خرید دوچرخه بار برقی – VAE – منحصر به فرد ، دوچرخه بار برقی | ارزان

دوچرخه بار برقی

کودکان ، نژادها ، تجهیزات کار: جابجایی این هزینه های مختلف فقط یک تشریفات خواهد بود و شما حتی به لطف بار دوچرخه برقی خود خسته نخواهید شد !

دوچرخه بار برقی

سریعتر از یک دوچرخه سنتی که قادر به حمل بارهای سنگین است: مزایای دوچرخه برقی بی شمار است ! همچنین یک جایگزین عالی برای ماشین و حمل و نقل عمومی است و به شما امکان می دهد به راحتی در شهر حرکت کنید.

کودکان ، نژادها ، تجهیزات کار: جابجایی این هزینه های مختلف فقط یک تشریفات خواهد بود و شما حتی به لطف بار دوچرخه برقی خود خسته نخواهید شد !

شما قادر خواهید بود به طور کامل از پیاده روی های خانوادگی خود بهره مند شوید ، فرزندان خود را بدون انجام ترافیک شهری به مدرسه بیاورید ، یا حتی به راحتی در زمینه کار خود حرکت کنید. یکی دیگر از دارایی های مهم ، وسیله نقلیه شما زیست محیطی خواهد بود و بدون اندازه گیری مشترک با ماشین شما آلاینده است. شرکت منحصر به فرد ما ، یک متخصص واقعی در این زمینه ، مدلهای قابل اعتماد ، سریع و با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.

دوچرخه های Cargos ما را کشف کنید:

POWER BARGO POWER 4.1

POWER CARGO 7.1

دوچرخه بار برقی دوچرخه بار برقی

قیمت دوچرخه برقی: چه چیزی را انتظار دارید ?

خرید یک دوچرخه حمل بار برقی ارزان هنوز به حداقل بودجه حدود 2000 یورو نیاز دارد. اگر به عنوان یک کنترااریو ، می خواهید در یک دوچرخه حمل بار بسیار بالا سرمایه گذاری کنید ، بودجه ای در حدود 5000 یورو حساب کنید.

این مبالغ قابل توجه است و می تواند اول ترسیده باشد ، به خصوص که هزینه های نگهداری باید هنگام تهیه بودجه شما به طور ضرورت ای در نظر گرفته شود. با این حال بسیاری از دستگاه های کمک به کار گرفته شده و خرید شما را تسهیل می کنند.

کمک مالی از شهرداری شما

بسیاری از شهرداری ها و کلانشهرها به مناسبت دستیابی به یک VAE پاداش می دهند. برای اینکه بدانید آیا این مورد در مورد شما است ، از طریق وب سایت آنها سؤال کنید. سپس شما باید پرونده ای را تشکیل دهید که اسناد آن بسته به شهرها متفاوت باشد. در اینجا ، منحصر به فرد می تواند در تلاش های شما به شما کمک کند.

یک جایزه زیست محیطی برای دوچرخه بار VAE شما

اگر در یک ZFE (منطقه پایین تر) زندگی می کنید و کمک قبلی را دریافت کرده اید ، خرید یک دوچرخه باربری VAE که بین 26 ژوئیه 2021 و 31 دسامبر 2022 ساخته شده است ، اکنون نگران پاداش اکولوژیکی است. شما قادر خواهید بود تا 40 ٪ از قیمت خرید ، تا حد 1000 یورو کاهش یابد. با حق بیمه تبدیل می توان آن را جمع کرد.

جایزه تبدیل

از ژوئیه 2021 ، می توان از حق بیمه تبدیل برای خرید یک دوچرخه برقی بهره مند شد. ایده: بسته به اینکه روی بنزین یا دیزل کار می کند ، از ماشین یا ون خود جدا شوید (قبل از سال 2006 یا 2011 ثبت شده است). این حق بیمه می تواند تا 40 ٪ از قیمت دوچرخه بار برقی شما را نشان دهد. با این حال ، از سقف 1500 یورو نمی توان فراتر رفت.

این منحصر به فرد شما را ارائه می دهد ?

با هدف تسهیل در مورد دستیابی به دوچرخه باربری VAE ، منحصر به فرد امکان پرداخت پرداخت در 10 بار بدون هزینه را به شما می دهد. اجاره طولانی ، 36 ماه به طول انجامید ، گزینه دیگری است.

