Tribor: انتخاب گسترده اسکوتر در دوچرخه سواری!, Trips Scooter – تولید کننده فرانسوی اسکوتر برقی

دوچرخه باربری برقی Tribor

اسکوتر مانور بزرگ
360 درجه

اسکوتر

در اسکوتر دوچرخه بار (یا دوچرخه بار) است که دارای 3 چرخ است: 2 در جلو و 1 در عقب. دوچرخه گسترش یافته و یک جعبه در قسمت جلویی قرار دارد که در آن امکان حمل و نقل کودکان (حداکثر 4 کودک بسته به مدل) یا کالاها امکان پذیر است. این اسکوتر که در کشورهای نوردیک مانند هلند ، دانمارک یا آلمان حضور دارد ، به تدریج به لطف عملی و توسعه شبکه چرخه ، فرانسه را به تدریج سرمایه گذاری می کند. حیرت انگیز در اولین دور ، در واقع بسیار پایدار است (2 چرخ در جلو) و بسیار مفید (چرخ های کوچک). توسعه اسکوتر برقی باعث می شود این نوع دوچرخه در هر شرایطی قابل استفاده باشد: دنده ها ، سفرهای طولانی ، بار سنگین و غیره.

یک اسکوتر ، برای چیست ?

اسکوترها امکان حمل بارهای سنگین دوچرخه را در حالی که پایداری کامل در توقف و با سرعت کم دارند امکان پذیر است. آنها برای خانواده های بزرگ یا مدیریت فعالیت های اقتصادی کوچک مناسب هستند. بسیار متنوع ، اسکوتر ها به نوبه خود اجازه حمل و نقل کودکان یا خرید را می دهند و می توانند در بیشتر سفرها ماشین را جایگزین کنند. برای پایداری تقویت شده ، ما قطعات یدکی و لوازم جانبی را برای اسکوتر در سایت خود ارائه می دهیم.

اسکوتر

تمام اسکوترهای انتخاب شده توسط دوچرخه سواری

مقایسه کننده محصولات نزدیک
شما نمی توانید بیش از 3 محصول را به مقایسه کننده اضافه کنید

بارگذاری محصول. چند ثانیه طول می کشد.

به نظر نمی رسد هیچ محصولی با جستجوی شما مطابقت داشته باشد.

Babboe Curve Mountain Wood Babboe Bargo - محموله بازگرداندن

دوچرخه باربری برقی Babboe Curve Mountain – بازگشت به مدرسه

منحنی کوه با لوازم جانبی موجود (چادر بارانی و مجموعه کوسن). مخزن 4 -مخزن برای.

Check_circle موجود در فروشگاه
شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید
CHECK_CIRCLE سفارش در فروشگاه چرخه

Babboe Curve Mountain Mountain Electric Cargo Bike نمای جانبی

دوچرخه باربری برقی Babboe Curve Mountain

یک موتور پدال یاماها و یک مرکز Nuvinci برای حمل و نقل به راحتی تا 4 کودک !

* Copyright 2018 NetReviews SAS * نسخه نسخه: $ تجدید نظر: 7.6.5 * license netreviews * date 09/20/2018 * علامت تجاری ثبت شده بین المللی و خاصیت NetReviews SAS ->

Check_circle موجود در فروشگاه
شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید
CHECK_CIRCLE سفارش در فروشگاه چرخه

اسکوتر برقی کوه Babboe Flow

اسکوتر برقی کوه Babboe Flow

یک دوچرخه باربری قدرتمند و بسیار مجهز ! موتور پدال یاماها و انتقال Enviolo.
Check_circle موجود در فروشگاه
شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید
CHECK_CIRCLE سفارش در فروشگاه چرخه

اسکوتر برقی Babboe Go-E

اسکوتر برقی Babboe Go-E

یک کلاس اسکوتر با یک جعبه با درب بسیار کاربردی برای مسافران کوچک !

شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید

Babboe Curve-E Bargo Bargo

Babboe Curve-E Bargo Bargo

یک اسکوتر پایدار که می تواند حداکثر 4 کودک را در خود جای دهد و از 100 کیلوگرم بار پشتیبانی کند. چرخ عقب.

شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید

مشاوره ویدیویی

نکات دوچرخه سواری نحوه انتخاب دوچرخه بار خود ? فیلم جدید را تماشا کنید !

اسکوتر برقی Babboe-E

اسکوتر برقی Babboe-E

یک موتور چرخ عقب برای این اسکوتر پایدار و آسان -درایو.
شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید

Babboe Carve Mountain Pendulum Bargo Bargo

Babboe Carve Mountain Pendulum Bargo Bargo

اسکوتر برقی که به لطف سیستم آونگ خود “حکاکی” قفل شده ، در خلبانی انقلابی می کند.

