Tinder ملاقات و قرار ملاقات در فروشگاه App ، آرم جدید Tinder دیگر تایپوگرافی نیست! ما رمزگشایی کردیم.

رمزگشایی آرم Tinder: The Flame نام تجاری را گرفت

این شعله نمادی از نوید برند است: روابط پرشور. با توجه به طراحی آن ، دوباره کار شده است. شعله ضخیم تر ، گردتر و رنگ نارنجی آرم قدیمی جایگزین شد صورتی از نارنجی تخریب شده است. این ارتباط جدید پویاتر است و تصویر Tinder را تازه می کند. این بیشتر منعکس کننده روح برنامه و “آوانگارد” آن است.

جلسه Tinder و جلسه 17+

من از این برنامه به دلیل استفاده از آن برای مدتی با اشتراک حق بیمه بسیار راضی بودم. البته ، همانطور که در سایت های دیگر تصور می کنم ، مشخصات خود را پیدا می کنیم. اما من توانستم جلسات خوبی با افراد بسیار جدی داشته باشم. متأسفانه ، مانند سایر کاربران ، من بدون هیچ دلیلی ، بدون اینکه هشدار داده نشدم و بدون توجیهی ، تحت تأثیر قرار نگرفتم و علاوه بر این امکان امکان تجدید نظر در این تصمیم یا تماس با Tinder را نداشتم. وقتی نظرات مشابه دیگری را خواندم که بدون جواب Tinder باقی مانده است ، فکر می کنم شما باید خط مشی برنامه خود را مرور کنید و نظرات کاربران خود را در نظر بگیرید و می توانید آنها را بیشتر در نظر بگیرید. ما مشتری شما هستیم ، برنامه شما را اجرا می کنیم ، اشتراک ها را پرداخت می کنیم ، شما نمی توانید حساب های نزدیکتر را ببندید یا اجازه دهید تا تصادفی و کاربران خود را بدون جواب بگذارید. حداقل ارتباطات ، احترام به مشتریان خود. بررسی خط مشی عملیاتی خود ضروری است. من با لذت این برنامه برمی گردم زیرا تکرار می کنم که خیلی خوب در اینجا با مردم ملاقات کردم. لطفاً وقت خود را برای خواندن نظراتی که کاربران شما ترک می کنند و مطابق آن عمل می کنند ، وقت بگذارید.

مادموزل مریخ ، 08/18/2023

پیشرفت در پروفایل های هدف با جزئیات بیشتر

صبح بخیر. خیلی بد سوس خیلی عزیزم. شما باید یک هفته رایگان را با تمام گزینه های آزمایش ارائه دهید ، عضویت در آن قانع کننده تر است ، همانطور که برای مشخصات ، متأسفم اما بسیاری از مردان بسیار “معمولی” با عکس هایی که آنها را برجسته نمی کنند. همه یکسان به نظر می رسند. و مهمتر از همه ما باید بتوانیم پارامترهای بیشتری برای هدف قرار دادن پروفایل ها داشته باشیم: فیزیک (سبزی قهوه ای بلوند قهوه ای و غیره..) مطالعات ، تجارت ، مجرد ، متاهل. و غیره … خوب می تواند هدف قرار دهد و از هدر رفتن زمان بی نهایت جلوگیری کند. پیشرفت ها برای انتخاب و هدف قرار دادن Y شما در مورد فرزندخواندگی یک پسر که معیارهای تحقیق دارد ، وجود ندارد. من 15 سال است که پیرو سایت ها بوده ام ، یک تجربه واقعی دارم ، برنامه شما که بهترین شناخته شده است که شایسته تحول در این جهت است . من گاهی اوقات یک پروفایل را بعد از 80 پروفایل حفظ می کنم! به اندازه کافی به اندازه کافی جستجو نیست. ممنون که تا آخر مرا خواندید.

گورستان غیرفعال ..

