تلفن های هوشمند بازپرداخت شده – راهنمای خرید – انتخاب UFC -QU?

کدام آیفون را انتخاب کرده و چگونه آن را با هزینه کمتری خریداری کنید

Contents

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

تلفن های هوشمند بازپرداخت شده

تلفن های هوشمند بازپرداخت بیش از 15 ٪ از فروش تلفن های هوشمند را نشان می دهد. این دستگاه های تضمین شده 100 ٪ عملکردی بسته به سن و وضعیت عمومی آنها بین 20 تا 50 ٪ ارزان تر از تلفن های جدید فروخته می شوند (خراش ، وضعیت باتری و غیره.). آیفون اپل ستاره این تلفن های بازپرداخت شده است ، اما اکنون فروشندگان مارک های دیگری از جمله سامسونگ و هواوی را نیز ارائه می دهند. توصیه ما برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند.

YouTube خواندن فیلم های خود را به سپرده دهندگان برای هدف قرار دادن تبلیغات بهتر با توجه به ناوبری شما شرایط می دهد. با کلیک بر روی “مجاز” ردیاب ها واریز می شوند و می توانید فیلم را مشاهده کنید.
اجازه دادن

تلفن هوشمند بازپس گیری چیست ?

تلفن بازپرداخت دستگاهی است که پس از تمیز کردن ، تعمیر و قرار دادن جعبه ها توسط یک حرفه ای به فروش می رسد. کاملاً عملیاتی است ، اما می تواند نقص زیبایی شناسی (خراش ، آثار ضربه) را ارائه دهد و باتری آن همیشه جدید نیست. بسته به وضعیت زیبایی شناسی و سن آنها ، تلفن های هوشمند بازنشسته شده توسط “درجه” طبقه بندی می شوند و قیمت آنها 20 تا 50 ٪ پایین تر از نسخه جدید است ، برای عملکرد معادل در عکس و فیلم. آنها به طور متناوب به تلفن های هوشمند ارزان قیمت بوجود می آیند. اما قبل از انتخاب یک مدل بازپرداخت شده ، از مشورت با تست تلفن های هوشمند ما دریغ نکنید.

مدار بازپرداخت یک تلفن هوشمند

درجه تلفن های بازپرداخت شده

این درجه نشان دهنده وضعیت زیبایی شناسی تلفن است ، بدون اینکه عملکرد آن تأثیر بگذارد. بررسی کنید که از وضعیت باتری و کیفیت لوازم جانبی تحویل داده شده مطلع شده اید (آداپتور AC ، هدفون ، ابزار برای باز کردن محفظه سیم کارت). فروشندگان به طور کلی چندین نسخه از همان تلفن ، در “شرایط عالی” ، در “شرایط بسیار خوب” ، در “شرایط خوب” یا به سادگی در “شرایط صحیح” ارائه می دهند.

فرصت ، بازپرداخت: چه تفاوتی دارد ?

اصطلاح “بازپرداخت” از فوریه 2022 تعریف رسمی را در بر گرفته است (فرمان شماره 2022-190 از 17 فوریه 2022). تلفن های بازپرداخت شده باید آزمایشاتی را انجام دهند تا تأیید کنند که آنها تعهدات امنیتی قانونی و استفاده ای را که مصرف کننده می تواند به طور قانونی انتظار داشته باشد ، انجام دهند. سپس ، در صورت لزوم ، آنها تعمیر شدند تا دوباره کاملاً کاربردی باشند. داده ها باید کاملاً پاک شده باشند. از این پس ، عبارات “شرط جدید” ، “مانند جدید” ، “جدید” یا معادل آن دیگر قادر به جایگزینی اصطلاح “مرمت شده” نخواهند بود. بنابراین مصرف کننده آگاه خواهد بود که یک محصول بازپرداخت شده محصول جدیدی نیست. “مناسبت” تلفن های هوشمند کسانی هستند که این معیارها را رعایت نمی کنند و به عنوان آن فروخته می شوند. این متن در نهایت ذکر “بازپرداخت در فرانسه” را به عملیات بازپرداخت کاملاً در کشور انجام می دهد.

آیفون بازپرداخت شده ، ستاره ژانر

آیفون اپل بیشترین درخواست در بازار تلفن های هوشمند بازپرداخت شده است. ما در حال حاضر جدیدترین مدل ها را در بازپرداخت ، مانند آیفون 12 یا آیفون 11 Pro پیدا می کنیم. برخی از نمونه های قیمت آیفون مرمت شده:

 • آیفون SE: 130 €
 • آیفون 6s: 140 €
 • آیفون 7: 170 €
 • آیفون 8: 180 €
 • آیفون 11 Pro: 469 یورو
 • آیفون 12: 560 €

آیفون های بازپرداخت

سامسونگ کهکشان در کمین

بازار بازپرداخت شده در اطراف آیفون اپل ایجاد شده است ، اما اکنون تلفن های هوشمند از مارک های دیگر از جمله سامسونگ ارائه شده است. در حال حاضر Galaxy S10s در حدود 280 یورو یا Galaxy S20 (380 یورو) وجود دارد.

