uhd یا qled: که بهترین خانه شما است?, محدوده تلویزیون Qled – آخرین تلویزیون ها | سامسونگ FR

تلویزیون و صدا

زیرا آنها از اتصالات کامل بر اساس درگاه های HDMI 2 پشتیبانی می کنند.0 یا 2.1 ، بلوتوث و Wi-Fi ، آنها از نظر اتصال تمایزهای اساسی ارائه نمی دهند. آنها همچنین حالت راهنمای جهانی را در نظر می گیرند که به فرآیندهای مستقیم و ساده اجازه می دهد تا لیستی با کانال های مورد علاقه خود ایجاد کنند. آنها همچنین برنامه دیزنی +را ارائه می دهند ، به لطف آن می توانید فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

uhd یا qled: که بهترین خانه شما است ?

خلاصه : تلویزیون های Qled و UHD تقریباً یکسان هستند. به عنوان یک فناوری پیشرفته ، QLED برای دستیابی به وضوح 4K و بیشتر تغییر یافته است ، که باعث می شود آنها به عنوان صفحه نمایش UHD ظاهر شوند. بنابراین ، UHD و QLED شرایط رقابتی نیستند. آنچه باید برای خانه خود خریداری کنید بستگی به بودجه و ترجیحات شما دارد.

 • • فیلم های 4K UHD را روی دیسک ، یک پوشه یا یک فایل ISO کپی کنید
 • • کیفیت فیلم Dolby Vision و HDR 10 را بدون از دست دادن نگه دارید
 • • قادر به خواندن دیسک 4K UHD ، یک فایل ISO و یک پوشه
 • • پشتیبانی از بیشتر عناوین 4K UHD و آزمایش رایگان

ضمانت بازپرداخت 30 روزه

فهرست

 • تلویزیون QLED چیست ?
 • تلویزیون UHD چیست ?
 • qled یا 4k
  • 4K UHD یا QLED – شباهت ها
  • تفاوت بین تلویزیون های UHD و QLED
  • qled بهتر از UHD است ?
   • چیزهایی که باید هنگام خرید تلویزیون به خاطر بسپارید
   • آخرین کلمه

   شما به دنبال خرید یک تلویزیون جدید هستید ? اگر اولین باری باشد که این کار را انجام می دهید کار می تواند دشوار باشد. بازار فناوری نسخه های زیادی از تلویزیون ها را ارائه می دهد. شما نمی توانید مشخصات هر دستگاه را بدانید. علاوه بر این ، به اندازه کافی گیج کننده است که خریداران بتوانند اصطلاحاتی مانند فناوری OLED ، UHD ، LCD و QLED را درک کنند.

   تلویزیون های Qled و UHD امروزه به طور فزاینده ای محبوب هستند. ال جی برای اولین بار در صنعت تلویزیون در سال 2012 یک صفحه UHD را معرفی کرد ، در حالی که سونی برای اولین بار در سال 2013 فناوری QLED را معرفی کرد. شکی نیست که این دو فناوری از بسیاری جنبه ها یکسان هستند. حتی می توان آنها را همزمان برای نمایش تلویزیون بهتر استفاده کرد. با این حال ، آنها همچنین در بسیاری از جنبه های دیگر کاملاً منحصر به فرد هستند که بر اساس مشخصات آنها منحصراً در نظر گرفته می شوند.

   انتخاب لازم است uhd یا qled ? آیا می توانید تعیین کنید که کدام یک را برای خانه خود خریداری کنید ? اگر از خود در مورد این سؤالات بپرسید ، خوش شانس هستید که به اینجا می آیید تا در مورد پاسخ همه این سؤالات بدانید. نکات شگفت انگیز را که به شما در انتخاب تلویزیون مناسب شما کمک می کند ، خواهید خواند.

   قبل از مقایسه ، شما باید ایده مفصلی از این دو مفهوم داشته باشید. بنابراین بیایید هر یک از آنها را با جزئیات ببینیم.

   تلویزیون QLED چیست ?

   QLED مخفف دیود نوری کوانتومی نقطه (دیود الکترولومینسانس با نقاط کوانتومی) است. اگر تلویزیون شما برچسب QLED را تحمل می کند ، این بدان معنی است که یک تلویزیون معمولی LED است. آنچه آن را منحصر به فرد می کند ، لایه نقطه کوانتومی است که در فناوری QLED ادغام شده است. نکته اصلی این است که بدانید نمایشگر را به خوبی بهبود می بخشد ، مانند روشنایی و رنگ تصاویر.

