TV TEST LG OLED42C2: OLED PUBLIMATED TECHNOLOGY – وبلاگ ، LG C2 OLED42C26LB – 42 اینچ – 4K OLED EVO – 2022 |

LG C2 OLED42C26LB – 42 اینچ – 4K OLED EVO – 2022

نکته خوب با این حال ، حالت سینما به راحتی می تواند دیالوگ ها را از جریان جلوه های صوتی که از آن پر است استخراج کند ماهواره. بنابراین صدای بازیگران همیشه قابل درک باقی می مانند. برای زندگی یک تجربه صوتی واقعاً همهجانبه ، شما باید حداقل با این تلویزیون نوار صوتی را مرتبط کنید. سپس می توانیم آن را به خروجی نوری از تلویزیون یا بهتر ، در درگاه HDMI EARC وصل کنیم تا از موسیقی متن فیلم در Dolby Atmos لذت ببریم.

تست تلویزیونی LG OLED42C2: OLED PUBLIMATed Technology

LG OLED42C2 یک دال OLED EVO 4K UHD جدید در یک مورب بی سابقه 42 ″ (107 سانتی متر) افتتاح می کند. ایده آل برای فیلم های 4K HDR ، این LG OLED42C2 HDR-10 ، HLG و Dolby Vision IQ سازگار است. همچنین نمایشگر بازی های ویدیویی 4K 120 هرتز در رایانه های شخصی ، PlayStation 5 و Xbox X را مدیریت می کند. رابط WebOS 22 همچنین برای دسترسی به Netflix ، Disney+ ، Prime Video ، Apple TV+ یا کانال به کاربر دوستانه تر می شود+. LG OLED42C2 برای بازیکنان و فیلمبرداران در نظر گرفته شده ، محدودیت های فناوری OLED را برای خارج از محدوده قبلی LG OLED C1 سوق می دهد ?

LG OLED42C2: بسته بندی و لوازم جانبی

تلویزیون LG OLED42C2 با دو پا و همچنین پیچ ها و دستورالعمل های لازم برای مونتاژ آنها همراه است. سازنده همچنین یک کنترل از راه دور از راه دور جادویی با 2 باتری و دو اتصال کابل برای رفع پشت صفحه ارائه می دهد. انتقال کنترل مادون قرمز و همچنین یک پوشش برای اتصالات وجود دارد.

LG OLED42C2: ارائه

TV LG OLED42C2 دارای OLED EVO Ultra High Definition 4K 42 ″ (107 سانتی متر) دال به صورت مورب است. تولید کننده در مقایسه با کاشی های معمولی OLED نسل قبلی ، از افزایش روشنایی 20 ٪ خبر داد. نمایش محتوای HDR باید با ظرافت های حتی بیشتر در نکات برجسته به طور کامل سود ببرد. به خصوص از آنجا.

فناوری تفصیلی دقیق Dolby Vision IQ ، که با همکاری Dolby توسعه یافته است ، نیز وجود دارد. این رندر HDR تصویر را با توجه به روشنایی محیط سازگار می کند تا کنتراست و خوانایی را حفظ کند. ما همچنین حالت تصویر فیلمساز (حالت کارگردان) را پیدا می کنیم که سینمای بسیار وفادار را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، IMAX Enhanced وجود ندارد ، دقیقاً مانند قالب های صوتی DTS که همراه با آن هستند.

این پردازنده ویدیویی LG α9 Gen5ai 4K 4K پردازنده است که نه تنها کیفیت تصویر بلکه صدا را بهینه می کند. بخش صوتی این LG OLED42C2 با Dolby Atmos (رمزگشایی مجازی و مکانی سازی) سازگار است. از 20 وات قدرت (2 10 10 وات) ، با پرش از بلندگو قبر ، در سایر مدلهای موجود در محدوده راضی است. بدون شک این تقصیر به اندازه کوچکتر آن که فضای کمتری را برای یک بلندگو اختصاصی باقی می گذارد. توجه داشته باشید که یک کنترلر بلوتوث برای گوش دادن به بی سیم با یک یا دو هدست بلوتوث موجود است.