هواوی وارد می شود

هواوی هم اکنون در چندین بازپرداخت نیز حضور دارد. مدل های پرچمدار آن در دسترس است ، مانند P20 Pro (200 یورو) ، P30 Pro (320 یورو) یا Mate 10 Pro (170 یورو). مارک های تلفن های هوشمند دیگر ، مانند Oppo ، Sony یا Motorola ، ورود خجالتی را به فروشگاه چند سایت وارد کنید.

منشأ تلفن های هوشمند برای فروش

بازپرداخت کنندگان بسیاری از تلفن های هوشمند را که توسط اپراتورهای تلفن همراه برای فروش برای فروش خریداری شده اند ، که اولین کلکسیونرها هستند (به عنوان بخشی از پیشنهادات بازیابی که به مصرف کننده اجازه می دهد تلفن هوشمند را با عضویت در یک پیشنهاد جدید تغییر دهد) خریداری می کنند. آنها برای اپراتورهای فرانسوی نیستند: برخی از جوایز واردات از طرف اپراتورهای آمریکایی ، جایی که بازار بسیار بزرگتر است. بازپرداخت کنندگان همچنین پارک های تجاری را برای تجارت خریداری می کنند.

فروشندگان اصلی تلفن های هوشمند بازپرداخت شده

لارو یک شرکت کننده فرانسوی مستقر در Sainte-luce-sur-loire ، در نزدیکی Nantes است. او حدود پنجاه نفر را استخدام می کند و در کارگاه خود تلفن ها را مجدداً راه اندازی می کند. دومی تمام مراحل را مدیریت می کند: دریافت تلفن های هوشمند ، تست ها ، تعمیر ، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش.

مجدداً پیشگام در این بازار است. این راه اندازی فرانسوی فرآیند بازپرداخت در اروپای شرقی را به فروش می رساند و تلفن های هوشمند بازنشسته شده در فرانسه ، در Bouygues Telecom ، در توزیع (Auchan ، Electro Dépôt و غیره را به فروش می رساند.) و تحت نام تجاری خود ، دوباره !.

در میان (گروه SOFI) همچنین کارخانه خاص خود را دارد ، در نزدیکی Montpellier. این برند جوان قبلاً یک داستان طولانی دارد (همچنین گزارش ما را نیز بخوانید).

بله بله یکی از بازپرداخت کنندگان است که در فرانسه ساخته شده است ، از خرید تلفن ها گرفته تا بازپرداخت آنها. این یک فروشگاه کارگاهی در Caen دارد ، جایی که تمام مراحل ترمیم انجام می شود. جاه طلبی آن باز کردن کارگاه های بوتیک در چهار گوشه فرانسه برای خدمت به بازارها به صورت محلی است.

بازار عقب متفاوت کار می کند. این یک مکان بازار (بازار) است که باعث می شود واسطه بین مشتریان و بازپرداخت کنندگان در هر اندازه (بسیار جوان اما همچنین به عنوان یک شروع ، SMAAART یا بله بله) و همه افق ها (برخی در اروپا یا چین مستقر هستند).

همچنین تلفن های هوشمند بازنشسته شده در آمازون ، Cdiscount و در سایت های مارک های اصلی مانند FNAC ، Darty یا Boulanger وجود دارد. اما این نیستند که دستگاه ها را مجدداً وصل می کنند: آنها تلفن های هوشمند بازپرداخت کنندگان را توزیع می کنند. توجه داشته باشید که آمازون مسئول محصولات بازپرداخت شده فروخته شده بر روی پلتفرم خود به عنوان بخشی از برنامه “آمازون تجدید شده” است ، و اپل همچنین محصولات بازپرداخت شده را در وب سایت خود ارائه می دهد (این بخش به خوبی در پیوندها در پایین صفحه پنهان است)).

فروش مارک های تلفن های هوشمند بازپرداخت شده

ایستگاه به لوازم جانبی

تست ما نشان می دهد که کیفیت لوازم جانبی تحویل داده شده با تلفن های هوشمند بازپرداخت شده اغلب چیزی را برای مطلوب باقی می گذارد. آنها تقریباً هرگز از منشأ تولید کننده نیستند. در بهترین موارد ، بازپرداخت کننده لوازم جانبی سازگار را ارائه می دهد ، یعنی احترام به مشخصات فنی این برند. متأسفانه ، این اغلب شارژرهای ارزان قیمت بالقوه خطرناک هستند (آزمایش ما نشان داده است که نیمی از شارژرهای ارزان قیمت قوانین ایمنی اروپا را می شکنند).

چکارگر تله

حداقل ضمانت حداقل 24 ماهه

فروشندگان اغلب با ضمانت 6 یا 12 ماهه ارتباط برقرار می کنند ، اما حقوقی آنها را مجبور می کند تا تلفن های هوشمند 24 ماهه (ضمانت قانونی انطباق) را تضمین کنند ، حتی اگر جدید نباشند.

توضیحات فروشنده را به خوبی بخوانید

امروز ما تلفن های هوشمند را به راحتی در اینترنت بازپرداخت می کنیم تا در فروشگاه ها. توضیحات تلفن را خوب بخوانید:

 • که بازپرداخت کننده است ، آیا شناخته شده است ?
 • که فروشنده محصول است (مراقب مکانهای بازار باشید) ?
 • در چه شرایطی تلفن وجود دارد ، درجه مطابق با آن است (مانند جدید ، A+، A ، B …) ?
 • در چه وضعیتی باتری است ، آیا تغییر کرده است ?
 • لوازم جانبی تحویل داده شده چیست ? آیا آنها جدید ، اصلی هستند ?
 • آیا تلفن هوشمند تضمین شده است ?
 • آیا تلفن هوشمند تمام اپراتورها را باز کرده است ?

