Ultra Galaxy S22 با یک قلم S برای خلاقیت بیشتر | سامسونگ سوئیس ، مقایسه دوئل: سامسونگ Galaxy S22 Ultra vs Galaxy S23 Ultra – Digital

دوئل: سامسونگ Galaxy S22 Ultra vs Galaxy S23 Ultra

از طرف شارژ ، سامسونگ بازی را از یک سال به سال دیگر تغییر نمی دهد. این بار فراتر از 45 W (شارژر غایب از جعبه آن) ارائه نمی دهد ، و دو تلفن هوشمند در حدود یک ساعت بارگذاری می شوند (1 ساعت 08 دقیقه برای S22 Ultra ، 1 ساعت 04 دقیقه برای S23 Ultra). هر دو با بار بی سیم در 15 W و با بار معکوس در 4.5 W سازگار هستند. آزمایشات باتری ما توسط Target به صورت خودکار انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت SmartVis. نتایج به دست آمده با هدف از اندازه گیری های انجام شده در شرایط واقعی استفاده (تماس ، پیام کوتاه ، فیلم ، راه اندازی برنامه ، ناوبری وب و غیره) حاصل می شود.

کاوش کردن

یادداشت برگشته است:
Ultra Galaxy S22 با یک قلم برای خلاقیت بیشتر

برای یادداشت های سریع ، طرح های دقیق و سایر فلاش های نبوغ

تصویر یک گلکسی S22 فوق العاده با قلم S تصویر یک گلکسی S22 فوق العاده با قلم S

این که آیا این یک جمله الهام بخش است که از یک جلسه شنیده می شود یا یک ایده روشن با رفتن به کار ، ایده های خوب اغلب به طور غیر منتظره ای بوجود می آیند. با استفاده از قلم Galaxy S22 Ultra و Sa S ، شما آماده هستید که فوراً ، همه جا و در هر زمان توجه داشته باشید.

شکل Galaxy S22 Ultra را از جلو با یک قلم ، که در کنار آن قرار دارد. روی صفحه نمایش ، یک هنرمند سفر شده در یک فیلم نمایش داده می شود شکل Galaxy S22 Ultra را از جلو با یک قلم ، که در کنار آن قرار دارد. روی صفحه نمایش ، یک هنرمند سفر شده در یک فیلم نمایش داده می شود

S PEN: آیا یک قلم واقعاً می تواند شما را خلاق تر کند ?

افرادی هستند که ایده هایی را پیدا می کنند یا هر جلسه را با خراش های هنری ترک می کنند. مطمئناً ، هر فلاش نبوغ لزوماً پاناسه نیست. اما شاید برخی از طرح ها و یادداشت های خاص این پتانسیل را داشته باشند که یک روز به یک ایده درخشان تبدیل شود. حداقل اگر آنها را در جایی در مکانی امن نگه دارید.

5 موقعیتی که در آن از قلم S مفید است:

1. به لطف خاموش کردن صفحه نمایش Mémo به سرعت یادداشت برداری کنید: فقط توجه داشته باشید و یادداشت را ذخیره کنید
2. حاشیه نویسی شخصی را به متون دیجیتال ، عکس ها و تصاویر اضافه کنید
3. تمرین “Brainwriting”: ایده هایی برای جلسات تیم و توسعه پروژه ایجاد کنید
4. هنگام مسافرت پیش نویس و طرح های دیجیتالی را بکشید
5. تمام یادداشت ها و کارتهای ذهنی را در یک مکان امن در یک مکان منحصر به فرد نگه دارید

94 / 5،000 übersetzungsebnisse عکس یک قلم را نشان می دهد که خانه ای را با پس زمینه سیاه می کشاند و چیزی می نویسد 94 / 5،000 übersetzungsebnisse عکس یک قلم را نشان می دهد که خانه ای را با پس زمینه سیاه می کشاند و چیزی می نویسد

صفحه نمایش Mémo Off: برای یادداشت های مهم در پرواز

قلم S همیشه در دست است ، به خصوص برای ایده هایی که نمی خواهید فراموش کنید. در این نوع شرایط ، بهتر است ایده های خود را با قلم S مستقیماً روی صفحه قفل شده یادداشت کنید. با تشکر از تشخیص متن ، تلفن سپس یادداشت های دستنویس شما را به قالب دیجیتالی کاملاً قابل خواندن تبدیل می کند.

برای لمس شخصی شما

قلم S فقط برای گرفتن یادداشت های موجز مناسب نیست. همچنین می توان از آن برای اضافه کردن حاشیه نویسی های شخصی به عکس ها ، متون یا تصاویر وب سایت ها استفاده کرد ، آنها را با یکدیگر وصل کرده و آنها را در Galaxy S22 Ultra ذخیره کنید.

