آزمون/بررسی: Titan Evo XL 2022 ، یک مدل غول صندلی Recretlab!, آزمون Secretlab Titan Evo 2022: نظر ما در مورد این صندلی بازی عالی

تست Secretlab Titan Evo 2022: یک صندلی بازی عالی برای همه سلیقه ها

بهترین Secretlab Omega و Titan ، با طراحی تیم مورد علاقه خود !

آزمون: Secretlab Titan Evo XL 2022 “کلاسیک”

بازگشت کوچک به برند مخفی کردن که سخاوتمندانه یکی از صندلی های جدید آنها را برای ما ارسال کرده است. در واقع ، این برند ما را به آزمایش دعوت می کند Titan Evo XL 2022. بنابراین انتخاب ما روی یک مدل با یک پوشش پلی اورتان در رنگ افتاد ” باستانی »». به طور خلاصه ، ویژگی های جدید در مقایسه با سری 2020 که در آن آزمایش کردیم چیست این آدرس ? ما در چند لحظه همه چیز را به شما می گوییم.

ارائه :

در حال حاضر ، پیشنهاد صندلی های صندلی مخفی کردن فقط بر اساس یک مدل واحد است: تیتان. با این حال ، برای مطابقت با همه کاربران ، این صندلی در چند اندازه در دسترس است: کم اهمیت, یک دنده وت XL. شما خواهید فهمید ، صندلی و پرونده با توجه به اندازه شما ابعاد می شوند. بنابراین ، اگر بازوهای 1.65 متر بلند شده را اندازه بگیرید ، به وضوح ، XL به شما خطاب نمی شود.

برای این سری 2022 ، این برند سیستم تنظیم کمر خود را که اکنون در دو محور قرار دارد ، تجدید می کند. Ditto برای کوسن گردن رحم و بازوهای بازو ، اما ما در صفحات آینده به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

مانند سری 2022 ، مواد مختلف در این برنامه قرار دارند. ما با سری پارچه به نام شروع می کنیم نرم افزاری به علاوه که در سیاه 3, کوکی ها و کرم, سفید رنگ (آزمون موجود در وونگورو), رنگ صورتی, یخ زده وت سبز سبز. دامنه پلی اورتان (تعمید یافته نئو) در موجود است مخفیک ، کلاسیک, سیاه, خاکستر وت سلطنتی. سرانجام ، این برند مرجع در چرم ناپا را به ما ارائه می دهد که در زمان نوشتن خسته شده است. به همه اینها نسخه ها و سریال های ویژه اضافه شده است صوت برای نسخه PU ، یعنی 136 مدل در کل !

مواد استفاده شده

همانطور که می دانید ، ما نسخه چرمی تقلید ترکیبی را انتخاب کرده ایم نئو. بر روی آن ، این برند از ماده ای بسیار مقاوم ، حداکثر 12 برابر بیشتر از رقابت ، ستایش می کند. از آنجا ، ما تصور می کنیم که او چند سال قبل از شروع فروپاشی او دوام آورد … و خوشبختانه ، زیرا وقتی از این محدوده صندلی می خریم ، دوست داریم هر سال مجبور نباشیم آن را بخریم.

جدا از آن ، شما همچنین می توانید روی یک کف خانه سرد حساب کنید ، علاوه بر این ، حق ثبت اختراع به دست می آید (SG PAT. برنامه. هیچ. 10202102953R). این برند نشان می دهد که برای کاهش تنش ها و توزیع وزن به طور یکنواخت چگالی متوسط ​​ارائه می دهد.

سرانجام ، ما با پاها که در آلیاژ آلومینیوم ADC12 است به پایان می رسیم. مخفی کردن نشان می دهد که آن پایه چرخ را تنظیم کرده است تا تعادل کاملی از وزن ارائه دهد. سرانجام ، دومی با یک دنده بزرگ تقویت می شود.

