Trial Swapfiets Power 1: Netflix از دوچرخه برقی – Cleanrider ، SwapFiets Power 7: نظر ما در مورد دوچرخه برقی برای اجاره

Swerr 7 swapfiets: تست دوچرخه برای اجاره گران اما کارآمد

شما ممکن است قبلاً متوجه چرخ های جلوی آبی آنها بسیار مشخص شده باشید: این نشانه شناخت دوچرخه های اجاره شده توسط شرکت هلندی SwapFiets از سال 2014 است که هم اکنون در قلمرو فرانسه فعالیت می کند. این مفهوم ساده است: طیف وسیعی از دوچرخه های معمولی یا برقی که برای نرخ اشتراک ماهانه بین 12.90 تا 75 یورو در ماه ارائه می شود. اسکوتر و اسکوتر NIU نیز به ترتیب (به ترتیب 40 و 119.50 در ماه) هستند.

تست قدرت 1 SWAPFIETS: دوچرخه برقی Netflix

تست قدرت 1 SWAPFIETS: دوچرخه برقی Netflix

اجاره دوچرخه به جای ملک ، اما به اشتراک گذاری نشده است: در اینجا دستور العمل Swapfiets است ، که در لیون ، نانت ، پاریس ، استراسبورگ و تولوز طیف وسیعی از دوچرخه های زیر اشتراک را ارائه می دهد. Netflix از تحرک در اینجا در یک نسخه برقی آزمایش شده است.

شما ممکن است قبلاً متوجه چرخ های جلوی آبی آنها بسیار مشخص شده باشید: این نشانه شناخت دوچرخه های اجاره شده توسط شرکت هلندی SwapFiets از سال 2014 است که هم اکنون در قلمرو فرانسه فعالیت می کند. این مفهوم ساده است: طیف وسیعی از دوچرخه های معمولی یا برقی که برای نرخ اشتراک ماهانه بین 12.90 تا 75 یورو در ماه ارائه می شود. اسکوتر و اسکوتر NIU نیز به ترتیب (به ترتیب 40 و 119.50 در ماه) هستند.

ایده این است که برای یک قیمت ثابت ماهانه ، داشتن دوچرخه همیشه در شرایط مناسب به لطف خدمتی که در طی 48 ساعت برای هرگونه تعمیر (حتی یک سوراخ) یا جایگزینی انجام می شود ، از طریق استفاده از تلفن های هوشمند برند سفارش داده می شود. در صورت سرقت ، یک حق رای دادن اعمال می شود و دوچرخه جایگزین می شود ، حداقل اگر به درستی با دو sthate ضد وصل شده وصل شود.

دو نوع اشتراک ارائه شده است:

  • ” قابل انعطاف “ با هزینه ثبت نام (19.50 یورو) ، اما در هر زمان خاتمه یافته است,
  • “وفادار”, با حداقل 6 ماه اشتراک.

بسیاری از افراد تحویل از این سرویس استفاده می کنند ، اما آنها باید برای استفاده شدید خود ، یک مکمل ماهانه 49.10 یورو بپردازند ، که بیش از 1000 کیلومتر در ماه تخمین زده می شود. سفارش در وب در https: // swapfiets ساخته شده است.FR یا در یکی از مغازه های فیزیکی.

برقی و اساسی

دوچرخه Power 1 دامنه الکتریکی سطح ورودی از پیشنهاد SWAPFIETS است که با قیمت تبلیغی 49.90 یورو در ماه در زمان آزمایش ما (59.90 یورو در زمان عادی) ارائه می شود. این یک دوچرخه شهر نسبتاً خنثی است ، با یک قاب نیمه باز مخلوط در آلومینیوم ، که در 5 رنگ مات ارائه می شود (شما نمی توانید هنگام سفارش آن را انتخاب کنید …) و دو اندازه ، 49 سانتی متر و 55 سانتی متر.

چرخ های 28 اینچی با لاستیک های ضد چارتورهای بزرگ 47 میلی متر نصب شده اند. بدون تعلیق در برنامه ، بلکه یک زین نرم که راحتی صحیح را در ترکیب با لاستیک های بزرگ تضمین می کند.

موتور الکتریکی در میل لنگ واقع شده است ، دارایی برای سطح ورودی ، زیرا به طور کلی امکان پاسخگویی بیشتر از یک موتور که در یکی از قطب های چرخ قرار دارد ، امکان پاسخگویی بیشتر را فراهم می کند. این یک است مراحل Shimano E5000 بلوک, با سه سطح کمک الکتریکی که از ماژول کنترل با نمایشگر LCD در نوار دسته سفارش داده شده است. باتری قابل جابجایی نیز Shimano امضا شده است. دامنه 60 تا 80 کیلومتر را ارائه می دهد. شارژ 50 ٪ در 1:30 انجام می شود ، بار کامل در 4 ساعت.