این برنامه که از Tinder بسیار ناامید شده است ، فقط قادر به سایه زدن خود است. من یک پروفایل معتبر ، یک ارگانیک خوب نوشته شده ، عکس هایی از من از نزدیک ، از دور و غیره دارم … به طور خلاصه ، یک نمایه مرتب. و من بعد از اینکه صدها و صدها پروفایل دوست نداشتم ، هیچ مسابقه ای نداشتم .. ما البته نمی توانیم همه را خوشحال کنیم ، اما سلام ، بعد از مدتی باید با کسی هماهنگ شده باشید. من بعد از تحقیق در اینترنت دیدم که پروفایل های مشترک “سایه” هستند ، یعنی می گویم که آنها ارائه نمی شوند یا واقعاً خیلی کم هستند و اصلاً مطرح نمی شوند. بنابراین من تصمیم گرفتم یک اشتراک 1 ماهه را آزمایش کنم و در پایان بدون تغییر ، بدون هیچ چیز دیگری … در واقعیت پروفایل های ارائه شده برای مدت طولانی غیرفعال بوده اند … چگونه می دانم ? من وقتی او 2 سال از Tinder استفاده نکرده است ، به مشخصات یکی از دوستان خود رسیدم ! بنابراین Tinder پروفایل های غیرفعال را برای سنین به شما ارائه می دهد و بنابراین با این افراد شانس ندارید ، چرا پروفایل های غیرفعال را ارائه می دهد ? نکته چیست ?! بنابراین بین غیرفعال و چرا Côte d’Ivoire در اینجا کارهای زیادی وجود دارد ، به خصوص که یخ زدن روی کیک ، جغرافیایی با ارائه پروفایل در مارسی که “15 کیلومتر” از من است … من 800 کیلومتر از مارسی زندگی می کنم … …. به طور خلاصه ، اگر به دنبال برنامه ای هستید که برای مصرف فشار نیاورد ، من به شما Fruitz توصیه می کنم ! من چندین جلسه بدون گفتار 1 سنت برگزار کردم.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Tinder Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

 • خریدها
 • محل
 • جزئیات تماس
 • مخاطب
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • اطلاعات حساس
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. Apple TV به TVOS 9 نیاز دارد.2 یا بعد.

فرانسوی ، آفریقایی ها ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، بنگالی ، بلغاری ، کامبوج ، کاتالان ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، کرواسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، استونی ، فیلیپینی ، فننویز ، یونانی ، هندی ، مجارستانی ، عبری ، اندونزی ، ایتالیایی ، ایتالیا ، ایتالیایی ژاپنی ، لتونی ، لیتوانی ، مالزی ، نروژی ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئدی ، تامول ، چک ، تلوگو ، تایلندی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

سن 17+ صحنه های نادر/متوسط ​​از طنز مبتذل یا صحنه های نادر/متوسط ​​کفرآمیز صحنه های مکرر/برهنه جنسی یا برهنه که برای بزرگسالان محفوظ است (پیشنهادی)

رمزگشایی آرم Tinder: The Flame نام تجاری را گرفت !

برنامه دوستیابی و دوستیابی ایجاد شده در سال 2012 ظاهر خود را تغییر می دهد ! ما این طرح جدید را مدیون هستیم آژانس Desigstudio. در واقع ، چند ماه است که Tinder روی این کار کار می کند تصویر برند آن را تازه کنید همچنین تجربه ی کاربر. در این فرصت, خیانت رمزگشایی برای شما طراحی برنامه جدید و همچنین شعله مینیمالیستی که نماد آن است آرم جدید تیندر !

آرم جدید Tinder با رها کردن نام تجاری آن به شهرت خود متکی است

در واقع ، در آرم جدید Tinder ، نام این برند ناپدید شده است. نماد شعله, که قبلاً جای نقطه را روی حرف “من” اشغال کرده بود ، برای شکل گیری آرم جدید Tinder گرفته شد. این به برنامه نگاه دوم برای کاربرانی می دهد که آن را فراموش کرده اند.

این شعله نمادی از نوید برند است: روابط پرشور. با توجه به طراحی آن ، دوباره کار شده است. شعله ضخیم تر ، گردتر و رنگ نارنجی آرم قدیمی جایگزین شد صورتی از نارنجی تخریب شده است. این ارتباط جدید پویاتر است و تصویر Tinder را تازه می کند. این بیشتر منعکس کننده روح برنامه و “آوانگارد” آن است.

تا حدودی یادآوری می کند مکاشفه آرم اینستاگرام در سال 2015, که شبکه اجتماعی را دید که جایگزین نماد دوربین پرنعمت خود با یک نماد مینیمالیستی و یک گرادیان صورتی ، نارنجی و بنفش است. همچنین ، در مورد اینستاگرام ، شهرت Tinder به او اجازه می دهد دیگر نام او را در آرم خود ذکر نمی کند. برنامه با شعله آن قابل تشخیص است و اینجاست که تمام قدرت این آرم جدید ساکن است.

