Ubisoft حساب های بازیکنان غیرفعال را حذف می کند ، اتصال – پشتیبانی Ubisoft

خدمات مشتری Ubisoft

© 2023 سرگرمی Ubisoft. کلیه حقوق محفوظ است. یوبی سافت ، یوبی.com و آرم Ubisoft علائم تجاری Ubisoft Entertainment در U هستند.حرف. و/یا سایر کشورها.

Ubisoft حساب بازیکنان غیرفعال را حذف می کند

برخی از کاربران یک ایمیل Ubisoft دریافت کرده اند که نشان می دهد حساب آنها طی 30 روز به طور قطعی بسته خواهد شد. یک برنامه RGPD که بازیکنان را خوشحال نمی کند.

آیا این می تواند محدودیت بازی های ویدیویی با مواد مخدر باشد? تصمیم یوبی سافت برای حذف حساب بازیکنان غیرفعال در هر صورت ، دندان بازیکنان را ایجاد می کند. این شرکت در واقع ایمیلی را برای برخی از کاربران ارسال کرده است و به آنها اطلاع می دهد که حساب آنها به طور موقت به حالت تعلیق در آمده است و به طور قطعی ظرف 30 روز بسته می شود.

بنابراین ، به گفته برخی از کاربران ، اگر بازیکن تا دوره معین به حساب خود وصل نشود ، تمام بازی های مواد مخدر خریداری شده از بین می روند.

Ubisoft ، با این حال ، این اطلاعات را تکذیب کرد ، و در یک ایمیل به رسانه IGN نشان داد که معیارهای حذف دقیق است: این شرکت از زمان ایجاد یا مدت زمان عدم فعالیت ، بازی حساب را در نظر گرفته است.

این شرکت بالاتر از همه مشخص می کند که کتابخانه های بازی از جمله بازی های رایانه ای خریداری شده واجد شرایط حذف حساب نیستند و تا به امروز ، هیچ حساب غیرفعال برای کمتر از 4 سال توسط این سیستم عامل حذف نشده است.

احترام به GDPR

توجه داشته باشید که بسته شدن نهایی که توسط بازیکنان ذکر شده است قابل اجتناب است. از بازیکنان دعوت شده است تا روی دکمه “لغو حصار حساب” در ایمیل دریافت شده برای جلوگیری از تعلیق کلیک کنند ، زیرا این شرکت در پاسخ به بازیکنان نگران در توییتر مشخص می کند.

Ubisoft این تصمیم را با تمایل خود برای رعایت مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) که شرکت هایی برای حذف حساب های غیرفعال پس از یک دوره معین هستند ، توجیه می کند. یوبی سافت بنابراین در شرایط استفاده خود نشان می دهد که می تواند “یک حساب کاربری ، هر زمان ، به طور خودکار و به صلاحدید خود را تعلیق یا بسته کند ، وقتی حساب بیش از شش ماه غیرفعال بود.

“در موارد نادر ، ما می توانیم بلافاصله حساب های غیرفعال را ببندیم تا بتوانیم قوانین حفاظت از داده های محلی را رعایت کنیم. این تنها در صورتی صدق می کند که ما یک دلیل قوی داشته باشیم تا باور کنیم که حساب مورد نظر بدون استفاده باقی خواهد ماند. “.

شرکت فرانسوی اولین کسی نیست که چنین سیستم تعلیق حساب غیرفعال را راه اندازی می کند. گوگل چند هفته پیش اعلام کرد که قرار است دو سال حساب غیرفعال ایجاد کند. تمام محصولات و خدمات Google ، از Gmail تا رانندگی از طریق YouTube ، بنابراین می تواند در یک کاربر ناپدید شود که فقط یک بار در دو سال به هم وصل نشده است. حذفی که تا دسامبر آینده انجام خواهد شد.

Ubisoft شمارش می کند

لطفاً برای تماس با پشتیبانی یا باز کردن پوشه پشتیبانی به حساب Ubisoft خود وصل شوید.

شما نمی توانید به حساب Ubisoft خود دسترسی پیدا کنید ? اینجا کلیک کنید.

ما همچنین در شبکه های اجتماعی هستیم !

جامعه یوبی سافت

  • مطبوعات
  • باند
  • مرکز سرمایه گذار
  • استخدام
  • شرایط استفاده
  • اطلاعات حقوقی
  • با ما تماس بگیرید
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • کوکی ها را تنظیم کنید

اروپا

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

آسیا و اقیانوسیه

© 2023 سرگرمی Ubisoft. کلیه حقوق محفوظ است. یوبی سافت ، یوبی.com و آرم Ubisoft علائم تجاری Ubisoft Entertainment در U هستند.حرف. و/یا سایر کشورها.

جستجوی خود را اصلاح کنید

بازی های رایانه ای

بازی های کنسول

بازی های کنسول قابل حمل

بازی های همراه

تلویزیون هوشمند

حساب ها و فروشگاه های آنلاین

تنظیم مجدد فیلترها

بازی های پیشنهادی

خطایی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

سؤالات متداول توصیه می شود

هیچ گونه سؤال متناسب با این معیار تحقیق در زبان شما وجود ندارد ، در اینجا به زبان های دیگر نوشته شده است.

برای دیدن نتایج بیشتر ، لطفاً جستجوی خود را اصلاح کنید

خطایی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

نتیجه ای یافت نشد. لطفا معیار جستجوی خود را اصلاح کنید.

پیوندهای توصیه شده

خطایی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

بارگذاری…

نتیجه ای یافت نشد. لطفا معیار جستجوی خود را اصلاح کنید.