از طرف نرم افزار ، رابط کاربری Smart TV WebOS 22 دارای یک چهره برای به دست آوردن اعتقادات است. خدمات پخش Netflix ، Rakuten TV ، Disney+ ، Apple TV+ یا کانال+. این تلویزیون OLED LG 2022 همچنین شامل Alexa و Google Assistant است. بنابراین می توان آن را از طریق میکروفون آن به طور مستقیم یکپارچه و سوئیچ ها به صورت صوتی بررسی کرد.

مثل همیشه ، LG بازیکنان را با چهار درگاه HDMI 2 Pamper می کند.1 سازگار 4K 120 هرتز. علاوه بر این ، این تلویزیون فناوری های ALLM و VRR را مدیریت می کند (Nvidia G-Sync و AMD Freesync). همچنین منوی تنظیمات خاص برای بازی های ویدیویی را ارائه می دهد. دسترسی به GeForce Cloud Gaming Now Now و Stadia Services همیشه تضمین می شود. مدیریت Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز نیز.

LG OLED42C2: مشخصات کلیدی

 • مورب صفحه: 42 ″ (107 سانتی متر)
 • دال OLED EVO (درخشندگی زیاد)
 • سازگار با HDR10 ، Dolby Vision IQ
 • g-sync / freesync
 • 4K HFR 120 هرتز
 • Webos TV Smart 22
 • سیستم صوتی سازگار Dolby Atmos
 • 4 درگاه HDMI 2.1

LG OLED42C2: اجرای

پس از بیرون کشیدن لوازم جانبی و صفحه بسته بندی ، دومی روی یک سطح صاف قرار می گیرد تا پاها را قرار دهد. سپس می توانید LG OLED42C2 را در یک کابینت تلویزیون نصب کنید. همچنین می توان آن را بر روی پشتیبانی تلویزیونی سازگار با VESA 300 × 200 مانند Norstone Skye F3770-GC نصب کرد.

هنگامی که تلویزیون در جای خود قرار گرفت ، ما آن را برای دریافت TNT به یک آنتن دیواری وصل کردیم. از طریق بسته Netgear Orbi RBK852 بود که ما آن را به شبکه محلی و اینترنت وصل کردیم. ما همچنین او را با یک پخش کننده 4K UHD Blu-ray برای خواندن دیسک های Blu-ray 4K با استفاده از کابل دارچین Audioquest HDMI مرتبط کردیم.

سپس قبل از روشن کردن و راه اندازی فرآیند نصب ، تلویزیون را به یکی از سوکت های فیلتر شده Taga Harmony PF-2000 متصل کردیم. پس از ذخیره کانال های TNT و شرایط استفاده از خدمات متصل پذیرفته شده ، LG OLED42C2 عملیاتی است. که فقط به تعداد معدود دقیقه نیاز دارد.

LG OLED42C2: برداشت های ما

طراحی و کیفیت ساخت

زیبایی شناسی LG OLED42C2 کمی با مدل های دیگر در محدوده LG OLED C2 متفاوت است. به جای تنها پای مرکزی منابع دیگر ، دو پا را در محل اتخاذ می کند. فاصله بین دو پا 73 سانتی متر است و قابل تنظیم نیست. علاوه بر این ، آنها فقط در صورت وجود ، دال را با 4.3 سانتی متر تقویت می کنند. اگر مجبور شوید یک نوار صوتی را مرتبط کنید ، به مدلی احتیاج خواهید داشت که کف تصویر را ماسک نکند.

علاوه بر این ، از آنجا که دال کوچک است ، شاسی که در آن لوازم الکترونیکی قرار دارد و اتصالات تقریباً کل سطح عقب را پوشش می دهد. در پلاستیک رنگی کرم با کیفیت زیبا ساخته شده است.

پاها در رزین با همان رنگ هستند و به نظر قوی می رسد. آنها می توانند کابل های مختلف را راهنمایی کنند ، که توسط دو انبردی قابل جابجایی که آنها را در جای خود قرار می دهند ، کمک می کنند.

دال به خودی خود بسیار خوب باقی مانده و اندازه آن بیش از 6 میلی متر ضخامت دارد. در تمام حاشیه های آن با یک میدان مسطح فلزی آراسته شده است که به آن یک سمت حق بیمه موفق می دهد. فقط صفحه نمایش بیش از 4 سانتی متر ضخامت دارد در حالی که با پاها ، به عمق 17 سانتی متر می رسد.