   شکی نیست که مفهوم لایه QLED برای تلویزیون های جدید تعجب آور است ، اما این یک فناوری جدید تلویزیون معجزه آسا نیست. بنابراین ، اگر شما در حال بررسی تلویزیون های مختلف هستید ، ضروری است بدانید که ما در مورد تفاوت در مدرک بحث می کنیم ، نه نوع اکثر تلویزیون های دیگر که امروزه خریداران می توانند دریافت کنند.

   لازم نیست که هر اصطلاح از فناوری تلویزیون را بدانید ، زیرا آنها برای جذب بیش از حد بسیار زیاد هستند ، اما اصطلاح QLED ضروری است ، به خصوص اگر به دنبال تلویزیون جدید سامسونگ هستید. فناوری QLED از دیودهای الکترونی با نقاط کوانتومی استفاده می کند. بنابراین نباید با OLED ، مخفف دیود آلی آلی اشتباه گرفته شود.

   QLED مفهومی از سامسونگ است که شامل مجموعه ای از پیشرفت های پیشرفته در همان فناوری نقاط کوانتومی است که این شرکت در سالهای اخیر تلاش های خود را سرمایه گذاری کرده است.

   با داشتن فنی بودن ، همچنین می توانیم بگوییم که محدوده تلویزیون Samsung QLED به هیچ وجه QLED نیست. حداقل راهی نیست که ما این اصطلاح را هضم کنیم. یک عنصر QLED “واقعی” نور خود را منتشر می کند. حتی می توانید سرنخی پیدا کنید. با این حال ، آخرین تلویزیون های سامسونگ مانند سایر تلویزیون های LED-LCD ، نور پس زمینه جداگانه LCD را در نظر گرفتند. از این رو نامگذاری QLED بسیار بیشتر با تصویر برند مرتبط است تا یک “جهش به جلو” واقعی از فناوری پانل.

   هنوز چیزی برای مشتاق بودن وجود دارد. تلویزیون های Qled برای بهبود کنتراست و رنگ ها به فیلتر فلزی فلزی متکی هستند. بنابراین ، ظرفیت تصاویر 4K و HDR تقویت می شود ، برخلاف آنچه که با صفحه های LCD بدون نقاط کوانتومی اتفاق می افتد. مدل های تلویزیون QLED همچنین دستیار مجازی Bixby Virtual Bixby را از سامسونگ و حالت محیط گنجانیده اند ، به لطف آنها در محیط خود بهتر هستند.

   تلویزیون OLED به لطف فیلتر کوانتومی نقاط کوانتومی نیز برای محیط زیست بسیار بهتر است. این فیلمی از ذرات نیمه هادی کوچک است که می توانیم برای تولید رنگ خود کنترل کنیم. آنها فیلترهای سبز ، قرمز و آبی را جایگزین می کنند که به طور کلی در تلویزیون های قدیمی وجود دارند.

   تلویزیون UHD چیست ?

   UHD مخفف تعریف فوق العاده بالا است. آنها متعلق به فناوری بسیار پیشرفته هستند و چهار برابر بیشتر از فناوری QLED وضوح دارند. تلویزیون های UHD بسیار بیش از 4K وضوح هستند تا چیزی بالا و پیشرفته برای ما به ارمغان بیاورند.

   فناوری UHD دارای وضوح 3820p x 2160p است ، در حالی که در 4K ، وضوح صفحه نمایش 8.3 مگاپیکسل یا 2160p 4096 است. وضوح 8K حتی بالاتر است: 7680 پیکسل عرض و 4320 پیکسل در ارتفاع یا 33.18 مگاپیکسل.

   به سادگی تصور کنید که تصویر با تلویزیون UHD چقدر تعجب آور خواهد بود. وضوح بالاتر به معنای تصویری نرم تر و واضح تر است. هر لحظه از فیلم های شما بسیار واقع بینانه به نظر می رسد. و بله ! کیفیت و جزئیات تصویر عالی می تواند هر جلسه را با دوستان و خانواده خود خارق العاده کند اگر قصد دارید یک فیلم هیجان انگیز را با صحنه های هیجان انگیز تماشا کنید.

   بهترین نمای حداقل به یک تلویزیون صفحه 55 اینچی نیاز دارد. در غیر این صورت ، شما وضوح کامل یا حتی اندازه بزرگتر دریافت نخواهید کرد که خیلی بیشتر به شما خدمت کند. این شرکت نمایش سیاه را بهبود می بخشد. آنها موفق شدند در سطح نمایشگر خاکستری خود پیشرفت کنند. با نشستن در یک زاویه از یک منظره کامل لذت خواهید برد. به طور خودکار تنظیم می شود و دید شما را مجلل و راحت می کند. سنسور نور محیط بسیار خوب کار می کند. کنتراست رنگ و روشنایی نیز می تواند به راحتی تنظیم شود.