تکنیک خلاقیت: “نوشتن مغز” با قلم S

تیم های بیشتر و بیشتر از تکنیک “Brainwriting” برای تولید ایده های جدید استفاده می کنند. برخلاف طوفان مغزی ، همه ابتدا ایده های خود را از طرف خود بدون فیلتر یادداشت می کنند ، سپس با ایده های سایر اعضای تیم ارتباط برقرار می کنند. همچنین می توان نوشتن مغز را به تنهایی در زندگی روزمره برای یافتن ایده هایی برای یک پروژه انجام داد و سپس آنها را به همکاران خود ارائه دهید.

طرح ها و نقشه های دیجیتال

آن ایده های ناگهانی در پارک یا نیمکت قهوه به ذهن شما خطور می کند ، گاهی اوقات وقتی انتظار آن را ندارید ، الهام می گیرد. طراحان گرافیک ، معماران و طراحان می توانند از قلم S حساس به فشار استفاده کنند تا طرح ها و طرح های بسیار دقیقی را ایجاد کنند ، سپس ، یک بار به استودیو یا کارگاه ، همانطور که دوست دارند ، به کار خود ادامه دهند.

آماده برای همه جلسات

ترکیبی از نوت بوک ، تقویم قرار ملاقات و یک کتاب طرح به ویژه برای افرادی که تمایل دارند به راحتی برخی موارد را در زندگی حرفه ای روزانه خود فراموش کنند ، مفید است. یادداشت ها ، کارت های ذهنی و ایده های کتیبه شده جلسات قبلی در یک مکان امن از طریق تلفن ذخیره می شوند ، جایی که پیدا کردن آنها آسان و همیشه در دسترس است. شما فقط باید جایی را که در آخرین جلسه خود را دستگیر کرده اید از سر بگیرید.

Galaxy S22 Ultra: یک همراه خلاق

بنابراین بیایید به مسئله شروع برگردیم: آیا یک قلم می تواند خلاقیت بیشتری پیدا کند ? قلم S آن را در بسیاری از موقعیت های زندگی روزمره اثبات می کند ، و ثابت می کند که یک متحد گرانبها برای خلاقان ، چند کارآفرین ، مجریان و افرادی که مایل به حداکثر رساندن زندگی خود هستند ، در زندگی روزمره خود بین الهامات جدید و فرایندهای خلاقانه به اشتراک گذاشته شده است.

⚖ دوئل: سامسونگ Galaxy S22 Ultra vs Galaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 3 از 5

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 4 از 5

هر بار که نسل جدیدی از تلفن های هوشمند از سؤال سنتی سؤال می کند: ارزش آن را دارد که در آخرین نسخه یک تلفن هوشمند سرمایه گذاری کنید وقتی نسخه قبلی را دارید ? و اگر مجهز به یک محصول قدیمی هستیم ، آیا باید به آخرین مدل تا به امروز روی آوریم ? برای انتخاب بین سامسونگ Galaxy S22 Ultra و Ultra Galaxy S23 که اخیراً از او پیروی کرده است ، این دوئل را قرار دهید.

تست آزمایشگاهی

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

نظر کاربر

توجه: 3 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

نقاط قوت

 • صفحه زیبا و روشن.
 • قلم دیگر گزینه ای نیست.
 • بالاخره سریع بار کنید.
 • عکسهای با کیفیت عالی در سطح جهانی ، به ویژه در 108 MPX.
 • طراحی همیشه زیبا.
 • یکی از بهترین کاشی های OLED در بازار.
 • عملکرد بسیار بالا.
 • یک نماینده قانع کننده 200 (مانند 50 MPX).
 • یک سود بسیار واضح در استقلال
 • شارژ سریع (که سزاوار آن بود که کمی بیشتر باشد).

نقاط ضعف

 • Exynos 2200 … تعجب آور.
 • Nightography کمتر از آنچه انتظار می رفت قانع کننده باشد.
 • 12 عکس MP.

