بازرسی وسایل نقلیه | Uber به شهر شما ، مشارکت اجاره اتومبیل هرتز | باکره

اجاره وسیله نقلیه با هرتز: مصوبات سریع ، مسافت پیموده شده نامحدود

سپرده امنیتی قابل بازپرداخت 265 دلار در هنگام گرفتن ماشین توسط هرتز در کارت اعتباری شما جمع آوری و نگهداری می شود. هنگام متوقف کردن اجاره و بازگشت ماشین ، واریز بازپرداخت می شود. اگر در مدت زمان اجاره بها در هزینه اجاره پرداخت یا هزینه های دیگر را متحمل شده اید ، می توان از این سپرده توسط هرتز برای پوشش یک مهمانی یا تمام این مبلغ استفاده کرد.

بازرسی وسایل نقلیه

وسیله نقلیه خود را در یک مرکز Uber Greenlight فعال کنید یا یک مرکز بازرسی برای برنامه ریزی یک بازرسی سالانه خودرو پیدا کنید. الزامات بازرسی بر اساس شهر متفاوت است – جزئیات [شهر] را در زیر مشاهده کنید.

وسیله نقلیه خود را فعال کنید

در [نام شهر] ، همه رانندگان باید قبل از پذیرش اولین مسابقه خود ، از وسیله نقلیه خود در یک مرکز Uber عبور کنند. این بازرسی رایگان است و کمتر از 30 دقیقه طول می کشد.

یک مرکز Uber پیدا کنید

چک سالانه خودرو

1. یک فرم کنترل را بارگیری کنید

قانون [وضعیت شما] با توجه به اولین احتمال ، نیاز به بازرسی سالانه وسایل نقلیه همه رانندگان مبتلا به Uber یا بعد از 50،000 مایل دارد. بیشتر مراکز بازرسی اشکال دارند ، اما می توانید یک دست هم داشته باشید.

فرم را بارگیری کنید

2. یک مرکز کنترل پیدا کنید

Uber و [Jiffy Lube] برای ارائه تخفیف در بازرسی ها با [نام شهر] همراه هستند. در غیر این صورت ، قرار ملاقات را در یک مرکز بازرسی تأیید شده توسط [دفتر تعمیر خودرو در کالیفرنیا.] توجه: Uber هزینه های بازرسی را که توسط مکانیک شخص ثالث انجام می شود ، بازپرداخت نمی کند.

اجاره وسیله نقلیه با هرتز: مصوبات سریع ، مسافت پیموده شده نامحدود

از 285 دلار در هفته یک ماشین دریافت کنید به علاوه سپرده امنیتی قابل بازپرداخت 265 دلار .¹ معافیت محدود از خسارت و پوشش مسئولیت ² ، تعمیر و نگهداری اساسی و مسافت پیموده شده نامحدود شامل.

انعطاف پذیری

یک سپرده قابل بازپرداخت ، گزینه های تجدید آسان و بدون تعهد طولانی مدت به شما امکان می دهد مطابق ترجیحات خود اجاره دهید.

فرصتی برای کسب درآمد بیشتر

تبلیغات ممکن است در دسترس باشد تا به شما در کسب درآمد بیشتر کمک کند.

آماده رول

هر وسیله نقلیه دارای بیمه ، تعمیر و نگهداری اساسی ، مسافت پیموده شده نامحدود و کمک به جاده 24/7 است ، به طوری که شما آماده چرخیدن چرخ هستید.

پیشنهاد در دسترس رانندگان:

غالباً سوالات هرتز

اجاره هرتز چقدر است? پایین کوچک

نرخ اجاره هفتگی Hebdomedaire Hertz با 285 دلار در هفته شروع می شود مالیات بیشتر ، بنزین و سایر هزینه های اضافی. سپرده امنیتی قابل بازپرداخت 265 دلار نیز هنگام گرفتن ماشین توسط هرتز جمع آوری می شود و برای مدت زمان اجاره شما حفظ می شود.

سپرده امنیتی برای اجاره هرتز چقدر است? پایین کوچک

سپرده امنیتی قابل بازپرداخت 265 دلار در هنگام گرفتن ماشین توسط هرتز در کارت اعتباری شما جمع آوری و نگهداری می شود. هنگام متوقف کردن اجاره و بازگشت ماشین ، واریز بازپرداخت می شود. اگر در مدت زمان اجاره بها در هزینه اجاره پرداخت یا هزینه های دیگر را متحمل شده اید ، می توان از این سپرده توسط هرتز برای پوشش یک مهمانی یا تمام این مبلغ استفاده کرد.

چه نوع پرداختی توسط هرتز پذیرفته شده است? پایین کوچک

می توانید اجاره خود را با کارت اعتباری پرداخت کنید. کارتهای پیش پرداخت ، بدهی یا ارزش ذخیره شده پذیرفته نمی شوند. کارت ها باید اعتبار خود را برای مقدار تخمین زده شده هزینه های اجاره ، واریز و کلیه هزینه های اضافی که ممکن است متحمل شود ، در دسترس داشته باشند.

آیا HETZ خدمات جمع آوری را ارائه می دهد? پایین کوچک

نه ، هرتز در حال حاضر خدمات جمع آوری ارائه نمی دهد. شما می توانید از قبل تاریخ و زمان بازیابی خودرو به شعبه هرتز را انتخاب کنید.

