Tinder یا Fruitz – بهترین برنامه جلسه چیست?, Bumble و Fruitz با هم و بهتر و بدتر

Bumble و Fruitz با هم و بهتر و بدتر

با این اوصاف, برخی از ویژگی ها فقط در Tinder یا Fruitz یافت می شود. بنابراین در Fruitz ، شما همچنین می توانید ارسال کنید خرد کردن (یعنی یک پیام قابل مشاهده از همه به مشخصات شخص اضافه کنید) یا از آن استفاده کنید کشف (که به شما امکان می دهد خواسته های عضو دیگر را فاش کنید).

Tinder یا Fruitz – بهترین برنامه جلسه چیست ?

سایت دوستیابی تأیید شده

Tinder یا Fruitz

Fruitz یا Tinder دو غول جلسه هستند. این برنامه ها امکان ایجاد جلسات مختلف را فراهم می آورد: عاشقان ، جلسات دوستانه یا حتی ، بی پروا. بیایید با هم کشف کنیم که به آنها اجازه می دهد تا آنها را متمایز کنند و انتخاب خود را بین Tinder یا Fruitz انجام دهند.

تیندر – کاربرد عزیز جوانان

برنامه دوستیابی رایگان Tinder بوده است در سال 2012 راه اندازی شد. از آن زمان ، او به توسعه و جذب خود ادامه داده است مخاطبان مجرد بسیار جوان. اگر ثبت نام با سی سال غیرممکن نیست, این عمدتا برای کودکان 18-25 ساله در نظر گرفته شده است.

او از جای دیگر است شناخته شده ترین برنامه جلسه در جهان. اثبات این است: بیش از 340 میلیون بار بارگیری شده است. علاوه بر این ، در 190 کشور جهان ، به 40 زبان مختلف در دسترس است. رکورد !

محبوبیت آن مطمئناً با این واقعیت توضیح داده می شود که متعلق به گروه بازی قدرتمند گروه است.com: همین گروه صاحب Meetic ، saydemain یا حتی ، okcupid است.

>> نظر ما را در مورد Tinder کشف کنید

Fruitz – محبوب ترین کاربرد لحظه

Fruitz - L

مانند Tinder ، Fruitz است یک برنامه دوستیابی رایگان. همچنین هدف است مخاطب جوان. او بسیار محبوب است در کودکان 18-25 ساله, همانطور که در مورد Tinder نیز هست. با این حال ، Fruitz خوب است اخیرا : در سال 2017 راه اندازی شد ، شهرت خود را مدیون است مفهوم بسیار خاص آن. در واقع ، این بشقاب پرنده این جلسه اجازه می دهد با انتخاب میوه ، پروفایل را مطابق خواسته های خود پیدا کنید. از این رو نام آن !

بنابراین ، برای یک جلسه جدی ، ترجیح می دهید گیلاس را انتخاب کنید. برای یک جلسه نسبتاً دوستانه ، بهتر است انگور را انتخاب کنید. برای یک برنامه الاغ معمولی ، شما باید هندوانه را انتخاب کنید. سرانجام ، ماهیگیری یک داستان ساده از یک شب را نشان می دهد.

>> نظر ما را در مورد Fruitz کشف کنید

چه تفاوتی بین Fruitz یا Tinder ?

چه چیزی Fruitz و Tinder را متمایز می کند, این بالاتر از همه مفهوم آنهاست. اگر این دو برنامه دوست یابی رایگان برای انجام هر نوع جلسه هستند, مفهوم Tinder بسیار کلاسیک تر از Fruitz است. با این حال ، Tinder ویژگی های جالب تر از Fruitz را ارائه می دهد !

علاوه بر این ، اگر Fruitz یا Tinder از طریق یک برنامه تلفن همراه در دسترس هستند ، Tinder است تنها سکویی که به شما امکان می دهد از طریق یک مرورگر وب از طریق یک کامپیوتر وصل شوید. اگر تلفن خود را فراموش کرده اید یا دیگر باتری ندارد ، بسیار عملی است.

اما اینها تنها عناصری برای تمایز تیندر یا میوه نیستند. شما همچنین باید در نظر بگیرید مقایسه ویژگی ها, و همچنین قیمت های پیشنهادی.