من یک تلفن هوشمند بازپرداخت شده برای جایگزینی تلفن هوشمند خود به عنوان بخشی از ضمانت قانونی انطباق دریافت کردم. آیا قانونی است ?

در عوض ، بگویید که غیرقانونی نیست. ضمانت قانونی انطباق فروشنده را مجبور می کند ظرف 2 سال از خرید یک محصول معیوب را جایگزین کند ، اما قانون به صراحت مشخص نمی کند که باید یک محصول جدید باشد. Bouygues Telecom و Orange به ما تأیید کردند که آنها گاهی اوقات تلفن های هوشمند جبران ناپذیری را با مدل های بازپرداخت جایگزین می کنند. ما می توانیم از این عمل شگفت زده شویم ، حتی آن را مورد اختلاف قرار دهیم. از نیاز به یک مدل جایگزین جدید دریغ نکنید ، زیرا این یک تلفن هوشمند جدید است که در ابتدا خریداری کرده اید.

کدام آیفون را انتخاب کرده و چگونه آن را با هزینه کمتری خریداری کنید ?

ادم مانوئل

خرید تلفن جدید اغلب با توجه به قیمت های امروز ، به ویژه با توجه به برند اپل ، سرمایه گذاری است. خرید آیفون بازپرداخت شده به شما امکان می دهد از یک تلفن هوشمند با قیمت های سودمند لذت ببرید. آیفون بازنشسته چیست ? مزایا چیست ? چگونه می توان از یک آیفون بازنشسته با بسته تلفن همراه خود استفاده کرد ? ما با هم سهام می گیریم.

شما به دنبال یک تلفن هوشمند جدید هستید ? برای یافتن تلفن هوشمند بازپرداخت شده با نیازهای خود با یک مشاور تماس بگیرید (سرویس Selectra رایگان).

 • ضروری
 • خرید یکی آیفون بازپرداخت شده به شما امکان می دهد از یک تلفن هوشمند اپل لذت ببرید حداکثر 70 ٪ ارزان تر.
 • بازپرداخت به این معنی است که از تلفن قبلاً استفاده شده است اما تحت آن قرار گرفته است تست های مرمت توسط کارشناسان.
 • اپراتورها با پیشنهادات خود آیفون را پیشنهاد می کنند اما تعداد زیادی وجود دارد سایت های تخصصی.

آیفون بازنشسته چیست ?

آیفون توسط متخصصان مرمت شده است

خرید آیفون

آ آیفون بازپرداخت شده آیفون است که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است اما توسط متخصصان خبره آزمایش و مرمت شده است. بنابراین تلفن بازپرداخت شده به منظور پرداخت نقص های احتمالی که وی ارائه کرده است کنترل می شود.

برای اطمینان از بهره مندی از یک دستگاه مرمت شده با کیفیت ، کارشناسان تحت دستگاه های این دستگاه قرار می گیرند تست های خاص در مورد موارد زیر:

 • باتری : باید در مقایسه با استقلال یک آیفون جدید ، یک استقلال حداقل 75 ٪ را فراهم کند. اگر اینگونه نباشد ، متخصصان باید آن را با باتری جدید جایگزین کنند.
 • باز کردن قفل هر اپراتور : بدون این نسخه ، آیفون بدون در نظر گرفتن اپراتور تلفن همراه انتخاب شده توسط مشتری قادر به پشتیبانی از تمام سیم کارت ها نخواهد بود.
 • در عملکرد مناسب دوربین جلو و عقب ، دکمه لال و جوش های حجم ، لمسی صفحه ، بلندگو و میکروفون و سایر دکمه ها بسته به مدل آیفون (خانه ، دکمه شناسه لمس و غیره.).
 • کیفیت تماس, و بنابراین از عملکرد داده های تلفن همراه ، شبکه تلفن همراه و شبکه WiFi.

آ آیفون بازپرداخت شده همیشه نقصی ارائه نمی دهد. این به سادگی می تواند به دلایل مختلف سطحی (رنگ ضعیف محصول ، تعداد گیگای پایین تر از آنچه اعلام شده و غیره است ، به خدمات مشتری برگردد. آ محصول باز و برگشتی به عنوان یک محصول جدید قابل فروش نیست.

شما می خواهید از آیفون بازپرداخت شده استفاده کنید ?

سرویس Selectra رایگان

آیفون بازپرداخت شده: مزایای آن چیست ?

اولین مزیت آیفون بازنشسته مهمتر از همه است قیمت او, بسته به مدل آیفون ، فروشنده ، ضمانت و درجه انتخاب شده می تواند تا 70 ٪ کاهش یابد.

خرید آیفون بازنشسته می تواند تا 70 ٪ ارزان تر به شما برگردد و در حفظ محیط ما شرکت کند.

آیفون بازنشسته شده ، حتی اگر بسته به درجه انتخاب شده ، اثری از سایش یا خراش داشته باشد ، با یک آیفون جدید در مورد آن یکسان است حالت عملیاتی.

