چاپگرهای چند منظوره – راهنمای خرید – UFC -que Choisir ، چاپگر – خرید ، راهنما و مشاوره – LDLC

چاپگر خرید

انتخاب چاپگر مناسب لزوماً آسان نیست. برای کمک به شما در انتخاب مناسب بین یک چاپگر چند منظوره ، چاپگر لیزر یا جوهر افشان ، راهنمای چاپ چاپگر ما را دنبال کنید ! سرعت چاپ ، وضوح ، عملکرد خط مقدم ، اتصال ؛ همه چیز برای درک کامل و انتخاب مناسب مطابق نیاز شما توضیح داده شده است. یک مقایسه چاپگر که یک روش کاملاً جدید برای تفکر در مورد چاپگرها با ورود چاپگرهای سه بعدی می بیند. انقلاب واقعی ، دومی دیگر فقط برای متخصصان محفوظ است و به خانه های ما دعوت می شوند. به آینده و فن آوری های جدید روی آوردیم ، ما مجموعه ای از چاپگرهای سه بعدی را با سیستم های سه بعدی و Makerbot و همچنین کارتریج های PLA و ABS آنها برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید ذهن خلاق خود را صحبت کنید.

چاپگرهای چند منظوره

چاپگر جوهر افشان یا لیزر سمت راست را انتخاب کنید

برادر ، کانن ، اپسون و HP. چهار تولید کننده بازار چاپگرهای چند منظوره را به اشتراک می گذارند ، ماشینهایی که امکان چاپ انواع اسناد و عکس ها را دارند ، بلکه اسکن می کنند ، فتوکپی ها را می گیرند و گاهی اوقات حتی ارسال و دریافت فکس می شوند. اما بین عملکرد ، خدمات ارائه شده و هزینه ها ، انتخاب در بین بسیاری از مدل های موجود در بازار کار ساده ای نیست. ما به شما کمک می کنیم واضح تر ببینید.

 • 1. چاپگر جوهر افشان یا لیزر ?
 • 2. کیفیت چاپ
 • 3. سرعت چاپ
 • 4. هزینه در صفحه
 • 5. اتصالات موجود در چاپگر چیست ?
 • 6. گزینه هایی برای در نظر گرفتن چاپگر چیست ?
 • 7. نحوه چاپ ارزان تر ?
 • 8. طول عمر چاپگرها چیست ?

تست کنید که انتخاب کنید: مقایسه چاپگرهای چند منظوره

راهنمای مقدمه خرید چاپگرهای چند منظوره

خلاصه

 • چاپگرهای جوهر افشان متنوع ترین هستند ، اما لیزرها می توانند برای موارد خاص مناسب تر باشند.
 • انتخاب بهترین چاپگر بدون مراجعه به تست های مستقل می تواند پیچیده باشد.
 • علاوه بر قیمت خرید ، هزینه های استفاده نیز باید در نظر گرفته شود زیرا آنها می توانند بسیار متفاوت باشند.
 • چاپ در خانه گران است ، اما کاهش فاکتور امکان پذیر است.

چاپگر جوهر افشان یا لیزر ?

راهنمای خرید جوهر لیزر چند منظوره چند منظوره

چاپگر منگنه

چاپگرهای جوهر افشان رایج ترین هستند. آنها با استفاده از جوهر روی یک ورق از طریق سر چاپی که از صدها نازل کوچک تشکیل شده است کار می کنند. آنها این مزیت را دارند که برای خرید ارزان قیمت و قادر به چاپ سریع و خوب انواع اسناد هستند. از طرف دیگر ، هزینه استفاده آنها می تواند زیاد باشد ، به خصوص در صورت استفاده گاه به گاه. در حالی که برخی با کارتریج کار می کنند ، برخی دیگر از مخازن استفاده می کنند. دومی ، گران تر برای خرید ، امکان استفاده قابل توجهی را در اختیار شما قرار می دهد.

پرینتر لیزری

لیزرها به خصوص برای کسانی که متن زیادی را چاپ می کنند ، به لطف سرعت چاپ زیاد ، بلکه به تونر و سینی کاغذ ظرفیت بزرگ آنها که دستکاری ها را محدود می کند ، مناسب است. این دستگاه ها بیشتر برای استفاده در دفتر در نظر گرفته شده اند و برای چاپ عکس ها ساخته نشده اند. آنها همچنین کاملاً حجیم ، تا حدودی پر سر و صدا هستند ، انرژی بیشتری نسبت به جت های جوهر و همچنین خرید گران تر دارند ، حتی اگر هزینه های استفاده آنها کم و پایدار باشد.