مانند نسل های قبلی ، LG OLED42C2 هنوز از بازتاب در یک اتاق روشن عاری نیست. اگر نمی خواهید از آن رنج ببرید ، قرار گرفتن تلویزیون باید با دقت انجام شود.

تنظیمات تصویر

تصاویر از پیش تعیین شده این LG OLED42C2 به طور پیش فرض از جمله حالت های سینما و فیلمساز به خوبی کالیبره شده است. دو حالت ISF نیز وجود دارد (کارشناس قطعه سبک ، قسمت تاریک روز / متخصص ، شب). کنتراست و روشنایی در این حالت ها به خوبی کالیبره شده و رنگ ها عادلانه و واقع بینانه هستند. توجه داشته باشید که در برنامه های Dolby Vision ، حالت های فیلمساز و ISF در دسترس نیست.

حالت استاندارد به نظر ما برای برنامه های TNT محفوظ است. با این حال ما می توانیم از آن برای دیدن فیلم ها و سریال ها در طول روز در یک اتاق روشنفکر استفاده کنیم.

البته ، شما همیشه می توانید شخصاً تنظیمات تصویر را از منوهای اختصاصی این تلویزیون ال جی تنظیم کنید.

منوی بهینه سازی بازی های ویدیویی امکان دسترسی به تنظیمات خاص بازی را فراهم می کند. آنها در یک منوی قیام واحد ، پایین در مرکز صفحه نمایش داده می شوند. شما می توانید یک حالت تصویر سازگار با نوع بازی را انتخاب کرده و آن را سفارشی کنید. ما همچنین می توانیم حالت های مختلف VRR و همچنین حالت تأخیر کم را فعال کنیم. همچنین می توان نور آبی را کاهش داد و روشنایی را در مناطق تاریک تصویر تنظیم کرد.

بسیار واکنشی ، دال LG OLED42C2 به شما امکان می دهد از بازی ها تا 4K 120 هرتز بدون تأخیر لذت ببرید. سیالیت این است که با یک تصویر همیشه واضح و دقیق قرار دهید.

منوی بازی LG OLED42C2

فیلم های 4K HDR Dolby Vision

ما توانستیم کیفیت تصویر LG OLED42C2 را با برخی از فیلم های اخیر در Blu-ray 4K آزمایش کنیم. به ویژه ماهواره توسط رولان امریچ و بتمن از مت ریوز ، هر دو در Dolby Vision.

این تلویزیون OLED LG در صحنه های مکانی بسیار متضاد امپریالیستی است. به لطف سیاه مطلق OLED و افزایش روشنایی این دال نسل جدید ، تصویر عالی است. مناطق بسیار روشن تصویر (ستاره ها ، فضای زمینی ، کنترل شاتل در کابین خلبان) بسیار خوب ارائه شده است. این دال OLED LG بدون رسیدن به روشنایی یک دال Qled ، نکات برجسته بسیار شدید و خوبی را ارائه می دهد. اینها همه بهتر هستند زیرا ارائه در تاریک ترین مناطق همیشه به همان اندازه مؤثر است.

تصاویر همچنین با رنگ های بسیار عالی و بسیار دقیق و بسیار زیبا هستند. ما از طبیعی تصویر اغوا می شویم ، به خصوص در حین نزدیک شدن به قهرمانان. بافت پوست ، جزئیات مو ، بافت بافت: همه چیز بسیار واقع بینانه است. ما فقط از یک چیز پشیمان هستیم: برای انتخاب این تلویزیون اندازه صفحه نمایش بزرگتر را انتخاب نکرده ایم !

بر بتمن, ال جی از عکاسی این فیلم تجلیل می کند و علی رغم تاریکی همه جانبه تصویری از چگالی و ثروت قابل توجه را ارائه می دهد. او در استخراج بسیاری از جزئیات برتری دارد و تصاویر را با سایه های ظریف در چراغ های پایین ارائه می دهد.

upscaling TNT HD ، Blu-ray و DVD

LG OLED42C2 در برنامه های HD TNT با افزایش کیفیت خوب موثر است. پردازنده ویدیوی α9 Gen5 موفق به افزایش تعریف بدون تحریف تصویر یا تولید مصنوعات می شود.