سرانجام ، خرید دستگاه های بازپرداخت به طور کلی است سازگار با محیط زیست. در واقع ، با دادن یک زندگی دوم به یک تلفن هوشمند ، شما تولید اجزای جدید و محصولات جدید را محدود می کنید ، که این نیز مصرف انرژی را محدود می کند . علاوه بر این ، اگر می خواهید تلفن هوشمند خود را تغییر دهید ، می توانید خودتان از خدمات بازیابی آیفون ارائه شده توسط برخی از اپراتورها استفاده کنید تا از یک مبلغ پول بهره مند شوید و در یک مدل جدید سرمایه گذاری کنید. تلفن شما بازپرداخت می شود و بار دیگر در بازار عرضه می شود.

آیفون بازپرداخت شده دارای مضراتی است ? تنها اشکال یک آیفون بازنشسته آن است خودمانی, که پایین تر از آیفون جدید است. هنگامی که مرمت می شود ، کارشناسان اطمینان می دهند که باتری حداقل 75 ٪ است .

آیفون اپل مجدداً مورد استفاده قرار گرفت یا مورد استفاده قرار گرفت: چه تفاوت هایی ?

آ آیفون استفاده شده یک تلفن هوشمند است که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته و از یک فرد به فرد دیگر فروخته می شود ، بدون هیچ گونه تغییر در تلفن انجام شده است.

بنابراین دشوار است بدانید که آیا دستگاه خطای دارد یا خیر یا اینکه باتری به استقلال کافی اجازه می دهد. برخلاف آیفون بازپرداخت شده ، یک آیفون استفاده شده بدون ضمانت فروخته می شود . بنابراین امکان مبادله یا بازگشت وجود ندارد.

از طرف دیگر ، یک آیفون استفاده شده نیز یک است ژست سازگار با محیط زیست از آنجا که این همچنین خریدی است که زندگی دوم را به تلفن هوشمند می بخشد.

مدل های آیفون بازنشسته در دسترس هستند ?

تمام مدل های آیفون Apple در بازپرداخت موجود است. در اینجا ما جدیدترین مدل ها را ارائه می دهیم.

آیفون 12 بازپرداخت شد

آیفون 12 در اکتبر 2020 منتشر شد مدل بالا از مارک اپل. این یک تلفن هوشمند جمع و جور است که صفحه نمایش OLED Super Retina XDR را از آن ارائه می دهد 6.1 اینچ با لبه های ریز و گرد.

بازپرداخت آیفون 12 اپل شامل یک تراشه Bionic A14, این یک قدرت برتر از سایر تلفن های هوشمند موجود در بازار و همچنین دوربین 2 سنسور 12 MPX را ارائه می دهد و عکس های زاویه ای بزرگ و فوق العاده زاویه ای را امکان پذیر می کند.

آیفون 12 در ارائه می شود 6 رنگ یعنی آبی ، سبز ، (محصول) قرمز ، سیاه ، سفید و بنفش و با ظرفیت 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت یا 256 گیگابایت.

5G سازگار, مشترک شدن در یک بسته موبایل 5G با بازپرداخت آیفون 12 کاملاً امکان پذیر است.

 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 200 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • جایزه تلفن هوشمند
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM ، کانادا ، ایالات متحده ، چین + 100 مقصد ثابت
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 250 گیگابایت داده و 35 گیگابایت از خارج از کشور
 • جایزه تلفن هوشمند
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 210 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • جایزه تلفن هوشمند

آیفون 11 بازپرداخت شده

آیفون 11 در سپتامبر 2019 ، همزمان با آیفون 11 Pro و آیفون Pro Max (نسخه ای با صفحه نمایش بزرگتر 6.5 اینچی) منتشر شد.

او به صفحه نمایش شبکیه LCD Liquid HD پیوست 6.1 اینچ, یک تراشه Bionic A13 و یک باتری 3110 میلی آمپر ساعت که اجازه می دهد استقلال 17 ساعت.

آیفون 11 بازپرداخت شده در 64 گیگابایت یا 128 گیگابایت در دسترس است و در 6 رنگ مختلف ارائه می شود:

 • مگس.
 • رنگ زرد.
 • سبز.
 • سیاه.
 • سفید.
 • (محصول) قرمز.
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 200 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • سیم کارت 2
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 250 گیگابایت اینترنت موبایل و 35 گیگابایت از خارج از کشور
 • LIGUE رایگان 1 شامل
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 210 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • جایزه تلفن هوشمند

آیفون X بازپس گیری شده

آیفون X که نامیده می شود آیفون 10, الگویی است که دهمین سالگرد آیفون را جشن می گیرد. در سال 2017 منتشر شد و صفحه نمایش را متحول کرد ، اکنون CAD “بدون مرز” هم مرز, و از بین بردن دکمه خانه.

دومی جایگزین شد شناسه صورت, که به شما امکان می دهد تا آیفون X را بدون دست بازپرداخت کنید تشخیص چهره.

آیفون X ، که به رنگ خاکستری یا خاکستری خاکستری ارائه شده است ، دارای یک صفحه نمایش است سوپر شبکیه HD 5.8 اینچ و یک تراشه A11 بیونیک. این دوربین یک لنز تله فوتو و همچنین یک لنز با زاویه دید گسترده ارائه می دهد.

