Uber N دیگر وسایل نقلیه دیزلی را از سال 2022 نمی پذیرد!, انتقال به برقی: نقطه وسایل نقلیه پذیرفته شده در سال 2021 | وبلاگ Uber

انتقال به برقی: نقطه وسایل نقلیه پذیرفته شده در سال 2021

در زیر معیارهای پذیرش در برنامه Uber را پیدا کنید:

Uber دیگر وسایل نقلیه دیزلی را از سال 2022 نمی پذیرد !

برنامه Uber

به زودی می توانید وارد یک دیزل Uber شوید: این برنامه اکنون دیزل ها را از ثبت نام در سیستم عامل ممنوع می کند. هدف 0 دیزل در سال 2024 !

Uber می خواهد ناوگان رانندگان خود را تمیز کند. از سال 2020 ، این برنامه تصمیم گرفته است بیشتر و بیشتر استفاده از دیزل را محدود کنید برای رانندگانش. سال گذشته ، 100 ٪ اتومبیل های دیزل حرارتی هنگام ثبت نام آنها در برنامه دیگر پذیرفته نشدند. در سال 2022 ، پیام واضح است: دیگر ماشین دیزلی جدید نیست در سکو پذیرفته نمی شود.

در واقع ، Uber به تازگی اعلام کرده است هیبریدهای حرارتی و دیزلی, آنها هستند جدید یا استفاده شده, دیگر نمی تواند توسط درایورها روی پلتفرم آن ثبت شود. واضح است ، اگر دومی از قبل با ماشین این موتور در حال چرخش باشد ، مشکلی ندارد. اما اگر آنها اتومبیل های خود را تغییر دهند یا برای اولین بار در Uber ثبت شوند ، آنها خواهند بود نمی توان ماشین خود را ضبط کرد در برنامه.

0 دیزل برای سال 2024 اعلام شد !

برای Uber ، هدف ساده است : 0 دیزل در برنامه از سال 2024. Uber با نسبت فعلی موتور در ناوگان رانندگان خود ارتباط برقرار نمی کند ، اما مشخص می کند که رانندگان در هر صورت باید وسایل نقلیه خود را هر 6 تا 7 سال یکبار جایگزین کنید, و بنابراین پارک از نظر مکانیکی تجدید می شود. همچنین لازم به ذکر است که منطقه کمرنگ بزرگ پاریس (ZFE) به هر حال ممنوع خواهد شد ورود به اتومبیل های دیزلی (Crit’air 2 و بیشتر) همچنین از سال 2024 نیز.

برای بقیه ، Uber یک هدف را اعلام می کند 50 ٪ اتومبیل های برقی در برنامه تا سال 2025 ، در سه سال. هدفی که بسیار جاه طلب به نظر می رسد ، اما Uber ارائه را مشخص می کند پیشینه 75 میلیون یورو برای همراهی با آنها در این انتقال ، پس زمینه ای که با افزایش قیمت 3 سنت در هر کیلومتر تأمین می شود در سال 2021 وارد کار شد. در طولانی مدت ، Uber تا سال 2040 100 ٪ برقی را برای تمام سفرهای خود هدف قرار می دهد ، هدفی که در هر صورت توسط کشورهای مختلفی که Uber در آن فعالیت می کند ، در اواسط کار همراه خواهد بود.

همچنین بخوانید:

  • مالوس در وزن 2022: چگونه محاسبه می شود ?
  • نروژ: 2/3 اتومبیل های جدید برقی هستند
  • رادارهای ضد نویز جدید ظاهر می شوند

انتقال به برقی: نقطه وسایل نقلیه پذیرفته شده در سال 2021

تصویر برجسته برای انتقال به برقی: نقطه وسایل نقلیه پذیرفته شده در سال 2021

در زیر معیارهای پذیرش در برنامه Uber را پیدا کنید:

  • وسیله نقلیه دیزل و جوهر زیر 6 سال. همه وسایل نقلیه برقی و ترکیبی (بنزین و دیزل) پذیرفته شده اند.
  • از ژانویه سال 2021 ، وسایل نقلیه دیزل و هیبریدی جدید (ثبت شده در سال 2021) دیگر مجاز نیستند روی سکو به عنوان بخشی از برنامه تحرک الکتریکی*.
  • مطابق با مقررات VTC (5 تا 9 مکان ؛ حداقل 4.5 متر طول ؛ حداقل 1.7 متر عرض ؛ حداقل 4 درب ؛ قدرت 84kW). وسایل نقلیه برقی و ترکیبی (بنزین و دیزل) از این آیین نامه معاف هستند (به گزینه سبز مراجعه کنید).

*نامگذاری کارت خاکستری: Go ، GH ، GL ، GM ، GQ ، GF

اطلاعات شما بر اساس نوع حرکتی

در جدول زیر اطلاعات مربوط به ارشد, آنجا تاریخ ثبت نام احتمالی برای یک وسیله نقلیه, خواه جدید باشد یا نه ، و همچنین پذیرش کمی وسیله نقلیه بر اساس نوع موتور سازی.

نوع خودرو علاوه بر این در سال 2021 پذیرفته شد ? محدودیت ثبت نام برای
در سال 2021 پذیرفته شود
علاوه بر این در سال 2022 پذیرفته شد ?
دیزل بله ، به جز وسایل نقلیه ثبت شده در سال 2021* 2015 (6 سال سن) هیچ
دیزل بله ، به جز وسایل نقلیه ثبت شده در سال 2021* هیچ
ذات آره 2015 (6 سال سن) آره
بنزین آره آره
برقی آره آره

مهم :

  • *افزودن وسایل نقلیه هیبریدی دیزل و دیزل که در سال 2021 ثبت شده است ، برای گزینه های سدان و ون ، هنوز در سال 2021 پذیرفته شده است
  • دیگر وسایل نقلیه هیبریدی دیزل یا دیزل قادر به رانندگی در برنامه در سال 2024 نخواهند بود