Ditto on Films در HD 1080p Blu-ray که با آن یک کار عالی برای مقیاس گذاری انجام می دهد. بر هابیت: یک سفر غیر منتظره, ما با دقت جراحی با تصویر پیروز می شویم.

بالا بردن منابع تعریف استاندارد نیز رضایت بخش است. ما آن را به طور خاص با DVD دیده ایم بتمن برای همیشه. LG OLED42C2 بنابراین می تواند کیفیت کلی تصویر را بهبود بخشد. این در حالی که شیرینی خاصی را حفظ می کند ، جزئیات بیشتری را ارائه می دهد. ما دور از کیفیت بالا هستیم اما DVD های با کیفیت خوب از این رو کاملاً قابل خواندن هستند ، بدون اینکه چشم ها را بترسانیم.

مجازی Dolby Atmos

ال جی مدیریت Dolby Atmos را با تولید مثل صوتی مجازی از 7 اعلام کرد.1.2 کانال. در این زمینه ، بخش صوتی استریو 2 10 10 واتس لیاقت ندارد اما برای گسترش صحنه صدا راضی است. مکانی سازی به طور کلی کاملاً جلو باقی مانده است و اثرات آن کمی سرریز کانتورهای تلویزیون بدون مدیریت بسته بندی تماشاگران است.

نکته خوب با این حال ، حالت سینما به راحتی می تواند دیالوگ ها را از جریان جلوه های صوتی که از آن پر است استخراج کند ماهواره. بنابراین صدای بازیگران همیشه قابل درک باقی می مانند. برای زندگی یک تجربه صوتی واقعاً همهجانبه ، شما باید حداقل با این تلویزیون نوار صوتی را مرتبط کنید. سپس می توانیم آن را به خروجی نوری از تلویزیون یا بهتر ، در درگاه HDMI EARC وصل کنیم تا از موسیقی متن فیلم در Dolby Atmos لذت ببریم.

همیشه از ال جی غایب است ، مدیریت قالب های صوتی DTS تأسف آور است. حتی اگر Dolby در اکثر فیلم ها و سریال ها باشد ، قالب DTS همیشه مرجع فیلمبرداران است.

کنترل از راه دور از راه دور جادویی

رابط کنترل تلویزیون با یک دکمه واحد در زیر نمای یکسان است. فشار فعال منوی زمینه و سپس یک فشار کوتاه به شما امکان می دهد از یک دستور به دستور دیگر قرار دهید. ما با فشار طولانی انتخاب را تأیید می کنیم.

ما همچنین می بینیم که کنترل از راه دور از راه دور جادویی سال گذشته با نشانگر و چرخ قابل کلیک آن تجدید شد. همیشه به همان اندازه عملی ، فقط به دلیل عدم وجود کلیدهای دارای نور پس زمینه ماهی می شود. از این که چندین پروژکتور ویدیوی ال جی از یک کنترل از راه دور جادویی با روشنایی یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده می کنند ، بسیار پشیمان است !

WebOS 22

تلویزیون LG OLED42C2 جدیدترین نسخه رابط نرم افزاری خود را تصویب می کند: WebOS 22. در مقایسه با نسخه قبلی هیچ تغییر اساسی وجود ندارد. سیالیت و پاسخگویی همیشه به ترتیب است و پیشانی که خدمات و برنامه های جریان را نمایش می دهد هنوز در جای خوبی است.

LG OLED42C2: در مقایسه با…

LG OLED48C1

جدا از اندازه صفحه نمایش جدید که توسط این LG OLED42C2 افتتاح شده است ، اصلی ترین چیز در پانل OLED EVO روشن تر از نسل قبلی است. نمایش محتوای HDR در چراغ های بالا ، با تفاوت های ظریف و جزئیات بیشتر و همچنین سطح بالاتری از کنتراست بهبود یافته است. از طرف مجلل ، به نظر می رسد که ال جی پیشرفت بیشتری کرده و تصویری را که همیشه دلپذیر است ، حتی با منابع DVD ارائه می دهد. بخش صوتی متأسفانه با صدایی که عموماً کاملاً جلو باقی مانده و نیاز به افزودن نوار صوتی یا سینمای خانگی ندارد. LG OLED48C1 در این مورد بهتر عمل می کند.