شما بین ظرفیت ذخیره سازی 64 گیگابایت یا 256 گیگابایت انتخابی دارید.

از نظر استقلال ، آیفون X پاداش می تواند نگه دارد تا ساعت 1 بعد از ظهر بدون شارژ شدن.

 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 200 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • سیم کارت 2
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 250 گیگابایت اینترنت موبایل و 35 گیگابایت از خارج از کشور
 • LIGUE رایگان 1 شامل
 • تماس های نامحدود و ثابت و موبایل فرانسه ، اروپا و DOM
 • پیام کوتاه/mms نامحدود
 • 210 گیگابایت اینترنت موبایل و 100 گیگابایت از خارج از کشور
 • جایزه تلفن هوشمند

تلفن بازپرداخت شده آیفون چقدر است ?

آیفون بازپرداخت شده تا 70 ٪ ارزان تر از آیفون جدید ارائه می شود ، که به شما امکان می دهد از یک تلفن هوشمند Apple Socie لذت ببرید کاهش قیمت.

قیمت به ویژه بسته به نمره محصول. هرچه درجه آیفون بالاتر باشد ، قیمت اعمال شده نیز بالاتر خواهد بود.

در اینجا نمرات پیشنهادی و همچنین مکاتبات آنها از نظر حالت آورده شده است. ما در اینجا در مورد وضعیت فیزیکی صحبت می کنیم زیرا وضعیت عملیاتی برای همه یکسان است.

چه درجه ای از آیفون با توجه به شرایط آن بازپرداخت می شود ?

مقطع تحصیلی حالت
درجه A+ یا براق آیفون بازپرداخت شده جدید در نظر گرفته می شود زیرا در شرایط عالی هم در صفحه و هم در پوسته قرار دارد.
درجه A یا طلا آیفون ممکن است ریزچ های قابل مشاهده کمی روی صفحه و روی پوسته داشته باشد.
درجه B یا برنز آیفون بازپرداخت شده مارک های جزئی از استفاده و/یا برخی از خراش ها را که روی صفحه یا پوسته قابل مشاهده است ارائه می دهد.
درجه C یا استالونه آیفون دارای خراش هایی است که روی صفحه قابل مشاهده است و/یا علائم پوشیدن روی پوسته.

قیمت یک آیفون بازپرداخت شده همچنین به فروشنده ای که تلفن خود را خریداری می کنید بلکه به ضمانت نیز بستگی دارد.

در واقع ، یک آیفون بازپرداخت شده که با ضمانت 3 ماهه همراه است ، ارزان تر از آیفون بازپرداخت شده که دارای ضمانت 6 یا 12 ماهه است ، فروخته می شود .

وقتی آیفون بازپرداخت شده خود را خریداری می کنید ، از لحظات خاص استفاده کنید تا از قیمت حتی جذاب تری بهره مند شوید. منتظرش باش انتشار یک مدل جدید (یک محصول جدید اپل همیشه قیمت نسخه های قبلی را کاهش می دهد) ، از فروش ، شروع سال تحصیلی یا فصل تعطیلات استفاده کنید.

از کجا می توان یک آیفون ارزان قیمت را خریداری کرد ?

می توان از یک آیفون که از طریق اپراتور تلفن همراه خود استفاده می شود لذت ببرید ، اما بدانید که تعداد زیادی وجود دارد سایتهای تخصصی اینترنتی برای استفاده از یک آیفون ارزان قیمت بازپرداخت شده.

در اینجا لیستی از شناخته شده ترین و مشهورترین سایت ها آورده شده است:

 • بازار عقب بستری است که باعث ایجاد ارتباط بین متخصصان متخصص و مشتریانی است که مایل به خرید یک بازار بازپرداخت آیفون هستند. هدف از این وب سایت کاهش پیامدهای تولید الکترونیکی بر محیط ما ، با افزایش طول عمر دستگاه های موجود موجود است.
 • مجدداً آیا رهبر فروشندگان در فرانسه بازپرداخت شده اند. این یک شرکت فرانسوی است که به منظور ارائه آنها در بازار بازپرداخت فرانسوی ، با قیمت کاهش یافته ، بازسازی تلفن های هوشمند در اروپای شرقی را با قیمت کاهش می دهد. این Remomerce است که تلفن های هوشمند را به اپراتورها و مارک هایی مانند Bouygues Telecom ، Auchan ، Electro Dépôt و غیره باز می گرداند. بلکه تحت نام تجاری خود RE !.
 • پس گرفتن یک سایت بازسازی شده فرانسوی است که در سال 2013 ایجاد شده است ، که در نوسازی آیفون اپل تخصص دارد . این کارخانه ، واقع در پیلی در نرماندی ، از بازپرداخت بلکه بازسازی کامل دستگاه ها مراقبت می کند.
 • دارای گواهینامه یک سکوی فرانسوی است که در محصولات الکترونیکی بازپس گیری تخصص دارد. این تمایز ارائه ضمانت 24 ماهه با تلفن های هوشمند بازپرداخت شده خود را دارد. در سال 2015 توسط یوان والنسسی و لور کوهن ایجاد شده است ، شعار شرکت “قیمت بازپرداخت ، ضمانت جدید” است.