شرق با یک فروشگاه چرخه تماس بگیرید

Tribor: یک دوچرخه دوستانه و عملی

این اسکوتر با این واقعیت که اجازه می دهد چندین کودک را بدون مشکل حمل کند ، یک دوچرخه خانوادگی واقعی است. کودکان به خوبی در جلو ، روبروی یکدیگر نصب شده اند ، روی دو نیمکت که توسط یک کمربند ایمنی 3 نقطه ای طراحی و محافظت می شوند. آنها از این ایده که به جای یک ماشین اسکوتر می شوند خوشحال می شوند. همچنین فرصتی است که آنها را بخواهند از دوچرخه تعادل یا دوچرخه کودک استفاده کنند.

رانندگی این نوع دوچرخه حمل و نقل بسیار آسان است ، زیرا مرکز ثقل بسیار کم است. پایداری روی اسکوتر به خصوص در هنگام متوقف شدن و ظرفیت بارگذاری بسیار زیاد (حداکثر 100 کیلوگرم) بهینه است.

انواع مختلفی از اسکوتر وجود دارد: Cargotrike چرخ جهت دار یک کنترل تقویت شده و مانور بیشتر را به ارمغان می آورد. اسکوتر آونگ به شما امکان می دهد بین 2 چرخ و 3 چرخ رفتار کنید.

Tribor: دوچرخه یا دوچرخه ابزار حمل و نقل

مانند Twingor ، این اسکوتر برای مقاومت در برابر استفاده شدید طراحی شده است: مجهز به رینگ های دو دیواری ، ترمزهای مؤثر و انتقال قوی و بادوام به مرور زمان. اسکوتر با یا بدون کمک الکتریکی وجود دارد.

این اسکوتر همچنین راهی عالی برای توسعه فعالیت های اقتصادی کوچک است. در کلیه کلانشهرهای مهم اروپا ، کارآفرینان تصمیم گرفته اند از دوچرخه باری به عنوان ابزاری برای تحرک برای فعالیت های حرفه ای خود استفاده کنند. این اسکوتر هم اقتصادی ، همه کاره ، مفید و زیست محیطی است !

خوش آمدی

برای تدارکات و تحویل آخرین کیلومتر از دوچرخه ما را انتخاب کنید.
شاسی ما ساخته شده در فرانسه به شما امکان می دهد 350 کیلوگرم بارهای مفید را حمل کنید در حالی که مفید و مناسب برای تحویل در مرکز شهر یا خیابان عابر پیاده هستید.

محموله Velo Cargobike Trichor Electric Professional

Trip Trip Triptor Bargo

کار را با اسکوتر وانت تسهیل کنید !
این ماژول قوی مجهز به یک سطل کج برقی شما را با نیازهای متعدد برآورده می کند: نگهداری از جاده ها ، حمل و نقل کالا.

تریبون وانت برقی

سفرهای تاکسی باری Vélo Triptor

تاکسی تاکسی شامل راحتی ، ایمنی و استحکام است. ایده آل برای حمل و نقل مردم ، این نیمکت بزرگ مسافران را خوشحال می کند.
این اسکوتر مجهز به پیاده روی است ، یک رمپ ایمنی یک صندوق عقب برای ذخیره جلوه های شخصی.

تاکسی تاکسی تاکسی برقی

سفر با باربری راننده کف مسطح

به لطف شاسی های فولادی تقویت شده ، اسکوتر کف مسطح به شما امکان می دهد بارهای سنگین و پالت های اروپا را تا 250 کیلوگرم حمل کنید.
این اسکوتر راحتی و سهولت استفاده ، استحکام و ارگونومی را گرد هم می آورد.

تاکسی تاکسی تاکسی برقی

سفرهای دوچرخه غذایی

شما می خواهید در پذیرایی از برنامه های کاربردی شروع کنید ? در اینجا ابزار مناسبی وجود دارد: اسکوتر FoodTruck !
این آشپزخانه موبایل ، مستقل و سازگار ، به شما امکان می دهد تا در هر مکانی مستقر شوید تا آشپزخانه خود را به هر نوع شخص معرفی کنید.

تریبون وانت برقی

باری

شما می خواهید محصولات غذایی تازه را تمیز تحویل دهید ? سبز با یک جعبه عایق بندی شده !
اضافه شده با صفحات برقی سرد یا داغ ، تحویل با لبخند در دمای خوب انجام می شود.