خوب است بدانید. برخی از دستگاه های اختصاص داده شده به چاپ عکس در قالب 10 15 15 تصعید حرارتی, فناوری ای که با کیت های روبان حرارتی از جمله جوهر و کاغذ کار می کند. هزینه های چاپ این چاپگرهای عکس بسیار زیاد است ، اما کنترل می شود (بین 30 تا 50 سنت در هر عکس 10 15 15).

کیفیت چاپ

راهنمای خرید چاپ چند منظوره چاپ چاپ

دشوار است که از قبل ایده ای از کیفیت چاپ یک دستگاه را داشته باشید زیرا به معیارهای زیادی بستگی دارد ، مانند کیفیت جوهر ، کاغذ ، نرم افزار داخلی ، مؤلفه ها ، تنظیمات و غیره. بهترین اعتماد به نتایج آزمون چاپگرهای ما است.

خوب است بدانید. وضوح سر چاپ ، بیان شده در PPP (امتیاز در اینچ یا DPI به زبان انگلیسی ، برای نقطه در هر اینچ) ، نشانگر چگالی نقاط جوهر از سر چاپ است. با این حال ، وضوح بالا کیفیت نهایی بهتر را تضمین نمی کند.

سرعت چاپ

این مورد در نظر گرفته می شود ، به خصوص اگر از چاپگر خود به شدت استفاده کنید. اما مراقب باشید: داده های ارائه شده توسط تولید کنندگان اغلب بر اساس صفحات چاپ شده در حالت خشن و سیاه و سفید است. تعداد صفحات منتشر شده در هر دقیقه ممکن است از نظر کیفیت و رنگ استاندارد از اهمیت کمتری برخوردار باشد.

هزینه در صفحه

می توان آن را با تقسیم قیمت خرید کارتریج ها بر اساس تعداد صفحات چاپی (در صورت تهیه) محاسبه کرد. با این حال ، این اطلاعات فقط بسیار تقریبی خواهد بود زیرا هزینه نهایی به نوع سند چاپی بستگی دارد (هرچه متن یا تصاویر بیشتر باشد ، بالاتر خواهد بود) و عادات آن. در واقع ، هرچه بیشتر چاپ می کنیم و هزینه آن را در صفحه پایین می آوریم زیرا چاپگرهای جوهر افشان ، هنگامی که گاهی اوقات مورد استفاده قرار می گیرند ، به چرخه های تمیز کردن جوهر لذیذ ادامه می دهند که می تواند هزینه ها را متورم کند.

هزینه های چاپ هر دستگاه را در آزمایش چاپگرهای چند منظوره ما پیدا کنید

اتصالات موجود در چاپگر چیست ?

Wi-Fi و اترنت

اگر تقریباً همه چاپگرها بتوانند مستقیماً توسط یک کابل USB به رایانه وصل شوند ، اکنون اکثر مدل ها نیز توسط یک کابل اترنت به اینترنت وصل می شوند (چاپگر باید یک درگاه اترنت داشته باشد) یا Wi-Fi. بنابراین می توان اسناد بی سیم را از هر دستگاه چاپ کرد.

خوب است بدانید. تقریباً همه چاپگرها اکنون ادغام می کنند WPS (تنظیم محافظت شده Wi-Fi) که اگر کادر نیز مجهز باشد ، اجازه می دهد تا چاپگر را به سادگی با فشار دادن یک دکمه ، بدون وارد کردن کد Wi-Fi به شبکه وصل کنید.

راهنمای خرید چاپگرهای چند منظوره WiFi

Wi-Fi مستقیم

Wi-Fi Direct به شما امکان می دهد به راحتی دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها یا رایانه ها را مستقیماً به چاپگر متصل کنید بدون اینکه از طریق شبکه Wi-Fi جعبه عبور کنید.

