پروژه TOR | بارگیری تور ، اولین شروع مرورگر TOR | پروژه TOR | راهنمای کاربر مرورگر TOR

اولین شروع مرورگر TOR

در بیشتر موارد ، انتخاب “اتصال” به شما امکان می دهد بدون پیکربندی اضافی به شبکه TOR متصل شوید.

نای

بسته ویژه Tor شامل باینری های حمل و نقل TOR و قابل حمل ، کانال های PONT و داده های Geoip است که در مرورگر TOR استفاده می شود. دو نسخه نشان داده شده نسخه مرورگر TOR را که این باینری خاص برای آن ساخته شده است و نسخه محتوای TOR نشان می دهد. این بسته ها برای توسعه دهندگان که نیاز به گروه بندی TOR با برنامه های خود دارند در نظر گرفته شده است.

مرورگر TOR را بارگیری کنید

مرورگر TOR را بارگیری کنید تا ناوبری را کشف کنید که واقعاً از حریم شخصی و داده های شخصی شما محافظت می کند ، بدون ردیابی ، نه نظارت و سانسور.

ماموریت ما :

با ایجاد و استقرار فناوری های ناشناس بودن و محافظت از حریم خصوصی و داده های شخصی ، با یک کد منبع باز ، حقوق و آزادی های بشر را پیش ببرید. ما همچنین با استفاده از دانشمندان بهتر شناخته شده و مردم از در دسترس بودن آنها و استفاده بی فایده آنها پشتیبانی می کنیم.

اهداء کردن

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روزرسانی های پروژه TOR ماهانه و فرصت های ارائه شده را دریافت کنید:

اولین شروع مرورگر TOR

وقتی مرورگر TOR را باز می کنید ، “Window” را مشاهده خواهید کرد. این گزینه را برای اتصال مستقیم به شبکه TOR یا پیکربندی مرورگر TOR برای اتصال خود به شما ارائه می دهد. جعبه ای وجود دارد که اگر می خواهید به طور خودکار به شبکه TOR وصل شوید ، در این صورت ، کادر را بررسی کنید.

ورود به سیستم

برای اتصال اشتباه ، روی

در بیشتر موارد ، انتخاب “اتصال” به شما امکان می دهد بدون پیکربندی اضافی به شبکه TOR متصل شوید.

پس از کلیک ، یک نوار وضعیت ظاهر می شود و پیشرفت اتصال را به اشتباه نشان می دهد. اگر اتصال شما بسیار سریع است ، اما به نظر می رسد این نوار وضعیت در یک سطح خاص مسدود شده است ، “دستیار اتصال” را امتحان کنید یا با صفحه عیب یابی مشورت کنید تا به منظور حل مشکل کمک کنید. یا اگر می دانید اتصال شما سانسور شده است یا از یک پروکسی استفاده می کند ، باید روی “پیکربندی اتصال” کلیک کنید.

برای تنظیم تنظیمات شبکه بر روی تنظیمات شبکه 'tor' کلیک کنید

کمک اتصال

اگر TOR در جایی که هستید مسدود شده باشد ، یک پل می تواند کمک کند. کمک اتصال می تواند یکی را برای شما با توجه به موقعیت جغرافیایی خود انتخاب کند.

کمک خودکار اتصال

اگر کمک اتصال قادر به تعیین مکان شما نیست یا می خواهید اتصال خود را به صورت دستی پیکربندی کنید ، می توانید منطقه خود را از منوی Drop -down انتخاب کرده و روی “یک پل را امتحان کنید” کلیک کنید.

پیکربندی اتصال

پیکربندی کردن

مرورگر TOR مجموعه ای از گزینه های پیکربندی را مرور می کند.

جادوگر اتصال شما را از وضعیت اتصال اینترنتی و اتصال شما به شبکه TOR مطلع می کند.

تست اتصال موفق

آزمایش اتصال غیر معمول

اولین کادر بررسی “شروع سریع” است. اگر انتخاب شود ، هر زمان که مرورگر TOR را باز کنید ، سعی می کنید با تنظیمات شبکه قبلی خود ارتباط برقرار کنید.

شروع سریع

اگر می دانید که اتصال شما سانسور شده است ، یا اگر سعی کرده اید به شبکه TOR متصل شوید و هیچ راه حل دیگری کار نکرده است ، می توانید مرورگر TOR را برای استفاده از حمل و نقل قابل جابجایی پیکربندی کنید. “Ponts” بخش بای پس را برای پیکربندی حمل و نقل قابل جابجایی یا اتصال با استفاده از پل ها نمایش می دهد.

پل Tor را پیکربندی کنید

گزینه های دیگر

اگر اتصال شما از یک عامل استفاده می کند ، می توانید با کلیک بر روی “تنظیمات” در کنار “پیکربندی نحوه اتصال مرورگر TOR به اینترنت” پیکربندی کنید. در بیشتر موارد ، این لازم نیست. شما به طور کلی می دانید که آیا باید این کادر را بررسی کنید ، زیرا از همان تنظیمات برای سایر مرورگرهای موجود در سیستم شما استفاده می شود. در صورت امکان ، از مدیر شبکه خود سؤال کنید. اگر اتصال شما از یک عامل استفاده نمی کند ، روی “اتصال” کلیک کنید.

تنظیمات پروکسی برای مرورگر TOR