Turbo VPN برای Android – بارگیری APK از Uptodown ، Secure VPN برای Android – بارگیری APK از Uptodown

VPN ایمن

نحوه کار VPN Secure بسیار ساده است. در اصل ، این ابزار یک شبکه مجازی ایجاد می کند و به طور خودکار شما را به آن متصل می کند. پس از اتصال به سرور جدید ، می توانید با یک آدرس IP متفاوت به اینترنت به صورت رایگان حرکت کنید.

توربو VPN

Turbo VPN برنامه ای است که به شما امکان می دهد بدون محدودیت موقعیت مکانی تحمیل شده در برخی از کشورها یا وب سایت ها ، آزادانه گشت و گذار کنید. بهترین این است که برخلاف سایر برنامه های VPN ، می توانید آن را در یک دکمه واحد ، بدون ثبت نام و بدون شرایط انجام دهید.

رابط توربو VPN مینیمالیستی است. وقتی متصل نیستید ، می توانید یک شبح خرگوش و یک دکمه با هویج در مرکز مشاهده کنید. وقتی دکمه را بزنید ، خرگوش چند ثانیه در حالی که وصل می شوید اجرا می شود و پس از اتصال به آن دراز می کشد. این همه چیز است. به محض استراحت خرگوش ، می توانید به راحتی در اینترنت گشت و گذار کنید.

Turbo VPN یک جایگزین عالی برای برنامه های VPN معمولی است و برای سهولت استفاده باورنکردنی آن (فقط یک نوار و آماده است) متمایز است. ساده ، زیبا ، کارآمد ، چه چیزی می توانید بیشتر بپرسید ?

بررسی توسط Lucía Herrero ترجمه شده توسط تیم بومی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 6 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

توربو VPN رایگان است?

بله ، توربو VPN رایگان است. با این حال ، شما می توانید در یک اشتراک پولی برای حرکت سریعتر ، مشترک شوید ، تمام مکان های موجود را باز کنید ، به پنج دستگاه متصل شوید و از تبلیغات درون برنامه ای خودداری کنید.

کشورهایی که در توربو VPN موجود هستند چیست?

کشورهایی که به صورت رایگان در Turbo VPN در دسترس هستند ایالات متحده ، کانادا ، سنگاپور ، فرانسه ، هلند و آلمان هستند. کشورهای Payeur به ویژه استرالیا ، ایتالیا ، سوئیس ، کره جنوبی ، ژاپن ، اسپانیا و برزیل هستند.

چگونه آدرس IP خود را با Turbo VPN مخفی کنم?

Turbo VPN به طور خودکار آدرس IP شما را پنهان می کند. هنگامی که در هر کشور به سرور وصل می شوید ، Turbo VPN یک آدرس متفاوت به شما نشان می دهد تا بتوانید بدون افشای مستقیم IP خود در اینترنت گشت و گذار کنید.

آیا می توانیم با خیال راحت از توربو VPN استفاده کنیم?

بله ، می توانید با خیال راحت از توربو VPN استفاده کنید ، زیرا دارای ناوبری خصوصی ، یک ردیاب محدودیت پهنای باند و رمزگذاری AES-256 ، یکی از رایج ترین الگوریتم های رمزگذاری و مطمئن ترین چیزی است که است.

اطلاعات بیشتر

نام بسته رایگان.VPN.یک بلوک.پروکسی.توربوپن
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی عمومی
زبان فرانسوی

VPN ایمن

Secure VPN برنامه ای است که تمام ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد شبکه های مجازی خصوصی را به سرعت و به راحتی به شما می دهد.

استفاده از VPN ایمن بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه “اتصال” را تایپ کنید و همه چیز به طور خودکار شروع می شود. با نماد لامپ می توانید کشوری را که می خواهید از آن وصل کنید انتخاب کنید ، و همچنین ببینید کدام سرور سریعترین تجربه ناوبری را ارائه می دهد.

با شبکه های مجازی خصوصی ، چندین مزیت را ارائه دهید. گذشته از مخفی کردن تمام فعالیت های شما ، این همچنین از داده های بسیار خوبی برخوردار است ، زیرا این پروتکل اتصال برای کلیه مدیریت شبکه های خصوصی و کلیه سیاست های امنیتی اعمال می شود.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 5 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

نحوه نصب ایمن VPN ?

شما می توانید VPN ایمن را به راحتی از Uptododown نصب کنید. APK را بارگیری کنید و از برنامه Uptodown برای نصب آن استفاده کنید یا از نصب کننده بسته اندرویدی یکپارچه استفاده کنید.

اینترنت رایگان VPN چگونه کار می کند ?

نحوه کار VPN Secure بسیار ساده است. در اصل ، این ابزار یک شبکه مجازی ایجاد می کند و به طور خودکار شما را به آن متصل می کند. پس از اتصال به سرور جدید ، می توانید با یک آدرس IP متفاوت به اینترنت به صورت رایگان حرکت کنید.

چگونه می توانم VPN ایمن را بارگیری کنم ?

می توانید VPN Secure را در Uptodown بارگیری کنید. آخرین نسخه موجود یا یکی از نسخه های قبلی را برای بارگیری APK و نصب آن در Android خود انتخاب کنید.

مکان های تحت پوشش VPN پارسور چیست ?

Secure VPN تعداد زیادی از مکان ها را که به مناطق تقسیم شده است قابل درک است. به عنوان مثال ، در منو ، می توانید آلمان ، ایالات متحده ، فرانسه ، استرالیا ، ژاپن ، روسیه یا کانادا را انتخاب کنید تا چند مورد را نام ببرید.

چقدر VPN ایمن است?

Secure VPN رایگان است ، اما اشتراک حق بیمه با سه برنامه مختلف وجود دارد. بسته هفتگی 3.29 یورو ، بسته ماهانه 6.49 یورو و بسته سالانه 38.99 یورو هزینه دارد که دومی ارزان ترین آنهاست.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.سریع.رایگان.یک بلوک.امن است.VPN
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی عمومی
زبان فرانسوی