مدل های پرچمدار در منحصر به فرد: Power Bargo Power 7.1 و Power Bargo Power 4.1 یورو تقریباً 200 کیلومتر خودمختار است که علاوه بر وزن خلبان ، قادر به پشتیبانی از حداکثر وزن 60 کیلوگرم است ، در صورت بروز خطر فوری ، آنها دارای یک موتور قدرتمند ، لاستیک های قوی و ترمزهای مؤثر هستند. برای اطمینان از راحتی و ایمنی خود ، منحصر به فرد کلاه ایمنی و محافظت از باران را برای شما فراهم می کند. لوازم جانبی مختلفی نیز برای شخصی سازی دوچرخه بار برقی شما در دسترس است.

منحصر به فرد یک تجارت با اندازه انسانی است که اهداف آن برآورده کردن شما و تسهیل زندگی روزمره شما ، از طریق استفاده از یک دوچرخه باری VAE است. برای انجام این کار ، ما قبل از هرگونه دستیابی به شما در اختیار شما هستیم تا نیازهای شما را درک کنیم. ما تعیین خواهیم کرد ، سپس دوچرخه بار برقی که مناسب شما است. بنابراین از تماس با ما دریغ نکنید ، ما خوشحال خواهیم شد که در انتخاب خود به شما کمک کنیم !

محموله برقی

یک سوال ، یک نیاز خاص ? از تماس گرفتن با ما دریغ نکنید.
تیم منحصر به فرد ما خوشحال خواهد شد که به بهترین وجه به درخواست شما پاسخ دهد.

من می خواهم یک دوچرخه را به صورت رایگان امتحان کنم

من می خواهم یک دوچرخه بخرم

من می خواهم دوچرخه خود را تعمیر یا نگهداری کنم

من می خواهم با یک مشاور چرخه در تماس باشم

من می خواهم انجام دهم
تجدید نظر

فروشگاه دوچرخه Chambéry

Chambéry Chambery@فروشگاه منحصر به فرد.خط
04 79 68 97 36

آماده صعود از همه پاس ها
از سه شنبه تا شنبه:
10 صبح – 12:30 بعد از ظهر ، 2 بعد از ظهر – 7 بعد از ظهر
روز یکشنبه و دوشنبه بسته شد.
فروشگاه را کشف کنید

فروشگاه دوچرخه Chambéry

Lyon Lyon@فروشگاه منحصر به فرد.خط
04 78 68 00 38

شهری که با دوچرخه لذت می برد
از سه شنبه تا شنبه:
10 صبح – 12:30 بعد از ظهر ، 2 بعد از ظهر – 7 بعد از ظهر
روز یکشنبه و دوشنبه بسته شد.
فروشگاه را کشف کنید

فروشگاه دوچرخه Chambéry

آماده صعود از همه پاس ها

از سه شنبه تا شنبه:
10 صبح – 12:30 بعد از ظهر ، 2 بعد از ظهر – 7 بعد از ظهر
روز یکشنبه و دوشنبه بسته شد.

فروشگاه دوچرخه Chambéry

شهری که با دوچرخه لذت می برد

از سه شنبه تا شنبه:
10 صبح – 12:30 بعد از ظهر ، 2 بعد از ظهر – 7 بعد از ظهر
روز یکشنبه و دوشنبه بسته شد.

دوچرخه بار برقی

آ دوچرخه بار برقی دوچرخه ای با فضای ذخیره سازی مناسب برای حمل بارها از قبیل خرید یا فرزندان شما (که به معنای این نیست که فرزند شما هزینه ای است). این یک راه حل بسیار محبوب در شهرهای بزرگ است که یک ماشین گران است و پارک کردن آن دشوار است. به همین دلیل این نوع دوچرخه در شهری مانند آمستردام بسیار محبوب است. یک دوچرخه بار برقی مزیت یک فضای ذخیره سازی بزرگ و سهولت استفاده از یک موتور الکتریکی را به شما می دهد تا هنگام حمل بارهای سنگین ، باعث افزایش اضافی شما شود.