شما می خواهید از یک آیفون ارزان تر بهره مند شوید ? به خودتان اجازه دهید توسط یک مشاور هدایت شوید تا تلفن هوشمند بازپرداخت شده را برای شما پیدا کنید (سرویس Selectra رایگان).

بازپرداخت آیفون بررسی شده: بهترین سایت چیست ?

تو نمی دانی کدام آیفون را انتخاب کرد تا انتخاب کند ? در اینجا چند سوال و چک قبل از انتخاب خود آورده شده است:

 • سایت بازپرداخت چیست امن ترین و بهترین امتیاز ?
 • بازپرداخت کننده است دارای گواهینامه و به خوبی ذکر شده ?
 • نمره را به خوبی بررسی کنید و بنابراینوضعیت آیفون که می خواهید بخرید. اگر می خواهید از یک آیفون که در شرایط خوبی به خوبی جدید است ، بهره مند شوید ، درجه ای پایین تر از A+ یا براق خریداری نکنید.
 • مطمئن شوید که تجهیزات جانبی با تلفن هوشمند تحویل داده می شود ، این همیشه اینگونه نیست. اگر به آن احتیاج ندارید ، به یک فروشنده بروید که بدون لوازم جانبی ارزان تر پیشنهاد ارائه دهد.
 • از چی ضمانت شما می خواهید از این مزیت استفاده کنید ?
 • اطمینان حاصل کنید که آیفون مرمت شده خوب است همه اپراتورها را باز کرد برای اینکه بتوانید از هر کارت سیم کارت خود استفاده کنید.

برای کمک به شما در انتخاب خود ، در اینجا یک جدول ارائه شده است که نکات مثبت و منفی سایتهای شناخته شده شناخته شده و همچنین برخی نظرات در مورد آنها را ارائه می دهد.

 • تحویل سریع
 • حداقل ضمانت 12 ماهه
 • 30 روز برای تغییر نظر خود
 • مشکلات بسته دریافت نشده است
 • ناامیدی های مرتبط با وضعیت محصول در رابطه با رتبه
 • خدمات با کیفیت مشتری
 • تحویل سریع
 • محصولاتی که دارای مشکلات عملیاتی هستند
 • لوازم جانبی گمشده
 • محصولات فقط در درجه a+
 • با تمام لوازم جانبی تحویل داده می شود
 • خدمات خوب پس از فروش
 • فقط محصولات اپل را ارائه می دهد
 • مهلت های بسیار طولانی برای پیشنهادات بازپرداخت
 • سایت قابل اعتماد
 • تحویل دقیق
 • ضمانت 24 ماهه
 • برخی از تلفن های هوشمند اثری از آنها ذکر نشده است

در اینجا برخی از نظرات خاص برای هر سایت آورده شده است.

پاتریس د. بر بازار عقب : تلفن هوشمند دریافت شده به موقع. شرایط بی نقص.

اسماعیل k. بر بازار عقب : پس از 2 ماه استفاده ، باتری صفحه را باد کرده و بلند کرده است. تجربه بسیار بد برای یک محصول با 400 یورو. .

دومینیک g. بر مجدداً.کم : این سومین آیفون است که من از سال 2014 در آن خریداری کرده ام و همیشه بسیار راضی هستم. من اعتماد به نفس را توصیه می کنم.

پارچه h. بر مجدداً.کم : پس از خدمات پس از فروش بسیار پاسخگو است اما از دریافت محصولی که به نظر نمی رسد به درستی آزمایش شده باشد ناامید شده است.

loïc در پس گرفتن : برای لحظه ای محصول نیکل. لوازم جانبی کارخانه نیستند اما زیبایی شناسی تلفن نیکل نیست.

در مقابل. بر پس گرفتن : محصول معیوب در هنگام دریافت ، خدمات غیرقانونی مشتری و بازپرداخت هنوز برای یک ماه انجام نشده است.

ادی د. بر دارای گواهینامه : سفارش بسیار خوب بسته بندی شده ، تلفن هوشمند مانند جدید است ، بدون خراش ، iOS بسیار خوب کار می کند و باتری جدید است.

اسکندر ب. بر دارای گواهینامه : تلفن مطابق انتظارات ، به جز شیشه شیشه ای دلپذیر که بسیار بد قرار گرفته بود ، با حباب های هوا در اطراف صفحه نمایش.

سوالات مکرر در مورد آیفون های بازپرداخت شده

معیارهایی که برای تلفن مرمت شده در نظر گرفته شده است ?

باتری ، قفل هر اپراتور ، عملکرد مناسب دوربین و کیفیت تماس.

مزایای آیفون بازپرداخت شده چیست ?

بسته به مدل آیفون ، قیمت آن می تواند تا 70 ٪ کاهش یابد.

چه تفاوتی بین آیفون استفاده شده و آیفون بازپرداخت شده وجود دارد ?

آیفون استفاده شده یک تلفن هوشمند است که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته و از یک فرد به فرد دیگر فروخته می شود. آیفون بازپرداخت شده مرمت شده و با ضمانت فروخته می شود.

شما علاقه مند به خرید آیفون با کاهش قیمت هستید ?

