Uber ، Bolt ، Heetch: یک توافق تاریخی اما با حداقل نرخ ، کمترین قیمت | هچ

قیمت Heetch

با وجود عزیمت بنیانگذاران خود در سال 2022 ، این تعاونی تحویل با فیبر اجتماعی ادعا شده به شدت در حال توسعه است

Uber ، Bolt ، Heetch: یک توافق تاریخی اما مورد اختلاف برای حداقل نرخ

Uber ، Bolt ، Heetch: یک توافق تاریخی اما مورد اختلاف برای حداقل نرخ

حداقل نرخ جدید تقریباً معادل یک مسابقه با قیمت 10.20 یورو برای مصرف کننده است. برای برخی از اتحادیه ها که خواستار افتتاح بحث در مورد ایجاد قیمت در هر ساعت و هر کیلومتر هستند کافی نیست

توافق دور از متفق القول بودن. اتحادیه های VTC و درایور پلت فرم موافقت کردند که حداقل نرخ 7.65 یورو در هر مسابقه را تحمیل کنند. اما توافق نامه ای که باید این چهارشنبه 18 ژانویه امضا شود ، در بین سازمان های اتحادیه های کارگری در بخشی که گفتگوی اجتماعی هنوز در حال لجبازی است ، مورد اختلاف است.

این امر اجرای حداقل درآمد در هر سفر از اول فوریه را فراهم می کند. فقط چهار از هفت اتحادیه آن را تصویب کرده اند ، از جمله انجمن VTC De France (AVF) ، که وزن آن 42.8 ٪ آرا است. برای اتحادیه (وابسته به CFDT) ، انجمن رانندگان مستقل Lyonnais (ACIL) و FO – 32.1 ٪ برای آنها -.

Bordeaux: Delicity ، جایگزین “عادلانه” برای تحویل غذا

این راه اندازی زیبا از ماه سپتامبر در بوردو تأسیس شده است ، خود را “ضد پلتفرم” معرفی می کند. این کمیسیون به رستوران ها را پرداخت نمی کند و پاداش بهتری برای افراد تحویل ارائه می دهد

به نرخ بهتر مسابقه ?

این حداقل نرخ جدید – که تقریباً معادل یک مسابقه با قیمت 10.20 یورو برای مصرف کننده است – “هیچ چیز در فعالیت روزانه” رانندگان را تغییر نخواهد داد ، اتحادیه محکوم شده. اتحادیه گفت: “بیشتر” VTC “” نژادهای کوچک “را قبول نمی کنند که در مقابل افزایش قیمت سوخت و شرایط ترافیک سودآور نیستند.”. در Uber ، جایی که حداقل درآمد در هر مسابقه در حال حاضر 6 یورو است ، ما این توافق نامه را سلام می کنیم حتی اگر “بسیاری از این نژادها کاهش یافته باشند زیرا به اندازه کافی پاداش نمی شود” ، Laureline Seyries ، مدیر کل Uber France موافقت می کند. به گفته وی ، این توافق نامه “منجر به نرخ بهتر مسابقه برای رانندگان و قابلیت اطمینان بهتر خواهد شد”. او می گوید ، حجم نژادهای امتناع می تواند از 5 به 10 ٪ کاهش یابد.

در میان پیک های بوردو ، افراد تحویل روسای خودشان هستند

با وجود عزیمت بنیانگذاران خود در سال 2022 ، این تعاونی تحویل با فیبر اجتماعی ادعا شده به شدت در حال توسعه است

اقتصاد فرانسه مضامین جامعه اجتماعی

اتحادیه فقدان مذاکرات را با حداقل درآمد ابراز کرده است. اتحادیه خواستار افتتاح بحث در مورد ایجاد قیمت در هر ساعت و هر کیلومتر به منظور “تضمین سودآوری واقعی بخش” است ، به عنوان مثال با پرداخت هزینه زمان. از ماه مه گذشته ، اقتدار جدید برای تنظیم سیستم عامل های اشتغال (ARPE) قرار است گفتگوی اجتماعی را در بخش تحویل VTC و بخش تحویل وعده غذایی سازماندهی کند ، از نظر حقوق اجتماعی بسیار کم است.

قیمت Heetch

Heetch ، VTC ارزان تر !

در Heetch ، ما متقاعد شده ایم که می توانیم در مورد تحرک متفاوت فکر کنیم. برای این کار ، ما سفرهای منصفانه تری را برای همه ارائه می دهیم ! برای نشان دادن سخنان خود ، ما یک مطالعه تطبیقی* را به رقبای خود Uber ، Bolt و Free انجام دادیم.

*طبق یک مطالعه داخلی موجود در www.هچ.com/fr/les-prix-les-plus-bas انجام شده در île-de-france بر روی نمونه ای از 341 سفر ، به استثنای تبلیغات ، بین 3 آوریل 2023 و 13 آوریل 2023 ، در سفرهای بیش از 5 کیلومتر ، Heetch به طور متوسط ​​از 12 ٪ به 14 ٪ طبق گفته رقبا ارزان تر است مورد آزمایش.

لینک مطالعه
اینجا.


*طبق یک مطالعه داخلی موجود در
www.هچ.com/fr/les-prix-les-plus-bas انجام شده در île-de-france در نمونه ای از 410 سفر ، بین 3 آوریل 2023 و 13 آوریل 2023 ، Heetch با توجه به رقبای آزمایش شده ، رویکرد کمتری نسبت به 33 ٪ تا 43 ٪ دارد.

لینک مطالعه
اینجا.

Heetch ، VTC که بیشتر به رانندگان می دهد !

قیمت های پایین تر را برای مسافران اعمال کنید نباید با هزینه رانندگان انجام شود. به همین دلیل است که ما کمترین کمیسیون در بازار را تمرین می کنیم (15 ٪ ساعت.حرف. در برابر 25 ٪ ساعت.حرف. در Uber ، 19 ٪ ساعت.حرف. در پیچ ، 20 ٪ ساعت.حرف. در حال حاضر رایگان). این امر باعث می شود در حالی که برای رانندگان سودآورتر است ، قیمت های مقرون به صرفه تری را برای مسافران ارائه دهید. 75 ٪ از سفرها نسبت به Uber در Heetch سودآورتر هستند. به طور متوسط ​​، یک راننده در سفر به ایالات متحده بیش از 1 یورو درآمد بیشتر خواهد داشت (1.098 یورو).