موتور پدالر دوچرخه برقی
دوچرخه بار برقی
قرار دادن باتری
موتوری
مرکز سرعت یکپارچه
هم اکنون موجود است

Batavus E Lastenrad Dreirad Bosch Pedalier Engine Nabenschaltung

Batavus E Lastenrad Dreirad Bosch Pedalier Engine Nabenschaltung

تحویل رایگان

5،699.00 یورو (صرفه جویی در 7.02 ٪)

Winora F.U.B. موتور پدالیر Bosch Velo Electric Cargo Electric

Winora F.تو.شرح. 2W E Lastenrad Bosch Mittelmotor
موجود در انبار ، امروز ارسال شده است
5،299.00 یورو (صرفه جویی در 5.66 ٪)

Winora F.U.B. موتور پدالیر Bosch Velo Velo Cargo Electric Dreirad Bosch

Winora F.تو.شرح. 3W E Lastenrad Dreirad Bosch Mittelmotor
تحویل رایگان
5،699.00 یورو (صرفه جویی در 5.26 ٪)

Batavus E Lastenrad Bosch Pedalier Engine Nabenschaltung Pround-2

Batavus E Lastenrad Bosch Pedalier Engine Nabenschaltung Pround-2
تحویل رایگان
5،649.00 یورو (صرفه جویی در 4.43 ٪)

دوچرخه بار برقی چیست ?

در سال 1877 در انگلیس ظاهر شد ، دوچرخه های بار اهمیت خود را در سنت دوچرخه سواری نشان دادند و اکنون در سراسر جهان حضور دارند. هلند به ویژه به این دوچرخه های مفید ، به نام “Bakfiets” به زبان هلندی متصل شده است ، که به معنای واقعی کلمه به معنای “دوچرخه بار” است. دوچرخه بار به طور کلی دوچرخه ای است که برای حمل بارها با حجم زیاد یا وزن قابل توجهی طراحی شده است. با تشکر از فناوری معاصر ، دوچرخه های باربری برقی با اجازه دادن به راحتی بارهای سنگین تر به لطف کمک الکتریکی یک موتور قدرتمند و باتری ، بیشتر و بیشتر محبوب شده اند. شاسی آنها (فریم) به ویژه به لطف مجموعه ای از خصوصیات هوشمندانه به راحتی حمل و نقل وزن قابل توجهی طراحی شده است:

 • چرخ های کوچکتر: چرخ ها در محدوده 16 تا 20 اینچی قرار دارند. آنها اغلب از دوچرخه استاندارد کوچکتر هستند و همین امر باعث می شود سرعت سریع سریع شود. چرخ های کوچکتر نیز مانور خوبی را به دست می آورند و وزن دوچرخه را کاهش می دهند و آن را به همان اندازه کم و به طریقی که ممکن است بارگذاری کنید.
 • مدیران تقویت شده: فریم ها اغلب دراز کشیده و دارای چرخ دستی طولانی تر از یک دوچرخه استاندارد هستند تا فضای ذخیره سازی اضافی را در خود جای دهند. بنابراین ، قاب اغلب تقویت می شود تا آن را تا حد امکان مطمئن و قوی کند. این باعث افزایش وزن کل دوچرخه می شود ، اما همانطور که با کمک الکتریکی است ، بر اثربخشی رانندگی تأثیر نمی گذارد.
 • فضای برنامه ریزی شده به شما امکان می دهد از ظروف بزرگ ذخیره سازی یا سایر گزینه های یکپارچه استفاده کنید: دوچرخه های برقی برقی فوق العاده همه کاره هستند و می توانند با تمام کارها ، از حمل و نقل آجری تا یک ظرف ذخیره سازی گرفته تا حمل و نقل کودکان در یک صندلی شخصی سازگار شوند.
 • یک موتور قدرتمندتر: یک دوچرخه برقی به طور کلی مجهز به موتور قدرتمندتر از یک دوچرخه برقی استاندارد است که برای کشیدن وزنهای بزرگتر و با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار ، با وجود بار با وجود بار با وجود بار ، با سرعت بیشتری برای شتاب آسان و دارای گشتاور بیشتر برای شتاب آسان است. علی رغم بار با وجود بار با وجود بار با وجود بار.
 • باتری با ظرفیت بیشتر: دیدن یک دوچرخه بار برقی با باتری با ظرفیت بیشتر از یک دوچرخه برقی استاندارد یا حتی دو باتری غیر معمول نیست.
 • همه چیز یکپارچه است: بیشتر دوچرخه های باری مجهز به گلها ، چراغهای جلو و عقب ، پایه و صفحه یکپارچه هستند تا شما آماده باشید تا با تمام موانع سفر خود روبرو شوید.

دوچرخه های بار برقی برای چیست؟ ?

