بررسی های Upway – 1 بررسی مشتری Upway ، ما با Upway ، راه اندازی فرانسوی دوچرخه برقی بازپرداخت شده بحث کردیم

ما با Upway ، استارتاپ فرانسوی از دوچرخه برقی بازپرداخت شده بحث کردیم

خرید ساخته شده در آگوست 2023 ، تماس چت آسان و آگاهانه توسط اپراتورها ، دوچرخه بسیار تمیز و آماده است تا جاده را طی کند ، پس از آنکه Deballage 3-4 Manips برای نهایی کردن دوچرخه سواری وجود دارد به خوبی توضیح داده شده است و تمام مقالات مربوط به دوچرخه و باتری در یک پاکت بود. دوچرخه مطابق با توضیحات در شرایط مکانیکی بسیار خوب ، بسیار خوب پیچیده شده بود ، هنگامی که در تحویل بسیار سریع بود ، اولین خرید در این سایت است و صریحاً نه ناامید
کد تبلیغاتی بالا

بررسی های بالا

بررسی مشتری بالا

بررسی برتر: 10/10 مروارید, سیزدهم.09.2023

خرید ساخته شده در آگوست 2023 ، تماس چت آسان و آگاهانه توسط اپراتورها ، دوچرخه بسیار تمیز و آماده است تا جاده را طی کند ، پس از آنکه Deballage 3-4 Manips برای نهایی کردن دوچرخه سواری وجود دارد به خوبی توضیح داده شده است و تمام مقالات مربوط به دوچرخه و باتری در یک پاکت بود. دوچرخه مطابق با توضیحات در شرایط مکانیکی بسیار خوب ، بسیار خوب پیچیده شده بود ، هنگامی که در تحویل بسیار سریع بود ، اولین خرید در این سایت است و صریحاً نه ناامید
کد تبلیغاتی بالا

به خطای بارگیری توجه کنید

هر اطلاعیه توسط کارمندان تحریریه ما کنترل می شود. ما از شما می خواهیم به برخی از قوانین احترام بگذارید: زبان صحیح ، نظر محترمانه و مودبانه ، نظر سازنده مربوط به یک واقعیت واقعی ، عنوان صریح. هرگونه اطلاعیه ای که با این قوانین مطابقت نداشته باشد ، به طور سیستماتیک رد می شود و هیچ پاداش به همراه نخواهد داشت. همچنین رد می شود ، نظرات سایت دیگری ، تبلیغات یا اسپم سیل ، درخواست های حمایت مالی و کسانی که حاوی داده های شخصی یا URL هستند.

Cashback Upway Online عضو اختصاصی +3 یورو برای ثبت نام ارائه شده است 2.9 ٪ به خرید آنلاین خود بازپرداخت شده است

ما با Upway ، استارتاپ فرانسوی از دوچرخه برقی بازپرداخت شده بحث کردیم

دوچرخه های برقی آنها بین 20 تا 60 ٪ ارزان تر از جدید است.

ارسال شده در 8 ژوئن 2022 در ساعت 10:00 A.M

باکتری صعود

شرکت هایی وجود دارند که سریعتر از سایرین رشد می کنند. در حالی که دنیای استارتاپ در فرانسه رونق می گیرد ، برخی از آنها با ارائه یک پیشنهاد جدید موفق به ایستادگی می شوند. این به ویژه مورد Upway است.

این شرکت بسیار جوان ، که به سختی در سال 2021 تأسیس شده است ، تمام کارهای خود را در حدود سه ایده اصلی ایجاد می کند: یک راه حل با مسئولیت زیست محیطی را تهیه کنید ، که تأثیر مستقیمی بر زندگی کاربران دارد و این امکان را برای حفظ “دانش صنعتی” فراهم می کند ، همانطور که تعریف می کند Toussaint واتین ، یکی از دو شرکت همکار این شرکت ، مدیر سابق منطقه ای Uber.

با Stéphane Ficaja ، که در گذشته با او کار می کرد ، این علاقه مندان به گردشگری این ایده را داشت که بدون درخواست مبلغ دیوانه وار ، یک تجارت را که قادر به ارائه محصولات با کیفیت است ، راه اندازی کند. “” ما خاطرنشان کردیم که در بازار دوچرخه برقی ما محصولات جدید و بسیار گران قیمت را از یک طرف داشتیم و از طرف دیگر بازار دست دوم با محصولات در شرایط بسیار بد “.