چاپخانه سیب

سرویس Apply Airprint به شما امکان می دهد تا به راحتی سندی را از دستگاه اپل خود (iPhone ، IMAC یا iPad) روی چاپگر سازگار با همان شبکه محلی چاپ کنید. تولید کنندگان حتی یک آدرس ایمیل را به چاپگر نسبت می دهند تا ایمیلی حاوی اسناد برای چاپ برای وی ارسال کنند.

NFC (نزدیک تماس با زمینه)

NFC به شما امکان می دهد با نزدیک شدن به چاپگر ، هر دستگاهی را جفت کنید. با این حال ، این ویژگی اکنون در دستگاه ها بسیار اندک است.

گزینه هایی برای در نظر گرفتن چاپگر چیست ?

راهنمای خرید چاپگرهای چند منظوره پورت USB صفحه رنگ

طرفدار یک مدل با a صفحه لمسی بزرگ رنگ. شما می توانید قبل از شروع چاپ و پیمایش به راحتی در منوها ، اسناد (مخصوصاً عکس ها) را پیش نمایش دهید.

در جلو اتوماتیک همچنین می تواند عملی باشد زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به بازگرداندن آن به صورت دستی ، در هر دو طرف یک برگ چاپ کنید.

اگر بسیاری از صفحات را اسکن یا کپی کنید ، یک مدل را با a انتخاب کنید شارژر سند.

و برای کسانی که عکس را چاپ می کنند ، فکر کنید کارت حافظه خوان. برخی از مدل ها همچنین دیجیتالی شدن را در یک کلید USB یا ابر, از مخازن کاغذی خاص (به عنوان مثال برای کاغذ عکس 10 15 15) ، چاپ در قالب A3, و غیره.

نحوه چاپ ارزان تر ?

به کارتریج های سازگار بروید

Pelikan ، France Toner ، Uprint ، Heach ، Owa Armor. مارک های بسیاری از کارتریج های سازگار وجود دارد که احتمالاً جایگزین مدل های اصلی توصیه شده توسط تولید کنندگان می شوند. ممکن است اتفاق بیفتد که نصب یک کارتریج سازگار منجر به ظهور یک پیام هشدار می شود ، اما بیشتر اوقات ، کافی است که از این کار استفاده کنید که چاپگر کار می کند. با این حال مراقب باشید ، زیرا اگر آنها پس انداز کنند ، تمام این جوهرها کیفیت چاپ یکسانی را ارائه نمی دهند.

راهنمای خرید چاپگرهای سازگار با کارتریج های سازگار

از کارتریج های XL استفاده کنید

این مدل های کارتریج ها با همان ابعاد اما حاوی جوهر بیشتر قرار است هزینه های چاپ را کاهش دهد.

برای چاپگر تانکر انتخاب کنید

آنها در Ecotank در Epson ، Megatank at Canon یا SmartTank در HP نامیده می شوند. این چاپگرها این تفاوت را دارند که با مخازن تهیه می شوند که کاربر می تواند به سادگی پر کند. جوهر ، که در بطری ها فروخته می شود ، بسیار ارزان تر از کارتریج ها است. علاوه بر این ، آزمایشات ما نشان می دهد که کیفیت وجود دارد و زباله ها کاهش می یابد.

راهنمای خرید چاپگرهای چند منظوره

مشترک شدن در اشتراک

تولید کنندگان هر یک سرویس پذیرش کارتریج خانگی را ارائه می دهند (Inst Ink Instanc در HP ، چاپ آماده در Epson ، برنامه چاپ پیکما در Canon و EcoPro در برادر). برای انجام این کار ، لازم است که یک دستگاه سازگار به اینترنت متصل شود (برای تولید کننده برای نظارت بر سطح جوهر و ایجاد حمل و نقل در زمان مناسب ضروری است) و در این سرویس مشترک شوید. مبلغ پرداخت ماهانه با توجه به تعداد صفحات چاپ شده در هر ماه متفاوت است. بنابراین بهتر است که از صفحات کاملاً منظم استفاده کرده و از آن استفاده کنید تا این سرویس سودآور باشد. Epson فرمول دیگری از جمله وام یک چاپگر Ecotank (Ecotank Ready Print) ارائه می دهد).