   با یک صفحه نمایش با وضوح بالا 4 یا 8 بار ، چه کیفیت تصویر را انتظار دارید ? نگویید که شما نیز به این پاسخ نیاز دارید.

   مطمئناً بهترین کیفیت تصویر را خواهید گرفت. حتی نمایشگرهای بسیار متضاد و رنگی نیز با این فناوری قابل توجه به نظر می رسد. محتویات یا تصاویر در مقیاس شگفت انگیز و بزرگ ، لذت کاملی را به چشم و ذهن ارائه می دهد.

   بنابراین شما یک ایده دقیق از دو فناوری دارید. اکنون ما هر دو را با هم مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید یکی از مواردی را که برای شما مناسب تر است بدست آورید.

   qled یا 4k

   4K UHD یا QLED – شباهت ها

   با توجه به نیازهای فعلی بازار ، قالب های این دو تلویزیون کاملاً مشابه هستند.

   آنها برای ظرافت صفحه نمایش خود متمایز هستند. بیشتر این مدل ها از طریق یک کنترل از راه دور قابل دسترسی هستند. امکان اتصال دستگاه های تلویزیونی بیشتر تجربه ای به وضوح بهبود یافته را ارائه می دهد. بسیاری از آنها همچنین دارای فناوری چند منظوره هستند که به شما امکان می دهد محتوای تلفن همراه خود را از طریق دستیار صوتی مورد نظر خود مشاهده کنید. با این حال ، بسیاری از نسخه ها با دستیاران صوتی مختلف مانند الکسا و Google Home موافق هستند.

   زیرا آنها از اتصالات کامل بر اساس درگاه های HDMI 2 پشتیبانی می کنند.0 یا 2.1 ، بلوتوث و Wi-Fi ، آنها از نظر اتصال تمایزهای اساسی ارائه نمی دهند. آنها همچنین حالت راهنمای جهانی را در نظر می گیرند که به فرآیندهای مستقیم و ساده اجازه می دهد تا لیستی با کانال های مورد علاقه خود ایجاد کنند. آنها همچنین برنامه دیزنی +را ارائه می دهند ، به لطف آن می توانید فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

   حالت محیط که در بسیاری از تلویزیون ها موجود است کریستال UHD & QLED , به شما ارائه می دهد تا به جای نمایش صفحه نمایش به رنگ سیاه ، تصاویر را برای ایجاد فضایی در اتاق خود انتخاب کنید. سیستم عامل Tizen ، که توسط سامسونگ معرفی شده است ، در هر دو نسخه فعالیت می کند.

   تفاوت بین تلویزیون های UHD و QLED

   به عبارت ساده ، QLED یک فناوری نمایش است در حالی که UHD به معنای فناوری وضوح صفحه نمایش است. در اینجا تفاوتهای اصلی بین دو اصطلاح است.

   • تلویزیون UHD به نسخه های وضوح بسیار بالاتر از تلویزیون استاندارد LCD اشاره دارد ، در حالی که تلویزیون های QLED وضوح UHD را ارائه می دهند.
   • فناوری QLED از نور پس زمینه LED برای بهبود روشنایی و رنگهای بسیار بیشتر از کیفیت استاندارد سایر تلویزیون های LCD استفاده می کند.
   • ویژگی اصلی QLED فناوری Quantum Dot TV است ، در حالی که فناوری UHD استانداردی است که در صفحه های تلویزیون در محدوده 4K اتخاذ شده است.

   qled بهتر از UHD است ?

   UHD و QLED اصطلاحات ناسازگار نیستند. حتی بیشتر QLED تلویزیون های UHD هستند. در این حالت ، آنها یکسان هستند و حتی. علاوه بر پانل های نور پس زمینه LED ، فن آوری های صفحه نمایش دیگری مانند OLED نیز وجود دارد. OLED از مواد ارگانیک استفاده می کند که به خودی خود نور ساطع می کنند. این یک کنتراست رنگی غنی تر در مقایسه با نور پس زمینه با کریستال های فیلتر شده Qled ارائه می دهد.