سرویس Selectra رایگان

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:11 – 1695388265

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

کدام آیفون را انتخاب کرد تا انتخاب کند ?

کدام آیفون را انتخاب کنید

شما به دنبال آیفون با قیمت مناسب هستید ? آیا فکر کرده اید که به سمت آیفون مرمت شده نگاه کنید ? شما باید خوشبختی خود را پیدا کنید و همزمان یک ژست برای سیاره ایجاد کنید. آیفون … برای بسیاری از ما ، این تلفن هوشمند همه افراد فوق العاده است. و درست است که ، هر مدل ، چیزی برای اغوا کردن دارد. اما این همچنین یک سرمایه گذاری است که به بودجه خاصی نیاز دارد. بنابراین اگر یک برنامه خوب می خواهید ، ما به شما توصیه می کنیم که به آیفون مرمت شده نگاهی بیندازید. از آنجا که حتی چند سال پیش نیز منتشر شد ، یک آیفون بازپرداخت شده به وضوح سهم استدلال های خود را در مواجهه با سایر تلفن های هوشمند اخیر یا جدید فروخته شده است. قابلیت اطمینان ، امید به زندگی ، قدرت پردازنده ها ، طراحی و رابط تصفیه شده ، سیستم عامل ارگونومیک و کاربر دوستانه ، ادغام کامل در اکوسیستم اپل … مزایای یک آیفون بازپرداخت شده چندگانه است ! خبر خوب ? شما می توانید یک آیفون را در سایت ما خریداری کنید و به لطف بسته موبایل خود از قیمت حتی سودمندتری نیز لذت ببرید. انتخاب گسترده است ، و برخی از بودجه ها وجود دارد. ما همه اینها را برای شما توضیح می دهیم ?

کدام آیفون را انتخاب کرد تا انتخاب کند ?

شما برای انتخاب خراب شده اید. سایت ما بسیاری از مدل های آیفون را برای همه بودجه ها بازپرداخت می کند. تور انتخاب های مختلف با Bouygues Telecom:

آیفون 8 یا 8 به علاوه بازپرداخت را انتخاب کنید

به عنوان مثال ، می توانید ادعای آیفون 8 مرمت شده را برای کمتر از 300 یورو ادعا کنید. Branded Standard Bearer منتشر شده در پاییز سال 2017 ، در اینجا برخی از ویژگی های اساسی آن وجود دارد: تراشه A11 A11 Bionic که امکان اجرای بیشتر بازی های سه بعدی Apple Store ، 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، ضبط از فیلم تا 4K تا 30 و حتی 60 تصویر را دارد. در هر ثانیه ، و عکس هایی با نمایش حتی چشمگیرتر از سلف خود. توجه داشته باشید که برادر بزرگ آن ، آیفون 8 پلاس بازپرداخت شده است ، همچنین در 400 یورو در سایت ما موجود است. با بهره گیری از همان اجزای داخلی ، با صفحه نمایش بزرگتر آن (5.5 اینچ به صورت مورب یا 14 سانتی متر) و دو سنسور عکس پشتی 12 مگاپیکسلی آن (به ترتیب 28 میلی متر و 56 میلی متر در F/1 ، 8 و F به ترتیب متمایز می شود. /2.8).

iPhone XR یا XS Max را بازپرداخت کنید

با توجه به علامت 450 یورو ، آیفون XR پاداش نیز یک انتخاب عالی است. منتشر شده در سال 2018 ، طراحی آیفون X را در طرح گسترده ای که یک سال قبل منتشر شد ، از سر گرفت. مهمتر از همه ، این مدل دارای ارزش عالی برای پول است ، با صفحه LCD 6.1 اینچی (15.5 سانتی متر قطر) و 80 ٪ از جلو را اشغال می کند ، یک تراشه بیونیک A12 که عملکرد بسیار خوبی را در همه کاربردها ارائه می دهد ، یک ماژول عکس که عکس های عالی را ارائه می دهد و عکس های عالی را ارائه می دهد ، و استقلال بسیار راحت. اگر آماده پرداخت ده ها یورو اضافی هستید ، می توانید به برادر آیفون XR که بازپرداخت شده است نیز مراجعه کنید: آیفون XS Max بازپرداخت شده است. همچنین در سال 2019 منتشر شد و از آیفون X مشتق شده است ، این مدل دارای یک پنل OLED عالی است ، هم از نظر عملکرد خالص ، چه از نظر عملکرد خالص ، عکس ها ، بازی های ویدیویی یا ضبط ویدئویی ، با بسیاری از تلفن های هوشمند اخیر Android High -end.

