Uber – درخواست سوار شدن در فروشگاه App ، Uber روسیه – بهتر از تاکسی. برنامه برای کابین سفارش – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

Uber روسیه – بهتر از تاکسی. برنامه برای سفارش کابین

از هر روش پرداختی که دوست دارید استفاده کنید: پول نقد ، کارت اعتباری ، Google Pay.

Uber – درخواست سوار 4+

شما فاصله قیمت را می دهید و به مقصد می رسد ، قیمت می تواند دو برابر شود.
من فکر می کنم این شیب و نقض اعتماد است.
با این حال برای من اتفاق افتاد که من درخواست شما را می گیرم.

وقتی شما را می گیریم به این دلیل است که رقیب بیشتر ارائه می دهد و وقتی وارد می شوید حتی بیشتر از رقبای خود ارائه می دهید ..

اشکالات

این برنامه کاشته شده است و من با من بدهکار هستم ، بدون اینکه راننده به محل شروع وارد شود ، این مسابقه با وجود کد تأیید اعتبار ، تأیید می شود ، من نصب نمی کنم

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، Uber Technologies ، Inc. , نشان داد که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل استفاده از داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها برای ردیابی شما استفاده می شوند

 • خفه کننده
 • اطلاعات تماس
 • تاریخچه جستجو
 • شناسه ها
 • استفاده از داده ها
 • داده های دیگر

داده های مرتبط به شما

داده های زیر ممکن است جمع آوری و به هویت شما مرتبط شود:

 • خفه کننده
 • اطلاعات مالی
 • اجاره ای
 • اطلاعات تماس
 • کاربر خوشحال
 • تاریخچه جستجو
 • شناسه ها
 • استفاده از داده ها
 • اطلاعات حساس
 • علم تشخیص
 • داده های دیگر

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

ارائه دهنده Uber Technologies ، Inc.

آیفون سازگاری به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 15.0 بعد. iPod Touch به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد.

انگلیسی ، عربی ، بنگالی ، بلغاری ، کرواسی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، استونی ، فنلاندی ، فرانسوی ، گرجی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کاناد Bokmål ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، صربستان ، چینی ساده ، سینگالیایی ، اسلوواکی ، اسلوونی ، اسپانیایی ، سواحیلی ، سوئدی ، تامیل ، تلوگو ، تایلندی ، چینی سنتی ، ترکی ، اوکراینی ، اردو ، ویتنامی

اجاره این برنامه ممکن است از اجاره شما استفاده کند حتی اگر باز نباشد ، که می تواند عمر باتری را کاهش دهد.
کپی رایت © (ج) 2010-2023 Uber Technologies ، Inc.

 • وب سایت توسعه دهنده
 • پشتیبانی برنامه
 • سیاست حفظ حریم خصوصی

Uber روسیه – بهتر از تاکسی. برنامه برای سفارش کابین

Uber روسیه - بهتر از تاکسی. برنامه برای نماد کابین سفارش

شرح روسیه Uber – بهتر از تاکسی. برنامه برای سفارش کابین

Uber روسیه یک برنامه هوشمندانه هوشمند است که قبل از اینکه حتی درخواست ماشین کنید ، مسیر و کرایه شما را به شما نشان می دهد. مقصد خود را وارد کنید و در سوار بدون دردسر لذت ببرید.

کرایه های رقابتی و شفاف

uberx را برای هر روز سواری ارزان انتخاب کنید. از سفر راحت در پشتی بزرگ یک

uberselect یا uberselect+. سفارش UberBlack برای سفر در یک وسیله نقلیه کلاس تجاری سیاه بر روی سیاه. برای موارد خاص ، Uberlux با اتومبیل های لوکس و سطح بالا آن وجود دارد. و اگر با کودک پیگیری می کنید ، همیشه می توانید به UberKids اعتماد کنید تا یک صندلی ایمنی کودک در پشت داشته باشید.

از هر روش پرداختی که دوست دارید استفاده کنید: پول نقد ، کارت اعتباری ، Google Pay.