   اگر مجبور شدیم یکی را بین 4K انتخاب کنیم ، QLED 4K را ترجیح می دهیم زیرا بسیار روشن تر خواهد بود و پوشش رنگی بهتری نسبت به UHD ارائه می دهد. تنها استثنا در صورتی خواهد بود که UHD سایر خصوصیات ویژه ای را که در مدل های QLED ارائه نمی شود ، تقویت کند. بیشتر افرادی که QLED 4K را ترجیح می دهند به دلیل تجربه خود که شایسته نام هستند از خرید خود راضی هستند.

   چیزهایی که باید هنگام خرید تلویزیون به خاطر بسپارید

   انتخاب تلویزیون کامل می تواند برای شما یک چالش باشد ، حتی اگر تفاوت روشنی بین QLED و UHD را بدانید ، زیرا موارد دیگری برای در نظر گرفتن وجود دارد. برای دریافت یک انتخاب مطمئن با راهنمای دقیق ما مشورت کنید.

   اول از همه ، محدوده خود را انتخاب کنید تا به دنبال آن باشید. سپس اندازه تلویزیون مورد نظر خود را با توجه به فضای خانه خود برطرف کنید. انتخاب QLED یا UHD به نکته سوم می رسد. در اینجا ، شما تصویر ، روشنایی ، کنتراست ، عمق تلویزیون ، سطح کنتراست و زاویه دید را تصور خواهید کرد. علاوه بر این ، اگر کنترل از راه دور آن شما را به خود جلب کند ، فقط تلویزیون را خریداری نکنید. در صورت تمایل می توانید کنترل از راه دور خود را ارتقا دهید. برخی از کنترل های از راه دور سوم اخیر واقعاً شگفت انگیز هستند.

   آخرین کلمه

   اینجا بود ، همه در تلویزیون بود کریستال uhd یا qled. ما امیدواریم که تفاوت بین UHD و QLED روشن شد. برای آموزش خود و به شما امکان خرید مؤثر را می دهد. برای انتخاب خود عجله نکنید. روی هر نقطه تمرکز کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

   کهربا ، فارغ التحصیل دانشگاه PSL (علوم و نامه های پاریس) با مدرک کارشناسی ارشد نوشتن فنی. او سالها به عنوان ویراستار به DVDFAB پیوست -در فرانسوی به زبان فرانسه و صدها مقاله برای کاربران ما نوشت. او با بیش از 10 سال تجربه در نوشتن ، معتقد است که کلمات ابزاری برای اتصال افراد است و خود را به نوشتن مقاله های فنی در برنامه های نرم افزاری اختصاص می دهد ، به این امید که به افراد کمک کند تا مشکلات خاصی را که با آنها روبرو هستند حل کنند. تاکنون موارد آن برنامه های بسیاری از جمله DVD ، UHD ، Blu-ray ، بارگیری کننده و غیره را پوشش می دهد.

   تلویزیون و صدا

   Neo qled

   اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، پیدا کردن مقدار مناسب برای یک تلویزیون می تواند یک کار پیچیده باشد. با این حال ، ارزش آن را دارد و خوب است که کیف پول شما برخی از تحقیقات را انجام دهد تا انتخاب صحیحی انجام دهد. از این گذشته ، در پایان ، که مایل به استراحت با یک تلویزیون نوآورانه با بهترین قیمت نیست ? خوشبختانه ، دامنه QLED Samsung QLED تمام آنچه شما به دنبال آن هستید ، با بهترین فناوری تلویزیونی با بهترین قیمت است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مقایسه تلویزیون ها و انتخاب یکی از موارد مناسب برای شما وجود دارد.

   تمام دامنه تلویزیون Qled ما را کشف کنید

   برای شروع ، تلویزیون QLED چیست ? تلویزیون QLED یک تلویزیون مبتنی بر نقاط کوانتومی است ، یک فناوری منحصر به فرد در سامسونگ ، قادر به تولید مثل 100 ٪ از حجم رنگ ها است و با گذشت زمان تخریب نمی شود. مطالبی که باعث می شود تلویزیون های QLED از تلویزیون های کلاسیک متفاوت باشند.

   5 نکته ضروری برای تلویزیون QLED شما

   می بینید ، کیفیت همیشه بسیار گران نیست و اگر هنوز نمی دانید از کجا شروع به انتخاب تلویزیون با بهترین ارزش برای پول کنید ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد تلویزیون های سامسونگ با بهترین کیفیت بدانید ساده کرده ایم. 5 – قیمت پله.

