Uber Eats for Android – بارگیری APK از Uptodown ، Ubereats – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

Uber Apk را می خورد

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا

Uber می خورد

در رستوران های مورد علاقه خود سفارش دهید و تحویل بگیرید

آخرین نسخه

Uber Eats برنامه ای است که به شما امکان می دهد غذا را از رستوران های مورد علاقه خود سفارش دهید و آن را به درب خود تحویل دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که منوی رستوران موجود در برنامه را تماشا کنید و غذایی را که می خواهید تحویل دهید انتخاب کنید. کمی بعد ، با سرعت خاص Uber ، غذای خود را در مقابل درب خود دریافت خواهید کرد.

از برنامه ، شما می توانید به طور مداوم غذای خود را ردیابی کنید. می توانید ببینید چه زمانی سفارش شما پذیرفته شده است ، وقتی غذای شما آماده است و چه زمانی تحویل در راه است. به این ترتیب دقیقاً چه زمانی شام می دانید.

مانند Uber ، پرداخت ها آسان و کاربردی است و از برنامه به راحتی قابل انجام است. در کل ، هزینه غذا و تحویل را می بینید. و نه ، نکات لازم نیست.

Uber Eats یک برنامه تحویل غذایی جالب با ارائه زیبا و عملکردهای عالی است. مشکل اصلی آن به سادگی این است که رقابت زیادی با کمی خدمات تأسیس شده وجود دارد.

بررسی توسط کارلوس مارتینز ترجمه شده توسط تیم بومی سازی Uptododown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 8 نیاز دارد.0 یا بیشتر

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.یبورکاب.خوردن
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی غذا و نوشیدنی
زبان فرانسوی

باکره

Ubereats: به سرعت نماد تحویل داده شد

سرعت باورنکردنی: شما می خواهید در کمتر از 10 دقیقه تحویل داده شوید ? ما هر روز مجموعه ای از ظروف را در تحویل فوری انتخاب می کنیم. شما سوشی می خواهید ? برگر ? از رستوران کوچک محله شما ? انتخاب کنید. کلیک. سلیقه.

تجربه عالی: یک ژست ساده ، تحویل سریع ، خدمات قابل اعتماد. سفارش دهید ، با حساب Uber خود پرداخت کنید و سفارش خود را در زمان واقعی از برنامه دنبال کنید.

Ubereats در پاریس ، لندن ، ملبورن ، سنگاپور ، سیدنی و در چندین شهر در ایالات متحده و کانادا در دسترس است.

Ubereats: تحویل سریع – نسخه 6.183.10000

جدیدترین نسخه UberEats جدید به شما امکان می دهد: در حالی که سفارش می بینید که در جستجوی غذا یا رستوران ها به طور خودکار آدرس تحویل خود را در اجاره فعلی خود قرار دهید ، مانده و اعتبار TURM را روشن و خاموش کنید. “

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا

کاربرد فوق العاده تضمین شده این برنامه با موفقیت امنیت در برابر ویروس ها ، بدافزار و حملات دیگر را آزمایش کرده و هیچ تهدیدی ندارد.

Ubereats: به سرعت تحویل داده می شود – اطلاعات APK

نسخه APK: 6.183.10000 بسته: کم.یبورکاب.خوردن سازگاری اندرویدی: 8.1.0+ (Oreo) توسعه دهنده: Uber Technologies ، Inc. سیاست حفظ حریم خصوصی :https: // www.باکره.com/حریم خصوصی مجوزها:22

نام : Ubereats: به سرعت تحویل داده شد اندازه : 82 مگابایت بارگیری ها: 462.5K نسخه: 6.183.10000 تاریخ انتشار : 2023-09-23 16:57:21 مینی صفحه: کم اهمیت CPU پشتیبانی کرد:

شناسه بسته: کم.یبورکاب.خوردن امضای SHA1: AE: 0b: 86: 99: 5f: 17: 45: 33: B4: 23: 06: 78: 37: BE: 13: D9: 22: FB: B0 توسعه دهنده (CN): سیار سازمان (O): سیار مکان (L): سانفرانسیسکو کشور (ج): ما ایالت/شهر (خیابان): این که