رایگان پیشنهاد جدید Veepee خود را با یک بسته موبایل با قیمت 8.99 یورو در ماه معتبر برای زندگی و جذاب تر از زمان های قبلی ، رایگان در Veepee (فروش خصوصی) راه اندازی می کند: نوکیا 6.2 با یک بسته 100 گیگابایتی ارائه شده است

رایگان در Veepee (فروش خصوصی): نوکیا 6.2 با یک بسته 100 گیگابایتی ارائه شده است

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

رایگان پیشنهاد جدید Veepee خود را با برنامه تلفن همراه با 8.99 یورو در ماه معتبر برای زندگی و جذاب تر از زمان های قبلی راه اندازی می کند

رایگان پیشنهاد جدید Veepee خود را با برنامه تلفن همراه با 8.99 یورو در ماه معتبر برای زندگی و جذاب تر از زمان های قبلی راه اندازی می کند

ما این یکشنبه اعلام کردیم که موبایل رایگان در حال تهیه پیشنهاد جدید در Veepee است. این به تازگی رونمایی شده است: رایگان یک برنامه موبایل 80 گیگابایتی را با قیمت 8.99 یورو در ماه و معتبر برای زندگی و بدون تعهد ارائه می دهد. اگر رایگان قبلاً چنین بسته ای را در زندگی 2 برابر 8.99 یورو در ماه برای زندگی پیشنهاد داده بود ، این بار داده های بیشتری را ارائه می دهد (اپراتور در دو فروش خصوصی اخیر 70 گیگابایت و در طول دو فروش خصوصی اخیر) در منطقه کلانشهر بلکه از اروپا ، با 8 گیگابایت ارائه کرده بود. هر ماه. این پیشنهاد ، حداقل در ابتدا ، تا جمعه 18 مارس ساعت 6 صبح ارائه می شود. .

شرایط پیشنهاد Veepee:

پیشنهاد مشروط بر شرایط ، برای اعضای Veepee ، به استثنای اعضایی که قبلاً از یک پیشنهاد تبلیغاتی موبایل Veepee در 13 ماه گذشته بهره مند شده اند و در 30 روز گذشته خط خود را به پایان رسانده اند ، اشتراک در پیشنهاد تبلیغاتی است. معتبر از 15 نوامبر 2021 7:00 بعد از ظهر تا 24 نوامبر 2021 ، برای اشتراک جدید با یا بدون قابلیت حمل شماره. قابلیت حمل و نقل ورودی تعداد پس از اشتراک به عنوان بخشی از این پیشنهاد تبلیغاتی در دسترس نیست. پیشنهاد محدود به یک بسته مشترک. مشترکان Freebox قابل اجرا نیست.

جزئیات بسته بندی

از سرزمین اصلی فرانسه:
• 80 گیگابایت اینترنت در 4G/4G+ و 3G ، با 4G/4G+ Mobile (کاهش جریان فراتر از آن)
• تماس های نامحدود به موبایل ها و ثابت های کلانشهر فرانسه و DOM (به استثنای مایوت)
• اس ام اس نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و دام به دام
• MMS نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه
• WiFi رایگان نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه

از اروپا و DOM:
• 8 گیگابایت در ماه اینترنت از اروپا و DOM در 4G (فراتر از: 0.003 €/MB از اروپا و DOM)
• تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود از اروپا و DOM گرفته تا ثابت و موبایل اروپا ، از DOM و کلانشهر فرانسه

خدمات رایگان Ligue 1 شامل:
• دسترسی به عصاره ها از بهترین لحظات Ligue 1 Uber در مسابقات شبه هدایت.

خدمات گنجانده شده
خدمات تلفن همراه:
• پیام رسانی صوتی ، پست صوتی بصری ، ارائه تعداد ، تماس مضاعف ، نظارت بر مصرف ، رد تماس های ناشناس ، محافظت در برابر تماس ها ، مشترکان غایب ، شماره های مختصر ، فیلتر تماس ها و پیامک ها.
• ارائه فاکتورها در فضای مشترک خود
• دایرکتوری و جستجوی
• مسدود کردن مصرف به شماره های خاص و پیامک خاص+

خدمات رایگان Ligue 1 شامل:
• دسترسی به عصاره ها از بهترین لحظات Ligue 1 Uber در مسابقات شبه هدایت.

رایگان در Veepee (فروش خصوصی): نوکیا 6.2 با یک بسته 100 گیگابایتی ارائه شده است

با کمال آزاد

موبایل رایگان اپراتور بسته های ارزان قیمت را در تمام طول سال ارائه می دهد. علاوه بر قیمت های جذاب پیشنهادات خود ، اپراتور پیشنهادات تبلیغاتی مختلفی را تنظیم می کند. امروز ، موبایل رایگان با Veeepee به نیروهای خود می پیوندد و با تعجب یک بسته موبایل را با قیمت های شکسته ارائه می دهد. این فروش از پنجشنبه 23 آوریل 2020 ساعت 7 بعد از ظهر افتتاح می شود. Monpetitforfait در حالی که منتظر افتتاح فروش رایگان در Veepee هستید ، این پیشنهاد را توضیح می دهد و شرط می بندد که تعجب یک تلفن خواهد بود.

