من Veligo را آزمایش کردم -، در دوچرخه های استفاده شده متخصص شوید!, Véligo ، دوچرخه ای که باعث می شود شما بخواهید یک خریداری کنید

Véligo ، دوچرخه ای که باعث می شود شما بخواهید یک خریداری کنید

با توجه به کاربرد روزانه آن ، یعنی برای یک سفر ذاتی پاریس 14 کیلومتری در روز (5 روز در هفته) ، این دوچرخه عملی و ساده است که از آن استفاده می کند:

من 3 ماه ویلیگو را آزمایش کردم !

من دوچرخه دوم خود را برای تجربه Véligo از تحرک IDF قرار داده ام

دوچرخه اجاره برقی

آنها فیروزه ای و سیاه ، برقی هستند و خیابان های منطقه ایل دو فرانسه را از آخرین سه ماهه سال 2019 بررسی می کنند. شما آنها را تشخیص داده اید ، این “Veligo” ، عرضه دوچرخه های برقی است

اجاره طولانی مدت که توسط منطقه ایل دو فرانسه ارائه شده است. عدم موفقیت در مورد یک نوع دوچرخه استفاده شده ، ما در مورد تجربه خود با این دوچرخه اجاره ای برای شما تعریف خواهیم کرد. این ملکه برقی کوچک پس از تجزیه ، هشدار را تجربه کرده است ، بیش از 10،000 قسمت از ماه مه 2020 در گردش قرار گرفته است.

به طور مشخص ، چرا چنین جاذبه ای برای این دوچرخه ? مزایا و مضرات این پیشنهاد ، برای ساکنان منطقه ایل دو فرانسه محفوظ است ? Velook پس از 3 ماه استفاده ، این “Veligo” معروف “Veligo” را آزمایش کرد و شما را در این مقاله ، “به علاوه” و “کمتر”.

کنسانتره دوچرخه

خبرنامه برای رشد فرهنگ چرخه خود. 100 ٪ تحرک دوچرخه و 0 ٪ دوچرخه سواری ورزشی.

دوچرخه برقی D

Véligo: نقاط قوت آن

حتی از طریق بازار دست دوم ، خرید یک دوچرخه برقی مبلغ قابل توجهی را نشان می دهد ، بیشتر از همه وقتی در ماجراجویی “Vélotaf” شروع می کنید که در آن تجربه ممکن است قانع کننده نباشد.

در این زمینه ، پیشنهاد Véligo مناسب به نظر می رسد. در واقع, تعهد محدود است از آنجا که سرویس اجاره Véligo (https: // www.مکان یابی. fr/) با یک سیستم اجاره ای به مدت 6 ماه (حداقل) کار می کند ، یک بار برای یک دوره 3 ماه قابل تجدید. از نظر قیمت,
این سرویس مقرون به صرفه است وت توسط کارفرما قابل مراقبت است حداکثر 50 ٪ ، اگر کاربر سفرهای خانه خود را انجام دهد – کار کنید. او بین صورتحساب 20 یورو (کاهش نرخ برای سالمندان که از بسته آمتیست بهره مند می شوند ، دانشجویان زیر 26 سال ، جوانان در ادغام حرفه ای ، ذینفعان بسته حمل و نقل رایگان یا کاهش حمل و نقل همبستگی) و 40 یورو هر ماه. مشخص شده است که این قیمت پایه از جمله اجاره دوچرخه با آنتیفات (یکپارچه + زنجیره ای) ، پمپ تورم ، یک شارژر باتری و نگهداری فعلی انجام شده در طول بازدید کنترل است. اگر کاربر تصمیم به عضویت در گزینه های ارائه شده توسط سرویس Veligo داشته باشد: بیمه پرواز یا آسیب دوچرخه ، کلاه بزرگسالان ، صندلی کودک ، یک کیسه عقب یا حتی یک شارژر باتری اضافی ، این قیمت ممکن است مهمتر باشد.