چگونه اجاره هرتز را تمدید کنم? پایین کوچک

می توانید اجاره خود را تا 3 بار ، هر 7 روز یک بار تمدید کنید. مهم نیست که ماشین خود را در کجا اجاره کرده اید ، هر 28 روز یکبار وسیله نقلیه باید به آژانس اجاره ای برگردانده شود که از آنجا برای تعمیر و نگهداری فعلی اجاره کرده اید و اگر می خواهید ماشین را نگه دارید ، یک قرارداد جدید (حداکثر 28 روز) شروع کنید. در این مرحله ، هرتز اگر می خواهید همان ماشین را نگه دارید ، ماشین را بازرسی کرده و یک سرویس تعمیر و نگهداری را انجام می دهد ، یا می توانید وسیله نقلیه خود را برای یک مدل متفاوت مبادله کنید. اگر مایل نیستید اجاره خود را تمدید کنید ، خط مشی هرتز به شما امکان می دهد پس از بازیابی آن و پرداخت هزینه های Prrata در هرتز ، اجاره خود را در هر زمان بازگردانید.

چه چیزی برای اجاره ماشین در هرتز نیاز دارم? پایین کوچک

برای اجاره وسیله نقلیه هرتز ، شما باید یک گواهینامه رانندگی استانی و کارت اعتباری معتبر را با نام خود و اعتبار کافی در زمان اجاره در دسترس داشته باشید. کسر مجوز در کارت اعتباری ارائه شده برای تأمین هزینه های تخمین زده شده اجاره و سپرده امنیتی قابل بازپرداخت 265 دلار تضمین می شود. شما همچنین باید حساب درایور خود را با Uber ایجاد کرده باشید ، تمام اسناد درایور را بارگیری کرده و تاریخچه را با موفقیت تأیید کرده است.

چند ساله باید از هرتز ماشین اجاره کنم? پایین کوچک

در بیشتر قراردادهای اجاره ای به شعب شرکت کننده ، حداقل سن اجاره ماشین در هرتز 21 سال است.

چه نوع اتومبیل را می توانم در هرتز اجاره کنم تا با Uber رانندگی کنم? پایین کوچک

رانندگان به طور کلی می توانند اتومبیل هایی را که سدان های جمع و جور هستند ، مانند سوناتا هیوندای یا سدان های میانی مانند نیسان آلتیما اجاره کنند.

ثبت نام

در حال حاضر راننده? ورود به سیستم

¹ برای گرفتن یک ماشین با این پیشنهاد ، شما باید بسته به شرایط اجاره ای که توسط شرکت تعریف شده است ، با Uber رانندگی کنید و 21 یا 25 سال سن داشته باشید. قیمت ها را می توان در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اصلاح یا پس گرفت و ممکن است به منطقه یا شهری که در آن هستید بستگی داشته باشد. چندین عامل می توانند قیمت اصلی اجاره را از جمله مدت زمان اجاره ، مارک و مدل خودرو تعیین کنند ، چه مدت از قبل اجاره رزرو ، زمان و روز اجاره روز و مکان اصلی آن است. لطفاً برای توضیحات کامل در مورد شرایط عمومی که برای اجاره شما اعمال می شود ، از وب سایت شرکت اجاره بازدید کنید ، از جمله در صورت مالیات ، بنزین و سایر هزینه های قابل اجرا. Uber مسئول محصولات یا خدمات ارائه شده توسط سایر شرکت ها یا شرایط و ضوابط (از جمله شرایط مالی) نیست که تحت آن این محصولات و خدمات ارائه می شود. رانندگان اجاره با شریک اجاره ای واجد شرایط برای مناطق پویا قیمت گذاری و تبلیغات Uber خاص برای این شرکت اجاره هستند ، اما ، مگر اینکه در برنامه راننده Uber مشخص شود ، ممکن است واجد شرایط برای سایر پیشنهادات تبلیغاتی نباشد.

² معافیت از خسارت هرتز در مورد آسیب جسمی خودرو بیش از 1000 دلار که در خارج از برنامه در خارج از کشور اتفاق می افتد و در درخواست قبل از پذیرش درخواست مسافر در قلمرو برنامه ونکوور اعمال می شود. علاوه بر این ، به غیر از درخواست ، هرتز از مسئولیت مدنی در برابر صدمات جسمی یا خسارت مادی که در پاسخ به الزامات مسئولیت مالی طبق قوانین قابل اجرا ایجاد شده است ، حمایت می کند. هنگامی که یک راننده در مونترال در حال درخواست است و هنگامی که مسابقه ای در برنامه Uber در ونکوور پذیرفته می شود ، Uber به نمایندگی از رانندگان به بیمه اتومبیل تجاری مشترک می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه ای که Uber به نمایندگی از رانندگان عملیاتی مشترک کرده است ، به برنامه Uber مراجعه کنید. هرتز ممکن است هیچ محصول محافظت اضافی از جمله محصولات بیمه ارائه ندهد. شرایط عمومی برای کلیه محصولات محافظ و بیمه اعمال می شود. شرایط معافیت از خسارت هرتز را می توان در قرارداد اجاره ، ضمیمه قرارداد اجاره و بصورت آنلاین یافت.

از مرکز راهنما دیدن کنید