Vässla: وسایل حمل و نقل جدید در اواسط ماه ، نیمه گلز

پدال Vässla: یک دوچرخه برقی طراحی برای اجاره با قیمت 69 یورو در ماه

گروه سوئدی توضیح می دهد: “Vässla اولین دوچرخه برقی بدون پدال است که برای اجاره با یک سیستم اشتراک انعطاف پذیر و دربان ارائه می شود.”. در حال حاضر در برلین و مادرید در دسترس است ، به طور طبیعی این است که Vässla اکنون در پاریس ، پایتخت میکرومیوم بودن است.

وسایل حمل و نقل با اندازه متوسط ​​متوسط ​​و نیمه اسقف ، که پاریس را فتح می کند

پس از اسکوتر Velib و سلف سرویس ، جای خود را به Vässla ، وسیله جدید حمل و نقل که باعث اغوا کردن پاریسی ها می شود ، دهید.

تروتینت ، نیم دوچرخه ، دوچرخه برقی بدون پدال وارد پاریس می شود. این برند سوئدی Vässla است که این مفهوم اصلی را ارائه می دهد که بدون شک ساکنان را فتح می کند.

شما ممکن است قبلاً آنها را دیده باشید ، از ماه مه ، آنها در خیابان های پاریس مسیریابی می کنند. بیش از یک وسیله سفر ، این یک شیء طراحی ، 100 ٪ برقی است !

ویسلا چیست ?

گروه سوئدی توضیح می دهد: “Vässla اولین دوچرخه برقی بدون پدال است که برای اجاره با یک سیستم اشتراک انعطاف پذیر و دربان ارائه می شود.”. در حال حاضر در برلین و مادرید در دسترس است ، به طور طبیعی این است که Vässla اکنون در پاریس ، پایتخت میکرومیوم بودن است.

برای یک سفر یکشنبه در حاشیه سین یا سفر به مطب ، این دوچرخه برقی بدون پدال وسیله ایده آل سفر است. برای 25 کیلوگرم آن می تواند تا 25 کیلومتر در ساعت حرکت کند و حداکثر 40 کیلومتر در هر شارژ حرکت کند. چهار ساعت را برای شارژ مجدد باتری از 0 تا 100 ٪ بشمارید. تنظیمات سیاه ، با خطوط تمیز و مینیمالیستی ، از آلومینیوم ساخته شده است ، تجهیزات ساخته شده برای ماندگاری.

پدال Vässla: یک دوچرخه برقی طراحی برای اجاره با قیمت 69 یورو در ماه

یک بازیکن جدید در اجاره دوچرخه برقی وارد پاریس می شود. نقطه قوت Vässla ? طراحی او مطمئناً.

Vässla یک استارت آپ سوئدی است که با بازاریابی “دوچرخه برقی بدون پدال” از بازاریابی ایستاده است که بیشتر ارواح زمین به زمین معمولاً می گویند … یک دوچرخه تعادل. دوچرخه جدید او ، علاوه بر آن “کلاسیک” تر است ، همچنین می تواند تأثیر بگذارد. در واقع ، علاوه بر نمایش یک طراحی نسبتاً اصلی ، برای اجاره در پاریس ، جایی که Vässla نصب شده است ، ارائه می شود. به مناسبت روز بدون ماشین رونمایی شده است ، Vässla جدید ، با هوشیاری به نام “پدال” یک برش جمع و جور و سبک برای شهر است.

از نظر زیبایی شناختی ، پدال به وضوح با سبکی بسیار تصفیه شده ، یک اندازه واحد و بالاتر از همه یکپارچه سازی نسبتاً گسترده ، چه در باتری ، کابل ها و چه در نورپردازی ، متمایز است. اینها در صندلی صندلی (برای چراغ عقب) و دقیقاً زیر چنگال (برای آتش جلو) ادغام شده اند. باتری کاملاً در لوله بزرگ مورب ذوب می شود ، همانطور که برای کابل ها ، تقریباً کاملاً پنهان هستند و فقط در آویز ، بین ترمزهای بین ترمزها ظاهر می شوند. سرانجام ، این قاب بر اساس چرخ های کوچک 24 اینچی ساخته شده است ، Vae de Vässla انتخاب مانور را به جای سرعت انجام می دهد. با این وجود ، این اندازه کوچک از چرخ ها کاملاً با طراحی جمع و جور دوچرخه متناسب است.
برگه فنی کلاسیک تر است ، اما بدون علاقه. پدال دارای یک موتور توپی عقب است که گشتاور 45 نانومتر را نشان می دهد که فقط برای شهر کافی است. دوچرخه سوئدی برای اجاره با سه سطح کمک ارائه می شود اما بدون سرعت کار می کند. در مورد باتری ، شرکت سوئدی جزئیات زیادی در مورد ظرفیت خود ارائه نمی دهد ، اما 100 کیلومتر استقلال را اعلام می کند.

سه فرمول اجاره ای با یا بدون تعهد

علاوه بر این ، پدال از آنجا که به برنامه ای متصل می شود ، دارای اتصال خاصی است که اجازه می دهد قفل شود و اطلاعاتی در مورد استفاده از آن مانند تاریخچه سفرهای دوچرخه داشته باشد. سرانجام ، آنچه که آن را از رقابت نیز متمایز می کند ، مدل توزیع آن است. پدال یک دوچرخه برای اجاره است. Vässla سه فرمول اشتراک را از 69 یورو در ماه ارائه می دهد (با تعهد شش ماهه). برخی از فرمولها همچنین شامل هدفون ، ضد پته ها و حتی بیمه تعمیر خانه هستند. سرانجام ، همچنین می توان بدون تعهد برای هزینه های ثبت نام به مبلغ 49 یورو ، در یک بسته بندی مشترک.

“” راه اندازی پدال Vässla به مناسبت روز جهانی بدون ماشین نمونه ای عالی از نحوه دیدن شهر فردا است و مأموریت ما را برای ساخت شهرهای سبز تر تراز می کند. با تعویض ماشین برای کوتاهترین سفرها ، می توانیم تقریباً 99 ٪ انتشار کربن را کاهش دهیم. چشم انداز پدال Vässla ایجاد یک اثر هنری در قالب دوچرخه – چه کاربردی و چه پیشرفته ، با یک قاب یونیکس فراگیر بود “گفت: ریکارد برومز ، بنیانگذار و مدیرعامل Vässla. پدال Vässla امروز برای اجاره در دسترس است.