دستگاه های شیائومی سازگار چیست? Ubigi ، راهنمای نصب ESIM در Xiaomi – Holafly

راهنمای نصب ESIM در شیائومی

این مدل شیائومی مجهز به ESIM به شما امکان می دهد یک بسته داده تلفن همراه اضافی را که می توانید از آن به صورت محلی یا بین المللی استفاده کنید ، بدون نیاز به دریافت سیم کارت فیزیکی فعال کنید.

سؤالات متداول Xiaomi دستگاه های ESIM سازگار

بسیاری از جدیدترین تلفن های هوشمند موجود در Marhé از عملکرد ESIM پشتیبانی می کنند. ESIM (ماژول هویت مشترک مشترک تعبیه شده) یک تراشه الکترونیکی کوچک است که در تلفن یا دستگاه شما ادغام شده است که همان عملکرد سیم کارتهای فیزیکی را انجام می دهد. ESIM معادل سیم کارت مجازی است.

به جای استفاده از “ابزار بیرون کشیدن” برای حذف/درج یک سیم کارت فیزیکی و در معرض از دست دادن یا آسیب رساندن به آن ، دستگاهی که از ESIM پشتیبانی می کند می تواند با بارگیری نمایه ESIM یک اپراتور از طریق یک برنامه یا کد QR به طور خودکار برنامه ریزی شود.

ESIM چند اپراتور است ، می تواند همزمان تا پنج سیم کارت مجازی داشته باشد و شما فقط باید بین بسته های موجود در تنظیمات دستگاه تلفن همراه خود تغییر دهید.

این مدل شیائومی مجهز به ESIM به شما امکان می دهد یک بسته داده تلفن همراه اضافی را که می توانید از آن به صورت محلی یا بین المللی استفاده کنید ، بدون نیاز به دریافت سیم کارت فیزیکی فعال کنید.

Ubigi به شما امکان می دهد نمایه ESIM رایگان را در دستگاه Xiaomi خود بدست آورید و نصب کنید. استفاده از اپراتور مانند Ubigi ، که در بیش از 200 مقصد به شبکه محلی تلفن همراه در خارج از کشور متصل می شود ، می تواند بسیار اقتصادی تر از پرداخت هزینه های رومینگ/رومینگ اپراتور معمول خود باشد هنگام استفاده از اتصال اینترنتی خود به خارجی برای اوقات فراغت یا کار.

راهنمای نصب ESIM در شیائومی

دریابید که چگونه می توانید ESIM خود را در دستگاه جدید Xiaomi 12t Pro خود فعال کنید و استفاده از سیم کارتهای فیزیکی سنتی را فراموش کنید.

عالی 4.6 + 25.000 بررسی در مورد TrustPilot

آواتارها را مرور می کند

+1 متر کاربران با کارت ESIM Holafly سفر کرده اند

داده های نامحدود از و به سمت تقریباً همه مقصد
با Holafly ، بیش از 30 ٪ در مقایسه با هزینه های رومینگ صرفه جویی می کنید

ما راهنمایی برای پیکربندی شما ارائه می دهیم ESIM شما در مدل جدید Xiaomi 12t Pro, اولین مارک تجاری که این فناوری را ادغام می کند. این تلفن هوشمند اندکی پس از آیفون 14 منتشر شد ، دستگاهی که فقط از ESIM استفاده می کند و فضایی برای سیم کارتهای سنتی را شامل نمی شود. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از آینده سیم کارت ، ESIM پیکربندی و استفاده کنید ، چگونه بدانید ESIM خود را در شیائومی بدست آورید و فعال کنید.

ESIM یا SIM دیجیتال

خرید خود را esim intاشمیهتقاضا holafly از هر جای دنیا. کد را وارد کن myesimnow5 و از کاهش 5 ٪ استفاده کنید. شما یک QR در ایمیل خود دریافت خواهید کرد و این همان است.

سلام داده ها ، دیگر دردسر نیست !

راهنمای نصب Esim Xiaomi Holafly ESIM

فهرست

ESIM را به عنوان یک خط اصلی در Xiaomi خود فعال کنید

در ابتدا ، کارت ESIM فقط به اندازه یک خط اصلی در ساعت های هوشمند پیکربندی شده بود ، همانطور که در مورد اپل واچ با آیفون نیز وجود داشت. اگر می خواستید تلفن همراه خود را در خانه ترک کنید گزینه بسیار خوبی بود.

امروزه ، ESIMS اکنون می تواند در تلفن های هوشمند به عنوان یک خط اصلی استفاده شود. از طرف دیگر ، شما باید اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما قبل از دریافت یکی از ESIM سازگار است زیرا همه دستگاه ها این فناوری را شامل نمی شوند. در مورد شیائومی, تنها تلفن همراه این مارک چه کسی این قابلیت را دارد Xiaomi 12t Pro است.

می توانید مراحل فعال کردن کارت ESIM را در زیر بخوانید:

 • WiFi را در تلفن همراه خود فعال کرده و به تنظیمات بروید
 • سپس شبکه را فشار دهید.
 • اطمینان حاصل کنید که گزینه داده تلفن همراه فعال شده است.
 • روی داده های تلفن همراه کلیک کنید.
 • در ESIM ، شبکه ای را که می خواهید به آن وصل کنید انتخاب کنید.
 • کارت ESIM QR را که می خواهید در Xiaomi 12t Pro خود فعال کنید ، اسکن کنید.
 • بررسی.
 • شرایط عمومی را که پس از اتمام ظاهر می شود بپذیرید.