Tinder یا Fruitz – مقایسه ویژگی ها

مقایسه ویژگی ها

با Fruitz ، این مفهومی است که اصلی است ، در حالی که با Tinder ، این ویژگی ها است. شما پیدا خواهید کرد برخی از نکات مشترک در Tinder یا Fruitz:

  • قادر به ایجاد نمایه خود باشید
  • یک یا چند عکس اضافه کنید
  • اعزام دوست دارد
  • گپ با پیام خصوصی

لازم به ذکر است که Tinder یا Fruitz کار بر روی سیستم تکان خوردن : عکس را با نمایه در سمت راست یا چپ می کشید. مدیریت از این پس اهمیت زیادی دارد تعیین کنید که آیا شخص به شما علاقه دارد و اگر می خواهید همخوانی داشتن با او یا نه.

ویژگی های Fruitz

با این اوصاف, برخی از ویژگی ها فقط در Tinder یا Fruitz یافت می شود. بنابراین در Fruitz ، شما همچنین می توانید ارسال کنید خرد کردن (یعنی یک پیام قابل مشاهده از همه به مشخصات شخص اضافه کنید) یا از آن استفاده کنید کشف (که به شما امکان می دهد خواسته های عضو دیگر را فاش کنید).

این ممکن است که یک رویداد جغرافیایی و هدفمند را تحریک کنید فراخوانی “گرده” : سپس مشخصات شما برای افرادی که همان میوه شما را انتخاب کرده اند و در این نزدیکی هستند برجسته می شود.

ویژگی های Tinder

ویژگی های ارائه شده توسط Tinder عبارتند از بسیار توسعه یافته تر و اجازه هر یک از جلسات را به روشی اصلی برگزار کنید. در واقع ، برای چند ماه در حال حاضر ، Tinder “Explore” را راه اندازی کرده است: در مورد آن استیک مکان مجازی جایی که ما با توجه به خواسته های مختلف پروفایل ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، بسته به روحیه شما یا مطابق با احساسات خود. انتخاب کنید “خنک کردن: برای به اشتراک گذاشتن قهوه ، یا بیشتر” و ما پروفایل هایی را به شما ارائه خواهیم داد که این تعامل را نیز انتخاب کرده اند. چه چیزی تحقیقات شما را کمی بیشتر مشخص می کند !

در Explore ، شما نیز می توانید یک سری ساخته شده در Tinder را تماشا کنید تحت عنوان شب کشیدن. و تک آهنگ هایی را که در این پخش همزمان با شما شرکت می کنند ، کشف کنید. این به شما امکان می دهد با هم واکنش نشان دهید و به این ترتیب ، بر روی یک پیام اول جذاب !

مقایسه قیمت

اگر Tinder یا Fruitz برنامه های دوستیابی رایگان هستند, این بدان معنا نیست که نیازی به بیرون کشیدن کارت بانکی خود نخواهید داشت. در واقع ، چه در Fruitz و چه در Tinder ، امکان پذیر است مشترک شدن در اشتراک حق بیمه به منظور افزایش شانس موفقیت جدی.

با Fruitz ، انتخاب خواهید داشت بین انتخاب یک جایزه به شکل یک بسته یا به سادگی ، در اشتراک حق بیمه مشترک شوید. در مورد Tinder ، شما فقط به آن دسترسی خواهید داشت سه اشتراک مختلف به منظور استفاده از ویژگی های اضافی ، اما مهمتر از همه برای برقراری ارتباط بدون محدودیت.

Tinder یا Fruitz: نحوه انتخاب ?

چگونه انتخاب کنیم؟

Tinder و Fruitz هستند دو برنامه دوستیابی بسیار مفید. تو می توانی خیلی سریع وصل کنید و مفهوم آنها از تکان خوردن اقامت کردن بسیار موثر. با این وجود ، چندین بار توسط کاربران Fruitz در سیستم عامل های مختلف مانند TrustPilot به تعویق افتاده استاغلب اتفاق می افتد که الگوریتم اشتباه است. بنابراین ، ما می توانیم یک گیلاس باشیم و به دنبال یک رابطه جدی باشیم ، اما با یک ماهیگیری روبرو می شویم که فقط یک شب می خواهد. نه ناامید کننده نه ?

در مورد Tinder ، این بدیهی D است‘یک مقدار مطمئن. علاوه بر Meetic ، Tinder این امکان را فراهم کرد “گروه بازی بازی را بردارید” همانطور که توسط یک مقاله سرمایه توضیح داده شده است. با این حال ، این یک برنامه است مخصوصاً برای یافتن رابطه بدون سردرد استفاده می شود, لزوماً برای ماندگاری در نظر گرفته نشده است.

