تفاوت بین موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی برتر چیست? | Tunepat ، افزایش قیمت اشتراک موسیقی آمازون!

افزایش قیمت اشتراک موسیقی آمازون

بعنوان یادآوری, اپل در اکتبر گذشته با افزایش قیمت تمام خدمات جریان خود ، رقص را افتتاح کرد. بنابراین ، برای اپل یک ، بسته های ماهانه فردی ، خانواده و حق بیمه اکنون 16.95 یورو ، 22.95 یورو و 31.95 یورو در هر ماه (در برابر 14.95 یورو ، 19.95 یورو و 28.95 یورو)). برای Apple Music ، فرمول های ماهانه فردی و خانوادگی از 9.99 یورو به 10.99 یورو و 14.99 به 16.99 یورو کاهش می یابد. سرانجام, Apple TV+ به تنهایی دو یورو دیگر بیشتر می گیرد, مبلغ 4.99 تا 6.99 یورو در هر ماه

تفاوت بین موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی برتر چیست ?

دو نوع سرویس موسیقی ارائه شده توسط آمازون وجود دارد: موسیقی آمازون نامحدود وت موسیقی نخست آمازون. Amazon Music Unlimited و Prime Music هر دو سرویس توزیع موسیقی بدون تبلیغات هستند که به شما امکان می دهد آهنگ های هدف آفلاین را بخوانید ، اما آنها کاملاً متفاوت هستند.

این خواهد بود که بسیاری از شما تفاوت آنها را نمی دانید. هدف اصلی این مقاله پاسخ به شک و تردید شماست و تفاوت های بین موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی اصلی را با یکدیگر مقایسه کنید. در این مقاله تفاوت های آنها در مورد شرایط استفاده ، هزینه اشتراک آنها و خدمات آنها ارائه شده است تا شما را به درک مزایا و تقصیرهای آنها تبدیل کند.

تفاوت های بین موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی اصلی را با یکدیگر مقایسه کنید

موسیقی آمازون نامحدود چیست ?

Amazon Music Unlimited یک سرویس اشتراکی پخش موسیقی است که توسط آمازون ارائه شده است ، جایی که می توانید از آن لذت ببرید 50 میلیون آهنگ ها ، لیست های خواندن ، پادکست ها و غیره. Amazon Music Unlimited با دستگاه های Android ، دستگاه های iOS ، دستگاه های آمازون اکو ، تلویزیون آمازون آتش ، تلویزیون آتش نشانی ، تلویزیون آتش (نسل 6 یا بالاتر) تبلت ها کار می کند). این با رایانه سازگار است (نسخه وب موسیقی آمازون و نسخه آفیس موسیقی آمازون). شما می توانید در تمام محصولات آمازون به موسیقی گوش دهید.

علاوه بر این ، Music Unlimited همچنین سه برنامه قیمت را ارائه می دهد: برنامه فردی, برنامه خانوادگی وت برنامه اکو. به هر حال ، شما می توانید یک برنامه فردی را به صورت رایگان در طول امتحان کنید 30 روز (3 ماه در دوره COVID-19). پس از شروع آزمایش رایگان ، می توانید از تمام ویژگی های موسیقی آمازون نامحدود تا پایان دوره استفاده کنید. پس از اتمام دوره آزمایشی رایگان ، به طور خودکار به بسته پرداخت و هزینه های ماهانه فاکتور می روید. به عنوان یک عضو آمازون نخست ، می توان در Amazon Music Unlimited با قیمت 9.99 یورو در هر ماه یا فقط 99 یورو در سال مشترک است.

موسیقی اصلی چیست ?

موسیقی برتر ارائه می دهد 2 میلیون عناوین جریان نامحدود بدون تبلیغات. به عنوان یکی از اعضای آمازون نخست ، می توانید از یک تحویل رایگان در فرانسه و بلژیک لذت ببرید ، به تمام فیلم های اصلی آمازون که با برنامه Prime Video پخش می شوند ، دسترسی داشته باشید ، تمام عکس ها را به صورت رایگان و نامحدود از عکس های خود در درایو آمازون با عکس های پریمیوم ذخیره کنید.

شما دسترسی به موسیقی نخست در برنامه موسیقی iOS Amazon (iPad ، iPhone و iPod Touch) ، برنامه موسیقی Android Amazon (4.0 یا بالاتر) ، برنامه دفتر موسیقی آمازون و در وب سایت رسمی ، و همچنین محصولات تلویزیونی آتش نشانی ، چوب آتش نشانی ، تبلت آتش و غیره.