آنقدر برای برگه فنی این دستگاه اصلی اما به خوبی ارائه شده ، مجهز به گلدان ، یک عصای جانبی ، بغل کردن جلوی کوچک و چراغ های اتوماتیک. بدیهی است ، با وجود قاب آلومینیومی ، انتظار نداشته باشید که در این سطح از محدوده وزنه برداری شود. دوچرخه برقی Swapfiet وزن 26.6 کیلوگرم دارد ، توده قابل توجهی که موتور باید با یک سرعت واحد برخورد کند. این ضعف اصلی این پیشنهاد است ، حداقل به محض اینکه زمین ناهموار شد.

روی ظرف ، مشکلی نیست ، پس از کمی تأخیر در شروع -UP ، کمک دفتر آن را پر می کند و به شما امکان می دهد بدون نگرانی سرعت بین 20 تا 25 کیلومتر در ساعت را حفظ کنید. اما به عنوان مثال ، از حمله به دامنه های Montmartre ، به عنوان مثال ، ضرب نهایی بسیار طولانی نیاز به تلاش های قابل توجهی برای کمک به موتور الکتریکی دارد. شکایت دیگر ، ترمز که معمولاً به زمان نیاز دارد ، با ترمز غلتکی نسبتاً متوسط ​​و یک سیستم پشتی در پشت ، هلندی ها ، که به راحتی می تواند چرخ را مسدود کند.

هنگامی که به مقصد خود رسیدید ، یکپارچه یکپارچه ضد stant -stuft آسان است ، با قفل قاب که چرخ عقب را مسدود می کند و زنجیره ای را که به قاب وصل شده است که اجازه می دهد به راحتی به یک نقطه ثابت وصل شود. همچنین لازم است که باتری را برای ایمن کردن کل و شارژ مجدد آن در خانه یا در دفتر حذف کنید. چه چیزی باید امیدوار باشیم که این وسیله حمل و نقل شخصی را در طول اشتراک خود حفظ کنیم ، که نباید بیش از حد دوام بیاورد زیرا در 1 سال و نیم اجاره ، ما تقریباً به ارزش چنین VAE خواهیم رسید.

Swapfiets بالاتر از همه یک روش عالی برای طعم دادن به راحتی و با قیمت مناسب در شادی های دوچرخه های برقی ، بدون محدودیت است. یک راه حل عالی یا میان مدت عالی ، که در صورت مقایسه با Veligo ، محدود به 6 ماه اما با 40 € در ماه ، یک مدل بسیار پیچیده تر برای منطقه پاریس به چشم می خورد.

دوچرخه های برقی خوب

Swerr 7 swapfiets: تست دوچرخه برای اجاره گران اما کارآمد

قدرت نوسان 7: آزمایش آزمایش دوچرخه برای اجاره گران اما مؤثر - اعتبار: M.Lauraux/Mobiwisy

اگر در پاریس و تاج کوچک هستید ، بدون شک این دوچرخه های عجیب و غریب را با تایر آبی جلو ملاقات کرده اید. عادی ، سرویس متولد هلند در سال 2014 و توسط 3 دانش آموز تأسیس شد و همچنین ایستادگی کرد.

در سال 2019 وارد فرانسه شد ، Swapfiets اکنون 4 دوچرخه را ارائه می دهد. دو عضله هستند ، اصل تنها 16.90 یورو در ماه و Deluxe 7 با یک قاب بالا و 7 سرعت در 19.90 یورو ماهانه. در VAE ، Power 1 با سرعت 1 اجاره 59.90 یورو در ماه را ارائه می دهد. ما Big Brother ، جعبه 7 -Power 7 و استقلال بیشتر را آزمایش کردیم.

ارائه دوچرخه Power 7

Swer -7 Swapfiets سرویس عالی سرویس است. این دوچرخه برقی از ساخت هلندی است و دارای موقعیت هلندی است. بنابراین این دوچرخه بسیار قابل تشخیص است ، نه تنها برای تایر آبی جلوی آن ، بلکه توسط نوارهای بسیار بالا ، پشتیبانی سبد جلو (گزینه موجود در مدل ما) و یک قاب نیمه باز. علاوه بر این ، رنگ سبز خاک رس آن در مقابل نسخه های سیاه ، حتی در محفظه زنجیره فلزی ، کمی اصالت می افزاید.

swer -style swapfiets

اردو زدن روی چرخ های بزرگ 28 اینچ ، VAE همچنین ترمز هلندی را اتخاذ می کند. برای ترمز در پشت باید در قسمت عقب انجام شود ، در حالی که در قسمت جلوی ترمز (با کنترلر در سمت راست دسته ها) نیز از طریق طبل بسیار مؤثر است. همه ترجیحات و سازگاری خود را دارند ، اما این سیستم در گردش پاریسی پیچیده است که در آن با مغزهای مکرر و گاه خشونت سازگار نیست.