با توجه به کاربرد روزانه آن ، یعنی برای یک سفر ذاتی پاریس 14 کیلومتری در روز (5 روز در هفته) ، این دوچرخه عملی و ساده است که از آن استفاده می کند:

 • زین راحت ، تنظیم آسان است و مکانیسم خوب آن برای دفع هر سارق ساخته شده است.
 • سبد جلو ، ادغام شده در دوچرخه به شما امکان می دهد برخی از وسایل شخصی را حمل کنید. همچنین دارای تنشی است ، برای تأمین کیف خرید شما و جلوگیری از ضرر در طول مسیر مفید است .
 • پیشخوان ثابت در قسمت سمت چپ دسته های فرمان ، احتیاط است و امکان تجسم اطلاعات اساسی را فراهم می کند: سرعت ، سرعت (از 0 تا 3) ، میزان استفاده از باتری و تعداد کیلومتر که از تحویل دوچرخه سفر می شود.
 • در مقایسه با یک ملکه کوچک پرنعمت از دهه هشتاد ، چرخ ها گسترده هستند و به شما امکان می دهند خیابان های پایتخت را بررسی کنید ، نه عاری از خاکبرداری ، به راحتی و بدون ترس از سوراخ.
 • نورپردازی جلو / عقب در هنگام فعال شدن باتری آن به صورت خودکار در Véligo و چراغ ها یکپارچه می شود.
 • جعبه ای اختصاص داده شده برای پذیرش تلفن هوشمند و شامل درگاه USB در مرکز Handlebars قرار داده شده است (عملی برای دنبال کردن سفر آن از موبایل شما).
 • سرانجام ، موقعیت مناسبی که می تواند روی دوچرخه باشد (مشروط بر اینکه زین را تنظیم کنید) که برای پشت به عنوان بخشی از سفر بیشتر از 20 دقیقه ناچیز نیست.

Véligo: محورهای بهبود آن

به طور کلی ، به طور روزانه ، استفاده از این دوچرخه لذت بخش است اما برخی از نکات منفی شایسته تأکید هستند:

 • وزن: این دوچرخه تقریباً 25 کیلو وزن دارد و بنابراین بخشی از سبکترین بازار برقی نیست. این وزن به طور گسترده ای احساس می شود وقتی سعی می کنید Veligo خود را حرکت دهید و چند قدم برای ذخیره آن در یک اتاق دوچرخه به عنوان مثال صعود کنید.
 • عدم تعلیق: Véligo تعلیق ندارد. که می تواند در دراز مدت برای بدن و بیشتر برای افرادی که از مشکلات موجود در مفاصل رنج می برند ، تعصب آمیز باشد. به منظور استهلاک نواقص مسیرهای چرخه و کاوش های موجود در جاده ها ، کاربر باید با جلوگیری از حفاری (در صورت امکان) یا با روبرو شدن با آنها در حالت “رقصنده” روی دوچرخه ، از آنها پیش بینی کند.
 • یکپارچه Anti -theft: این لوازم جانبی ، هرچند ضروری ، پس از 3 ماه استفاده توقیف شده است. کاربر بدشانس ، ناهنجاری ساده روی چند دوچرخه یا نقص تولید آن ضد تعمیم یافته تر ? سوال باز است ، مداخله ای با سرویس اجاره Veligo برنامه ریزی می شود.

دوچرخه برقی D

شما برای همه استدلالهای موجود در بالا ، تجربه “Veligo” ما قطعی است و این سرویس ارائه شده توسط منطقه Ile de France ، بنابراین فقط می تواند انگیزه ای برای اتخاذ دوچرخه برقی بلند مدت برای سفرهای روزانه ILE باشد – ساکنان DE -France (در صورت امکان البته). این تنها به طور کلی تأکید می کند ، با توجه به دوچرخه (برقی یا نه در جای دیگر) احتیاط می کند ، زیرا در ایل دو فرانسه ، با وجود تلاش های انجام شده در ماه های اخیر (به ویژه با کاشت های کاشت) ، بسیاری از خیابان ها هنوز از آن عاری هستند مسیرهای چرخه و محافظه کاری خودرو هنوز هم به خوبی در ذهنی ها لنگر انداخته شده است.

اگر این موضوع به شما علاقه مند است ، توصیه می کنیم بسته به دوچرخه های استفاده شده در پاریس ، پرونده های ما را بر روی Cargos ساخته شده در دوچرخه های فرانسه یا نقشه فروشگاه ها و انجمن های ما بخوانید.

Véligo ، دوچرخه ای که باعث می شود شما بخواهید یک خریداری کنید

ساکنان Ile-de-France می توانند این دوچرخه کمک برقی را تا شش ماه متوالی اجاره کنند. پس از آن بسیاری از آنها یک مورد جدید به دست می آورند.

ارسال شده در 08 آوریل 2020 ساعت 6:00 بعد از ظهر

زمان خواندن 2 دقیقه.