از دوچرخه های بار برقی می توان برای یک سری از فعالیت ها و اهداف مختلف استفاده کرد ، که محبوبیت آنها را توضیح می دهد:

 • هدف تجاری: این دوچرخه های برقی وسایل نقلیه تجاری عالی هستند و مطالعات نشان داده اند که آنها اغلب می توانند سریعتر از یک ماشین در اکثر شهرها به مقصد خود برسند. محبوب در پیک ها ، آنها به دلیل ظرفیت ذخیره سازی بزرگ و کمکی که در تمام طول روز به لطف موتور و باتری با ظرفیت بالا ارائه می دهند ، ایده آل هستند.
 • دوچرخه خانوادگی: در بسیاری از مناطق اروپا ، دوچرخه های حمل و نقل برقی در خانواده ها بسیار محبوب هستند ، یک بار دیگر به لطف عملکرد شگفت انگیز آنها. از آنجا که بیشتر مارک ها صندلی های یکپارچه را ارائه می دهند ، والدین هم اکنون می توانند تمام خانواده خود را به یک دوچرخه واحد منتقل کنند.
 • سفرهای خانگی: برای افرادی که باید هر روز در محل کار تجهیزات زیادی مصرف کنند ، دوچرخه بار جایگزین ایده آل برای ماشین است. این یک تجربه رانندگی استثنایی را در هر زمان ارائه می دهد و به شما امکان می دهد بدون عرق کردن به راحتی به محل کار خود بروید.

ظرفیت بار دوچرخه بار برقی چقدر است ?

مانند اکثر دوچرخه ها ، حداکثر وزن شارژ بسته به مدل و مارک دوچرخه متفاوت است. یک دوچرخه بار برقی می تواند به راحتی وزن بیشتری نسبت به هر نوع دوچرخه دیگر ، 150 کیلوگرم تا 250 کیلوگرم بار کل بار داشته باشد. او به لطف طراحی و تقویت قاب و مؤلفه ها قادر به تحمل چنین وزن قابل توجهی است. از نظر حجم کل حمل و نقل ، بیشتر دوچرخه های حمل و نقل مجهز به یک ظرف چمدان از حجم بین 200 تا 300 لیتر هستند که این امر امکان حمل و نقل کالای زیادی را فراهم می آورد. در اینجا برخی از موقعیت هایی وجود دارد که در آن باید دوچرخه بدون مشکل استفاده شود (مشخصات دوچرخه برقی را ببینید تا ابتدا در صورت مطمئن بررسی کنید):

 • یک دوچرخه سوار ، یک سگ و 30 کیلوگرم نژادها
 • یک دوچرخه سوار ، دو کودک و چند چمدان
 • یک دوچرخه سوار و 75 کیلوگرم بسته برای تحویل

چگونه دوچرخه بار برقی خود را انتخاب کنیم ?

با توجه به طیف گسترده ای از انتخاب ها ، این سؤالی است که به طور مرتب از نظر دوچرخه باری مطرح می شود. مانند بیشتر دوچرخه ها ، ابتدا باید از خود بپرسید که قصد دارید کجا رول کنید و هدف چیست. به طور کلی ، اگر فقط در مناطق شهری رانندگی می کنید ، به یک دوچرخه از نوع “E-Cargo” با لاستیک های ریز و صاف که به آسفالت پایبند هستند نیاز دارید و مقاومت بهتری نسبت به نورد ارائه می دهید. اگر به دنبال این هستید که در مسیرهای پیاده روی و آهنگ های آسان کمی خارج از جاده انجام دهید ، یک دوچرخه باری با لاستیک های وسیع تر و چند کرامپون ایده آل خواهد بود و رانندگی راحت تری را ارائه می دهد.

سبک های مختلف دوچرخه های بار برقی وجود دارد و استفاده مورد نظر به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید بهترین برای شما چیست:

