استقرار فیبر نوری – نارنجی تهدید به پیگرد قانونی – اخبار – UFC -que Choisir ، با این سرویس نارنجی جدید ، شما از فیبر و حداکثر کیفیت اتصال بهره می برید

با این سرویس نارنجی جدید ، از فیبر و حداکثر کیفیت اتصال لذت می برید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

استقرار فیبر نوری

مقامات منتخب از Agglomeration Brive-La-Gaillarde (19) درخواست می کنند که شکست نارنجی به طور رسمی در قلمرو آنها شناخته شود. اولین بار در فرانسه. مقامات منتخب این اپراتور را متهم می کنند که از نظر استقرار فیبر نوری تعهدات خود را رعایت نکرده اند.

رئیس جمهور تجمع انگلیس (19) به اندازه کافی دارد. تأخیرهای کافی در استقرار فیبر نوری در قلمرو آن ، وعده های به اندازه کافی ناخوشایند ، تعهدات نارنجی کافی. “2 سال است که باید قلمرو ما پوشانده شده باشد و هنوز هم نیست”, Deplores Frédéric Soulier. در سال 2010 ، تجمع Brive نارنجی را به عنوان بخشی از فراخوان نمایش قصد سرمایه گذاری (AMII) برای پوشش 100 ٪ از قلمرو فیبر نوری خود تا سال 2020 انتخاب کرد. ارزیابی مرحله اول قبلاً انباشتگی را مجبور کرده بود تا این پوشش را در سال 2022 تغییر دهد. اما در حالی که این مهلت جدید در حال نزدیک شدن است ، ما هنوز از نتیجه دور هستیم. به گفته مقام منتخب ، تنها 88 ٪ از محل ها به هم وصل می شوند. 6000 محل هنوز به فیبر نوری دسترسی نخواهد داشت.

تحریم های حداکثر 25 میلیون یورو

تجمع Brive به خوبی به نارنجی نوشت ، با رهبران خود ملاقات کرد و حتی تهدید کرد که اقدامات اجباری را انجام می دهد ، اما هیچ کاری این کار را نکرده است. استقرار با حرکت آهسته ادامه می یابد و به نظر نمی رسد که اپراتور شتاب را در نظر بگیرد. “احساس می کند نارنجی وقتی می خواهد ، آنچه را می خواهد انجام می دهد. امروز ، ما چاره ای جز بالا رفتن از دنده نداریم “, Frédéric Soulier هشدار می دهد. شهردار Brive به تازگی نامه جدیدی به نارنجی ارسال کرده است قبل از اینکه رسماً از نخست وزیر élisabeth Borne بپرسد که عدم رعایت تعهدات توسط اپراتور و اعلام عدم موفقیت وی را یادداشت کند. عمارت همچنین قصد دارد درخواست تحریم های برنامه ریزی شده را درخواست کند که به گفته وی می تواند به 25 میلیون یورو برسد ، سپس استقرار را به Dorsal واگذار کند ، اتحادیه مختلط که فیبر را در مناطق روستایی وزارت کورزی مستقر کرده است.

این روش برای اولین بار در فرانسه است ، اما Frédéric Soulier امیدوار است که دیگران از آن پیروی کنند. زیرا تجمع Brive تنها در این مورد نیست. در هر جای فرانسه ، جوامع با تأخیرهای استقرار روبرو هستند ، عمدتاً در مناطق AMII. نارنجی تأخیر در جمع آوری Brive را انکار نمی کند ، اما تضمین می کند که میزان واجد شرایط بودن در واقع 93 ٪ است. او همچنین به یاد می آورد که 60 ٪ از فیبر نوری در فرانسه را با بودجه خود مستقر می کند و در سراسر کشور مداخله می کند ، در مناطق “در تکامل همیشگی”.