برای یک رابطه پایدار, ما به شما توصیه می کنیم که به Meetic مراجعه کنید. مانند Tinder ، شما می توانید با همان سرگرمی ها و اشتیاق به عنوان خود ، مجردها را ملاقات کنید ، و همچنین ارزش های خود را به اشتراک بگذارید. از این گذشته ، این برای هیچ چیز نیست که Meetic باشد در حال حاضر بهترین سایت جدی دوستیابی در بازار !

هدف قیمت
N ° 1 برخورد عاشقانه
20-45 سال
از جانب 29.99 یورو
برای یک ماه تعهد
► آزمون
بالاترین سایت دوست یابی
35-55 سال
از جانب 45 €/ماه
به مدت 3 ماه نامزدی
► آزمون
سایت دوست یابی برای پیدا کردن یک همسر روح
25-45 سال
از جانب 20 یورو/ماه
به مدت 3 ماه نامزدی
► آزمون

نوشته شده توسط سیندی لاپایل
07/07/2022
اصلاح شده در 08/18/2022

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

بهترین پیشنهادات
جلسه عالی ► آزمون
برای پیدا کردن یک همسر روح ► آزمون
جلسه شیطانی ► آزمون
جلسه برای جوانان ► آزمون
al همه سایت ها را مقایسه کنید

Bumble و Fruitz با هم و بهتر و بدتر

زلزله در سمت برنامه های دوست یابی: Bumble باعث ایجاد یک پا در Tinder (و شرکت) می شود و Fruitz را ارائه می دهد ، فرانسوی کوچک که محبوب است.

ارسال شده در 8 فوریه 2022 در ساعت 9:30 A.M

Badoo ، Bumble ، Fruitz

Bumble Inc. با دستیابی به استفاده از برخوردهای Tricolor Fruitz ضربه بزنید. با این کسب و کار ، این گروه یک روز امیدوار است که با گروه گروهی (Tinder ، Meetic ، Match همراه باشد.com) ، رقیب اصلی آن ، با اغوا کردن نسل Z و متنوع کردن محصولات آن.

Bumbles Fruitz را ارائه می دهد ، یک خرید مجدد که میوه دارد ?

برای Bumble Inc., Fruitz می تواند یک متحد اصلی برای مقابله با Tinder و شرکت باشد. گروهی که اکنون از Bumble ، Badoo و Fruitz ساخته شده اند بارها و بارها در گروه بازی غول پیکر مقاومت می کنند.

برنامه دوستیابی Fruitz در فوریه 2017 که در فوریه 2017 ایجاد شده است ، از رویکرد خود استفاده می کند. در پروفایل خود ، شما مستقیم ، بدون هیاهو ، نوع رابطه ای را که مورد علاقه شما است ، نشان می دهید. این که آیا شما به دنبال همسر روح خود هستید ، یک شب ساده یا یک بین. هر نوع رابطه توسط یک میوه نشان داده می شود. بنابراین این توضیح می دهد که. و به کاربران این امکان را می دهد تا وقت خود را با افرادی که به دنبال آن نیستند هدر ندهند.

به مدت پنج سال ، به نظر می رسد که رویکرد متفاوت Fruitz دارای میوه است. در واقع ، برنامه فرانسوی در مجموع دارد 5.6 میلیون بارگیری. و این به طور عمده جعبه ای را در کنار Generation Z ایجاد می کند ، یک بخش رو به رشد کاربران برنامه های دوستیابی. و مانند Bumble یا Badoo ، Fruitz به لطف مدل Freemium کار می کند.

یک سال پس از IPO ، Bumble Inc. 3.7 میلیارد دلار ارزش دارد. اگر خیلی بد نباشد ، از گروه ارزیابی مسابقه 32 میلیارد دلار فاصله دارد. اما شرکت مادر Bumble با خود امید خود را از دست نمی دهد 2.9 میلیون کاربر پرداخت شده در کل در سه ماهه سوم سال 2021.

با ارائه Fruitz ، Bumble Inc. مایل است پیشنهاد محصول خود را گسترش داده و کمی بیشتر به بازار اروپا گسترش دهد. هدف آن یکسان است: تقویت روابط. اگر جزئیات این کسب هنوز یک رمز و راز است ، ما می دانیم که بنیانگذاران و همچنین تیم Fruitz از پاریس در دفتر خواهند ماند. خبر خوب. این تصرف باید به Fruitz اجازه دهد تا از منابع سایر سیستم عامل های گروه مانند فناوری یادگیری ماشین آنها بهره مند شود. یک ازدواج شاد ?