ابعاد Titan Evo XL 2022 “کلاسیک” ::

خیلی واضح ، این Titan Evo XL 2022 چیزی جز یک صندلی کوچک است و لازم است یک اتاق کوچک در دفتر خود برنامه ریزی کنید. به وسیع ترین ، در سطح بازوهای بازو بنابراین ، این مدل بسته به موقعیت آنها 69.5 سانتی متر تا 77.5 سانتی متر نشان می دهد. از طرف خود ، صندلی ابعاد 58 سانتی متر (با لبه ها) و عمق 50 سانتی متر را نشان می دهد. سرانجام ، پوشه 56 سانتی متر عرض در برابر 89 سانتی متر ارتفاع نشان می دهد.

به لطف سیلندر آن ، ارتفاع صندلی ممکن است از 46 سانتی متر تا 55.5 سانتی متر باشد ، یک اتاق مانور 9.5 سانتی متر. روی کاغذ ، بسیار زیاد نیست ، اما این کافی است که دیگر زمین را لمس نکنید (که البته مورد من نیست).

سرانجام ، قطر پا را به یاد خواهیم آورد: 80 سانتی متر و وزن صندلی 37.5 کیلوگرم ، به همان اندازه که به شما می گویم که در هنگام ورود یک جعبه زیبا ایجاد می کند !

تست Secretlab Titan Evo 2022: یک صندلی بازی عالی برای همه سلیقه ها

ما Secretlab Titan Evo 2022 را آزمایش کرده ایم ، یک صندلی بازی که تنظیمات زیادی را ارائه می دهد ، و بسیاری از نسخه ها برای سازگاری با همه سلیقه ها. در اینجا نظر ما در مورد این صندلی است.

Secretlab یکی از آن مارک هایی است که در اطراف یک محصول واحد راه اندازی شده است: صندلی بازی. در سایت می توانیم آن را بخوانیم ” [بنیانگذاران] جاه طلبی های بزرگی داشتند: صنعت صندلی های بازی را با ایجاد صندلی که یک زیبایی شناسی باشکوه را با بهترین مواد ترکیب می کند ، تغییر دهید »».

بنابراین ما تصمیم گرفتیم یکی از محصولات پرچمدار آنها ، صندلی مخفیگاه تایتان Evo 2022 را آزمایش کنیم. مانند همه صندلی های بازی ، قیمت شروع آن کمی بالا است (569 یورو ، قیمت ها به استثنای ارتقاء توصیه می شود) ، اما این به طور متوسط ​​از محدوده بازار باقی مانده است. ارزششو داره ? این همان چیزی است که ما در اینجا خواهیم دید.

برگه فنی Secretlab Titan Evo 2022

روکش چرم تقلید ترکیبی
پارچه نرم
چرم ناپا
مجرمین 4d
حداکثر تمایل 165 درجه
پشتیبانی کمر یکپارچه در 4 جهت
حداکثر بار S / منظم: 130 کیلوگرم
XL: 180 کیلوگرم

توجه داشته باشید که سه اندازه وجود دارد. در اینجا راهنمای اندازه است:

  • کم اهمیت : برای شخص زیر 169 سانتی متر و 90 کیلوگرم ؛
  • یک دنده : برای شخصی از 170 تا 189 سانتی متر یا بیش از 100 کیلوگرم ؛
  • XL : برای شخصی از 181 تا 205 سانتی متر و 80 تا 180 کیلوگرم.

این آزمایش با یک نرم افزار Titan Evo 2022 (به صورت پارچه ای) انجام شد ، به طور منظم ، توسط SecretLab به کارمندان سرمقاله عرضه شد.

یک صندلی بازی بسیار ساده برای نصب

بالا بردن یک صندلی بازی گاهی اوقات یک قدم خسته کننده است. ضعیف آگاه ، حتی قطعات از دست رفته ، ابزارهای با کیفیت پایین ، نازک شدن غایب ، باید دو نفر باشد … خطرات زیادی وجود دارد. و با این حال Secretlab در هیچ یک از این تله ها قرار نمی گیرد.