عادت های چاپ خود را تغییر دهید

چاپگرهای مورد علاقه ارائه کارتریج های رنگی جداگانه ، چاپ در حالت خشن ، یک قلم چاپ جوهر اقتصادی تر را انتخاب کنید (به عنوان مثال Garamond به جای Times New Roman) ، تصاویر غیر ضروری را حذف کنید ، اندازه اسناد را کاهش دهید ، از یک طرفه استفاده کنید … همه اینها اقدامات کوچک روزمره اجازه می دهد تا پس انداز کنید.

برای کسانی که فقط هر از گاهی به عکس یا گزارش منتشر می شوند ، حتی ممکن است بدون چاپگر شخصی انجام شود و گهگاه با خدمات چاپ از راه دور ، پایانه های عکس یا چاپخانه محلی تماس بگیرید. بالاخره می توانیم سعی کنیم کمتر چاپ کنیم. چه بلیط حمل و نقل ، بلیط کنسرت یا فرم های اداری باشد ، اسناد بیشتر و بیشتر در نسخه مواد مخدر قابل دسترسی است.

طول عمر چاپگرها چیست ?

نظرسنجی انجام شده در سپتامبر 2021 با 49.885 مصرف کننده اروپایی نشان می دهد که میانگین امید به زندگی یک چاپگر 6 سال است و اولین خرابی پس از 4 سال استفاده ظاهر می شود. با این حال ، بین مارک ها تفاوت هایی وجود دارد.

چاپگر و محیط

چاپگر چاپگر چاپ چند منظوره راهنما

ماشینهای پلاستیکی ساخته شده در آن طرف جهان و 24 ساعت در روز به هم وصل می شوند … از نظر زیست محیطی ، چاپ در خانه یک انحراف است. این مشکل همچنین از مدل اقتصادی ناشی می شود که تولید کنندگان را به ساخت چاپگرهای کم و برای ساده تر کردن فرآیندهای تولید آنها تا حد امکان ، به ویژه با چسبیدن قسمت های مختلف دستگاه بین آنها ، می دهد. نتیجه: چاپگرهای موجود در بازار تمایل دارند که به سرعت تجزیه شوند و بسیار مودبانه دشوار باشند. با این حال ، با اتخاذ برخی از رفلکس های خوب ، می توان با مسئولیت پذیری بیشتری چاپ کرد:

 • برای مخازن انتخاب کنید, مطمئناً برای خرید گران تر است ، اما برای استفاده و اکولوژیکی بیشتر سودآور است.
 • کارتریج های خود را پر کنید. کیت برای قرار دادن جوهر در کارتریج های شما در حال فروش است. وب سایت ها و فروشگاه ها با یک فروشگاه فروشگاه نیز این سرویس را ارائه می دهند.
 • کارتریج های خود را بازیافت کنید. یک بار خالی ، آنها را دور بیندازید. آنها را در مرکز یا مرکز بازیافت قرار دهید ، جایی که جعبه هایی که به آنها اجازه می دهند قبل از نصب آنها بازیابی شوند.
 • چاپگر خود را تعمیر کنید. اگر دستگاه شما شکست خورد ، با سازنده تماس بگیرید. در بعضی موارد ، تعمیر ساده و مقرون به صرفه است. همچنین می توانید با یک تعمیرکار مستقل تماس بگیرید ، به یک تعمیر قهوه در نزدیکی خود بروید (1) یا خودتان سعی کنید آن را تعمیر کنید. وب سایت ها (ifixit و دیگران) کیت های تعمیر را می فروشند و ارائه می دهند.
 • چاپ کمتر. این بهترین راه حل برای محدود کردن تأثیر شما بر محیط است. حداقل ، از چاپ Recto-Verso و حالت خشن طرفداری کنید.

چاپگر

تمام انتخاب و کیفیت خدمات LDLC را پیدا کنید.com در این فضا که به راه حل های چاپ شخصی یا حرفه ای اختصاص داده شده است. از چاپگر چند منظوره گرفته تا چاپگر لیزر ، بدون فراموش کردن آخرین چاپگرهای سه بعدی که در چاپ خانگی انقلابی دارند ، همه مارک های بزرگ منتظر شما هستند: HP ، Canon ، Epson یا Brother. شما به دنبال کارتریج یا تونر هستید ? دستیار ما به شما اجازه می دهد تا به سرعت مواد مصرفی را با چاپگر خود سازگار کنید. دنیای چاپ دائما در حال تحول است. از این پس ، می توان از هر تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه متصل چاپ کرد ، و دیگر فقط از طریق رایانه یا