آیفون 11 یا 12 را انتخاب کنید

آیفون 11 بازنشسته نیز با کمتر از 550 یورو در دسترس است. منتشر شده در پاییز سال 2019 ، عملکرد عالی را برای شما تضمین می کند ، نه چندان دور از آیفون 12 منتشر شده در سال 2020 ، به شرط آنکه 5G هنوز یک معیار تعیین کننده برای شما نباشد. به طور کلی با طراحی آیفون XR ، آیفون 11 بازنشسته شده دارای صفحه نمایش LCD 6.1 اینچی (15.5 سانتی متر قطر) با تشخیص صورت ، یک تراشه بیونیک A13 فوق العاده است که از شما استفاده می کند ، از یک ماژول عکس دوتایی 12 مگاپیکسل با سنسور زاویه ای گسترده ، استقلال عالی با باتری 3110 میلی آمپر ساعت و استاندارد آب بندی IP68 (که اجازه می دهد تا 30 دقیقه غوطه وری تا 2 متر عمق داشته باشد)). سرانجام ، اگر به دنبال یک مدل مخصوصاً اخیر هستید ، آیفون 12 پاداش نیز در سایت ما موجود است ! با یک آیفون 12 بازپرداخت شده ، سلام به 5G Ultra -Fast Connectivity سلام کنید. فراتر از سازگاری 5G آن ، قابل توجه است: صفحه نمایش با شکوه 6.1 اینچی Super Retina XDR Edge Edge (قطر 15.5 سانتی متر) ، یک تراشه Bionic A14 (سریعترین تراشه تا به امروز) ، وزن سبک تنها 162 گرم ، فناوری Shield Cemamic Shield (برای مقاومت در برابر شوک 4 برابر بالاتر) ، یک دوربین دوتایی کاملاً جدید با “حالت شب” برای عکس های زیبا حتی در شرایط کم نور … شما دوست خواهید داشت !

جدول تطبیقی ​​آیفون های بازپرداخت شده

سفر اولیه وزن صفحه نمایش اتصال حداکثر توانایی
آیفون 8 بازپرداخت شده 2017 148 گرم 4.7 اینچ 4 گرم 64 گیگابایت
بازپرداخت آیفون XR 2018 194 گرم 6.1 اینچ 4 گرم 64 گیگابایت
آیفون XS بازپرداخت شده 2018 177 گرم 5.8 اینچ 4 گرم 64 گیگابایت
بازپرداخت آیفون 11 2019 192 گرم 6.1 اینچ 4 گرم 64 گیگابایت
آیفون بازپس گیری می شود 2019 148 گرم 4.7 اینچ 4 گرم 64 گیگابایت
آیفون 12 بازپس گیری شد 2020 162 گرم 6.1 اینچ 5 گرم از 64 گیگابایت تا 128 گیگابایت

چگونه می توان یک آیفون ارزان تر را خریداری کرد ?

اگر قیمت های ذکر شده در بالا در مقایسه با بودجه شما خیلی زیاد به نظر می رسند ، ما خبرهای خوبی برای شما داریم ! با انتخاب آیفون بازپرداخت شده خود با Bouygues Telecom 130 GB یا بسته بیشتر ، تخفیف قابل توجهی در قیمت تلفن دریافت می کنید و از بسیاری از پاداش های مرتبط با این بسته بهره مند می شوید. و البته ، ما به طور مرتب به شما معاملات خوبی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد یک آیفون را حتی ارزان تر از حد معمول به شما پیشنهاد دهید. فروش فلش ، کد تبلیغی ، پاداش بازیابی ، فروش ، جمعه سیاه … در تمام طول سال وجود دارد و برای همه !

یک آیفون که با 1 یورو بازپرداخت می شود ، امکان پذیر است ?

همانطور که در حال حاضر مشخص شده است ، بسته مخابراتی Bouygues شما به شما امکان می دهد از یک قیمت ترجیحی در تلفن خود لذت ببرید. بسته به بسته انتخابی و مدل انتخاب شده ، آیفون بازپرداخت شده شما می تواند در واقع فقط به 1 یورو برگردد ، حتی بدون بازیابی تلفن ! بنابراین ، برای کدام آیفون بازپرداخت می کنید ?

منظور “آیفون بازپرداخت شده” چیست ?

 • یک موبایل 100 ٪ کاربردی را که توسط یک متخصص تأیید شده است ، با 35 پاسگاه بازرسی نگه دارید
 • در قیمت تلفن جدید تا 30 ٪ پس انداز کنید
 • با بیش از 85 ٪ از ظرفیت اولیه خود ، یک باتری آزمایش و تصویب شده است
 • از ضمانت تجاری دو ساله استفاده کنید
 • با افزایش طول عمر موبایل ، یک خرید و سازگار با محیط زیست انجام دهید.

چگونه می توان دانست که آیا آیفون بازپرداخت شده است ?

دو نکته این امکان را برای تأیید اینکه یک آیفون در قوانین مرمت شده است امکان پذیر است.

روش اول: به تنظیمات دستگاه بروید و سپس عمومی> اطلاعات> مدل را دنبال کنید. اگر شماره آیفون با F شروع شود ، به این معنی است که دستگاه توسط خود اپل بازپرداخت شده است.

روش دوم: برای اطمینان از اینکه این یک تقلبی نیست ، شماره IMEI آیفون بازنویسی شده را بگیرید. این یا در تنظیمات تلفن ، یا در جعبه تلفن یا پشتیبانی از سیم کارت از طریق تلفن یافت می شود. این شماره IMEI را در وب سایت Apple اطلاع دهید (https: // checkcoverage.سیب.com/fr/fr): اگر تقلبی باشد ، به نظر می رسد شماره شما نامعتبر است.

* تمام قیمت های مندرج در این مقاله با قیمت تلفن خریداری شده بدون بسته و جدا از هرگونه تخفیف تبلیغاتی مطابقت دارد. قیمت ثبت شده در نوامبر 2022.