با باز کردن مقوا Titan Evo 2022 ، یک صندلی بسیار خوب پیچیده شده را کشف می کنیم ، شاید حتی کمی بیش از حد. هر عنصر بیش از حد پیچیده است ، بنابراین تعداد زیادی زباله پلاستیکی ایجاد می کند که برخی از آنها در سال 2022 قابل اجتناب است. نکته خوب این است که صندلی به خوبی محافظت می شود.

نکته دیگری که می تواند مشکل ساز تر باشد: توجه ، بسیار بزرگ و به خوبی نشان داده شده ، کاملاً به زبان انگلیسی است. از یک طرف ، نقاشی ها می توانند برای خودشان کافی باشند و از طرف دیگر ، تلفن هوشمند خود را روی برچسب NFC روی پوشه تایپ کنید یا یک کد QR را روی دفترچه اسکن کنید ، امکان دسترسی به یک فیلم نصب را فراهم می کند. هنوز هم باید دیده شود.

آیا این برای مونتاژ آزار دهنده است ? نه واقعا. با پیروی از دستورالعمل های رنگارنگ و نگاه کردن به نازک شدن به طور مرتب روی خود قطعات ، توانستم در کمتر از 30 دقیقه این Titan Evo 2022 را تنظیم کنم. حتی معمولاً پیچیده ترین عمل – پرونده را با یک صندلی مرتبط می کند – در اینجا توسط یک راه آهن کوچک اکنون دو قطعه همبستگی در حالی که آنها را پیچ می کند ساده شده است. کاربردی.

در مقوا ، البته ابزارها ارائه شده است. یک کلید Allen در L وجود دارد ، و همچنین یک ابزار دستی با نوک برگشت پذیر و صلیبی از یک طرف و آلن از طرف دیگر. این هوشمند است ، حتی اگر نوک کمال را برطرف نکند ، اما یک بار دیگر خیلی اکولوژیکی نیست. سرانجام ، توجه داشته باشید که دستکش معروف به طور کلی با تمام صندلی های اداری ارائه می شود تا از چربی انگشتان خود در حین مونتاژ جلوگیری شود در اینجا وجود ندارد.

یک طرح هوشیار و خوب فکر شده

در رنگ سیاه خود با نرم افزاری به علاوه پوشش (پارچه) ، Secretlab Titan Evo 2022 برای یک صندلی بازی بسیار احتیاط است. خیلی چشمگیر نیست و سطل های آن در مقایسه با برخی از رقبا زیاد نیست. بنابراین ما بیشتر در حضور یک صندلی نسبتاً گذر هستیم. علاوه بر این ، بسیاری از رنگ های موجود به او اجازه می دهد تا با تمام سلیقه ها سازگار شود.

Secretlab Titan Evo 2022 // منبع بازی Siege: Chloé Pertuis & Anthony Wonner - Frandroid

Secretlab Titan Evo 2022 // منبع بازی Siege: Chloé Pertuis & Anthony Wonner – Frandroid

Secretlab Titan Evo 2022 // منبع بازی Siege: Chloé Pertuis & Anthony Wonner - Frandroid

Secretlab Titan Evo 2022 // منبع بازی Siege: Chloé Pertuis & Anthony Wonner – Frandroid

در پایان ، هیچ چیز برای شکایت وجود ندارد ، ما به وضوح در حضور صندلی هستیم که با آنچه مارک های خاص با قیمت بسیار بالاتر ارائه می دهند ، هماهنگ است. به عنوان مثال ، پس از نصب کامل صندلی ، هیچ پیچ قابل مشاهده نیست. آنها مطمئناً در پلاستیک پنهان شده اند ، اما برای دسترسی ساده و به ویژه مغناطیسی و به ویژه مغناطیسی هستند که خطر کمی از همبستگی را در معرض خطر قرار ندهند.