 • مدل هایی با قاب وسیع تر: این مدل ها اغلب برای گرفتن اشیاء با حجم بیشتر ایده آل هستند و می توانند سنگین ترین بارها را ارائه دهند. آنها برای تحویل دهنده ها و برای استفاده تجاری مناسب هستند ، در حالی که یک خانواده به دلیل اندازه زیاد و عدم حمل آنها می توانند مشکل داشته باشند.
 • مدل هایی با قاب کوتاه تر: این مدل ها ، با فضای کافی برای اسکان کودک یا یک کارگاه کامل ، بیشتر اوقات با یک خانواده یا یک کارگر سازگار می شوند ، اما این دوچرخه ها ظرفیت مشابهی با مدل های دارای شاسی طولانی تر ندارند. مزیت این است که آنها بسیار قابل حمل و ذخیره سازی آسان تر هستند ، در حالی که پایه چرخ کوتاه امکان سرقت بهتر را فراهم می کند.
 • وزن مورد نیاز: اگر قصد حمل و نقل بارهای بسیار سنگین را دارید ، انتخاب یک مدل از دوچرخه بار برقی که تا حد امکان زیاد باشد ، مهم خواهد بود. این وزن کل از جمله دوچرخه و راننده است.
 • موقعیت و ظاهر کلی باتری: موقعیت باتری بسته به مدل ممکن است متفاوت باشد. در بعضی از دوچرخه های باری ، روی قفسه چمدان عقب نصب شده است ، که به آن اجازه می دهد تا آن را درج کرده و به راحتی آن را برای بارگیری آن بردارید. سایر دوچرخه های باری باتری نصب شده بر روی لوله افقی یا تا حدی در قاب یکپارچه شده اند ، که می تواند زیبایی شناسی تمیز تری به خود اختصاص دهد ، در حالی که سایر مدل ها تصمیم می گیرند که آن را در سینه های چمدان قرار دهند ، که به طور کلی ظاهر می شود.
 • چرخ ها : دوچرخه های بار برقی با توجه به چرخ ها به دو گروه اصلی تقسیم می شوند. دو مدل چرخ و سه چرخ وجود دارد. مدل های دو چرخ به طور کلی شاسی طولانی تری برای ثبات بیشتر دارند ، در حالی که آنهایی که دارای سه چرخ هستند شاسی کوتاه تری دارند ، اما همچنین ثبات بیشتری دارند ، چرخ ها به طور کلی در جلو هستند. مدل های سه چرخ به طور کلی برای رانندگی کمی ظریف تر هستند ، زیرا باید یاد بگیرید که از تمایل به کمک به شما در نوبت استفاده کنید ، در حالی که آنهایی که در دو چرخ هستند بسیار بیشتر شبیه یک دوچرخه معمولی هستند.

نحوه ذخیره دوچرخه بار برقی ?

اکثر دوچرخه های بار برقی بسیار قوی و مقاوم در برابر آب و هوا هستند ، به این معنی که می توانید بدون ترس از آسیب رساندن به آنها ، آنها را با شرایط دشوار هدایت کنید. با این حال توصیه می شود که دوچرخه خود را درون یک آشیانه ، گاراژ ، یک ظرف دوچرخه و غیره قرار دهید. در واقع ، اگر در هوای مرطوب یا بسیار سرد بیش از حد در خارج از کشور باقی بماند ، موتور و باتری آسیب دیده است. با توجه به هزینه دوچرخه برقی ، ذخیره آن در داخل نیز ایمن تر است و همیشه با یک قفل قفل برای جلوگیری از خطر پرواز. مهم است که هنگام خرید یک دوچرخه بار برای اولین بار ، آن را در نظر بگیرید ، ممکن است در صورت گرانتر بودن ذخیره ، یک دوچرخه باری کوچکتر یا حتی یک نسخه تاشو را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از دوچرخه بار برقی ?

شما می توانید از یک دوچرخه برقی مانند یک دوچرخه معمولی استفاده کنید. شما همیشه می توانید به طور عادی پدال کنید ، اما همچنین راحتی یک موتور الکتریکی را دارید که در صورت لزوم به شما کمک می کند. دوچرخه باری احتمالاً طولانی تر از آن است که قبلاً عادت کرده اید ، یا اگر یک چرخه سه چرخه باشد سه چرخ دارد. بنابراین دست زدن به او کمی متفاوت خواهد بود و ممکن است چند دور طول بکشد تا به آن عادت کند. چرخ های کوچکتر اجازه می دهند تا عملکرد را به نوبه خود حفظ کنند ، در حالی که به راحتی با سرعت مورد نظر می چرخند. آزمایش دوچرخه باری در یک فضای بزرگ باز برای استفاده از مانور پذیری آن قبل از حرکت یا عبور از مناطق بسیار مکرر شهری مفید است.

از کجا می توانم یک دوچرخه بار برقی رانندگی کنم ?

