این موفقیت است: بنیانگذار Tinder: آنچه واقعاً دوست دارد 3 میلیارد دلاری در 20 سالگی خود را در پادکست های اپل بسازد ، چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید? سرخ کردن

چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید

شما می خواهید بازی های بیشتری بدست آورید ?

بنیانگذار Tinder: واقعاً ساخت یک استارتاپ 3 میلیارد دلاری در 20 سالگی شما این موفقیت است

شان راد ، بنیانگذار برنامه دوستیابی Tinder ، بلافاصله می دانست که او یک برنامه ضربه ای روی دستان خود دارد. در مصاحبه ای با آلیسون شونتل ، سردبیر Business Insider ، بحث و گفتگو در مورد اوج و پایین ترین سطح ساخت یک تجارت. او توضیح می دهد که چگونه او به ایده Tinder رسید ، چگونه تیم این برنامه را به بازار عرضه کرد ، بنابراین ویروسی می شود ، و اجرای یک استارتاپ در دهه 20 شما چقدر سخت است – حتی وقتی استارتاپ موفقیت آمیز باشد.

به خط مشی رازداری در https: // art19 مراجعه کنید.com/حریم خصوصی و اعلامیه خصوصی کالیفرنیا در https: // art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  • قسمت های بیشتر
  • © 2019 Insider Inc.

شان راد ، بنیانگذار برنامه دوستیابی Tinder ، بلافاصله می دانست که او یک برنامه ضربه ای روی دستان خود دارد. در مصاحبه ای با آلیسون شونتل ، سردبیر Business Insider ، بحث و گفتگو در مورد اوج و پایین ترین سطح ساخت یک تجارت. او توضیح می دهد که چگونه او به ایده Tinder رسید ، چگونه تیم این برنامه را به بازار عرضه کرد ، بنابراین ویروسی می شود ، و اجرای یک استارتاپ در دهه 20 شما چقدر سخت است – حتی وقتی استارتاپ موفقیت آمیز باشد.

چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید ?

برنامه های ملاقات یک روش سرگرم کننده و آسان برای دیدار با افراد جدید است که با آنها قادر به آشنایی با یکدیگر خواهید بود ، اما به خاطر داشته باشید که محدودیتی مانند آن وجود دارد که شما حق دارید. به خواندن مقاله ما ادامه دهید تا دریابید که چه تعداد سوئیپ را می توانید در Tinder دریافت کنید.

چه تعداد لایک در Tinder می توانید دریافت کنید

این که آیا شما در حال حاضر زمان زیادی را در برنامه می گذرانید یا خود را به عنوان یک سریال Swiper سریال می دانید ، احتمالاً اتفاق افتاده است که به آرامی روی برنامه بکشید و ناگهان خود را در امثال پیدا کنید. هیچ چیز ناامید کننده ای برای دریافت این نوع پیام از یک برنامه جلسه وجود ندارد و متوجه می شوید که دیگر نمی توانید برای مدتی بازی کنید.

مانند بسیاری از برنامه های دوست یابی دیگر ، هنگامی که به حد مجاز Tinder می رسید ، این پیام را مشاهده خواهید کرد و مجبور خواهید شد که منتظر بمانید تا لایک های رایگان خود را مجدداً بازسازی کنید. ممکن است تعجب کنید که قبل از از دست دادن چند لایک رایگان می توانید در Tinder دریافت کنید. در این مقاله ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد Tinder Likes بدانید پوشش خواهیم داد.

شما می خواهید بازی های بیشتری بدست آورید ?

این تست 2 دقیقه ای را انجام دهید ، مشخصات خود را بهینه و کبریت کنید

لیست های چک Tinder

256،862 کاربران راضی اعتماد دارند

فهرست

در اینجا برنامه مقاله است ، از پرش در بخشی که بیشترین علاقه را برای شما دارد دریغ نکنید.

  1. چرا برنامه های دوستیابی مانند Tinder تعداد لایک ها را در روز محدود می کنند ?
  2. چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید ?
  3. چند لایک رایگان به شما Tinder می دهد ?
  4. چگونه می توان لایک های بیشتری در Tinder دریافت کرد ? از Tinder Plus ، طلا یا پلاتین استفاده کنید.

