استفاده از عملکرد Touch ID در iPhone و iPad – Apple Assister (FR) ، Touch ID: اپل در حال آماده سازی یک انقلاب کوچک برای آیفون 16 است

Touch ID: اپل در حال آماده سازی یک انقلاب کوچک برای آیفون 16 است

سنسور Touch ID روی دکمه اصلی یا دکمه بالایی در مورد iPad Air (نسل 4) و iPad Mini (نسل 6) است. هنگامی که مراحل زیر را دنبال می کنید ، دستورالعمل های موجود در صفحه نشان می دهد که از کدام دکمه استفاده می شود. اگر نمی دانید این دکمه ها در iPad شما کجاست ، برای یافتن موقعیت مکانی آنها با این مقاله مشورت کنید.

استفاده از عملکرد Touch ID در iPhone و iPad

یاد بگیرید که پیکربندی و استفاده از Touch ID ، یک سنسور تشخیص اثر انگشت که به شما امکان می دهد به راحتی به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید.

 • پیکربندی شناسه را لمس کنید
 • استفاده از شناسه لمسی
 • تنظیم مدیریت

سنسور Touch ID کجاست ?

سنسور Touch ID روی دکمه اصلی یا دکمه بالایی در مورد iPad Air (نسل 4) و iPad Mini (نسل 6) است. هنگامی که مراحل زیر را دنبال می کنید ، دستورالعمل های موجود در صفحه نشان می دهد که از کدام دکمه استفاده می شود. اگر نمی دانید این دکمه ها در iPad شما کجاست ، برای یافتن موقعیت مکانی آنها با این مقاله مشورت کنید.

پیکربندی شناسه را لمس کنید

قبل از اینکه بتوانید شناسه لمسی را پیکربندی کنید ، باید یک کد دسترسی برای دستگاه خود ایجاد کنید.* سپس به شرح زیر ادامه دهید:

 1. اطمینان حاصل کنید که سنسور Touch ID و انگشت شما تمیز و خشک است.
 2. تنظیمات> شناسه و کد را لمس کنید ، سپس کد دسترسی خود را وارد کنید.
 3. روی افزودن یک تصور کلیک کنید و دستگاه خود را نگه دارید زیرا به طور معمول سنسور Touch ID را لمس می کنید.
 4. بدون فشار دادن به سنسور Touch ID با انگشت خود ضربه بزنید تا دستگاه بتواند اثر انگشت شما را تشخیص دهد. انگشت خود را در جای خود نگه دارید تا احساس لرزش جزئی یا تا زمانی که از شما خواسته شود انگشت خود را بلند کنید.
  صفحه پیکربندی اولیه شناسه را لمس کنید
 5. به بلند کردن و استراحت انگشت خود را روی دکمه اصلی ادامه دهید و هر بار کمی حرکت کنید.
 6. صفحه بعدی سپس از شما دعوت می کند تا سوکت خود را تنظیم کنید. دستگاه خود را همانطور که معمولاً آن را باز می کنید نگه دارید و سنسور Touch ID را با نواحی بیرونی با نوک انگشت خود لمس کنید ، و نه با قسمت اصلی که در ابتدا اسکن کرده اید.
  فرآیند پیکربندی Touch ID استفاده منحصر به فرد از کاربر را در نظر می گیرد

اگر برای ضبط اثر انگشت با مشکل روبرو شدید ، با دیگری امتحان کنید. شما همیشه با Touch ID با مشکل روبرو می شوید ?

* شناسه لمسی و شناسه چهره در برخی از مدل های iPhone و iPad موجود است.

برای باز کردن قفل آیفون یا خرید از ID از Touch ID استفاده کنید

پس از پیکربندی شناسه لمسی ، می توانید با استفاده از این ویژگی آیفون خود را باز کنید. فقط با استفاده از انگشت که با Touch ID ذخیره شده است ، سنسور Touch ID را فشار دهید.

از طریق Touch ID یک آهنگ در فروشگاه iTunes بخرید

با شناسه لمسی خرید کنید

برای خرید در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App و Apple Books می توانید از Touch ID به جای رمز عبور شناسه اپل خود استفاده کنید. فقط به شرح زیر ادامه دهید:

 1. اطمینان حاصل کنید که گزینه فروشگاه iTunes و App Store تحت تنظیم> شناسه و کد Touch فعال شده است. اگر نمی توانید آن را فعال کنید ، ممکن است لازم باشد با شناسه Apple خود در منوی تنظیم> فروشگاه iTunes و فروشگاه App ارتباط برقرار کنید.
 2. فروشگاه iTunes ، فروشگاه App یا Apple Books را باز کنید.
 3. موردی را که می خواهید خریداری کنید لمس کنید. از Touch ID سریع دریافت خواهید کرد.
 4. برای خرید ، سنسور Touch ID را کمی لمس کنید.