اگر جایی برای 48 اینچی ندارید و کاملاً می خواهید یک تلویزیون OLED داشته باشید ، LG OLED42C2 ضروری است. اگر یک مدل برتر شما را نمی ترساند ، پس LG OLED48C1 را در نظر بگیرید که عملکرد آن با قیمت بسیار مناسب از این دور نیست.

سونی XR-42A90K

سونی همچنین دال OLED LG EVO را که توسط پردازش تصویر پردازنده شناختی XR تصویب شده است ، می گیرد. رنگ سنجی نقطه قوت این سونی است ، همچنین با Dolby Vision سازگار است اما یک حالت تصویر کالیبره شده برای Netflix نیز ارائه می دهد. یکی دیگر از مزیت های این سونی ، مدیریت آن از قالب های صوتی DTS علاوه بر Dolby ، آن را در این مورد جامع می کند. Android TV با Chromecast یکپارچه ویژگی ها و برنامه های بیشتری نسبت به WebO ها ارائه می دهد ، حتی اگر دومی تا حد زیادی پیشرفت کرده باشد. در نهایت در کنار گزینه های بازی است که LG OLED42C2 واقعاً از بازی خارج می شود زیرا از منوی تنظیم اختصاصی برخوردار است و سازگاری G-Sync و Freesync را ارائه می دهد ، در سونی غایب است. دومی همچنین از نظر تصویر از نظر تصویر بسیار عزیز پرداخت می کند زیرا 700 یورو بیشتر از ال جی صورتحساب می شود !

LG OLED42C2: برای چه کسی ?

این تلویزیون LG OLED42C2 برای کسانی که به دنبال یک تلویزیون کوچک OLED هستند برای لذت بردن از یک تصویر غنی و متضاد در فیلم ها ، TNT و بازی های ویدیویی جذاب خواهد بود. مدیریت قالبهای Dolby Vision/Atmos ، درگاه های بسیار مؤثر و HDMI 2.1 سازگار 4K 120 هرتز و G-Sync/FreeSync در واقع در سینمای خانگی و برای بازی ، احساس بهینه را تضمین می کند.

LG OLED42C2: نتیجه گیری

این LG OLED42C2 از تصویر خود در فیلم های 4K HDR یا HD 1080p مانند TNT و بازی های ویدیویی مراقبت می کند. اگرچه افزایش روشنایی در مقایسه با نسل قبلی استثنایی به نظر نمی رسد ، اما این امکان را برای بهبود کنتراست و ارائه در چراغ های بالا فراهم می کند. قسمتهای بسیار روشن تصویر بنابراین دقیق تر و ظریف تر به نظر می رسند. حالت سینما و حالت های فیلمساز نیز در خروجی مقوا بسیار خوب کالیبره شده اند تا بلافاصله از یک تصویر بسیار زیبا لذت ببرند.

بخش صوتی کمی ناامید می شود. صدا واضح است و دیالوگ ها همیشه قابل درک هستند اما مکانی سازی فاقد دامنه است. سایر تلویزیون های محدوده LG OLED C2 در این مرحله بهتر هستند. آنها بلندگوهایی را که به باس اختصاص داده شده است ، اتخاذ می کنند و مکانی سازی اثرات گسترده تر است.

در مورد اکثر تلویزیون ها ، ما از ارتباط بلندگوهای بی سیم Hi-Fi با LG OLED42C2 ، که در هر دو طرف صفحه قرار دارد ، بهره مند می شویم. نوار صوتی جمع و جور مانند LG QP5 Eclair یا یک مدل کلاسیک تر مانند LG SN7CY همچنین یک مکمل ایده آل برای این تلویزیون است.

خوشمان آمد

 • تصویر متعالی در دید 4K Dolby Vision
 • کنتراست و مدیریت برجسته ها
 • رنگهای غنی و طبیعی
 • حالت های سینما و فیلمساز بسیار خوب کالیبره شده
 • بازده بالا

ما دوست داشتیم

 • مدیریت DTS و IMAX افزایش یافته است
 • فضایی بهتر صدا
 • یک فیلتر ضد انعکاس کارآمدتر
 • یک کنترل از راه دور با نور پس زمینه

LG C2 OLED42C26LB – 42 اینچ – 4K OLED EVO – 2022

LG C2 OLED42C26LB - 42 اینچ - 4K OLED EVO - 2022

100 هرتز تعداد هرتز (هرتز) فرکانس اصلاح تصویر در ثانیه را نشان می دهد. هرچه تعداد هرتز بیشتر باشد ، تصویر بیشتر می شود. این مربوط به مقدار واقعی هرتز پانل مورد استفاده است.