ارگونومی و طراحی

وزن 228 گرم وزن 234 گرم
نوع آب بندی IP68 نوع آب بندی IP68
کارت حافظه هیچ کارت حافظه هیچ
ارتباط USB-C ارتباط USB-C
ابعاد 163.3 x 77.9 x 8.9 میلی متر ابعاد 163.4 x 78.1 x 8.9 میلی متر
سهم صفحه روی سطح 90.18 ٪ سهم صفحه روی سطح 89.89 ٪
حسگر اثر انگشت آره حسگر اثر انگشت آره
بار القایی آره بار القایی آره
ضد شوک هیچ ضد شوک هیچ

برای کمی چشم کارشناس دشوار است که تفاوت بین یک فوق العاده گلکسی S22 و فوق العاده کهکشان S23 ایجاد کند. ابعاد به سختی متفاوت را می توان ذکر کرد (163.4 78 78.1 x 8.9 میلی متر برای Ultra S23 و 163.3 x 77.9 x 8.9 میلی متر برای S22 Ultra) ، و برخی از گرم در تعادل برنده شدند. آخرین افزودنی سامسونگ 234 گرم وزن دارد ، 6 گرم بیشتر از بزرگتر آن ، که به هر حال از دو پایانه هواپیما در نظر گرفته شده برای دوستداران تلفن های هوشمند بسیار بزرگ است.

این دو نسل یک صفحه نمایش 6.8 اینچی را ارائه می دهند (از نظر منطقی ، S22 Ultra درصدی که به سختی بالاتر از Ultra S23 است) را اشغال می کند ، که محافظت از آن توسط یک شیشه گوریل شیشه ای ویکس+ برای مدل 2022 و توسط Gorilla Glass Victus 2 تضمین می شود. برای جانشینش. این صفحه نمایش از یک تازگی کوچک که توسط سامسونگ آورده شده است ، سود می برد: در Ultra S23 نسبت به Ultra S22 خمیده است ، به منظور بهبود چنگال آن.

اگر به جز این عناصر ، این دو مدل کاملاً یکسان هستند. پشت زجاجیه ، صدور گواهینامه ضد آب IP68 ، سازگاری E-SIM و پشتیبانی از قلم قلم S در آنجا وجود دارد ، و همچنین 5G. ما به همه توجه می کنیم که در شعاع اتصال ، WiFi ششم بازی باقی مانده است ، اما آن استاندارد 5.3 موفق می شود 5.2 در میدان بلوتوث.

در هر دو مورد ، ما در اینجا حق داریم تلفن های هوشمند با اتمام بی عیب و نقص ، به ویژه به لطف ادغام یک قلم ، بلکه در میان انبوه ترین موجود در بازار ، کامل باشد. برابری تقریباً بین دو نسل از ترمینال ها ، Ultra S22 ، با این حال ، از وزن کمتری بهره می برد.

صفحه نمایش

مورب صفحه 6.8 اینچ مورب صفحه 6.8 اینچ
تعریف صفحه نمایش 1440 x 3088 px تعریف صفحه نمایش 1440 x 3088 px
وضوح 500 ppi وضوح 501 PPI
اقدامات آزمایشگاهی ما اقدامات آزمایشگاهی ما
دلتا e 2.1 دلتا e 2.5
دمای رنگ 6772 کلوین دمای رنگ 6722 کلوین
میزان کنتراست 5000: 1 میزان کنتراست 5000: 1
حداکثر روشنایی 1259 CD/m² حداکثر روشنایی 1377 CD/m²
روشنایی حداقل 1.8 سی دی/متر مربع روشنایی حداقل 0.92 CD/m²
تأخیر لمسی 55 میلی ثانیه تأخیر لمسی 53 میلی ثانیه
زمان ضبط 0 میلی ثانیه زمان ضبط 0 میلی ثانیه
بازتاب 46 ٪ بازتاب 43 ٪

سامسونگ صفحه نمایش های خاص خود را تولید می کند و تمام کنترل خود را بر روی کهکشان S خود مستقر می کند. خواه S22 Ultra باشد یا Ultra S23 ، کره جنوبی به لطف فناوری LTPO ، یک دال 2x Dynamic AMOLED 2X را با نرخ خنک کننده متفاوت از 1 تا 120 هرتز انتخاب می کند. این صفحه نمایش 1440 x 3088 پیکسل را بر روی مورب 6.8 اینچی ، بدون تغییر از یک نسل از تلفن های هوشمند به دیگری نشان می دهد. همچنین توجه داشته باشید که دومی از قلم قلم S ، همچنین بدون تغییر پشتیبانی می کند.