فروش خصوصی: رایگان در Veepee ، انجمن که قبلاً خود را اثبات کرده است

رایگان در اولین تلاش خود با توجه به فروش خصوصی نیست. در واقع ، اپراتور مرتباً پیشنهادات تبلیغاتی را در وب سایت خود ارائه می دهد ، بلکه از طریق سایت های مشهور نیز. بنابراین ، انجمن آزاد و Veepee قبلاً توسط مصرف کنندگان شناخته و مورد استقبال قرار گرفته است. چه چیزی غافلگیر کننده فروش خصوصی جدید رایگان است ?

بسته رایگان در Veepee با تلفن هوشمند ارائه شده در 13 آوریل 2020

ساعت 7 بعد از ظهر زمانی است که هزاران کاربر اینترنت برای کشف پیشنهاد جدید موبایل رایگان به سایت Veepee وصل می شوند. تصویری از قبل در سایت فروش خصوصی در دسترس است و نشان می دهد که در این پیشنهاد تعجب آور ارائه می شود. موارد قبلی پیشنهادات رایگان در Veepee و تصویری که در سایت ارائه شده است سرنخ هایی را برای تعجب ارائه می دهد.

امروز, بنابراین نوکیا 6 است.2 که با بسته 100 گیگابایتی رایگان با قیمت 19.99 یورو در ماه ارائه می شود. شرط بهره مندی از این پیشنهاد ساده است: تعهد 24 ماهه با اپراتور و بسته پرچمدار آن. این پیشنهاد همچنین دارای یک مزیت اندازه است: زمان تحویل. Veepee که اغلب با انتقاد از زمان تحویل مهم خود ، فقط در 72 ساعت تحویل می دهد ، حتی در این دوره مهار. این فروش خصوصی رایگان در تاریخ 29 آوریل ساعت 6:00 A.M به پایان می رسد.

فروش خصوصی نوکیا رایگان

موبایل رایگان نوکیا 6 را ارائه می دهد.2 با بسته 100 گیگابایتی خود در فروش خصوصی ارائه شده است.

اپراتور قبلاً چندین تبلیغ را از طریق این سایت ارائه داده است که به تخفیف های استثنایی اختصاص داده شده است. تاریخ زیر Monpetitforf را قادر به پیش بینی کرده است که تعجب یک خواهد بود تلفن هوشمند رایگان ، همراه با یک بسته رایگان با کاهش قیمت. پیشنهادات رایگان قبلی در Veepee عبارتند از:

 • نوکیا 3.2 رایگان برای هر اشتراک رایگان 100 گیگابایت رایگان بسته بندی رایگان با قیمت 9.99 یورو در ماه به مدت یک سال به جای 19.99 یورو ؛
 • Xiaomi Mi A3 به مشتریان جدید بسته 100 گیگابایتی رایگان با قیمت 19.99 یورو در هر ماه ارائه می داد
 • یک Xiaomi Redmi Note 8T در 0 € برای مشترکین بسته بندی رایگان 100 گیگابایتی ؛
 • ماه گذشته ، OPPO A5 2020 برای هرگونه اشتراک در بسته بندی رایگان 100 گیگابایتی ، که برای یک سال در -50 ٪ ارائه شده است ، ارائه شد.

روشهای پیشنهاد رایگان در Veepee

فروش خصوصی رایگان با همکاری Veepee اغلب جذاب است. در نتیجه ، بسیاری از مصرف کنندگان این موضوع را درک کرده اند ، روشهای خاصی در مورد این پیشنهادات جذاب اعمال می شود. به روشی جهانی ، به نظر می رسد که شرایط فروش رایگان در Veepee اغلب یکسان هستند.

روش هایی که در کلیه پیشنهادات رایگان Veepee یافت می شود مربوط به بسته پیشنهادی و مدت زمان تعهد است. به طور خلاصه ، فروش خصوصی اپراتور به طور کلی مربوط به بسته 100 گیگابایتی رایگان که پیش بینی می کند تعهد 24 ماهه به Veepee. بنابراین ، پیشنهادات رایگان قبلی در Veepee شامل خدمات زیر است:

 • یک پاکت 100 گیگابایتی 4G ، 25 مورد از آن از زمان بین المللی در انتخاب کشورها قابل استفاده است
 • اس ام اس نامحدود به فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه
 • ارسال MMS بدون محدودیت فقط به سرزمین اصلی فرانسه ؛
 • تماس های نامحدود به فرانسه ، دام ، ایالات متحده ، کانادا و چین برای موبایل ؛
 • امکان فراخوانی نامحدود در مورد رفع De France و بیش از 100 مقصد از سراسر جهان.