   بیایید با یکی از مهمترین نکات برای همه ما شروع کنیم. کیفیت تصویر. زیرا ، در مورد تلویزیون ، اولین چیزی که ما می خواهیم بهترین تصویر ممکن برای لذت بردن از فیلم ها و سریال های مورد علاقه ما است. به همین دلیل است که این عامل با در نظر گرفتن عوامل اساسی عملکرد مانند وضوح صفحه ، HDR و بیان رنگ ها ، مهمترین آن برای خرید بهترین ارزش پول در نظر گرفته شده است.

   • اندازه تلویزیون

   وقتی صحبت از تلویزیون ها می شود ، اندازه و وضوح مهم هستند. در چه نوع فضا زندگی می کنید – بزرگ ، کوچک یا متوسط ? بهترین انتخاب همیشه تلویزیون مگا نیست که دوست شما در خانه دارد. برای هر فضا یک تلویزیون وجود دارد و شما باید با خود هماهنگی پیدا کنید.

   • وضوح تلویزیون

   شرایط حل و فصل لن ، ما باید بین تلویزیون های 4K و 8K تلویزیون تفاوت ایجاد کنیم ، درست همانطور که بین تلویزیون های 32 اینچی و تلویزیون های 100+ اینچ تفاوت ایجاد می کنیم.

   درباره وضوح 4K تلویزیون و وضوح تلویزیون 8K اطلاعات بیشتری کسب کنید

   • طراحی تلویزیونی

   وقتی نوبت به انتخاب بهترین تلویزیون با بهترین ارزش پول می رسد ، هیچ دلیلی برای کنار گذاشتن طرح وجود ندارد. تلویزیون های سامسونگ کیفیت تصویر بالایی را ارائه می دهند اما همچنین عنصری از سبک را به خانه خود می آورند. مینیمالیستی یا فناوری پرشور ، محدوده تلویزیون QLED سامسونگ یک طراحی بی نهایت ، طراحی بی سابقه ای در این گروه با صفحه نمایش فوق العاده و بدون قاب ارائه می دهد تا بتوانید روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید: فیلم یا سریال شما مورد علاقه.

   • تلویزیون هوشمند و تلویزیون متصل

   شما احتمالاً این اصطلاح را در جایی شنیده اید. تلویزیون های تلویزیون هوشمند مدرن بهترین راه برای شروع یا تکمیل زندگی متصل شما هستند. تلویزیون خود را با توجه به نیازهای جریان خود انتخاب کنید. تلویزیون های سامسونگ با بهترین قیمت نیز به بهترین سیستم عامل مجهز شده اند که به شما امکان می دهد راحت تر در تلویزیون هوشمند خود قایقرانی کنید. تلویزیون ها را با قیمت کاهش یافته هوشمندانه پیدا کنید که مناسب شما باشد.

   درباره تلویزیون هوشمند سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنید

   تجربیات بصری واقعاً واقع بینانه و غوطه ور به همان اندازه بستگی دارد که چشمان شما آنچه را که گوش های شما می شنوند ، می بینند. به لطف آخرین نوآوری های صوتی در تلویزیون سامسونگ ، تجربه بصری خود را بهبود بخشید. تلویزیون های جدید سامسونگ قادر به تنظیم صدا با تشخیص تغییرات صحنه ها هستند ، بنابراین به لطف هوش مصنوعی با محتوای مورد علاقه خود سازگار می شوند.

   تلویزیون QLED خود را پیدا کنید

   همانطور که گفتیم ، انتخاب تلویزیون می تواند یک کار دشوار باشد ، اما با توصیه فوق ، مقایسه تلویزیون ها نسیم خواهد بود. به یاد داشته باشید که برای انتخاب تلویزیون با ارائه بهترین ارزش پول ، فقط باید در مورد نیازهای خود فکر کنید ، به عنوان مثال: تلویزیون 4K یا 8K ? او با محیط شما سازگار است ? تا چه حد می خواهید به هم وصل شوید ? و سرانجام ، تصویر را به نفع صدا قربانی نکنید – می توانید هر دو را داشته باشید ! تلویزیون با بهترین تصویر و بهترین صدا بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد.

   تلویزیون خود را انتخاب کنید ، Samsung QLED خود را انتخاب کنید

   سامسونگ یک مارک تجاری مشهور جهانی است که در آن می توانید در سال 2022 تلویزیون را با بهترین ارزش برای پول پیدا کنید تا سبک زندگی و نیازهای خود را برآورده کنید.

   اگر هنوز نمی دانید کدام تلویزیون را بخرید تا از طریق کمک ما راهنمایی شود .