دسته های چاپگر ما:

چاپگر چند منظوره

چاپگر چند منظوره

پرینتر لیزری

پرینتر لیزری

چاپگر منگنه

چاپگر منگنه

چاپگر ماتریس

چاپگر ماتریس

چاپگر حرارتی

چاپگر حرارتی

تیتلر

تیتلر

لوازم جانبی چاپگر

لوازم جانبی چاپگر

ضمانت چاپگر

ضمانت چاپگر

چاپگر سه بعدی

چاپگر سه بعدی

لوازم جانبی چاپگر سه بعدی

لوازم جانبی چاپگر سه بعدی

اسکنر سه بعدی

اسکنر سه بعدی

فروش چاپگر برتر:

IPA ایزوپروپیلیک الکل 99.9 ٪ 1L

IPA ایزوپروپیلیک الکل 99.9 ٪ 1L

برادر DCP-L3550CDW

Canon Pixma TS3451 White

Canon Pixma TS3451 White

Epson Expression Home XP-2200

Epson Expression Home XP-2200

Canon I-Sensys MF655CDW

Canon I-Sensys MF655CDW

برادر HL-L2350DW

برادر DCP-L2530DW

Epson Ecotank و 2820

Epson Ecotank و 2820

Canon Pixma TS5150 سیاه

Canon Pixma TS5150 سیاه

برادر HL-L2375DW

برادر HL-L2310D

پاک کننده سینی چاپگر سه بعدی - 500 میلی لیتر

پاک کننده سینی چاپگر سه بعدی – 500 میلی لیتر

Dymo LabelWriter 550

Dymo LabelWriter 550

برادر HL-L3270CDW

Epson Expression Premium XP-7100

Epson Expression Premium XP-7100

Dymo LabelManager 280

Dymo LabelManager 280

برادر MFC-L8690CDW

برادر HL-L3230CDW

… لپ تاپ. با چاپگرهای چند منظوره ، تمام ایده های خود را به زندگی بیاورید و امکانات را ضرب کنید. به طور فزاینده ای کارآمد ، این چاپگرهای چند منظوره فناوری جدیدی را که چاپ های شما را ساده می کند ادغام می کنند: چاپگر WiFi ، چاپگر بلوتوث یا چاپگر بی سیم. چاپگرهای متصل که آزادی استفاده را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند به لطف Apple Airprint یا Google Cloud Print از دستگاه تلفن همراه خود به صورت بی سیم از iPad ، iPhone ، iPod Touch خود چاپ کنید.

انتخاب چاپگر مناسب لزوماً آسان نیست. برای کمک به شما در انتخاب مناسب بین یک چاپگر چند منظوره ، چاپگر لیزر یا جوهر افشان ، راهنمای چاپ چاپگر ما را دنبال کنید ! سرعت چاپ ، وضوح ، عملکرد خط مقدم ، اتصال ؛ همه چیز برای درک کامل و انتخاب مناسب مطابق نیاز شما توضیح داده شده است. یک مقایسه چاپگر که یک روش کاملاً جدید برای تفکر در مورد چاپگرها با ورود چاپگرهای سه بعدی می بیند. انقلاب واقعی ، دومی دیگر فقط برای متخصصان محفوظ است و به خانه های ما دعوت می شوند. به آینده و فن آوری های جدید روی آوردیم ، ما مجموعه ای از چاپگرهای سه بعدی را با سیستم های سه بعدی و Makerbot و همچنین کارتریج های PLA و ABS آنها برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید ذهن خلاق خود را صحبت کنید.

در LDLC.com ، ما ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهیم و از شما از A تا Z در خرید چاپگر بعدی خود پشتیبانی می کنیم: برگه های فنی دقیق ، بررسی مشتری ، آزمایش ، راهنمای خرید راهنمای خرید چاپگر راهنمای خرید. و همانطور که ما تجهیزاتی را ارائه می دهیم که با تمام بودجه ها سازگار باشد ، از چاپگر ارزان گرفته تا چاپگر High -end ، لزوماً یکی برای شما وجود دارد. بیشتر و بیشتر نیاز دارید ? همچنین برای چاپ برچسب های کوچک با بزرگترین قالب ها ، برچسب زدن یا انتخاب عنوان ما را مشورت کنید !