مقایسه ای بین موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی برتر

موسیقی آمازون نامحدود موسیقی نخست
نوع سرویس موسیقی یک اشتراک ماهانه سرویس موسیقی برای مشترکان آمازون نخست
تعداد عناوین 50 میلیون آهنگ 2 میلیون آهنگ
بسته بندی کردن برنامه فردی: 9.99 یورو در هر ماه (اولویت مشترکان آمازون نخست: 9.99 یورو در هر ماه ، 99 یورو در سال
برنامه خانوادگی: 14.99 یورو در هر ماه ، 149 یورو در سال
برنامه اکو: 3.99 یورو در هر ماه (فقط یک دستگاه اکو آمازون)
5.99 یورو در ماه ، 49 یورو در سال
امتحان رایگان 30 روز (3 ماه در دوره COVID-19) 30 روز
پایانه Android ، iOS ، Amazon Echo,
تلویزیون آتش نشانی آمازون ، چوب آتش نشانی,
قرص های آتش (نسل 6 یا بالاتر)
رایانه ها (نسخه وب موسیقی آمازون و نسخه دسک تاپ موسیقی آمازون)
تلویزیون آتش نشانی آمازون ، چوب آتش نشانی ، آتش قرص ها
Android ، iOS
رایانه ها (نسخه وب موسیقی آمازون و نسخه دسک تاپ موسیقی آمازون)
تبلیغ بدون تبلیغات بدون تبلیغات
پخش بازی
خواندن روی تقاضا
خواندن آفلاین
پرش

به اختصار

موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی Prime از همان برنامه به همان روش استفاده می کنند ، بنابراین عملکرد آنها و عملکرد آنها یکسان است. تفاوت بین این دو است تعداد آهنگ ها. Amazon Music Unlimited به طور خاص برای گوش دادن به موسیقی طراحی شده است ، اما Amazom Prime شامل یک سرویس موسیقی ، یک سرویس تحویل ، فیلم های پخش ، ذخیره سازی عکس است.

اگرچه موسیقی Amazon Unlimited and Prime دارای ویژگی های یکسان است ، اما موسیقی آمازون حدود 25 برابر آهنگ بیشتر از موسیقی Prime نامحدود است. شما با موسیقی آمازون نامحدود دسترسی گسترده ای به آهنگ خواهید داشت. علاوه بر این ، Amazon Music Unlimited همچنین برنامه های خانوادگی و اکو را ارائه می دهد که می توانید حداکثر 6 حساب با همان قیمت استفاده کنید. موسیقی نخست پیشنهاد ویژه ای برای خانواده یا گروه ها ندارد.

چه کسی را انتخاب کنیم

در مدیران ، Amazon Music Unlimited هنرمندان کلاسیک و مدرن تر را پوشش می دهد ، در عین حال گزینه های خوبی در موسیقی آمازون Prime وجود دارد. اگر در حال حاضر مشترک Amazon Prime هستید ، دسترسی به عناوین و سریال برای یک سرگرمی برای شما یک جایزه است. اما اگر به دنبال در دسترس بودن موسیقی خود با توجه به سلیقه خود هستید ، Amazon Music Unlimited به خوبی توصیه می شود. اگر سلیقه های مختلفی دارید ، به موسیقی زیادی گوش دهید یا به سادگی از انتخاب ارائه شده توسط Amazon Prime Music راضی نیستید ، هزینه های ماهانه برای رفتن به موسیقی آمازون نامحدود احتمالاً ارزش آن را دارد. این یک دلیل عالی است که چرا باید از آزمایش 30 روزه رایگان استفاده کنید برای موسیقی آمازون موسیقی نامحدود و نخست قبل از تعهد به خدمات خود. پیشنهاد آن پایین تر از Spotify ، Apple Music یا Google Play Music است.

اگر یک دستگاه اکو آمازون دارید ، یک برنامه اشتراک نسبتاً پایین ارائه می دهد: 3.99 یورو در هر ماه. برنامه اکو یک اشتراک ویژه است که برای کاربران Amazon Echo طراحی شده است که مایل به گوش دادن به Amazon Music Unlimited در یک Amazon Echo هستند ، اما کسی که نمی خواهند به دستگاه های دیگر مانند تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه یا دستگاه های اکو آمازون گوش دهند ، گوش دهند. همه پیشنهادات نامحدود موسیقی Prime Music و Amazon Music در Amazon Echo.