به نظر می رسد این مدل با یک زیرساخت در هلند بسیار متمایز از آهنگ های اتومبیل است ، اما استفاده از retropedatlating Shimano N7 بین دو تاکسی ، یا گاهی اوقات بانكال یا آهنگ های غیر موجود دشوار است. و یک ترمز اضطراری در مواجهه با یک ماشین سقوط خوبی به ما داده است ، نتیجه ترمز نامتعادل. اثبات استحکام ، دوچرخه چیزی نداشت و ما مثل اینکه هیچ چیز نبوده است.

در دسته فرمان 7 Swapfiets Power

در رانندگی ، دوچرخه از طریق موتور مرکزی Shimano E-6100 از 60 نانومتر ، همراه با سه حالت کمک ، فشار می آورد. ما یک قدرت صحیح را ذکر کردیم ، اما انتقال آن گاهی اوقات ناهموار بود. این کمک ها در بعضی مواقع غیر طبیعی بود ، مجبور به مضاعف کردن پدال زدن و بازگشت به حالت عادی تنها پس از راه اندازی مجدد دوچرخه.

جعبه Nexus Shimano در مرکز عقب نیز غیر عملی است. خیلی اوقات ، بالاترین سرعت (7) ، حتی 6th ، از چرخ چرخ چرخشی روی نوارهای فرمان واکنش نشان می دهد. این گزارش کمی تصادفی است ، که باید بسیاری از تحویل ها را به SwapFiets آزار دهد. اما ما قدردانی می کنیم که در صورت لزوم ، بدون پدال در سمولینا ، می توانیم به راحتی بیش از 30 کیلومتر در ساعت بچرخیم.

Swer 7 Shimano E6100 swapfiets

از طرف دیگر ، این دوچرخه با وجود اندازه زیاد و موقعیت منفعل بسیار مفید است. نوارهای دنده ای همچنین دارای یک گالک های چرخان برای قرار دادن در فضای دیوانه وار هستند. سرانجام ، اگر قبل از ما سبد بزرگی نداریم ، که قبل از اینکه به ما واگذار شود ، سزاوار شستشوی کمی بود. در صورت عدم تعلیق ، راحتی ضعیف است و باعث می شود لانه ها و سنگفرش ها نیز احساس کنند. لاستیک های قاره ای تماس قاره ای تا حدی جذب می شوند اما نه به اندازه معادل های شوالبه.

شارژ باتری ، استقلال و swapfiets

پس از موتور ، انتقال ، Shimano نیز از باتری مراقبت می کند. از ظرفیت 504 WH ، از نظر شکل نیمه سیلندری است و امکان ادغام کامل در چارچوب را فراهم می کند. Swapfiets تصمیم گرفتند آن را در زیر لوله کاشت کنند ، یک انتخاب غیرقابل اجرا برای استخراج آن. با فاصله کمی بین قاب و چرخ عقب و نیاز به قفل برای جلوگیری از ریزش ، باتری ها را در بالای لوله ترجیح می دهیم.

مزایا: مرکز ثقل هنوز هم کم است ، و باران را کمتر می کند (و در این حالت ماسه صحرا در طول آزمایش ما مداخله کرد). قابل جابجایی ، باتری را می توان در انرژی 7 یا خارج شارژ کرد. به هر حال ، توصیه نمی شود دوچرخه خود را با باتری پارک کنید ، دانستن اینکه مدت زمان بار 80 ٪ تقریباً 5 ساعت با شارژر 1.8 A است. بدون تنظیم ، نشانگر باتری سطح بار (از 5) را از طریق تعدادی از فلاش ها نشان می دهد و نه یک نوار نوار.

swer -battery swapfiets

از نظر استقلال ، Swapfiets 100 کیلومتر قول می دهد. این مورد در حالت 2 است ، در برابر 144 در حالت 1 و 72 در 3 حالت. همانطور که می دانید ، استقلال بسته به حالت کمک ، وزن کاربر/سه ، ارتفاع ، درجه حرارت و غیره بسیار متفاوت است. به طور خلاصه ، در آزمایش ما ، ما قبل از از دست دادن 40 ٪ باتری ، در دمای سرد (زیر 10 درجه سانتیگراد) ، توقف های مکرر و چند دامنه ، 30 کیلومتر طی کرده ایم. در استفاده پایدار ، بنابراین می توانیم 70 کیلومتر را بدون هیچ مشکلی پوشش دهیم.