چرا برنامه های دوست یابی مانند Tinder در روز محدودیتی را برای لایک ها تعیین می کنند

چرا برنامه های دوستیابی مانند Tinder تعداد لایک ها را در روز محدود می کنند ?

دلایل مختلفی وجود دارد که Tinder در روز محدودیت Limike را برطرف می کند. ممکن است تعجب کنید که این حد روزانه برای چه چیزی برای چه چیزی استفاده می شود ، وقتی می توانیم تمام روز را بی سر و صدا کاربران Swiper را ترک کنیم. خوشبختانه ، Tinder به جای ساعاتی که برای Tinder در Swiper صرف می کنید ، از اتصالات معتبر حمایت می کند ، و همچنین عوامل دیگری که به محدودیت لایک در روز کمک می کند.

در اینجا برخی از دلایلی که Tinder در هر روز محدودیت LIMKE را تعیین می کند آورده شده است:

1. کیفیت به جای کمیت

Tinder می تواند به همه کاربران اجازه دهد تعداد نامحدودی از لایک ها را داشته باشند و آنها را ترغیب کنند تا تمام وقت را در پروفایل های جدید بکشند ، اما این باعث می شود کاربران در تلاش های معتبر خود را از کار خود منصرف کنند. با جدی تر کردن بازی های خود ، مردم انتخابی تر خواهند شد و فقط به حق کسانی که واقعاً آنها را دوست دارند و با آنها می توانند پیوند ایجاد کنند ، به حق تغییر می کنند.

این منجر به مسابقات و اتصالات با کیفیت می شود که به زندگی واقعی می پردازند ، و این دقیقاً همان چیزی است که برنامه به دنبال آن است.

2. مردم را به خرید حق بیمه Tinder تشویق کنید

Tinder با محدود کردن لایک ها ، بازاری را برای کسانی که دوست دارند بیشتر برای جابجایی روزانه خود ایجاد کنند ، ایجاد می کند. افرادی که به طور جدی به دنبال شریک زندگی هستند ، احتمالاً به Tinder Premium می روند و برای کمک به آنها در یافتن شریک ایده آل خود کمک می کنند. با Tinder Premium ، ممکن است تعداد نامحدودی از لایک ها داشته باشید و نیازی به نگرانی در مورد کوتاه بودن روزانه نیستید.

3. یک جامعه ملاقات واقعی ایجاد کنید

اگر تیندر لایک های نامحدود را برای همه مجاز کند ، بسیاری از افراد به سریال سوپر می شوند و بدون اینکه واقعاً قصد ارسال پیام به مسابقات خود را داشته باشند ، احساس بهتری می کنند تا احساس بهتری داشته باشند. برای ایجاد یک جامعه دوستانه فعال تر ، دوستانه تر و معتبرتر ، Tinder محدودیت محدود خود را تنظیم کرده است.

به این ترتیب ، Tinder می تواند افرادی را که به دنبال اتصالات معتبر هستند ، مرتبط کند و روبات هایی را که به طور خودکار جارو می کنند ، پیدا کنند و این باعث می شود تعداد کلاهبرداران و پروفایل های کاذب کاهش یابد.

کمی کنار. آیا می دانید که می توانید در 2 دقیقه جذابیت خود را در 2 دقیقه جذاب تر کنید و هر روز بازی های بیشتری بدست آورید ?

با تشکر از هوش مصنوعی ما که در بیش از 10،000 عکس ارزیابی شده توسط زنان آموزش داده شده است ، می توانید بازخورد و توصیه های شخصی برای تقویت مشخصات دوست یابی خود برای خوب دریافت کنید.

شما دقیقاً می دانید چه عکس هایی خوب هستند یا نه ، و به خصوص چرا.

بنابراین منتظر چه چیزی هستید تا مسئولیت زندگی عاشقانه خود را بر عهده بگیرید ?

چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید

چه تعداد لایک می توانید در Tinder دریافت کنید ?

شما بازی های بیشتری می خواهید ?

Swiper را برای هیچ چیز متوقف کنید ، از کباب برای نظرات مبتنی بر داده و یک استفاده کنید برنامه اقدام روشن برای به دست آوردن مسابقات بیشتر.

