مفهوم ویندوز – آن را به صورت رایگان از Uptodown ، مفهوم بارگیری برای ویندوز ، Mac ، iOS ، Android بارگیری کنید.

مفهوم بارگیری

در مورد یک مفهوم ، یادداشت ها نیز می توانند با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شوند ، که به همه امکان می دهد پیشرفت خود را در مورد یک پروژه مشترک یادداشت کنند. برای این کار ، شما فقط باید پیوند دعوت را برای افراد مورد نظر خود ارسال کنید.

ایده

چندین محل کار را در یک مکان برگزار می کند

آخرین نسخه

مفهوم ابزاری باورنکردنی است که برای کمک به شما در سازماندهی از یک اسناد رابط واحد ، پایگاه داده ، محتوای سمعی و بصری ، یادداشت ها ، جلسات طراحی شده است. همچنین می توانید هر صفحه از فضای کاری را با سایر دستگاه های Android یا MAC به اشتراک بگذارید.

یکی از نیروهای مفهومی ، تطبیق پذیری آن است ، زیرا این ابزار برای معلمان ، برای دانش آموزان ، برای هنرمندان یا برای هر کسی که با هر نوع پروژه همکاری می کند ، مفید است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات را برای ایجاد ویکی خود و ایجاد یک پایگاه داده منبع ، به سازمان یافته ترین روش ممکن اضافه کنید.

یکی دیگر از جنبه های مفهوم که باید برجسته شود ، این واقعیت است که شامل چندین ابزار است که به شما امکان ویرایش و قالب بندی متون را می دهد. می توانید از مدل ها استفاده کنید ، جداول ایجاد کنید و پیوندی را اضافه کنید که شما را به صفحات دیگر فضای کاری خود می رساند. علاوه بر آن ، همیشه گزینه اشتراک منابع از طریق ابزارهای خارجی وجود دارد تا هیچ کس نتواند محتوا را ببیند یا اصلاح کند.

مفهوم برنامه ای است که به شما امکان می دهد در محل کار یا مدرسه سازمان یافته باشید. با تشکر از رابط مینیمالیستی خود ، یک مفهوم مدیریت کامل وظیفه را از یک مکان واحد تسهیل می کند.

بررسی توسط کارلوس مارتینز ترجمه شده توسط تیم بومی سازی Uptododown

اطلاعات بیشتر

مجوز رایگان
سیستم عامل پنجره ها
دسته بندی مدیریت کسب و کار
زبان فرانسوی

ایده

ایده

مفهوم برنامه ای برای یادداشت برداری با چندین ویژگی است. این توسط کارآفرینان ایوان ژائو و سیمون در سال 2013 در ایالات متحده تأسیس شد. این اولین بار در سال 2016 قبل از ورود به موبایل در قالب یک برنامه اداری ایجاد شد.

با گذشت زمان ، ویژگی های مفهوم به طور گسترده ای رشد کرده و برنامه در سال 2020 از 4 کاربر فراتر رفته است ، رقمی که باید بسیار مهمتر باشد.

عمل

مفهوم بارگیری بسیار ساده است ، شما باید با ایجاد یک حساب کاربری در برنامه شروع کنید. پس از آن ، شما به یک رابط بسیار تصفیه شده دسترسی پیدا می کنید که به شما امکان می دهد هر دو به راحتی در آن پیدا شوند و وقت خود را هدر ندهید. از آن به بعد ، می توانید یادداشت هایی را با متن ایجاد کنید ، بلکه لیست ها ، جداول ، سؤالات متداول یا نقشه راه را به شکل نقاشی نیز ایجاد کنید.

مزیت مفهوم دیگر این است که شما مدل دارید. اینها قبلاً از قبل پر شده اند ، بنابراین می توانید برای اضافه کردن محتوای مورد نظر خود کپی و چسبانده باشید. این هنوز یک روش خوب برای صرفه جویی در وقت است ، با دانستن اینکه می توانید یادداشت مورد نظر خود را از صفر نیز ایجاد کنید. در هر یادداشت ، می توانید متن ، بلکه تصاویر ، فیلم ها یا پیوندها را اضافه کنید.

در مورد یک مفهوم ، یادداشت ها نیز می توانند با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شوند ، که به همه امکان می دهد پیشرفت خود را در مورد یک پروژه مشترک یادداشت کنند. برای این کار ، شما فقط باید پیوند دعوت را برای افراد مورد نظر خود ارسال کنید.

بدیهی است ، مفهوم هماهنگ سازی بین دستگاه های مختلف شما دارد ، به طوری که می توانید به راحتی آخرین یادداشت هایی را که در تمام دستگاه های خود ضبط کرده اید پیدا کنید.