صفحه نمایش ، برنامه و امنیت

مجدداً Shimano و در سمت راست دسته ها نصب شده است ، صفحه “SC-5000” متداول است ، به عنوان مثال در مدل های نوع Gazelle قابل مشاهده است. استفاده از آن به لطف دکمه های بزرگ برای پایین آمدن یا بالا رفتن به عنوان سطح کمک بسیار آسان است. صفحه نمایش واضح ، تک رنگ اما دارای نور پس زمینه است ، با سرعت در وسط ، یک سنج 5 نوار (برای استقلال خیلی دقیق نیست) ، سطح کمک به سه میله در سمت چپ. در زیر ، سه اطلاعات دکمه مرکزی کوچک را پیمایش می کند: استقلال باقی مانده (با توجه به حالت متفاوت) ، مسافت پیموده شده و فاصله از سفر فعلی.

swer -screen swapfiets

در صورت بروز مشکل ، به عنوان یک نگرانی مکانیکی ، برنامه می تواند “مبادله” را در صورت غیرممکن بودن رفتن به یکی از مغازه ها امکان پذیر کند. به طور خلاصه ، شما باید با قرار ملاقات در جایی که Swapfiets در 48 ساعت مداخله می کند ، با تبادل دوچرخه در صورت لزوم موافقت کنید. برای بقیه ، چرخ عقب چرخ عقب و زنجیره ای که با دوچرخه تحویل داده می شود اجازه می دهد از پرواز جلوگیری شود. این زنجیره نیز به اندازه کافی طولانی است که می تواند به چرخ جلو برسد ، در حالی که ضدیت عقب در هنگام باز شدن یک کلید باعث می شود. با وجود این ، Swapfiets حتی اگر دوچرخه با این دو anti -stheft به سرقت رفته باشد ، کسر می کند. (به عنوان مثال برخلاف رقیب اراده قرمز).

ما می توانیم توجه داشته باشیم که عدم پشتیبانی از تلفن های هوشمند ، به خصوص که Swapfiets در بین افراد تحویل بسیار لژیون است. و هیچ برچسب GPS هم مانند شعار.

قیمت و مقایسه Swapfiets

جامد ، نسبتاً زیبا و ساخته شده در اطراف اجزای Shimano ، Swer -7 Swapfiets عاری از نقص نیست. و قیمت در پاریس با 109.90 یورو در ماه داده نمی شود ، تقریباً دو برابر قدرت برادر کوچک 1 و 3 برابر قیمت یک ولیگو ! این باعث می شود شما فکر کنید ، زیرا رقابت ارزان تر را ارائه می دهد (جدول را ببینید). ما می توانیم اضافه کنیم که این دوچرخه در هلند ساخته شده است (برای جنبه اکولوژیکی خیلی دور نیست) ، و دوچرخه ها در مغازه ها تعمیر می شوند ، یا در صورت آسیب بزرگ در میهن بومی بازیافت می شوند/بازیافت می شوند.

قیمت ماهانه 3 ماه 6 ماه 1 سال تعهد
swer 7 swapfiets 109.90 یورو 330 € 659 € 1،319 یورو 3 ماه مینی
قدرت 1 swapfiets 59.90 یورو 180 € 359 € 719 € 3 ماه مینی
شایع 40 یورو جدید 240 یورو جدید 6 ماه
شعار 75 € 225 € 450 € 900 € هیچ
اراده 75 € 225 € 450 € 900 € هیچ
Decathlon اجاره 920 90 یورو 270 € 540 € 1،080 یورو هیچ

امروز ، Swapfiets در 70 شهر در 9 کشور اروپا وجود دارد و 270،000 عضو را با هم جمع می کند. در فرانسه ، علاوه بر پاریس ، Swapfiets خدمات خود را به استراسبورگ ، لیون و تولوز گسترش داد ، جایی که قدرت امتحان شده در دسترس تر است (74.90 یورو در ماه).

Swer Swapfiets اجاره دوچرخه 2022 ترمزهای طبل Swapfiets Swer Swer شمشیر ضد پته Swer 7 Shimano E6100 swapfiets swer -battery swapfiets Swapfiets Power 7 بوتیک

ویرایشگر اتومبیل به مدت 15 سال ، از آنجا که او ایستاده و کاربر منظم حمل و نقل عمومی است ، ماتیو به همه اشکال تحرک علاقه مند است. وی که به علت زیست محیطی متصل است ، از حمل و نقل پاک تر ، هوشیار و سازگار با هر یک حمایت می کند.