تریبون وانت برقی

اسکوتر مانور بزرگ
360 درجه

قابلیت اطمینان
پرداخت بار 350 کیلوگرم
خودمختاری تا 30 کیلومتر یا 60 کیلومتر *با 2در باتری

0 انتشار کربن

از کارخانه ما دیدن کنید و محصولات ما را کشف کنید

سفرهای دوچرخه حمل بار برقی حرفه ای

Trips Tripor ماژول الکتریکی آشپزخانه مخصوص فروش برنامه سفر یا فروش رویداد طراحی شده است. غذاهای حرفه ای خودمختار و سازگار آن اجازه می دهد تا یخچال ، پخت و پز و توزیع بسیاری از محصولات: Plancha ، سیب زمینی سرخ کرده ، همبرگر ، پیتزا ، پنکیک ، آبجو ، کافه یا محصولات منحصر به فرد شما.

Trips Tripor Tribor Electrique وانت به عنوان یک ابزار مجهز است. این امکان را برای شروع ، مشاغل ، صنعتگران و جوامع فراهم می کند تا کالاها و مواد خود را جمع آوری ، جمع آوری یا حمل و نقل کنند

Trips Tripor Tribor Module Module Module مجهز به صندوق عقب است. این اجازه می دهد تا بازرگانانی که تحویل خانه ، پیک ها و شرکت های حمل و نقل را ارائه می دهند ، تدارکات آخرین کیلومتر در مراکز شهر را با یک روش زیست محیطی و کارآمد تحویل بهینه کنند.

سفرهای سه تاتور تاکسی تاکسی شما مجهز به صندلی عقب است. این کار به کارآفرینان ، راهنماهای گردشگری و شرکت ها اجازه می دهد تا مسافران خود را با خیال راحت و راحتی حمل کنند.

ماژول الکتریکی Trips Tripor Tripor شما مجهز به سینی برای حمل و نقل پالت های اروپایی 80*120cm است. مناسب برای تحویل کیلومتر آخر در مناطق شهری و پارک صنعتی.

سفرهای شما Tribor Electrical Cargo با ظرفیت ایزوترمال زیاد به شما امکان می دهد تا 160 کیلوگرم مواد غذایی را در حجم 515 لیتر و در تمام آرامش حمل کنید.

طراحی ابتکاری سفرهای شما اسکوتر برقی طیف گسترده ای از تنظیمات ممکن را ارائه می دهد. ما می توانیم نیازهای خاصی را برای تجهیزات یا توابع خیاطی با سفرهای برقی خیاطی برآورده کنیم.

گالری عکس باری Velos

دوچرخه اسکوتر برقی FoodTruckدوچرخه اسکوتر برقی FoodTruckدوچرخه اسکوتر برقی تاکسیحمل بار حمل بار حمل بارتحویل کشتی باربری برقیتحویل کشتی باربری برقیتحویل اسکوتر برقی بار تحویلحمل و نقل دوچرخه Triptor الکتریکی حمل و نقلاسکوتر برقی تحویل محمولهتحویل دوچرخه حمل و نقل برقی در لیونتحویل دوچرخه برقی برقی Lyonحمل دوچرخه حمل و نقل برقی بارCargo Cargobike Cargo Bargoاسکوتر دوچرخه برقیتریبون الکتریکی وانت وانتTickup Triptor Velo Trips Electricسفرهای الکتریکی وانت Triptorسفرهای دوچرخه وانت سفر اسکوتر وانت برقی

به منظور کاهش مصرف ما و جلوگیری از منابع آلودگی ، مقیاس دوچرخه بار ما برای سازگاری در محیط ما طراحی شده است. مانور آسان ، اندازه تنظیم شده ، قابلیت اطمینان و مقاومت. بنابراین این مدل اسکوتر راه حل مناسبی برای آخرین کیلومتر ، وانت زباله یا حمل و نقل مردم و هزینه های سنگین است.

تولید کننده فرانسوی برقی برقی برقی

تریپ های Tript کاملاً در فرانسه طراحی و ساخته شده اند ، بنابراین آنها قابل اعتماد ، عملی و سازگار هستند. بنابراین به لطف دانستن -تقریباً 30 سال است که ما توانسته ایم اسکوترهای برقی سفرهایی را طراحی کنیم که برای موفقیت شما اهرمی خواهند شد اما همچنین یک غرور عالی است.

با توجه به کیفیت محصول بی عیب و نقص ، هر سفر در ساخت آزمایش می شود و سرویس پس از فروش ما کاملاً در دسترس است تا در طول فعالیت خود اسکوتر شما را دنبال کند و بنابراین طراحی آن.

اسکوتر ما بخشی از یک رویکرد محیط زیست برای حفظ محیط زیست است. بنابراین ما باید تأثیرات زیست محیطی خود را محدود کنیم و بر وسایل حمل و نقل الکتریکی تمرکز کنیم.

دانش و کنترل تولید در کارخانه ما به ما امکان می دهد تا با نیازهای خاص شما سازگار شویم. برای به اشتراک گذاشتن پروژه خود با ما با ما تماس بگیرید.