به انتخاب های خود اضافه کنید
به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • اشتراک در مسنجر
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • ارسال از طریق ایمیل
 • به اشتراک در LinkedIn
 • پیوند را کپی کنید

دوچرخه برقی Véligo

آه دوچرخه زیبا ! همانطور که باعث می شود شما بخواهید پیاده روی کنید ، مو در باد ، در جاده ها و مسیرها … هر دو قوی و ظریف ، این مدل کمک برقی دارای لاستیک های نسبتاً گسترده ، ترمزهای دیسک هیدرولیک و یک چارچوب در V است که در آن قابل جابجایی است. باتری قرار دارد. این دوچرخه به نام دانا که توسط سازنده هلندی Vandijck طراحی شده است ، دارای آبی فیروزه ای از زیباترین اثر است.

با چند جزئیات ، به نظر می رسد یک خط برای اجاره Véligo ، مدل مستقر شده توسط Ile-de-France Mobilités (IDFM) ، سندیکای حمل و نقل منطقه پاریس. شباهت تصادفی نیست. نام تجاری Holland Bikes ، که این مدل را در فرانسه به بازار عرضه می کند ، آن را به عنوان جایگزینی برای Véligo ارائه می دهد ، که دوره اجاره آن به شش ماه محدود است.

قیمت متوسط ​​و استحکام

سرویس اجاره Véligo ، که در هر ماه 40 یورو صورتحساب می شود ، شامل همه ساکنان Ile-de-France است. تا کنون ، این یک موفقیت است. 7،338 اشتراک در اواسط ماه مارس ثبت شد ، و رئیس منطقه ، والری پیرس (سمت راست) ، در ژانویه اعلام شد که تعداد دوچرخه های اجاره در پایان سال به 15،000 آورده می شود. برخلاف دوچرخه سلف سرویس ، مانند پاریسی ولیب ، ولیگو توسط مستاجر خود ، در خانه یا محل کار خود ، حفظ و شارژ می شود. 38 ٪ از مشترکان در پاریس زندگی می کنند ، 44 ٪ در تاج کوچک و 18 ٪ در تاج بزرگ.

قبل از مهار به دلیل مبارزه با Covvi-19 ، می توان در خیابان های پاریس یا ادارات همسایه ملاقات کرد ، بسیاری از دوچرخه های آبی که IDFM را مهر کرده اند. بیشتر کاربران ، که اکثر آنها بین 26 تا 40 سال سن دارند ، از آن برای رفتن به محل کار استفاده می کنند. Véligo همچنین توسط پیک مستقل پذیرفته شده است ، که توسط یک آرم یک برند تحویل که آنها در پشت آن نمایش داده می شوند قابل تشخیص است. قیمت پایین و استحکام و همچنین کمک های برقی ، این شوق را توضیح می دهد.

“برخی از افرادی که اجاره طولانی مدت یا دوچرخه سلف سرویس را آزمایش می کنند ، در نهایت خرید دوچرخه خود را خریداری می کنند”

کاربران بسیار خوشحال هستند که آماده دستیابی به دوچرخه خود هستند. اما اینگونه نیست که اقتدار مسئول حمل و نقل آن را درک می کند. پس از اجاره شش ماهه ، که سه ماه دیگر به آن اضافه می شود به شرط درخواست شما ، باید ساخته شود ، تا آن را با سایر ساکنان Ile -de -france به اشتراک بگذارید. و اولین کاربران برای به دست آوردن دوچرخه های خود دعوت شده اند. به عبارت دیگر ، Véligo به عنوان یک محصول تماس کار می کند.

همچنین مقاله ای را که برای مشترکان حتی برقی ما رزرو شده است بخوانید ، این دوچرخه برای سلامتی مفید است
به انتخاب های خود اضافه کنید به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

برای تسهیل انتقال از اجاره به خرید ، منطقه 500 یورو به هر خریدار دوچرخه برقی ، حداکثر 50 ٪ از قیمت خرید ارائه می دهد. فروشنده دوچرخه هلند امیدوار است که بخشی از مشتریان را با مدل دانا خود با قیمت 2،000 یورو به فروش برساند. “همه این سیستم های تأمین دوچرخه مؤثر هستند, مشاهده می کند پیر-الیویه لامند ، مدیر ارتباطات برند. بخشی از افرادی که اجاره طولانی مدت یا دوچرخه سلف سرویس را آزمایش می کنند ، در نهایت خرید دوچرخه خود را خریداری می کنند. »»

این همچنین نظر Virgile Caillet ، مدیر کل Union Sports ET Cycles ، سازمان حرفه ای این بخش است: ” سیستم های اجاره ای که توسط جوامع تصور می شود اقتصاد خصوصی را ناراحت می کند. اما آنها نتیجه می دهند ، و ما فقط می توانیم آنها را تشویق کنیم. »»