Upway: یک راه حل با کیفیت دوم و با کیفیت ارائه دهید

بنابراین از این موجودی به دنیا خواهد آمد. امروز ، این شرکت از طریق فروشگاه آنلاین خود در فرانسه و بلژیک حضور دارد. این یک انتخاب گسترده از دوچرخه های برقی مرمت شده ، با قیمت های معیوب همه رقابت ها را ارائه می دهد: از 20 تا 60 ٪ ارزان تر از جدید.

اگر بازار دست دوم اغلب تصویر بدی داشته باشد ، Upway به دنبال ارائه دوچرخه با کیفیت بالا است: “امروز واقعاً استانداردی در مورد بازپرداخت دوچرخه های برقی وجود ندارد ، بنابراین ما 20 امتیاز کنترل خودمان را تعیین کرده ایم تا دوچرخه را به بیشترین تقاضا در آنجا تجدید نظر کنیم.”.

ایده این است که راه حلی را ارائه دهید که به شما امکان می دهد Toussaint Wattinne می گوید: “خود را از محلول های اتومبیل و کربن جدا کنید ، بلکه برای صرفه جویی در بخشنامه و در نهایت و بالاتر از همه برای حفظ دانش فرانسوی ، به جای محصولات نهایی وارد شده ،”.

Toussaint Wattinne با داشتن یک بازار دوم پرشور و سیستم عامل هایی مانند بازار پرنعمت یا پشتی که امروزه میلیون ها نفر وزن دارند ، می خواست خود را در یک بازار کاملاً خالی قرار دهد ، یعنی دوچرخه برقی.

دوچرخه سواری

نام های شناخته شده در بین سرمایه گذاران

به جای واگذار کردن تعمیر و بازپرداخت دوچرخه به اشخاص ثالث ، Upway فقط در داخل و با مکانیک حرفه ای کار می کند. یک روش کیفی که به بودجه نیاز دارد ، و به همین دلیل یک جمع آوری کمک های مالی بزرگ را توجیه می کند: در پایان ماه مه ، Upway پس از آغاز 5 میلیون نفر در نوامبر 2021 ، یک جدول 25 میلیون در سری A را به پایان رساند.

Upway امیدوار است که بتواند توسعه ، گسترش محل خود ، تیم های خود ، اما وب سایت خود را به سایر کشورهایی مانند هلند و آلمان گسترش دهد ، که راه اندازی آنها قریب الوقوع است. پر از جاه طلبی ، این شرکت در تلاش است مخاطبی را که قبلاً برای خرید دوچرخه های جدید استفاده می کرد ، متقاعد کند.

با این جمع آوری کمک های مالی ، Upway موفق شد سرمایه گذاران مشهور را در دنیای استارتاپ هایی مانند Sequoia و Founders Global Founders Capital متقاعد کند ، بلکه صندوق Origins نیز ساخته شده توسط Blaise Matuidi.

بازیکن حرفه ای فوتبال و هافبک سابق PSG چند ماه پیش این صندوق را برای کمک به ورزشکاران حرفه ای برای سرمایه گذاری در پروژه هایی که تأثیر مستقیمی برای افراد دارند ، ایجاد کردند. Toussaint Wattinne با ارائه صعود به فوتبالیست سابق ، ادعا می کند که “تمام جعبه ها را بررسی کرده است” که وجود منشاء در جمع آوری کمک های مالی را توضیح می دهد.

فوندور بالا

رشد ، صادرات و استخدام

میلیون ها یورو که به راه اندازی بسیار جوان اجازه می دهد کمی بیشتر توسعه یابد. بسته به سخنان بنیانگذار آن ، این 25 میلیون دلار اجازه می دهد تا کارخانه های جدید برای بزرگنمایی ناوگان دوچرخه های برقی موجود در سایت باز شوند.

این جمع آوری کمک های مالی همچنین باید توسعه بین المللی را امکان پذیر کند ، راه اندازی این شرکت در ایالات متحده نیز در ماه های آینده برنامه ریزی شده است.

سرانجام ، این پول به Upway اجازه می دهد تا استخدام شود. اکنون حدود پانزده موقعیت در شرکت پر شده است. “هر دو مکانیک برای کار مستقیم بر روی دوچرخه و توسعه دهندگان برای وب سایت ، بلکه مدیران عملیات مستقر در خارج از کشور”.