مسابقات بیشتر

در گذشته ، Tinder تعداد لایک های رایگان را که در آن وجود داشت ، به کاربران نشان می داد ، که به طور کلی بین 120 لایک در هر دوره 12 ساعت بود. سپس ، این سکو تعداد لایک های خود را به 100 لایک کاهش داد و این هنوز هم برای مدت مشابه 12 ساعت.

این ، بدانید که شما قادر نخواهید بود که ببینید و بدانید که چند دوست دارید و Tinder چهره رسمی نمی دهد. Tinder همچنان محدودیت در تعداد لایک هایی را که کاربران آن می توانند از آن استفاده کنند ، حفظ می کند و این حد به الگوریتم برنامه بستگی دارد. همچنین باید در نظر داشته باشید که پسران اغلب از دختران کمتر دوست دارند.

Tinder چند لایک رایگان به شما می دهد

چند لایک رایگان به شما Tinder می دهد ?

تعداد لایک های رایگان که به دست می آورید بیش از همه بستگی دارد که شما یک پسر یا یک دختر هستید. مردان به طور کلی کمتر از Tinder نسبت به دختران در استفاده از برنامه استفاده می کنند. Tinder به طور کلی 50 دوست به پسران در هر دوره 12 ساعت می دهد.

ممکن است تعجب کنید که چرا پسران نسبت به دختران در برنامه جلسات کمتر دوست دارند و پاسخ به عادت های چرخاندن کاهش می یابد. مردان به دلیل کشیدن به سمت راست خیلی بیشتر از دختران شناخته شده اند.

برعکس ، دختران در مورد افرادی که می خواهند به سمت راست بکشند ، بسیار انتخابی تر هستند و همچنین بیشتر از کاربران مرد مکالمه را شروع می کنند. این الگوریتم Tinder را نشان می دهد که دختران در کیفیت مسابقات با کیفیت جدی تر هستند ، در حالی که مردان می توانند به صورت تند و تیز و واقعاً تلاش کنند تا اتصالات واقعی را پیدا کنند.

دلایل مخفی دیگری نیز وجود دارد که تعداد لایک های رایگان را که مردان در Tinder به دست می آورند توضیح می دهد ، اما این دلایل اصلی است که مردان کمتر از دختران دوست دارند.

اگرچه Tinder تعداد دقیق لایک هایی را که دختران در Tinder دریافت می کنند به اشتراک نمی گذارد ، اما تخمین زده می شود که آنها بیش از 50 لایک در روز دریافت می کنند. از آنجا که دختران وقتی می خواهند کسی را به سمت راست بکشند ، انتخابی تر از مردان هستند ، الگوریتم Tinder به نفع خود بازی می کند و آنها را با امثال بیشتر پاداش می دهد.

مانند پسران ، دختران لایک های نامحدودی را در مورد برنامه دریافت نمی کنند ، اما از آنجا که از آنها به طور کم استفاده می کنند ، به ندرت بیشتر از مقدار ارائه شده در روز در Tinder به آنها احتیاج دارند. الگوریتم Tinder همچنین در تعداد لایک هایی که دختران و پسران روی Tinder دریافت می کنند ، تأثیر دارد ، حتی اگر می تواند از یک کاربر به کاربر دیگر متفاوت باشد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا دوستانتان روی برنامه های دوست یابی کار می کنند اما شما نیستید ?

دانستن اینکه چه چیزی باعث ایجاد یک پروفایل دوست یابی جذاب می شود ، دشوار است و حتی دانستن اینکه کدام عکس ها خوب هستند یا نه دشوارتر است.

با من.داشتن. مورد حمله به بیش از 10،000 عکس که توسط یک تابلوی مربیان زنان و عشق ارزیابی شده است ، ما می توانیم به شما کمک کنیم بهترین عکسهای خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

فقط در 2 دقیقه مشخصات دوستیابی جذاب تر ایجاد کنید.

چگونه می توان در Tinder بیشتر از Tinder به علاوه طلا یا پلاتین استفاده کرد

چگونه می توان لایک های بیشتری در Tinder دریافت کرد ? از Tinder Plus ، طلا یا پلاتین استفاده کنید.

ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید بیشتر در مورد Tinder به دست بیاورید. تنها راه برای به دست آوردن تعداد نامحدودی از لایک در Tinder ، رفتن از اشتراک رایگان به اشتراک Tinder Premium است. نه تنها حق بیمه Tinder عاری از تبلیغات است ، بلکه هر یک از سه سطح اشتراک به شما امکان می دهد لایک های نامحدود را در برنامه بدست آورید.

برای به دست آوردن تعداد نامحدودی از لایک در Tinder می توانید به Tinder Plus ، Tinder Gold یا Tinder Platinum بروید. Tinder Platinum توابع مشابه Tinder Plus و Tinder Gold را به شما ارائه می دهد اما عملکردهای اختصاصی اضافی دارد.

آیا به روزرسانی اشتراک خود در Tinder جالب است ?

ممکن است تعجب کنید که آیا Tinder Premium واقعاً معتبر است ? اگر صمیمانه انگیزه پیدا کرده اید که یک رابطه واقعی و معتبر را در برنامه پیدا کنید و خود را از لایک ها و Swipes رایگان پیدا کنید ، مطمئناً این یک نسخه ارتقا است که ارزش امتحان کردن دارد. از یک اشتراک رایگان به Tinder به نسخه پرداخت شده Tinder Plus ، Tinder Gold یا Tinder Premium بروید اگر واقعاً می خواهید در ماجراهای دوستیابی آنلاین خود مسابقات بیشتری را ملاقات کنید.

مسابقات شما را 10 برابر می کند

داده ها را بر اساس داده ها و اقدامات مشخص دریافت کنید تا مشخصات خود را در حال حاضر بهبود بخشید ، بازی های بیشتری دریافت کنید و شخص ایده آل را پیدا کنید.

لیست های چک Tinder

256،862 کاربران راضی اعتماد دارند

نتیجه

اگر از لایک در Tinder کوتاه نیستید ، ممکن است وقت آن باشد که به نسخه ممتاز Tinder تغییر دهید تا تعداد نامحدودی از لایک ها را بدست آورید. برای کسانی که نمی خواهند این توانایی را به دست بگیرند ، وقت آن است که روی مسابقات با کیفیت تمرکز کنید و افراد را به سمت راست بر روی افراد خوب بکشید که افراد خوب.

قبل از عزیمت ، چه می گویید که می دانید قدرت مشخصات Tinder شما چیست?

این تجزیه و تحلیل پروفایل در نهایت به شما امکان می دهد بدانید که چگونه نمایه خود را جذاب تر کنید ، مسابقات بیشتری کسب کنید و به افرادی که واقعاً دوست دارند بروید.

به لطف این آزمون که توسط تیم جلسات ما در جلسات و روابط عاشقانه ایجاد شده است ، نتیجه خود را در زمان ضبط بدست آورید.

بن کباب

بن بیلی

بن یکی از بهترین متخصصان Tinder است که من با او ملاقات کردم و یکی از معدود مواردی است که الگوریتم Tinder را ترک کرده است. هر هفته ، بن مقالات جدیدی را در مورد کباب منتشر می کند و به بیش از 5 میلیون نفر مانند شما در بازی های بیشتر ، قرار ملاقات ها و حتی نماینده منتخب قلب آنها کمک می کند !

شما همچنین می توانید دوست داشته باشید

بدون شانس در OKCUPID: چگونه می توان در برنامه جلسه در سال 2023 موفق تر شد

بدون شانس در OKCUPID: چگونه می توان در برنامه جلسه در سال 2023 موفق تر شد.

بدون شانس در Badoo: چگونه می توان در سال 2023 مسابقات بیشتری در برنامه کسب کرد

بدون شانس در Badoo: چگونه می توان در سال 2023 مسابقات بیشتری در برنامه کسب کرد.

بررسی پروفایل کباب شده

مسابقات شما را 10 برابر می کند

داده ها را بر اساس داده ها و اقدامات مشخص دریافت کنید تا مشخصات خود را در حال حاضر بهبود بخشید ، بازی های بیشتری دریافت کنید و شخص ایده آل را پیدا کنید.