باید اعتراف کرد که اختلافات بین این دو کاشی سخت است. ما حداکثر روشنایی 1259 CD/m² را در S22 Ultra و 1377 CD/m² در جانشین آن ذکر کردیم ، که همچنین دارای شایستگی ارائه حداقل روشنایی پایین تر است (1.8 CD/m² در S22 Ultra ، 0.9 CD/m² روی Ultra S23). برای بقیه ، دو دستگاه برابر هستند ، با تأخیر لمسی مشابه ، یک بازتاب بسیار قابل مقایسه (حدود 45 ٪) و یک کالیبراسیون عملی یکسان. به عنوان یک جعبه جعبه ، دمای رنگ ذکر شده در زیر پروب های ما 7197 K در Ultra S22 و 7199 K در وارث آن است ، با یک دلتا E 4.5 برای اول و 4.6 برای دوم. لازم است ، در هر یک از دو تلفن هوشمند ، برای به دست آوردن دمای عادلانه تر و در نتیجه کمتر از سرما ، از صفحه نمایش “طبیعی” انتخاب کنید تا بیش از 6700 K در هر یک از دو ترمینال. تغییرات بین دو گوشی هوشمند به ویژه پرتحرک است. اما به لطف روشنایی کمی بالاتر ، Galaxy S23 Ultra بر روی سیم پیروز می شود این دسته نمی تواند محکم باشد.

کارایی

تراشه متحرک Exynos 2200 تراشه متحرک Snapdragon 8 Gen 2
پردازنده Cortex -x2 – 3 گیگاهرتز پردازنده Cortex-X3 ، Cortex-A715 ، Cortex-A710 ، Cortex-A510-3.36 گیگاهرتز
تعداد قلبها 8 تعداد قلبها 8
GPU یکپارچه (IGPU) xclipse 920 GPU یکپارچه (IGPU) آدرنو 740
رام گاو) 12 گیگابایت رام گاو) 12 گیگابایت
اقدامات آزمایشگاهی ما اقدامات آزمایشگاهی ما
شاخص چند تایی 97 شاخص چند تایی 86
شاخص بازی 56 شاخص بازی 96
تصویر میانی 31 I/S تصویر میانی 125 I/S
شاخص کلی 76 شاخص کلی 89

اگر این یک تغییر است که به یاد داشته باشید و فوق العاده Galaxy S23 را از Galaxy S22 Ultra متمایز می کند ، این تراشه است که تلفن هوشمند را متحرک می کند. سامسونگ سال گذشته برای تراشه Exynos 2200 انتخاب کرده بود و Snapdragon 8 Gen 1 را برای تلفن های هوشمند به بازار عرضه شده در کره جنوبی و آمریکای شمالی رزرو کرده بود. امسال ، هیچ تفاوتی در درمان وجود ندارد: اروپا حق دارد تجهیزات مشابهی با سایر بازارهای دیگر داشته باشد و بنابراین از Soc Snapdragon 8 Gen 2 Qualcomm امضا کرده است. این با RAM UFS 4 همراه است.0 ، جایگزین UFS 3.1 از 2022 ، تا 8 تا 12 گیگابایت بسته به نسخه ها.

تراشه “برای کهکشان” باعث افزایش قابل توجهی در قسمت چند وظیفه ای نمی شود ، تقریباً در دو تلفن هوشمند مشابه است و ما دیگر نمی توانیم روان. از طرف دیگر ، قسمت گرافیکی از این جدید بهره می برد چیپست. Galaxy S23 Ultra در این مسابقه بسیار دور پیروز شد و به طور متوسط ​​125 فریم در ثانیه به نمایش می گذارد ، جایی که سلف آن در آن قرار گرفته است. 52 i/s. و ، یخ زدن روی کیک ، گرمایش حاصل موجود است. تست های عملکرد ما با AIM انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت Smartvis.

عکس

ضبط ویدیو 8K ضبط ویدیو 4K
ماژول عکس عقب 1 108 MPX ، Grand Angle ، f/1.8 ماژول عکس عقب 1 200 MPX ، Grand-Ange ، F/1.7
ماژول عکس عقب 2 12 MPX ، زاویه فوق العاده بزرگ ، f/2.2 ماژول عکس عقب 2 12 MPX ، زاویه فوق العاده بزرگ ، f/2.2
ماژول عکس عقب 3 10 MPX ، تله ، f/2.4 ماژول عکس عقب 3 10 MPX ، تله ، f/2.4
ماژول عکس عقب 4 10 MPX ، تله ، F/4.9 ماژول عکس عقب 4 10 MPX ، تله ، F/4.9