توضیحات محصول

تلویزیون OLED LG با روشنایی روشن فناوری تقویت کننده روشنایی تا 20 ٪ 2 از روشنایی اضافی* به لطف مدیریت فوق العاده دقیق پردازنده α9 Gen 5 AI 4K ارائه می دهد. از این پس ، تصاویر به لطف یک قدرت نوری ده برابر بسیار خیره کننده هستند. زیبایی با هوش مصنوعی ملاقات می کند زیبایی که توسط هوش مصنوعی تصویب شده است. بر اساس آخرین پیشرفت ها از نظر هوش مصنوعی عمیق ، پردازنده α9 Gen 5 AI LG* تصویر اشیاء موجود در پیش زمینه و در پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش و دقیق می کند. سیاه مطلق ، یک روشنایی درخشان بدون داشتن نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های خودیزاسیون برای یک کنتراست چشمگیر در هر نور به یک سیاه عمیق می رسند. عناصر بصری با دقت نهایی تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید. جزئیات تنظیم لحن New Algorym Dynamic Tone Mapping Pro* برای بهبود تصویر عمیق تر می شود. در گذشته ، پردازش روی کل تصویر انجام می شد. اکنون ، این تکنیک تصفیه شده و 5000 منطقه در هر تصویر را برای HDR روشن تر تا آخرین جزئیات مدیریت می کند. به نظر می رسد که شما در صحنه هستید پردازنده α9 Gen 5 AI فضیلت یک منبع صوتی 2 کانال در صدای همهجانبه 7.1.2. اکشن و هرج و مرج را در اطراف خود زندگی کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید. تلویزیون برای شما فکر کرد برای عصر سینما به الهام نیاز دارید ? ThinQ توصیه هایی را با توجه به سلیقه شما ارائه می دهد. پروفایل ها را برای هر یک از اعضای خانواده پیکربندی کنید تا بتوانند به سرعت خود را در سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود غوطه ور کنند ، توصیه های جدید و اخبار ورزشی شخصی را دریافت کنند. یک طراحی مینیمالیستی با تشکر از کانتورهای خوب صفحه ، از یک غوطه وری واقعی در قلب تصویر لذت ببرید بدون اینکه هیچ عنصری مزاحم شما شود. طراحی فوق العاده نازک تلویزیون کاملاً در فضای داخلی شما چه در قلاب دیواری و چه روی پا/سه پایه* قرار دارد. تلویزیون را پیدا کنید که متناسب با شما باشد خواه برای اتاق بازی خود یا سینمای خانگی به صفحه نمایش نیاز داشته باشید. تلویزیون LG OLED C2 انتخاب گسترده ای از اندازه های 42 تا 83 اینچ را ارائه می دهد. اکنون شما شخصیت اصلی هستید Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده α9 GEN 5 AI LG ، Dolby Vision Precision Detaily Detaily عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند. تمام محتوای مورد علاقه خود در همان مکان برای عصر سینمای خود آماده است. همه چیز آماده است تا شما را راضی کند. تقریباً هر آنچه را که می خواهید به برنامه های جریان موجود نگاه کنید پیدا کنید. با Netflix5 ، Disney+6 ، Amazon Prime7 ، Apple TV+8 و همچنین کانال های LG9 ، چیزی باورنکردنی در انتظار شما است. تبدیل به یک ماشین برنده می شود پتانسیل بازیکن خود را با اولین تلویزیون های پشتیبانی Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای یک بازی روانتر و واقع بینانه تر نشان می دهد. با زمان پاسخ 1 میلی ثانیه ، سازگاری با Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع تمیز و روان به نظر می رسد. لیگ بازی جدید با تشکر از افزودن GeForce Now و برنامه های کاربردی Stadia ، یک بازی کامل از بازی ها به لطف بازی های ابری شما در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.