یک ESIM آنلاین ثانویه به Xiaomi خود اضافه کنید

علاوه بر خرید ESIM به عنوان یک خط اصلی در Xiaomi 12t Pro شما, همچنین می توانید آن را به عنوان یک خط ثانویه از طریق ساعت MI اضافه کنید, یکی از ساعتهای هوشمند برند که تمایز داشتن یکپارچه ESIM را دارد. اگر می خواهید از این ویژگی پیکربندی و استفاده کنید ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه آن را مرحله به مرحله پیکربندی کنید:

ESIM را در ساعت MI پیکربندی کنید

برای پیکربندی ساعت MI خود این مراحل را دنبال کنید:

 • برنامه ESIM را در ساعت MI خود باز کنید
  • سپس به برنامه MI Watch در تلفن هوشمند خود بروید.
  • روی گزینه چهارم موجود کلیک کنید
  • کد QR را که قبلاً اپراتور یا تأمین کننده شما به شما داده است اسکن کنید.

  در اینجا ، ساعت و تلفن هوشمند شما به طور خودکار همزمان می شوند. از این لحظه ، کارت ESIM به ساعت شما اضافه می شود و کاملاً کار خواهد کرد ، که باعث می شود ساعت هوشمند شما آنقدر مستقل است که می توانید بدون لپ تاپ خود بیرون بروید.

  اپراتورهای جهان مسئولیت ESIM را در شیائومی به عهده می گیرند

  esim بیشتر و بیشتر محبوب هستند, از آنجا که پس از راه اندازی آنها ، چندین تولید کننده تصمیم به ادغام این فناوری در تلفن های هوشمند جدید خود کرده اند. با این وجود ، باید بدانید کدام اپراتورهای تلفن همراه بسته هایی را برای ESIM در Xiaomi 12t Pro ارائه می دهند. آنها کسانی هستند که کد QR را برای فعال کردن ESIM در اختیار شما قرار می دهند.

  این مهم است که بدانید کدام اپراتورها ESIM را در Xiaomi Mi 12t Main Online فعال می کنند. به همین دلیل در جدول زیر از کشورها و اپراتورهایی که کارت ESIM را برای Xiaomi Mi 12t Pro ارائه می دهند ، پیدا خواهید کرد:

  راهنمای نصب Esim Xiaomi Holafly ESIM

  اگر به جای به دست آوردن ESIM خود از اپراتورهای محلی از هر کشوری که در بالا به آن اشاره کردیم ، می خواهید در طول سفر یا تعطیلات خود برای مدت کوتاهی از طریق ESIM به خارج از کشور متصل شوید ، بهترین گزینه برای شما تهیه کارت ESIM از یک بین المللی است تامین کننده. این شرکت ها به شما پیشنهاد می دهند ESIM با داده های تلفن همراه برای مقصد خود تا زمانی که می خواهید. از بین بهترین تأمین کنندگان بین المللی در ESIM ، می توانید پیدا کنید درشت, چه کسی ESIM را با اینترنت موبایل برای بیش از 130 مقصد با مزایای اضافی و قیمت های مقرون به صرفه تر از آنچه ارائه می دهد گزینه های دیگری مانند رومینگ را به شما پیشنهاد دهید.

  برای فعال کردن این کارتهای ESIM ، باید همان مراحل را دنبال کنید ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.

  سوالات متداول

  آیا اگر اپراتور من آن را در آیفون ارائه دهد ، ESIM روی Xiaomi 12t Pro کار می کند ?

  همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، همه اپراتورهای تلفن همراه خدمات مشابهی را برای همان دستگاه ها ارائه نمی دهند. بنابراین ، برخی از تأمین کنندگان فقط کارت های ESIM را برای اپل ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر کارت های ESIM را برای شیائومی ارائه می دهند. شما باید سازگاری با تأمین کننده خود را تأیید کنید.

  آیا Xiaomi 12t Pro من در آینده مسئولیت ESIM اپراتور من را بر عهده خواهد گرفت ?

  این امکان وجود دارد که پس از بروزرسانی نرم افزار ، تلفن همراه شما بتواند از کارت ESIM که توسط اپراتور شما ارائه شده است ، استفاده کند ، زیرا دستگاه های شیائومی این فناوری را ادغام می کنند.

  حذف یک بسته موبایل به این معنی است که من ESIM خود را از اپراتور جدا کرده ام ?

  هیچ. برای خاتمه سرویس ESIM خود ، باید با اپراتور خود تماس بگیرید.

  مقالات مرتبط :

  شما از ESIM شنیده اید و می خواهید از مزایایی که این فناوری جدید به شما ارائه می دهد استفاده کنید ? در این مقاله چگونه برای شما توضیح خواهم داد.

  اگر قبلاً خرید کرده اید یا قصد خرید Huawei P40 یا P40 Pro را دارید و می خواهید ESIM را فعال کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی.

  فروشگاه آنلاین آیفون 14 Esim Holafly

  علاقه مند به نسخه جدید اپل ? هر آنچه را که باید در مورد ESIM و استفاده از آنها در آیفون بدانید بیاموزید.

  ESIM را به فروشگاه آنلاین iPhone Holafly منتقل کنید

  ما در این مقاله گام به گام نحوه انتقال ESIM از آیفون به a توضیح خواهیم داد.