Tinder را برای وب ، iOS ، Android بارگیری کنید., بارگیری Tinder for Android (رایگان) – Clubic

Tinder برای Android

Tinder Plus

قصبه

Tinder یک برنامه جلسه است که یک مرجع مطلق در جهان است. در سال 2012 توسط چندین کارآفرین آمریکایی راه اندازی شد ، متعلق به گروه گروه Match است که خود چندین سایت دوست یابی مانند Meetic دارد. در اوایل سال 2015 ، این برنامه بازار سهام خود را ساخته است.

تا به امروز ، Tinder یکی از کاربردهای دوستیابی در جهان است. در طول سال 2018 ، بیش از 57 میلیون کاربر در 190 کشور جهان در سراسر جهان داشت. بارگیری Tinder ساده است ، عملکرد کلی آن آسان است و این همان چیزی است که موفقیت آن را با بسیاری از کاربران در طول سالها انجام می دهد. یک مطالعه جدید که در ژوئیه 2023 منتشر شده است ادعا می کند که 60 ٪ از افراد ثبت شده در این سرویس در یک رابطه هستند.

عمل

Tinder به لطف یک مفهوم ساده ، شیوه ملاقات با مردم را به صورت آنلاین متحول کرد. در واقع ، بنیانگذاران این سرویس فقط با استفاده از آن بر روی یک ژست واحد ، یا تقریباً: “کش رفتن” بر روی یک برنامه تلفن همراه متمرکز شده اند.

اگر Tinder را بارگیری کنید ، باید با وارد کردن شماره تلفن خود ثبت نام کنید و سپس با استفاده از کد دریافت شده توسط پیام کوتاه ، آن را اعتبار دهید. سپس فقط نمایه خود را ایجاد کنید. می توانید چندین عکس اضافه کرده و سفارش و همچنین توضیحات را تغییر دهید. در این یکی می توانید متن را اضافه کنید ، بلکه مراکز مورد علاقه مورد علاقه یا قطعات موسیقی خود را نیز اضافه کنید. تعداد شخصیت ها محدود است ، اما شما یک فضای بزرگ به اندازه کافی برای صحبت در مورد خود دارید. این خلاقیت را مجبور می کند تا خود را از سایر پروفایل ها متمایز کند.

از تنظیمات Tinder ، شما به راحتی می توانید چندین عنصر را تعریف کنید. معیارهای اصلی نوع شخصی است که شما به دنبال آن هستید (مرد ، زن و غیره) ، سن یا منطقه. بر اساس جغرافیایی ، برنامه تلفن همراه بسته به مسافتی که تعیین کرده اید ، افرادی را که در منطقه نزدیک شما قرار دارند ، نشان می دهد. اگر از این سرویس در پاریس و سپس در مارسی استفاده کنید ، همان افراد را نمی بینید و برعکس. مزیت Tinder این است که سرویس دوست یابی در سراسر جهان استفاده می شود: حتی در تعطیلات ، شما می توانید با مردم ملاقات کنید.

به محض اینکه مشخصات و تنظیمات شما در جای خود قرار دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید دیدار با Tinder است. بیایید به کشش معروف برگردیم. به طور دقیق تر ، برنامه به شما امکان می دهد پروفایل های مختلفی را که قرار است معیارهای خود را رعایت کنید ، پیمایش کنید ، تا بتوانید نمایه را به سمت راست صفحه بکشید لطفا و در سمت چپ صفحه اگر دوست ندارید دوست ندارید.

در Tinder ، دو کاربر به سمت راست حرکت می کنند باید در برنامه مشاهده شوند تا آنها همخوانی داشتن و اینکه آنها می توانند در تماس باشند. هنگامی که این مورد است ، شما ذکر شده ای دارید که روی صفحه نمایش ظاهر می شود ، می توانید از پیام رسانی خصوصی برای گفتگو با شخص ، چه به صورت کتبی و چه با تماس ویدیویی استفاده کنید ، به شرط اینکه این دو نفر هر دو توافق نامه باشند. همچنین می توانید ببینید که آیا دیگری آنلاین است ، اگر پیام های شما خوانده شده است و چه زمانی گیرنده در حال نوشتن است. در هر زمان ، می توان کاربر را مسدود کرد ، آن را گزارش کرد یا آن را از لیست حذف کرد مسابقات.