اگر Galaxy S22 Ultra و S23 Ultra را با هم مقایسه کنیم ، ابتدا توجه می کنیم که بخش بزرگی از تجهیزات عکس آنها رایج است. ماژول با زاویه فوق العاده گسترده آنها به یک سنسور 12 مگاپیکسلی (F/2.2 نوری) متکی است و لنزهای تله فوتو 3x (f/2.4) و 10x (f/4.9) هر یک 10 سنسور 10 مگاپیکسلی را تکمیل می کنند. اما تفاوت در سنسور اصلی آنها پخش می شود: هنگامی که S22 Ultra 108 مگاپیکسل را نمایش می دهد ، ایزوسل HP2 از Galaxy S23 Ultra به 200 مگاپیکسل افزایش می یابد. تعریف بسیار بالا همراه با پیکسل که به کاربر امکان می دهد 12 عکس MP را بدست آورد. توجه داشته باشیم که این درمان بین دو نسل تلفن های هوشمند نرم شده است ، که به ویژه در تصاویر شبانه انجام شده با استفاده از S23 Ultra آشکار می شود. آخرین افزودنی سامسونگ اغلب نتایج موفقیت آمیز تری در نور کم ارائه می دهد ، اما بیشتر از بزرگتر خود در تصاویر روزانه در Ultra-Agle مبارزه می کند. تلخ هنگام تماس با لنز تله فوتو (3x) کمی رضایت بخش است ، اما در کل ، Ultra S23 کمی بهتر از بزرگتر خود است. به این حالت 200 مگاپیکسلی اضافه کنید ، که رتبه ما در نظر گرفته نمی شود و این به پتانسیل Galaxy S23 Ultra می افزاید.

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه
Labo – Samsung Galaxy S23 Ultra: یک ماژول MP در نهایت قانع کننده

سامسونگ سرانجام وارد دایره تولید کنندگان با ارائه تلفن های هوشمند با سنسور عکس MP MP می شود. Ultra Galaxy S23 چنین است.

خودمانی

ظرفیت باتری 5000 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری 5000 میلی آمپر ساعت
اقدامات آزمایشگاهی ما اقدامات آزمایشگاهی ما
استقلال اندازه گیری شده 17 ساعت) استقلال اندازه گیری شده 21 ساعت)
زمان بارگیری 68 دقیقه زمان بارگیری 84 دقیقه

استقلال یکی از معیارهایی است که سامسونگ بیشترین پیش بینی شده بود. نه اینکه S22 Ultra در این زمینه رفتار بدی داشته باشد ، زیرا در پروتکل تست هدف ما ، حدود 17 ساعت 27 دقیقه استقامت ، یک روز خوب استفاده. با تشکر از ادغام تراشه Qualcomm ، که یک باتری با ظرفیت حفظ شده در 5000 میلی آمپر ساعتی است ، Ultra Galaxy S23 چند اضافه کاری را به دست آورد و برای قسمت 21 ساعت 08 دقیقه ثبت کرد. چه چیزی از یک استقامت زیبا لذت ببرید و از روز استفاده فراتر بروید.

از طرف شارژ ، سامسونگ بازی را از یک سال به سال دیگر تغییر نمی دهد. این بار فراتر از 45 W (شارژر غایب از جعبه آن) ارائه نمی دهد ، و دو تلفن هوشمند در حدود یک ساعت بارگذاری می شوند (1 ساعت 08 دقیقه برای S22 Ultra ، 1 ساعت 04 دقیقه برای S23 Ultra). هر دو با بار بی سیم در 15 W و با بار معکوس در 4.5 W سازگار هستند. آزمایشات باتری ما توسط Target به صورت خودکار انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت SmartVis. نتایج به دست آمده با هدف از اندازه گیری های انجام شده در شرایط واقعی استفاده (تماس ، پیام کوتاه ، فیلم ، راه اندازی برنامه ، ناوبری وب و غیره) حاصل می شود.

حکم

Samsung Galaxy S22 Ultra و S23 Ultra دو تلفن هوشمند عالی هستند که قادر به اغوا کردن کاربران خواستار هستند. در بیشتر نقاط بسیار مشابه ، آنها با عملکرد گرافیکی زمین ، که به نفع آخرین متولد تولید کننده کره ای بازی می کنند ، حرکت می کنند. این همچنین از نظر استقلال متمایز است و عکس ، با پشتیبانی از سنسور اصلی 200 مگاپیکسل با پتانسیل جالب. بنابراین این سه عنصر هستند که مقیاس را به نفع گلکسی S23 Ultra نشان می دهند ، یا برای کاربران Ultra S22 به همین دلایل باقی مانده است ، یا به طور منطقی برای کسانی که به دنبال جانشین یک Galaxy Note هستند. توجه داشته باشید ، به طور مشابه ، که تلفن هوشمند 2022 با بهره گیری از وعده وعده چهار سال به روزرسانی نرم افزار ، گزینه جالبی باقی مانده است ، اما همچنین از کاهش نرخ قابل توجهی مانند.