Velo 14 اینچ 3-5 سال 500 Robot Btwin | دکاتلون ، دوچرخه 14 اینچی | دهاتلون

دوچرخه 14 اینچ

چارچوب این دوچرخه ، که توسط تیم های ما طراحی شده است ، از یک شکل V شکل پیروی می کند: در مرکز آن پایین می آید ، وقتی کودک بلند می شود و از دوچرخه پایین می آید ، یک دهانه آسانتر امکان پذیر است.

Velo 14 اینچ 3-5 سال 500 ربات

1.2.3 پدال! ما این دوچرخه 14 اینچی را به گونه ای طراحی کردیم که کودکان 3 تا 5 ساله ، با اندازه 90 سانتی متر در 105 سانتی متر ، یاد بگیرند که پدال و رول را به عنوان بزرگان یاد بگیرند.

این دوچرخه با تثبیت کننده کم ، به فرزند شما اجازه می دهد تا با سرعت خودش ریتم یاد بگیرد. برای جلوگیری از اصطکاک و خاک مجهز به یک محفظه کانال و محافظ لجن است

تحویل خانه
برداشت رایگان فروشگاه
در دسترس برای اجاره: حداقل 3 ماه حداقل – CASSE و خدمات نگهداری سالانه شامل

خدمات ما :

  • بازده و مبادلات ارائه شده برای 365 روز
  • عقب نشینی یا در پذیرش فروشگاه

مزایای محصول

سهولت یادگیری

سوار شدن به دوچرخه آسان نیست? قاب پایین شده ژست کوچک را تسهیل می کند.

کنترل ترمز

“Stop Easy” یک سیستم ترمز اختصاصی که با دست های کوچک سازگار است.

راحتی در استفاده

دوچرخه آماده برای چرخاندن با تثبیت کننده های آن (قابل جابجایی بدون ابزار).

امنیت دوچرخه

محفظه زنجیره ای کامل کودک را از عناصر انتقال محافظت می کند.

اطلاعات فنی

متوقف کردن نوآوری آسان: یک سیستم ترمز ثبت شده متناسب با کودکان

ترمزهای قابل دسترسی تر ، گرفتن بهتر ، این مزایای “سیستم آسان توقف” ما است. برای یک حرکت طبیعی تر ، پشتیبانی از اهرم ترمز به طور موازی با دسته های دسته انجام می شود. در حالی که مترقی باقی مانده است ، بنابراین این اهرم ترمز نوآورانه باعث می شود 30 ٪ قدرت ترمز را در مقایسه با یک اهرم کلاسیک بدست آورید. نوآوری از تیم B’Twin ما ، که توسط کودکان و والدین مورد استقبال قرار می گیرد.

چه نوع ترمز?

ما در قسمت جلویی و طبل در پشت ، ترمزهای کانسیلر را انتخاب کرده ایم که امکان ترمز مترقی را فراهم می کند.

چرا این شکل چارچوب?

چارچوب این دوچرخه ، که توسط تیم های ما طراحی شده است ، از یک شکل V شکل پیروی می کند: در مرکز آن پایین می آید ، وقتی کودک بلند می شود و از دوچرخه پایین می آید ، یک دهانه آسانتر امکان پذیر است.

چرخ/لاستیک

لاستیک با هواپیمایی (بادی) و کرامپون. ما لاستیک های واقعی را برای عبور بهتر موانع انتخاب کرده ایم (پیاده رو. ) و یک چنگال خوب به دلایل روزمره (مسیرها ، چمن. ).

آماده ترک چرخ های کوچک?

فرزند شما تمایل به سوار شدن مانند بزرگ را احساس می کند? هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ، تثبیت کننده ها بدون ابزار از بین می روند ، فقط دستگیره ها را با دست باز کنید. و اگر هنوز هم کمی زود است که همه چیز را حذف کنید: آنها را دوباره در یک جیفی قرار دهید.

و سوال راحتی?

ما مورفولوژی کودکان را در نظر گرفته ایم: عرض میله های دسته و قطر دستگیره ها برای دست های کوچک آنها ابعاد است. زین کف یک صندلی راحت را تضمین می کند.

کودک نیز رشد می کند ، دوچرخه نیز!

زین از نظر ارتفاع قابل تنظیم است (با استفاده از کلید BTR (آلن) 6) ، برای حمایت از رشد فرزندتان. ارتفاع زین را می توان بین 43.5 تا 50.5 سانتی متر تنظیم کرد.
دوچرخه های ما به استاندارد دوچرخه استاندارد (ISO 8098) احترام می گذارند ، بنابراین ما نمی توانیم با یک سیستم Toolless (نسخه سریع) تنظیم زین را به شما پیشنهاد دهیم.

یک مسکن ، اما این برای چیست?

برای جلوگیری از قرار دادن کودکان انگشتان خود در جایی که عناصر مکانیکی انتقال نباید باشد (میل لنگ ، زنجیره ای ، چرخ رایگان. ) توسط مسکن کامل گنجانده شده است. همچنین از خطر توری و خیساندن لباس برای لباس جلوگیری می کند.
تزئینات در پلاستیک محفظه رمزگذاری شده است تا مقاوم تر شود.

چه لوازم جانبی با دوچرخه ارائه می شود?

یک درب درب ، جلو و عقب ، چرخ ها (صفحات بازتابنده روی قفسه ها) و چرخ های تثبیت کننده کوچک با دوچرخه تأمین می شوند.

ابعاد محصول نصب شده

طول: 98 سانتی متر
عرض: 42 سانتی متر
قد: 62 سانتی متر

عکس غیر پیمانکاری

به منظور تضمین اصلاح خوب تثبیت کننده ها ، چرخ پلاستیکی سفت شده توسط یک مهره جایگزین شده است.

ضمانت

برای زندگی (قاب ، گالوس ، آویز). جزئیات مربوط به btwin.کم. در دسترس بودن قطعات یدکی: 2 سال

دوچرخه 14 اینچ

Velo 14 اینچ 3-5 سال 500 تکشاخ

“من فقط این کاستورها را خریداری کردم و بعد از خواندن نظرات خاص ، من اقدامات احتیاطی را انجام داده بودم: به نظر می رسید اندازه گیری های موجود در فروشگاه با کسانی که در دوقلو دوچرخه خریداری شده خریداری شده است بدون تثبیت کننده مطابقت دارد. قرار دادن و حذف آنها بسیار آسان است و برای استفاده در واقع پسرم کاملاً مناسب هستند.””

“من یک دوچرخه دوچرخه 14 اینچی با دامنه دوم را بدون چرخ تثبیت خریداری کردم. من از خریدم بسیار راضی هستم. چرخ های تثبیت کننده و تایر کاملاً روی زمین تأثیر می گذارد. در زمین آسیب دیده ، تایر بلند شده و پدال کوچک من بنابراین در خلاء. این تنها روند نزولی است ، شما باید در زمین پایدار بمانید و از جاده های خاکی خودداری کنید. بنابراین من این محصول را توصیه می کنم که به پسرم اجازه می دهد چرخه چرخه را تغییر دهد !””

میانی -tolafin 01/01/0001

“کاملاً با Btwin 14 اینچی فرزند من مطابقت دارد. بدون مشکل قد.””