هر جا که یک دوچرخه معمولی مجاز باشد می توانید از دوچرخه باری استفاده کنید. این شامل مسیرهای چرخه و مسیرهای چرخه ای است که باعث می شود آن از ماشین یا حمل و نقل عمومی در مناطق شهری سودمندتر شود. همچنین می تواند در جاده بچرخد ، اما هنگام رانندگی در ترافیک باید بسیار مراقب باشید تا از هرگونه خطر جلوگیری کنید. طبق قانون محلی ، شما همچنین می توانید با دوچرخه سوار بر خطوط رزرو شده برای اتوبوس ها سوار شوید ، که به شما امکان می دهد از ترافیک خودداری کنید و سریعتر به مقصد خود برسید.

چقدر سریع می توانم روی دوچرخه بار برقی خود رانندگی کنم ?

دوچرخه های برقی در انگلستان و در بخش خوبی از اروپا محدودیت های سرعت دارند. این سرعت به 25 کیلومتر در ساعت محدود می شود و بیشتر دوچرخه های برقی می توانند در هنگام پدال تا کنون شتاب بگیرند. هنگامی که از این سرعت فراتر رفتید ، کمک موتور کاهش می یابد و شما برای تهیه وسیله نقلیه تنها هستید. برخی از دوچرخه های برقی مجهز به عملکرد “پیچ و تاب و رفتن” هستند که قبل از حرکت به پدال زدن ، سرعت زیر 7 کیلومتر در ساعت بدون پدال زدن سرعت می یابد.

چقدر می توانم با یک دوچرخه بار برقی سفر کنم ?

یکی از اولین سؤالات هنگام جستجوی دوچرخه برقی با استقلال و مسافتی که دوچرخه می تواند طی کند ، مرتبط است. هیچ پاسخ جهانی وجود ندارد زیرا به تعداد زیادی از عوامل بستگی دارد. ظرفیت باتری در نهایت خودمختاری یک دوچرخه برقی را تعیین می کند ، که این امر باعث می شود که اولین شاخص را ارائه دهد. موتور یکی دیگر از عناصر اصلی است و موتورهای مختلف با توجه به کاربردهای مختلف ، اعم از عملکرد یا صرفه جویی در حرکت طراحی شده اند. سرعتی که در آن می چرخید / روشی که انتخاب می کنید نیز می تواند تأثیر مهمی در استقلال داشته باشد ، دقیقاً مانند نوع زمینی که می خواهید مرور کنید. به عنوان یک قاعده ، یک دوچرخه برقی با باتری بدون نیاز به شارژ مجدد به شما در فاصله 80 کیلومتری کمک می کند ، اما برخی از دوچرخه های مجهز به دو باتری حتی کارآمدتر هستند. گفته می شود ، استقلال می تواند به شدت تحت تأثیر وزن دوچرخه باشد ، به همین دلیل باید در انتخاب دوچرخه باری مورد توجه قرار گیرد. برخلاف سایر دوچرخه های برقی ، رانندگی بدون کمک به دلیل وزن آنها بسیار دشوارتر است. از این رو کمک به شما مهم است که به شما اجازه می دهد تا با آرامش به نورد ادامه دهید.

بهترین دوچرخه بار برقی چیست ?

بهترین دوچرخه برقی برقی به جایی که می خواهید رانندگی کنید و هدف بستگی دارد. طیف گسترده ای از مارک های دوچرخه بار برقی با خصوصیات منحصر به فرد مختلف وجود دارد. برای راهنمایی شما ، یک دوچرخه باری مجهز به یک Bosch ، Shimano ، Yamaha یا موتور تجاری مشابه را جستجو کنید ، زیرا عملکرد اثبات شده را در صورت نیاز به آن تضمین می کند. ظرفیت باتری نیز بسیار مهم است زیرا فاصله ای را که می توانید با دوچرخه مرور کنید تعیین می کند. بیشتر دوچرخه های باری مجهز به باتری 300 تا 500 W هستند که بسته به شرایط ، حالت برق و غیره می توانند تا 80 کیلومتر حرکت کنند. برخی از دوچرخه ها باتری های قدرتمند تری دارند ، حداکثر 1000 وات ، در بعضی از مدل ها وجود دارد که از دو باتری مختلف استفاده می کنند.

چرا Vansprint را انتخاب کنید ?

ما تصمیم شما را برای انتخاب دوچرخه بعدی خود ، با هزینه حمل و نقل رایگان و مدت 100 روز برای بازگشت دوچرخه در صورتی که مطابق با انتظارات شما نباشد ، تسهیل می کنیم. با تشکر از احتمال پرداخت چندین بار ، دوچرخه برقی بعدی شما هرگز در دسترس نبوده است.