خواندن

با این سرویس نارنجی جدید ، از فیبر و حداکثر کیفیت اتصال لذت می برید

به آن عملکرد اترنت گفته می شود و به شما امکان می دهد در جایی که به آن نیاز دارید یک اتصال فوق العاده سریع و بدون قطع داشته باشید.

wi-fi بسیار کاربردی است. اما گاهی اوقات از دست دادن سرعت و برش وجود دارد. با این حال ، برخی از موارد استفاده نیاز به اتصال اینترنت بی عیب و نقص ، بدون کوچکترین ناراحتی دارد. اگر در حال انجام بازی های ویدیویی آنلاین هستید یا در بازی های دوربرد هستید و ارائه های قبل از کنفرانس را انجام می دهید ، این مورد است. بنابراین نارنجی این ایده را داشت که توسعه یابد یک سرویس جدید ، منتشر نشده و منحصر به فرد: سرویس عملکرد اترنت.

چگونه نارنجی بهترین عملکرد را در اترنت به شما می دهد ?

وقتی به اینترنت وصل می شوید ، دو امکان وجود دارد: Wi-Fi و اترنت. wi-fi ، همه می دانند که چیست. اترنت ، یک ماه کوچک. بنابراین ، یک یادآوری کوچک ضروری است: این یک فناوری است که اجازه می دهد جعبه اینترنت خود را با استفاده از کابل اترنت به رایانه وصل کنید. نه لزوماً عملی ، بلکه بسیار مؤثر است. از آنجا که این تکنو به شما امکان می دهد سرعت اتصال بهینه و بدون هیچ گونه برش یا تأخیر داشته باشید. بنابراین از Wi-Fi کارآمدتر است.

بنابراین خدمات جدید عملکرد اترنت چیست؟ ? در دسترس با تمام پیشنهادات Orange LiveBox ، به شما امکان می دهد از سرعت و سایر مزایای فیبر در اتاق (های) مورد نظر خود استفاده کنید.

با تشکر از این سرویس جدید, پلاگین دیواری اترنت که در نزدیکی جعبه زنده شما نصب شده است ، یک سوکت دیگر را که در اتاق مورد نظر شما واقع شده است ، خدمت می کند ، حتی اگر بسیار دور باشد. این نصب بسیار آسان است زیرا یک برقکار معتبر برای تهیه آن به محل شما می آید. این همش نیست. اگر در انتهای دیگر خانه به Wi-Fi سریعتر نیز احتیاج دارید ، به لطف نصب یک تکرار کننده Wi-Fi در سوکت اترنت نیز امکان پذیر است.

سرویس عملکرد جدید اترنت: چگونه کار می کند ?

برای بهره مندی از سرویس عملکرد جدید اترنت نارنجی ، شما باید مشترک الیاف در LiveBox ، LiveBox Up یا LiveBox Max Be.

و پس از آن بسیار ساده است: شما فقط باید درخواست نقل قول رایگان با وارد کردن کد پستی خود برای تأیید در دسترس بودن یک برقکار معتبر در نزدیکی شما. سپس درخواست نقل قول آنلاین خود را تکمیل می کنید. در دو روز بعد ، شما با برق گفتید تا درخواست خود را اصلاح کنید و قرار ملاقات بگذارید.

در تاریخ برنامه ریزی شده ، برق برای اولین بار برای تعیین نقل قول شخصی خود به خانه شما می آید. سپس او بار دوم را برای انجام کار و نصب سوکت اترنت در اتاق (های) مورد نظر خود برمی گرداند. پس از اتمام نصب ، شما یک کد محرمانه به آن می دهید تا سرویس برای آن پرداخت شود و فاکتور را از طریق ایمیل دریافت کنید.

و این هزینه چقدر است ?

همه اینها به تعداد سوکت ها و نوع نصب شما می خواهید بستگی دارد. به عنوان یک نشانه ، میانگین قیمت برای هر پلاگین برای نصب ظاهری 150 تا 200 € است ، از 200 تا 250 € برای یک نصب نیمه ورودی و 300 تا 350 € برای نصب داخلی.

و بدون ترس باشید ، همه برق های معتبر از سکوی معامله شده ، که نارنجی با آن مشارکت امضا کرده است ، برای احترام منشور با کیفیت نارنجی. علاوه بر این ، در صورت عدم رعایت سرویس ، از ضمانت رضایت یافته یا دوباره استفاده مجدد می کنید.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

Degrouptest محتوای خود را به طور مستقل می نویسد. محصولات و خدمات خاصی را می توان با پیوندهای وابستگی که به الگوی اقتصادی ما کمک می کند ، ارجاع شود (یافتن+).