نظر مشتری رایگان

همچنین تمام بررسی های رایگان مشتری تلفن همراه را بخوانید

رایگان می تواند با بسته 50 گیگابایتی خود در Veepee نوآوری کند

حتی اگر پیشنهادات رایگان قبلی در Veepee بسیاری از کاربران اینترنت را به خود جلب کرده باشد ، ممکن است که اپراتور نوآوری کند. این تازگی می تواند منجر به درج یک بسته جدید در ارتقاء شود. تا آن زمان ، رایگان فقط بسته 100 گیگابایتی خود را در Veepee ارائه داده است ، اما این امکان وجود دارد که اپراتور در این ماه از بسته 50 گیگابایتی خود افتخار کند.

موبایل رایگان: یک بسته ارزان و بین المللی 50 گیگابایتی

یکی از مهمترین نکات تمایز برای برنامه های موبایل رایگان آنهاست بعد بین المللی. این اپراتور از زمان ورود وی به فرانسه ، کدهای تلفن همراه را تغییر داده است و به نظر نمی رسد متوقف شود. در واقع ، به ویژه به لطف موبایل رایگان که بیشتر پیشنهادات فعلی ارتباطات را به خارج از کشور ادغام می کند. بنابراین ، طبیعی است که بسته 50 گیگابایتی رایگان به شما امکان می دهد تماس بگیرید ، ارسال پیام کوتاه و گشت و گذار از وب از خارج از کشور. آیا این بسته رایگان 50 بخشی از پیشنهاد Veepee خواهد بود ?

free-forfait-50go-promo

دلیل ممکن است این موضوع را نشان دهد بسته 50 گیگابایتی خود را در Veepee ارائه می دهد ساده است: در حال حاضر با قیمت کاهش یافته است. اپراتور به مدت یک سال کاهش 50 ٪ در این بسته را کاهش می دهد. بنابراین ، مشترکان جدید به صورت رایگان می توانند از خدمات مرتبط با بسته 50 گیگابایتی با قیمت 9.99 یورو در ماه برای یک سال استفاده کنند. لطفاً توجه داشته باشید ، قیمت اشتراک پس از یک سال 19.99 یورو است. با این حال ، این یک پیشنهاد غیر اتصال است ، بنابراین می تواند پس از مدت زمان ارتقاء خاتمه یابد.

خدمات موجود در بسته رایگان که می تواند در Veepee ارائه شود

همانطور که در بالا ذکر شد ، 50 گیگابایت بسته رایگان شامل یک بعد بین المللی است. در واقع ، ارتباطات در خارج از کشور همکاران خود با قیمت این بسته یا 9.99 یورو در هر ماه به مدت یک سال. افرادی که سفر نمی کنند نیز می توانند با این بسته موبایل پر شوند زیرا امکانات مختلفی دارد.

بزرگنمایی در بسته رایگان 50 گیگابایت رایگان به طور بالقوه در Veepee ارائه می شود این پنجشنبه ، 13 آوریل 2020:

 • قیمت 9.99 یورو در هر ماه به مدت یک سال و سپس 19.99 یورو در ماه ؛
 • پیشنهادی بدون تعهد برای آزادی کامل ؛
 • 50 گیگابایت از 4G ، 4 مورد از آن می تواند در اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه استفاده شود
 • پیام کوتاه و MMS نامحدود در فرانسه ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل ها و از فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه (به جز مایوت) ثابت شده است
 • اس ام اس بدون محدودیت در بخش های خارج از کشور فرانسه
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS از اروپا و DOM.

نظر مشتری رایگان

بخوانید همچنین بررسی های مشتری را در تلفن همراه رایگان کشف کنید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

بنیانگذار MyPetitforfait.com و ویرایشگر -در مسئول اخبار اپراتورهای تلفن همراه و انتشار پیشنهادات تبلیغاتی.

نظر خود را بیان کنید: نظر !

در همان موضوع

آیفون 15: آخرین تلفن هوشمند اپل با تلفن همراه رایگان موجود است

تجزیه موبایل و اینترنت رایگان

در حال حاضر پنیر رایگان: مشکلات دسترسی به اینترنت در Freebox

200 گیگابایت بسته غیر اتصال

با سرعت کامل و بدون اعتدال با یک بسته 5G و یک پاکت داده بالا گشت و گذار کنید !

مقایسه پیشنهادات موبایل و اینترنت

جعبه های اینترنتی را مقایسه کنید

اشتراک اینترنتی + بسته تلفن همراه

 • جعبه های اینترنتی با فیبر
 • جعبه های اینترنتی با ADSL
 • جعبه های اینترنتی ارزان
 • تبلیغات در جعبه های اینترنتی

بسته های تلفن همراه را مقایسه کنید

مقایسه کننده بسته موبایل Monpetitforfait

 • بسته های ارزان قیمت تلفن همراه
 • تبلیغات در برنامه های تلفن همراه
 • کدهای تبلیغاتی در برنامه های تلفن همراه
 • بسته های تلفن همراه بدون تعهد

بسته ها – عزیز