چند سال است که Tinder در چندین نسخه پرداخت شده که به سایر ویژگی ها دسترسی داشته اند شرط بندی کرده است ، این به شما امکان می دهد تا داشته باشید دوست دارد نامحدود ، عالی دوست دارد برای ایستادن یا دیدن چه کسی شما را داشته باشد مسابقه. اکثریت زیادی از کاربران هزینه خدمات را پرداخت نمی کنند. Tinder به 40 زبان از جمله فرانسوی در دسترس است.

سازگاری

Tinder اول از همه یک برنامه تلفن همراه است ، به این معنی که می توانید آن را از طریق سیستم عامل Android یا iOS روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. چند سال است که مجبور نشده اید Tinder را در تلفن همراه خود بارگیری کنید. در واقع ، همچنین امکان دسترسی مستقیم به برنامه دوست یابی مستقیم از مرورگر وب خود وجود دارد. بنابراین می توانید از سرویس Mac یا Windows خود استفاده کنید.

قیمت

بارگیری Tinder به همان روش ثبت نام در برنامه دوستیابی رایگان است. با این حال ، همچنین اشتراک های پرداخت شده را ارائه می دهد که امکان دسترسی نامحدود به همه ویژگی ها را فراهم می کند. شما بین سه اشتراک را انتخاب می کنید ، در اینجا جزئیات ویژگی های موجود است.

Tinder Plus

 • دوست دارد نامحدود
 • بدون تبلیغات
 • عقب نامحدود
 • جلسات در سراسر جهان با تحقیق توسط شهر

طلای تیندر

 • دوست دارد نامحدود
 • بدون تبلیغات
 • عقب نامحدود
 • جلسات در سراسر جهان با تحقیق توسط شهر
 • ببینید چه کسی نمایه شما را دوست دارد
 • 5 مافوق در هفته
 • 1 افزایش رایگان در هر ماه
 • موارد دلخواه جدید هر روز

پلاتین

 • دوست دارد نامحدود
 • بدون تبلیغات
 • عقب نامحدود
 • جلسات در سراسر جهان با تحقیق توسط شهر
 • ببینید چه کسی نمایه شما را دوست دارد
 • 5 مافوق در هفته
 • 1 افزایش رایگان در هر ماه
 • موارد دلخواه جدید هر روز
 • ارسال پیام قبل از تطبیق
 • اولویت لایک
 • امثانی را که در 7 روز گذشته ارسال کرده اید ببینید

آنچه در عملکرد Tinder بسیار خاص است این است که قیمت این سه اشتراک عمومی نیست و ثابت نیست. در واقع ، با توجه به جنسیت و سن شما ، به طور قابل توجهی تکامل می یابد ، بلکه معیارهای دیگری نیز که مخفی هستند. مدت زمان اشتراک نیز قیمت را تغییر می دهد ، می توانید بین 1 ماه ، 6 ماه و 12 ماه انتخاب کنید.

گزینه های دیگر برای Tinder

تیندر یکی از محبوب ترین برنامه های دوست یابی در جهان است ، توسط هزاره های 18 تا 35 ساله بسیار تحسین شده است ، اما افراد مسن نیز در آنجا هستند. اگر محبوب باشد ، هنوز هم خدمات دوستیابی مشابه دیگری مانند Adopte (Ex AdopteUnmec) وجود دارد.

اگر نمی خواهید Tinder را بارگیری کنید ، Adoptts گزینه جایگزین تعالی آنلاین است. در نظر گرفته شده برای مخاطبان واقع در همان گروه سنی ، این مبتنی بر مفهوم رایگان برای زنان و اشتراک برای مردان است تا به یک برابری برسد. با جزئیات ، این ویژگی ها با امکان ایجاد نمایه برای اضافه کردن توضیحات و مراکز مورد علاقه کاملاً مشابه هستند. سپس می توانید به راحتی با سایر اعضای مشروط بر این که آنها موافق هستند به راحتی بحث کنید. سایت دوست یابی از طریق برنامه در iOS و Android ، بلکه از یک مرورگر وب قابل دسترسی است.