چرا فروشگاه مواد غذایی داخل خانه خود را در خانه خود قرار ندهید یا با یک دوست سوار شوید? هنگام سفارش ماشین می توانید بیش از یک آدرس وارد کنید: راننده از ابتدا کل مسیر را می بیند ، و می دانید که چقدر برای کل سفر پرداخت می کنید.

اگر موارد شخصی را در ماشین فراموش کردید ، فقط با راننده تماس بگیرید – شماره تلفن آنها 24 ساعت پس از سوار شدن در برنامه ذخیره می شود. در اینجا همچنین می توانید به کجا نگاه کنید ، وقتی آنجا بودید ، و چه ماشین خود را مجوز شب ساده کنید. شما می توانید هر زمان که می توانید آن اطلاعات را از تاریخچه سفارش خود حذف کنید.

می توانید هر آدرس یا اجاره را روی نقشه به مورد علاقه اضافه کنید. آنها زیر جایی خواهند بود که? نوار – به سادگی ضربه بزنید تا میانبر داشته باشیم تا مقصد خود را وارد کنید. این برنامه همچنین بهترین اجاره وانت را پیشنهاد می کند. آنها به طور معمول 2-3 دقیقه پیاده روی می کنند ، اما در نهایت به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کنند.

سفارش آنلاین در بیش از 160 شهر روسیه از جمله مسکو ، سنت پترزبورگ ، نووسیبرسک ، یكاترینبورگ ، نیژنی نوگورود ، كازان ، چلیابینسك ، امسك ، سامارا ، روستوف-دون ، اوفا ، كراسنوارسك ، پرم ، وورارونیز و سوتی وجود دارد.

Uber روسیه یک برنامه کارپولینگ هوشمند است که قبل از اینکه حتی از شما بخواهید مسیر و قیمت خود را به شما نشان می دهد. مقصد خود را وارد کنید و از یک سواری بدون دردسر لذت ببرید.

قیمت های رقابتی و شفاف

Uberx را برای پیاده روی روزانه کم انتخاب کنید. از یک سفر راحت به صندلی عقب بزرگ A لذت ببرید

uberselect یا uberselect +. سفارش UberBlack برای سفر در یک وسیله نقلیه کلاس تجاری سیاه بر روی سیاه. برای مناسبت های خاص ، Uberlux با اتومبیل های لوکس و بالا آن وجود دارد. و اگر با کودک سفر می کنید ، هنوز هم می توانید روی UberKids حساب کنید تا صندلی ایمنی کودک در پشت داشته باشید.

از هر روش پرداختی که دوست دارید استفاده کنید: پول نقد ، کارت اعتباری ، Google Pay.

چرا در راه بازگشت به یک فروشگاه مواد غذایی نروید یا یک تور را با یک دوست به اشتراک بگذارید? هنگام سفارش یک ماشین می توانید چندین آدرس وارد کنید: راننده از ابتدا کل مسیر را دیده است و می دانید که چقدر هزینه کل سفر را پرداخت می کنید.

تاریخچه سفارش ها

اگر اشیاء شخصی را در ماشین فراموش کردید ، فقط با راننده تماس بگیرید – شماره تلفن آنها 24 ساعت پس از سفر در برنامه ذخیره می شود. در اینجا همچنین می توانید به کجا رفتید ، وقتی به آنجا رفتید و شماره پلاک ماشین خود چیست. می توانید این اطلاعات را از تاریخ سفارشات خود در هر زمان حذف کنید.

می توانید هر آدرس یا مکان را روی کارت مورد علاقه اضافه کنید. آنها زیر بخشی خواهند بود که کجا بروند? نوار – فقط یک میانبر را فشار دهید تا مقصد خود را وارد کنید. برنامه همچنین بهترین مکان های مجموعه را پیشنهاد می کند. آنها معمولاً 2-3 دقیقه پیاده روی می کنند ، اما در نهایت به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کنند.

سفارش آنلاین در بیش از 160 شهر روسیه در دسترس است ، به ویژه مسکو ، سنت پترزبورگ ، Novossibirsk ، Iekaterinburg ، Nijni Novgorod ، Kazan ، Chelyabinsk ، Omsk ، Samara ، Rostov-sur-le-don ، Ufa ، Krasnoïarsk ، perm ، voronj ، ولگوگراد ، کراسنودر و سوچی.