URL خود را با Google کوتاه کنید. اوه!, با استفاده از Picsee) – بازار فضای کاری Google

URL کوتاه گوگل

شخصاً ، به عنوان متخصص آزاد Prestashop بیش از 10 سال است که من از یک مجموعه کامل از ابزارهایی استفاده می کنم که می تواند برای شما مفید باشد ، از جمله این موارد: 10 ابزار رایگان برای آزمایش سرعت سایت تجارت الکترونیکی شما

URL خود را با Google کوتاه کنید … اوه Goo.گل !

URL خود را با Google کوتاه کنید : وعده ساده و مؤثر است. آیا تا به حال با اینها روبرو شده اید آدرس های وب طولانی و حجیم که آرزو می کنی اشتراک گذاری با دوستان یا همکاران خود ? خوب ، خبر خوب ! در کاهش دهنده های URL آیا وجود دارد تا شما را نجات دهد. این ابزارهای فوق العاده کاربردی کوچک به شما امکان می دهد این پیوندهای بی پایان را به اشتراک گذاری آسان و کاربردی در شبکه های اجتماعی یا ایمیل های خود تبدیل کنید. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، دریابید که چگونه بهترین به حداقل رساندن URL برای ساده تر کردن زندگی و کمک به شما در به اشتراک گذاشتن پیوندهای مورد علاقه خود در چشمان چشم. بیا بریم ! ��

goo.gl

Google URL کوتاه

این سرویس به این ترتیب قابل استفاده نیست ، لازم است که یک برنامه افزودنی یا نوار ابزار داشته باشید تا بتوانید از آن بهره مند شوید. اینجا چندتایی هستند :
گوزن.GL Google Chrome پسوند
نوار ابزار Google برای مرورگر
خوراک دهنده

بنابراین Google URL Short رقابت می کند است.gd, بیت.قصبه, کوچک.سی سی, دویپ.کم, خواندن.کم, یادبود.کم, کوتوله.com ..
کوتاه کننده URL Google, گوزن.گل, با تمرکز روی 3 امتیاز ایجاد شد:

  • آنجا ثبات : همیشه در دسترس
  • آنجا امنیت : در برابر بدافزار و فیشینگ محافظت شود
  • آنجا سرعت : سریع باشید و URL های بسیار کوتاه تولید کنید

این کار انجام شده است ، Google منتشر شده ابزاری برای کوتاه کردن URL ها (آدرس های وب برای افراد تازه کار) است و آن را تعمید می دهد گوزن.گل.

پیوندهای ایجاد شده توسط Goo.GL در 301 دائمی است بنابراین برای SEO مفید است. هنوز مشخص است که آیا سرویس Google مردم آگاه را اغوا خواهد کرد.

[ویرایش 11/10/2018] Google از توقف سرویس کوتاه کننده URL Google خبر داد. در اینجا توضیحات در یک پست رسمی وبلاگ آورده شده است.

7 گزینه دیگر برای سرویس کوتاه URL Google

شاید شنیده باشید ، سرویس کوتاه URL Google در حال تعظیم است. اما وحشت نکنید ! بسیاری از گزینه های به همان اندازه مؤثر برای ادامه وجود دارد URL های خود را کوتاه کنید مثل رئیس. در این لیست ، من دیگران را به شما ارائه می دهم کاهش دهنده های URL چه کسی کار را به طرز شگفت انگیزی انجام می دهد و به شما امکان می دهد پیوندهای خود را با سهولت به اشتراک بگذارید. بیا ، بیایید این موارد را کشف کنیم گزینه های دیگر برای سرویس کوتاه URL Google ::

  • BITLY: BITLY معروف مرجع از نظر کاهش URL است ، با آمار دقیق و گزینه های شخصی سازی آن.
  • BL.جوهر: با BL.جوهر ، به لطف گزینه های پیشرفته عملکرد و تجزیه و تحلیل آن ، خود را با یک تجربه کاهش URL منحصر به فرد درمان کنید.
  • POLR: از Polr ، ابزار منبع باز و نور انتخاب کنید که به شما امکان می دهد ضمن حفظ کنترل بر روی داده های خود ، پیوندهای خود را در چشمان یک چشم کوتاه کنید.
  • به طور مجدد: به طور مجدد این امکان را به شما می دهد تا پیوندهای کوتاه خود را مانند مارک خود برای لمس حرفه ای شخصی کنید.
  • T2M: T2M را کشف کنید ، یک کاهش دهنده سریع و امن URL که آمار کاملی را به شما ارائه می دهد تا از تعهد پیوندهای خود پیروی کنید.
  • TinyUrl: Tinyurl ، کلاسیک ژانر ، به شما سادگی و کارآیی را به شما ارائه می دهد تا به سرعت آدرس های وب طولانی خود را در پیوندهای کوتاه تبدیل کنید.
  • مال شما: پیوندهای کوتاه خود را با yourls ، یک ابزار منبع باز و خود برای استقلال کامل و کنترل میانبرهای خود ایجاد کنید.

امیدوارم خوشبختی خود را در بین این لیست خدمات پیدا کنید. لذت بردن

شخصاً ، به عنوان متخصص آزاد Prestashop بیش از 10 سال است که من از یک مجموعه کامل از ابزارهایی استفاده می کنم که می تواند برای شما مفید باشد ، از جمله این موارد: 10 ابزار رایگان برای آزمایش سرعت سایت تجارت الکترونیکی شما

URL کوتاه گوگل

برنامه نماد

USM.به (توسط Picsee

– پیوند کوتاه ایجاد کنید. – تعداد کلیک ها را روی URL کوتاه استخراج کنید و همچنین از روند دسته ای پشتیبانی کنید. – عنوان URL را استخراج کنید تا به نویسندگان کمک کند تا به سرعت درک کنند که این پیوند چیست.

برگه بروزرسانی در: 28 ژوئن 2023

اطلاعات بیشتر در مورد بررسی کاربر

Picsee URL کوتاه URL URL توابع کوتاه برای صفحه گسترده Google: - Picsee () عملکرد: یک لینک کوتاه ایجاد کنید ، می توانید یک ردیف بزرگ از URL های اصلی را در صفحه گسترده بچسبانید ، و سپس این سرگرمی را برای ایجاد URL های کوتاه ، سریع و به راحتی اعمال کنید! - عملکرد PicSee_Click (): می توانید تعداد کلیک های روی URL کوتاه را استخراج کنید ، و پردازش دسته ای را نیز پشتیبانی کنید. - عملکرد Picsee_title (): عنوان URL را استخراج کنید تا به نویسندگان کمک کنید تا به سرعت درک کنند که این پیوند چیست.

اطلاعات اضافی

قیمت های موجود نیست

محرمانه بودن

شرایط استفاده

USM.به (توسط Picsee مجوزهای زیر را از شما درخواست می کند. بیشتر بدانید

USM.به (با استفاده از Picsee)) نیاز به دسترسی به حساب Google شما دارد

USM.به (با استفاده از Picsee – بنابراین می تواند اقدامات زیر را انجام دهد:

آدرس اصلی ایمیل مرتبط با حساب Google خود را نشان دهید

با اطلاعات شخصی خود ، از جمله مواردی که برای ایجاد عمومی انتخاب کرده اید ، مشورت کنید