صحبت کردن در مورد Tinder بدون صحبت در مورد Meetic که متعلق به همان گروه است دشوار است. Meetic سالها پیش وارد بازار شد ، او یکی از سایت هایی است که جلسات آنلاین را به طور گسترده در فرانسه مورد علاقه خود قرار می دهد ، که او را ضروری می کند. گروه سنی برای ویژگی های مشابه بالاتر از همتایان خود است ، اما هیچ کشویی ندارد. باز هم ، این سایت همراه با فرمول های پرداخت شده ، هم برای زنان و هم برای مردان است.

Tinder برای Android

با تشکر از یک رابط کاربری ساده ، Tinder موفق به ماندن یکی از رهبران بی انکار در زمینه برنامه های دوست یابی است. با این حال ما از طرف پرداخت شده برنامه پشیمان خواهیم شد: شما باید دست خود را روی کیف پول بگیرید تا از ظرفیت های کامل و پتانسیل واقعی Tinder لذت ببرید.

با پرونده ما مشورت کنید:
بهترین برنامه های دوستیابی چیست ?

 • چرا از Tinder در Android استفاده کنید ?
 • یک محبوبیت همیشه چشمگیر
 • برنامه چگونه کار می کند ?
 • محتوای رایگان محدود
 • بهترین گزینه های Tinder

Tinder یکی از این برنامه های کاربردی است که از یکی از بزرگترین راه اندازی ها هنگام خدمت در سال 2012 بهره مند شد. مسئول اصطلاحات از آنجا که به عنوان “کشیدن” یا “فوق العاده” متداول شد ، امروزه با وجود یک سیستم اشتراک بسیار گران اما تقریباً ضروری ، یکی از منابع موجود در زمینه جلسات آنلاین رایگان باقی مانده است.

چرا از Tinder در Android استفاده کنید ?

Tinder محبوب ترین کاربرد لحظه در زمینه جلسات آنلاین است (عشق یا نه). این سرویس یکی از اولین کسانی است که از زمان راه اندازی آن در سال 2012 این نوع برنامه ها را محبوب کرده است. به عبارت دیگر ، Tinder یک شبکه اجتماعی است که به دیدار بین مردم اختصاص داده شده است.

این یک اصل از استفاده ساده است ، که باعث شده شهرت شما نیز امکان پذیر شود و بیشتر برنامه های رقیب را الهام بخش داشته باشد: “کش رفتن”. به عبارت دیگر ، کاربر دارای مشخصاتی است که مطابق ترجیحات خود (زن ، مرد و غیره) مطابق با وی نمایش داده می شود. اگر این پروفایل مناسب اوست ، می تواند “ضربه تند وشدید کند” (با انگشت خود یک ژست باشد) به سمت راست. اگر او با او مطابقت نداشته باشد ، نمایه را به سمت چپ می کشد.

اگر شخصی که ما “دوست داریم” نمایه خود را دوست داشته باشد ، ارتباط بین دو کاربر برقرار می شود: بنابراین آنها می توانند از طریق پیام های خصوصی شروع به برقراری ارتباط کنند. سپس به دو کاربر که اکنون برای شکستن یخ در ارتباط هستند.

یک محبوبیت همیشه چشمگیر

Tinder بدون شک استفاده از ملکه خدمات دوست یابی آنلاین است. در ماه مه 2012 راه اندازی شد ، به سرعت از یک هوس جدید بهره می برد ، به ویژه به لطف سادگی و جنبه اعتیاد آور کشش: بنابراین کاربر می تواند مشخصات شخص را به سمت راست یا چپ با انگشتان خود نوک کند تا تصمیم بگیرد شخصی به او علاقه دارد یا نه.

با موفقیت آن تقویت شده ، برنامه ، در ابتدا آزادانه رایگان ، در سال 2015 یک به روزرسانی بزرگ را راه اندازی کرد: Tinder Plus. از این پس ، برنامه رایگان باقی می ماند اما ویژگی های موجود را برای کاربران عادی محدود می کند. برای لذت بردن از پتانسیل کامل Tinder ، اکنون باید در سرویس Tinder Plus مشترک شوید.

امروز ، Tinder یکی از سودآور ترین برنامه های فروشگاه App Apple است که درآمد آن در سال 2018 بیش از 810 میلیون دلار تخمین زده می شود. در همان سال ، تعداد کاربران Tinder در 190 کشور 57 میلیون نفر تخمین زده شده است. علاوه بر این ، در سال 2020 حدود 6.6 میلیون مشترک به خدمات پرداخت شده Tinder تخمین زده شد. این هنوز یکی از برنامه های پیشرو در این زمینه در فروشگاه Google Play است ، با بیش از 100 میلیون بارگیری.