این تحولات آرم نشان می دهد که روند طراحی مسطح ادامه دارد اما دارای تغییرات ظریف مانند تخریب یا سایه ها است.

یک Tinder جدید تجربه کاربر بصری تر

اکنون می توانید با فشار دادن گوشه عکس برای رفتن به عکس بعدی ، پروفایل ها را خیلی راحت تر کاوش کنید. هنگامی که پایین نمایه شخص را فشار می دهید ، در یک انتقال فوق مایع است که به نمایه کامل آنها دسترسی خواهید یافت. بصری است ، سریع است. Tinder همچنین به مکان افتخار کرد: آنها اکنون تقریباً کل صفحه را می گیرند.

“با این تغییرات ، ما می خواستیم برنامه ما به اندازه جامعه آن سرگرم کننده و زیبا باشد. »» مارک را توضیح دهید.

آرم جدید تیندر

و شما ، نظر شما در مورد ظاهر جدید Tinder چیست ?

همچنین رمزگشایی ما از آرم جدید YouTube را کشف کنید !

تیندر: دوستیابی ، چت و دوستان 17+

بیش از فقط یک برنامه دوست یابی ، Tinder به روز شده است تا به یکی از جذاب ترین ، سرگرم کننده ترین و برنامه های اجتماعی اطراف تبدیل شود. از مسابقه ، پیدا کردن مسابقات هنوز هم بسیار مهم است – اما با چت های گروه هوشمند ، یک برنامه عالی اپل تلویزیون و Super دوست دارد که به دور خود برویم ، ما درست روی این یکی می چرخیم.

Vivelavie1977 ، 09/22/2020

خوب بود اما .

صبح بخیر,
یک هفته است که من به Tinder دسترسی ندارم.
شماره لپ تاپ خود را وارد می کنم اما در عوض کد فعال سازی ندارم.
من سایت را به چالش کشیدم اما هیچ خبری ندارم.
شرم
عید

پاسخ توسعه دهنده ,

متاسفم که این را یاد گرفتم. چند مورد وجود دارد که می توانید امتحان کنید ، از جمله:

– حتماً در منطقه ای با پوشش محکم برای پیامک قرار داشته باشید
– آخرین نسخه Tinder را قرار دهید.
– سعی کنید مجدداً برنامه را نصب کنید.
– با تهیه کننده تلفن خود مشورت کنید تا مطمئن شوید هیچ محدودیتی در محل وجود ندارد که بتواند این مشکل را ایجاد کند.

اگر بعد از این همه مراحل هنوز کد دریافت نکردید ، لطفاً با ما در Appreviews@gotinder تماس بگیرید.com از آدرس ایمیل مرتبط با حساب Tinder خود به طوری که ما می توانیم به آن نگاهی بیندازیم.

دسته بندی ها . ضوابط جستجو

چرا دسته هایی ایجاد نمی کنیم: کسانی که به دنبال عشق هستند ، کسانی که به دنبال یک برنامه جنسی هستند ، کسانی که به دنبال دوستی هستند? و این که یک الگوریتم به طور خودکار پروفایل هایی را که مطابق با داده های متن مطابق با معیارهای دسته نیستند ، پاک می کند

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، Tinder Inc. , نشان داد که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل استفاده از داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده های مرتبط به شما

 • خفه کننده
 • اجاره ای
 • اطلاعات تماس
 • مخاطب
 • کاربر خوشحال
 • شناسه ها
 • استفاده از داده ها
 • اطلاعات حساس
 • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

آیفون سازگاری به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. Apple TV به TVOS 9 نیاز دارد.2 طلا بعد.

انگلیسی ، آفریقایی ، عربی ، بنگالی ، بلغاری ، کامبوج ، کاتالان ، کرواسی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، استونی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، اندونیایی ، ژاپنی ، ژاپنی ، کره ، کره ، لاتوی ، لاتوی ، لاتوی ، لاتیوی ، لاتویایی ، لاتویایی ، لاتویایی ، لاتویایی ، لاتیویا ، لتوی ، لاتیویا ، لتوی. لیتوانی ، مالایی ، نروژی بوكم ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، صربستان ، چینی ساده ، اسلوك ، اسلوونیایی ، اسپانیایی ، سوئدی ، تامیل ، تلوگو ، تایلندی ، سنتی چینی ، ترکی ، اوكراینی ، ویتنامی

رتبه بندی سنی 17+ ناسازگاری نادر/خفیف یا طنز خام محتوای جنسی نادر/خفیف و برهنه مکرر/شدید و شدید مضامین