ، چیزی برای همه در Tiktok وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تماشا کنید ، با آنچه دوست دارید ، درگیر شوید ، از آنچه نمی خواهید ، بپردازید ، و یک جریان بی پایان از فیلم های کوتاه پیدا خواهید کرد که فقط برای شما احساس شخصی می کنند. از قهوه صبح خود تا موارد بعد از ظهر خود ، Tiktok فیلم هایی را دارد که برای ساختن روز شما گوارائی شده اند.

ما با ارائه ابزارهای آسان برای استفاده برای مشاهده و ضبط لحظات روزانه خود ، کشف و ایجاد فیلم های اصلی خود را برای شما آسان می کنیم. فیلم های خود را با جلوه های ویژه ، فیلترها ، موسیقی و موارد دیگر به سطح بعدی ببرید.

■ تماشای بی پایان فیلم ها به طور خاص برای شما
یک فید ویدیویی شخصی بر اساس آنچه شما تماشا می کنید ، مانند و به اشتراک می گذارید. Tiktok فیلم های واقعی ، جالب و سرگرم کننده ای را به شما ارائه می دهد که روز شما را رقم می زند.

■ فیلم ها را کاوش کنید ، فقط یک پیمایش دور
همه نوع فیلم ها را از کمدی ، بازی ، DIY ، غذا ، ورزش ، الگوهای رفتاری و حیوانات خانگی تماشا کنید تا از این نظر عجیب و غریب ، ASMR و Everithing در بین.

■ ضبط استراحت چندین بار در یک فیلم
ویدیوی خود را فقط با یک شیر آب بشکنید و از سر بگیرید. هر چند بار که نیاز دارید شلیک کنید.

■ با استفاده از یک جامعه جهانی سازندگان ، از آن استفاده و الهام بگیرید
میلیون ها سازنده در Tiktok هستند که مهارت های باورنکردنی و زندگی روزمره خود را به نمایش می گذارند. بگذارید خودتان الهام بگیرید.

music موسیقی یا صدای مورد علاقه خود را به صورت رایگان به فیلم های خود اضافه کنید
فیلم های خود را به راحتی با میلیون ها کلیپ و صدای موسیقی رایگان ویرایش کنید. ما با داغترین آهنگ ها در هر ژانر ، از جمله هیپ هاپ ، EDM ، پاپ ، راک ، رپ و کشور و ویروس ترین صداهای اصلی ، برای شما لیست پخش موسیقی و صدا را برای شما انتخاب می کنیم.

■ خود را با جلوه های خلاقانه بیان کنید
تن از فیلترها ، جلوه ها و اشیاء AR را باز کنید تا فیلم های خود را به سطح بعدی برسانید.

■ فیلم های خود را ویرایش کنید
ابزارهای ویرایش یکپارچه ما به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی را بدون برنامه آسان ، برش ، ادغام و کپی کنید.