توصیه: بارگیری موسیقی آمازون

مبدل موسیقی آمازون Tunepat قدرتمندترین مبدل موسیقی آمازون است که به شما امکان می دهد آهنگ های با کیفیت بالا را از موسیقی Amazon Music Unlimited و Prime در رایانه شخصی خود بارگیری و ضبط کنید. علاوه بر این ، همچنین حاوی اطلاعات برچسب آهنگ پس از تبدیل است. با استفاده از این ابزار ، می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را به صورت رایگان از ده ها میلیون آهنگ در موسیقی آمازون بارگیری کنید و در هر زمان به صورت آفلاین گوش دهید (بیشتر بدانید>)

ویژگی های کلیدی مبدل موسیقی Tunepat Amazon

مبدل Tunepat Amazon Musique

  • تبدیل آهنگ ها به موسیقی آمازون نامحدود و موسیقی برتر.
  • تبدیل به قالب MP3 ، AAC ، FLAC ، WAV ، AIFF قابل استفاده در همه دستگاه ها.
  • اطلاعات پیگیری مانند نام آهنگ ، هنرمند را حفظ کنید,
    آلبوم ، شماره آهنگ و غیره.
  • به جز و کارآمد! با کیفیت بالا.
  • 100 ٪ بدون ویروس و افزونه.

افزایش قیمت اشتراک موسیقی آمازون !

موسیقی آمازون نامحدود

در این زمینه تورمی و از 15 اوت, آمازون بار دیگر این لایحه را افزایش می دهد. با توجه به بیانیه مطبوعاتی ، این افزایش با هدف ارائه محتوای و ویژگی های بیشتر (کمی شبیه به دیگران).

بنابراین, پیشنهاد نامحدود موسیقی آمازون که امکان دسترسی نامحدود به 100 میلیون عنوان ، گوش دادن به HD و Audio Space را فراهم می کند ، اکنون می گذرد با قیمت 10.99 یورو در هر ماه ، در برابر 9.99 یورو قبل. این افزایش همچنین مربوط به مشترکان حق بیمه است. اشتراک نامحدود خانواده از 14.99 به 17.99 یورو افزایش می یابد. اشتراک Echo/Fire TV بنابراین در ماه 4.99 یورو باقی مانده است.

افزایش قیمت جهانی !

بعنوان یادآوری, اپل در اکتبر گذشته با افزایش قیمت تمام خدمات جریان خود ، رقص را افتتاح کرد. بنابراین ، برای اپل یک ، بسته های ماهانه فردی ، خانواده و حق بیمه اکنون 16.95 یورو ، 22.95 یورو و 31.95 یورو در هر ماه (در برابر 14.95 یورو ، 19.95 یورو و 28.95 یورو)). برای Apple Music ، فرمول های ماهانه فردی و خانوادگی از 9.99 یورو به 10.99 یورو و 14.99 به 16.99 یورو کاهش می یابد. سرانجام, Apple TV+ به تنهایی دو یورو دیگر بیشتر می گیرد, مبلغ 4.99 تا 6.99 یورو در هر ماه

چند ماه بعد, Spotify جنبش را دنبال کرده بود. اکنون برای اشتراک حق بیمه (در برابر 9.99 یورو که قبلاً افزایش +10 ٪) ، 14.99 یورو در ماه برای فرمول دوتایی (در برابر 12.99 یورو قبل ، +15 ٪) ، 17.99 یورو ، در ماه فرانسه پرداخت می شود ، لازم است. در هر ماه برای فرمول خانواده شامل 6 حساب (در برابر 15.99 یورو در ماه قبل ، +12 ٪) و 5.99 یورو در ماه برای اشتراک دانشجویی (499 قبل از آن)).

افزایش قیمت اشتراک موسیقی آمازون!

چند هفته پیش ، YouTube Music همچنین خدمات موسیقی برتر YouTube و YouTube خود را تغییر داد. دومی از 23 سپتامبر 2023 یک یورو بیشتر در هر ماه می گیرد. بنابراین لازم است به جای 11.99 یورو 12.99 یورو بپردازید تا از حق بیمه YouTube یا حتی 10.99 یورو به جای 9.99 یورو برای YouTube Music بهره مند شوید.