برنامه چگونه کار می کند ?

برای بهره مندی از Tinder در Android ، به سادگی به فروشگاه Google Play بروید ، سپس Tinder را در نوار جستجو ثبت کنید. پس از بارگیری ، برنامه درخواست ایجاد یک حساب (که می تواند از طریق Facebook ، Gmail یا شماره تلفن آن انجام شود). در طی این فرآیند ، دو عکس از کاربر درخواست می شود تا مشخصات آنها را برجسته کند. همچنین در این زمان است که ما علایق خود را انتخاب می کنیم ، فقط برای یافتن نکات مشترک با سایر کاربران.

سپس به سیستم کشویی وارد می شود: کاربر با ساختن “کشیدن” در سمت راست یا سمت چپ بسته به وابستگی های خود ، پروفایل هایی را که بیشتر از او دوست دارند انتخاب می کند. پس از برقراری ارتباط ، یعنی شخص مورد علاقه متقابل قرار گرفته است ، پس بحث بین این دو فرد می تواند شروع شود.

متأسفانه ، محتوای Tinder رایگان بسیار محدود است ، و برخی از ویژگی های مهم برای عملکرد مناسب برنامه فقط در دسترس کاربرانی هستند که تصمیم به پرداخت اشتراک دارند.

محتوای رایگان محدود

در واقع ، اگر در ابتدا استفاده از Tinder رایگان است ، هنوز هم باید توجه داشت که برای استفاده از تمام ویژگی های ارائه شده توسط برنامه ، یک یا چند اشتراک مورد نیاز است. از آنجا که برخلاف اکثریت قریب به اتفاق برنامه های دوست یابی جنسیتی ، در واقع لازم است که به چندین اشتراک تسلیم شوید تا از تمام ویژگی های پیشنهادی Tinder برخوردار باشد.

از یک طرف ، اشتراک Tinder Plus لایک های نامحدودی را ارائه می دهد ، یک افزایش رایگان هر ماه (برای افزایش دید حساب خود) یا حتی 5 سوپر لیک رایگان در روز. اگر تصمیم دارید به مدت 6 ماه (و 19.99 یورو به مدت یک ماه) در ماه 9.99 یورو صورتحساب شود.

اشتراک Tinder Gold نیز وجود دارد ، که تمام ویژگی های اشتراک Tinder Plus را با یک افزودنی مهم ارائه می دهد: امکان کشف افرادی که مستقیماً به پروفایل ما ارسال کرده اند ، بدون نیاز به مطابقت با آنها. اشتراک مبلغ 14.99 یورو در ماه برای یک تعهد 6 ماهه (یا 30.99 یورو به مدت یک ماه).

سرانجام ، اشتراک Tinder Platinum از نظر ویژگی ها سودمندترین است ، اما همچنین گران ترین است: 19.99 یورو در هر ماه به مدت شش ماه (یا 40.99 یورو برای یک ماه). این همه چیز را که طلای Tinder قول می دهد ، علاوه بر امکان ارسال پیام به طور مستقیم توسط Superlike ارسال شده ، فقط برای شکستن یخ ، به طور خودکار با افرادی که نمایه آن را دوست داشتند یا برجسته کردن مشخصات آن را ارائه می دهد ، ارائه می دهد.

بهترین گزینه های Tinder

زمانی بود که تیندر به تنهایی در زمینه برنامه های دوستیابی آنلاین عمل کرد. امروز ، بسیاری از رقبا به لطف مفاهیم نوآورانه توانسته اند PAW خود را تحمیل کنند: ما به ویژه فکر می کنیم ، برنامه ای که بر اساس جلسات ساخته شده در زندگی واقعی است. اما نمونه های بسیاری دیگر از برنامه ها وجود دارد که موفقیت بزرگی از قبیل AdopteUnmec ، Meetic یا Badoo دریافت کرده اند.

مشخصات فنی

ویرایشگر قصبه
اندازه 138.59 مگابایت
بارگیری 10629 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار رایگان
نسخه 13.0.0
اخرین بروزرسانی 04/27/2023
سیستم عامل Android ، iOS
دسته بندی ها ملاقات کرد