تنها نکته منفی این سیستم در سطح بازو ، مغناطیسی نیز هست. وقتی به سرعت بلند می شوید ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که یکی از آنها را آویزان کند ، که پس از آن تمایل به پرواز برای عبور از بخشی از اتاق دارد. طی چند هفته ای که این آزمایش به طول انجامید ، این پرونده چندین بار برای من اتفاق افتاد.

پارچه مش در مکان های خاصی توسط یک روکش جیر برای ایجاد یک اثر کنتراست متعادل و برخی از مناطق کمی نرمتر تکمیل می شود.

از بالای 34.5 کیلوگرم آن (33.5 کیلوگرم برای کوچک و 37.5 کیلوگرم برای XL) ، Titan EVO 2022 نیز بسیار پایدار است. مرکز ثقل به خوبی مدیریت می شود ، هر چه تمایل – از 85 تا 165 درجه. حتی با طولانی تر کردن صندلی و پشتی به حداکثر ، می توانید بدون ترس از بازگشت ، از همه جهات استفاده کنید.

توجه داشته باشید که وقتی با حرکت در همه جهات ، صندلی را کمی مالک می کنیم ، هیچ چیز خزنده ، هیچ چیز ترک نمی شود ، همه چیز خوب است. همه چیز خوب است به جز شاید دوباره بازوهای بازو که تمایل به کمی نرم در محور آنها دارند و کمی بیش از حد دریافت می کنند.

تمام تنظیماتی را که می توانیم رویای آن را داشته باشیم

با تشکر از اندازه های مختلف ، Titan Evo 2022 تقریباً با همه مورفولوژی ها سازگار است. مدل معمولی ، که ما آزمایش کرده ایم ، بسیار استاندارد است. بنابراین صندلی می تواند از 45 سانتی متر ارتفاع تا کمترین در 52 سانتی متر در بالاترین باشد. حداقل برای جلوگیری از مالش زانوها بر روی یک میز ارتفاع استاندارد (75 سانتی متر) هنگام ملاقات با پاها ، حداقل کمی زیاد است ، اما نادر است که این نوع صندلی ها در زیر کاهش یابد.

در غیر این صورت ما تنظیمات شیب معمول را هم در پرونده و هم روی صندلی پیدا می کنیم. برای صندلی ، این فقط مسئله فعال یا مسدود کردن مکانیسم توسط کنترلر سمت چپ واقع در زیر صندلی است. با این وجود مقاومت کمی قوی است و نیاز به مجبور کردن کمی برای قرار دادن صندلی دارد. این در مورد ثبات کل اطمینان بخش است ، اما می تواند چندین بار از آن استفاده کند تا صندلی را تسویه کند.

Secretlab Titan Evo 2022 صندلی بازی

بهترین Secretlab Omega و Titan ، با طراحی تیم مورد علاقه خود !

صندلی های مخفیگاه به دلیل راحتی و صندلی باورنکردنی آنها شناخته شده اند. از نظر فن آوری و نوآوری ، شما قادر به پیدا کردن بهتر نخواهید بود. پایداری صندلی های مخفی استثنایی است. با ارگونومی با کیفیت حرفه ای حتی بهتر بازی کنید ، Secretlab انتخاب N ° 1 بهترین بازیکنان و متخصصان از سراسر جهان است.

– آرم گلدوزی شده دستگاه ؛
– پیش بینی مغناطیسی در فوم حافظه ؛
– تمایل تا 165 درجه ؛
– حداکثر بار 100 کیلوگرم برای معمولی و 180 کیلوگرم برای XL ؛
– فوم حافظه با ژل خنک کننده ؛
– سیستم پشتیبانی کمر L-Adapt در 4 موسسه ثبت اختراع ادغام شده است
– تمایل به تمایل و قفل کردن زاویه تمایل ؛
– پیستون گاز هیدرولیک ؛
– قاب فولاد؛
– Armrests 4 جهت با یک مکانیسم کاملاً فلزی.