سازگاری

همانطور که به سرعت گفتیم ، می توان مفهوم را از دستگاه مورد نظر خود بارگیری کرد ، زیرا ما یک برنامه اداری برای ویندوز و MACOS و همچنین یک برنامه موبایل برای iOS و Android پیدا می کنیم. این به شما امکان می دهد تا از رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی لذت ببرید.

برای جلوگیری از بارگیری مفهوم ، می توانید به طور مستقیم از هر مرورگر اینترنتی ، خواه Google Chrome ، Safari یا Mozilla Firefox ، به صورت مستقیم به سرویس دسترسی پیدا کنید.

قیمت

می توانید مفهوم را بارگیری کرده و از برنامه رایگان استفاده کنید ، زیرا یک نسخه رایگان وجود دارد. دیگران ، می دانید که شما بین سه پیشنهاد پرداخت شده انتخابی دارید که به شما امکان می دهد از ویژگی های پیشرفته تر ، چه برای افراد و چه برای شرکت ها بهره مند شوید. در اینجا جزئیات ویژگی ها و قیمت ها آورده شده است.

مفهوم فردی

 • 0 دلار
 • صفحات و بلوک های نامحدود
 • به اشتراک گذاری با 5 مهمان
 • هماهنگ سازی در همه دستگاه ها
 • API

مفهوم فردی طرفدار

 • 4 دلار در هر ماه (با اشتراک 1 ساله)
 • تمام ویژگی های فرمول فردی
 • میهمانان نامحدود
 • بارهای نامحدود پرونده
 • تاریخچه نسخه های 30 روزه

مفهوم تیمی

 • 8 دلار در هر ماه و برای هر کاربر (با اشتراک 1 ساله)
 • تمام ویژگی های فرمول فردی حرفه ای
 • اعضای تیم نامحدود
 • فضای کاری مشترک
 • به اشتراک گذاری مجوزها
 • ابزارهای تجویز

مفهوم تجاری

 • قیمت باید با تیم فروش تعریف شود
 • تمام ویژگی های فرمول تیم
 • SSO SAML
 • عرضه کاربر (SCIM)
 • روزنامه حسابرسی
 • چک های پیشرفته و امنیت
 • تاریخچه نسخه های نامحدود
 • مدیر حسابداری آتیدر (بیش از 100 کاربر)
 • قرارداد شخصی

جایگزین برای مفهوم

مفهوم یک برنامه مناسب برای یادداشت برداری ، بلکه برای سازمان است ، زیرا به منظور ارائه سایر ویژگی ها به کاربران از وضعیت آن فراتر می رود. ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که نسخه رایگان در حال حاضر کاملاً کامل است تا بتوانیم صفحات و بلوک ها را به روشی نامحدود ایجاد کنیم ، بلکه برای به اشتراک گذاشتن با 5 مهمان نیز به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، توجه داشته باشید که برنامه های دیگری وجود دارند که ویژگی های نسبتاً مشابهی را ارائه می دهند ، در اینجا گزینه های این ابزار وجود دارد.

به جای بارگیری مفهوم ، می توانید Evernote را انتخاب کنید. مانند رقیب خود ، دومی فراتر از وضعیت خود به عنوان یک ابزار ساده در یادداشت برای شرط بندی در مزایای دیگر است. ما یک برنامه برای Windows ، MacOS ، Android یا iOS می یابیم ، یک فرمول رایگان و همچنین پیشنهادات پرداخت شده وجود دارد ، فرمول اصلی هنوز کاملاً کامل است.

به عنوان یک مفهوم ، Evernote این فرصت را به شما می دهد تا یادداشت ها را ایجاد کرده و سپس آنها را در نوت بوک های مختلف ذخیره کنید ، به عنوان مثال. می توانید برچسب ها را اضافه کنید تا آنها را راحت تر پیدا کنید. از طرف دیگر ، یک گپ برای گپ زدن با افراد دیگر نیز وجود دارد. در هر نت ، شما همچنین می توانید مطالب دیگری را اضافه کنید ، این در مورد قالب بندی ، بلکه برای تصاویر ، پیوندها یا ایموجی ها نیز صدق می کند. همچنین می توان میانبرها را از صفحه اصلی تنظیم کرد.

سرانجام ، Google نیز برای جلوگیری از مفهوم وجود دارد. این سرویس بسیار ساده استفاده می شود ، در عین حال کاملاً اساسی و رایگان باقی می ماند. یک برنامه تلفن همراه در iOS و Android وجود دارد ، اما همچنین یک برنامه افزودنی مرورگر اینترنتی برای Google Chrome ، به شما امکان می دهد به راحتی به ابزار دسترسی پیدا کنید. به همین روش ، می توانید متن را اضافه کنید ، لیست کنید یا حتی عکس و صدا قرار دهید.