از Touch ID با Apple Pay استفاده کنید

اگر آیفون 6 ، آیفون 6 پلاس یا یک مدل بعدی دارید ، Touch ID به شما امکان می دهد با استفاده از Apple Pay در فروشگاه ها ، برنامه ها و وب سایت های Safari ، خریدهای خود را انجام دهید. همچنین می توانید از Touch ID در آیفون خود برای خرید آنلاین با MAC خود استفاده کنید. اگر یک iPad Pro ، iPad Air 2 یا یک مدل بعدی ، یک iPad (نسل 5) یا یک مدل بعدی یا یک iPad Mini 3 یا یک مدل بعدی دارید ، می توانید از Touch ID برای خرید با استفاده از D ‘Apple Pay در استفاده کنید. برنامه ها و در وب سایت ها از طریق مرورگر Safari.

Touch ID: اپل در حال آماده سازی یک انقلاب کوچک برای آیفون 16 است

Touch ID ، سیستم خواندن اثر انگشت Apple که برای باز کردن قفل آیفون ، آی پد ، MacBook Pro و دستگاه های هوایی استفاده می شود ، به زودی می تواند بهبود یابد. در هر صورت ، این همان چیزی است که یک حق ثبت اختراع توسط سازنده ارائه می دهد.

آیفون

منتشر شده در سال 2015 در آیفون 5s ، Touch ID می تواند در نظر گرفته شود یادگار گذشته برای سیب. اما به نظر می رسد که این سیستم درست مانند iOS 17 ، که خبر خوبی برای کاربران است ، در حال ایجاد یک چهره است. در واقع ، یک حق ثبت اختراع اخیر که توسط اپل ثبت شده است نشان می دهد که تولید کننده می تواند به زودی تهیه کند پیشرفت های مهم از نظر تشخیص لمسی اولتراسونیک و تصویربرداری اثر انگشت.

بنابراین ، اگرچه این حق ثبت اختراع است در ابتدا برای دکمه iPads فوقانی در نظر گرفته شده است, اپل ادعا می کند که از فناوری آن می توان گسترده تری استفاده کرد. بنابراین Touch ID می تواند در رایانه های لپ تاپ و اداری آینده ، تلفن ها و موارد دیگر ادغام شود. این فناوری به ویژه مجهز شده است مک بوک پرو, در مک بوک ایر از سال 2018 ، سپس iMac 2021 از طریق صفحه کلید جادویی خود. بنابراین این می تواند آیفون آینده را پس از انتشار آیفون 15 تجهیز کند.

Touch ID: Apple در حال بهبود سیستم قفل انگشت خود است

اپل عدم دقت لمس در Touch ID را به امپدانس صوتی بین خود دستگاه و کاربر نسبت می دهد. به عبارت دیگر ، تأثیر امواج اولتراسونیک بر روی سطح یک دستگاه باعث تداخل می شود و خواندن دقیق کمتر. از طریق این حق ثبت اختراع جدید, اپل این مشکل اولیه را حل می کرد.

بنابراین Touch ID می تواند در دکمه قفل برای آیفون آینده ادغام شود و به کاربران اجازه دهد باز کردن الکترونیک. این تغییر به معنای این است که برخی از موارد آیفون نیاز به طراحی سازگار با ادغام آن دارد. با این حال ، خبر خوب ، اپل روی طراحی فناوری کار می کند که باعث مرگ پوسته های محافظ می شود.

به هر حال, شناسه لمسی بدون نقص نیست. در ژوئن سال 2017 ، گروهی از هکرها نشان دادند که با یک عکس ساده از انگشت ، ما می توانیم اثر دیجیتال را بازتولید کنید کاربر و از آن برای دسترسی به اطلاعات محرمانه از طریق تلفن شخص استفاده کنید. با این حال ، اپل می گوید که پرونده های اثر انگشت نه در iCloud ذخیره می شوند و نه با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته می شوند. علاوه بر این ، یک کارمند سابق اپل اسنادی را برای فروش مجدد آنها به چین به سرقت برد.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.