Tinder – Tinder را در اینستاگرام دنبال کنید! /Tinder �� | فیس بوک ، دوستیابی فیس بوک به فرانسه راه اندازی می شود تا بیاید و Titter Tinder

دوستیابی فیس بوک در فرانسه راه اندازی می شود تا بیاید و تیتیل تیندر

هاها عالی است. من کاملاً نام آن مرد را ذخیره می کنم و بعد از آن Tinder را اضافه می کنم تا بدانم که در آنجا قرار داده ایم. میشل الیزابت لیبی لول

فیس بوک

нет описания or

نظر به فرانسوی . برنامه “Tout Done Done” هر شنبه بعد از ظهر در فرانسه 2 پخش می شود و توسط جولیان بایر ارائه می شود به دنبال زوجی است که از طریق یک سایت برنامه/دوست یابی برای یک شلیک فوق العاده خوب ملاقات کرده اند.
اگر این مورد شما است ، لطفاً با الدی برانسون در نماینده مجلس تماس بگیرید!

(الدی ، این تحقیق منبع است: P)

لول ، من نام آنها را و سپس قلع قرار دادم ، بنابراین پذیرش انفجار نیست
هاهاها من این کار را می کنم اما با pof lolol
Marissa Leanne Sean Tinder �� �� �� �� ical
ba ha ha ha ha خوشحالم که من تنها کسی نیستم که این هکتار هکتار را انجام می دهد

این خنده دار Belcaus است من هر نام خانوادگی Tinder Guys را به عنوان Tinder Frankie Nicole Alfano Chelci Eaves قرار دادم

هاها عالی است. من کاملاً نام آن مرد را ذخیره می کنم و بعد از آن Tinder را اضافه می کنم تا بدانم که در آنجا قرار داده ایم. میشل الیزابت لیبی لول

دوستیابی فیس بوک در فرانسه راه اندازی می شود تا بیاید و تیتیل تیندر

فیس بوک سرویس دوست یابی خود را در اروپا راه اندازی کرده است که به نام دوستیابی فیس بوک یا قدمت آن در برنامه فرانسوی پاسخ می دهد. Tinder در اینجا می بیند که رقیبی را می گذارد که می تواند او را سایه بزند ، یا نه.

دوستیابی فیس بوک

در حال حاضر در بیست کشور در سراسر جهان در دسترس است ، دوستیابی فیس بوک پس از گذشت چند ماه دیررس وارد اروپا از جمله فرانسه می شود. سرویس دوست یابی که توسط شرکت Menlo Park طراحی شده است باید در ابتدا در روز ولنتاین مستقر شود ، تأکید می کند که Verge ، اما سرانجام به زمان بندی راه اندازی شد که سؤالاتی را ایجاد می کند. قاره قدیمی در واقع با موج دوم Covid-19 بسیار مورد اصابت قرار گرفته است ، بنابراین ، خیلی مطلوب نیست ، بنابراین ، برای جلسات.

به طور واضح ، نحوه کار دوستیابی فیس بوک ، که شما تحت عنوان “جلسات” در برنامه فرانسوی پیدا خواهید کرد. اول از همه ، این سرویس در فهرست برنامه شما ظاهر می شود “. با کلیک بر روی آن ، شبکه اجتماعی برای تکمیل مشخصات خود از شما درخواست می کند: نوع جلسات مورد نظر ، شهر ، اندازه ، اشتغال ، تعداد کودکان ، سطح تحصیلات ، مصرف الکل ، زبانهای گفتاری.

رابط کلاسیک

مطمئن باشید: ارائه تمام اطلاعات فوق الذکر اجباری نیست. دکمه “نادیده” به شما امکان می دهد هر مرحله را پشت سر بگذارید. رابط دوست یابی فیس بوک پس از همه کلاسیک است و کدهای برنامه های دوست یابی فعلی را می گیرد: پروفایل ها روی صفحه نمایش داده می شوند ، یک ژست در سمت راست یا سمت چپ به شما امکان می دهد آن را دوست داشته باشید یا نادیده بگیرید.

دوستیابی فیس بوک

در قسمت بالای صفحه نمایش شما ، زبانه ها به شما دسترسی به نمایه خود ، به افرادی که آن را دوست داشتند (عملکرد رایگان اما پرداخت شده در Tinder) و وابستگی ها – که در غیر این صورت نامیده می شود – با سایر کاربران ایجاد می شود. مشاهده پروفایل افراد با علایق مشابه شما نیز در این برنامه قرار خواهد گرفت ، همانطور که راه اندازی تماس های ویدیویی مسنجر نیز انجام می شود. ارسال فیلم ، عکس و پیوند نیز می تواند مسدود شود.

بیانیه مطبوعاتی فیس بوک همچنین عملکرد Secret Crush را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد نه مشترکان فیس بوک یا مشترک اینستاگرام را که علاقه خاصی به آنها دارید ، انتخاب کنید ، بدون اینکه افراد ذینفع اعلان را دریافت کنند. اگر شخص شما را به لیست Crush Secret خود اضافه کند ، “مسابقه” برگزار می شود. اگر در سرویس ثبت نشده باشد ، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

تیندر در قسمتهای مختلف

دوستیابی فیس بوک به عنوان رقیب Tinder به اینجا می رسد. معیار موجود در موضوع نباید نگران باشد ? بله و خیر. غول آمریکایی در اینجا یک سرویس کاملاً رایگان ارائه می دهد که احتمالاً کنجکاو بسیاری را به خود جلب می کند. اما در عین حال ، که واقعاً می خواهد داستانهای عاشقانه خود را به شرکتی که در معرض اختلافات بسیاری در رابطه با حفاظت از داده ها است ، آشکار کند.

مانند Uber برای سفارش VTC ، Tinder امروز اولین راه حلی است که کاربران از طریق یک برنامه موبایل برای دیدار با افراد به سمت خود می روند. این سرویس اکنون موفق به مداخله در ذهن ما شده است: فیس بوک آیا او عادات و رفلکس های کاربر را در این مورد خاص ناراحت خواهد کرد ? در هر صورت ، این کل هدف است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.