Verisure: همه چیز در مورد مارک معروف نظارت و هشدار از راه دور ، هشدار با نظارت از راه دور و دوربین | سرپرست

زنگ هشدار شما با نظارت از راه دور

Contents

در سایت ، SOS را به راحتی ارسال کنید. از راه دور ، به لطف برنامه تلفن همراه شما در سایت محافظت شده موجود است.

Verisure: همه چیز در مورد مارک معروف نظارت از راه دور و مارک هشدار

احتمالاً شما با نام Verisure را می شناسید ، اما آیا می دانید این شرکت دقیقاً چه کالاهایی را ارائه می دهد ? ما سهام می گیریم.

سارقین و سایر حوادث خانگی (نفوذ ، آتش سوزی ، ناراحتی ، سقوط …) فقط به دیگران نمی رسند. آخرین ارقام منتشر شده توسط وزارت کشور اثبات شده است: تلاش برای پروازهای موفق و پرواز متأسفانه کاهش نمی یابد. به همین دلیل است که بیشتر و بیشتر فرانسوی ها به دنبال تأمین امنیت زیستگاه خود هستند. با توجه به اینکه امنیت یک حق اساسی است که همه باید بتوانند از روزانه بهره مند شوند, Verisure یک پیشنهاد هشدار کامل Télénvered را ارائه می دهد ، با بسیاری از محصولات موجود (داخلی ، دوربین بیرونی ، ردیاب حرکت ، ردیاب شوک ، بازدارنده و غیره). علاوه بر این ، این شرکت برای بهبود خدمات خود به نوآوری خود ادامه می دهد. آخرین هشدار تلویزیون وی حتی “محصول سال 2023” نامگذاری شد ، اثبات این که محصولات کیفی هستند. شما می خواهید در مورد برند ، طیف وسیعی از محصولات آن یا قیمت های ارائه شده اطلاعات بیشتری کسب کنید ? ما در این مقاله نکته ای را بیان می کنیم.

verisure: چهره های کلیدی که اطمینان می دهند

Verisure امروز 650،000 نفر را در سراسر قلمرو ملی محافظت می کند. با 30 سال تخصص ، شماره 1 در فرانسه از زنگ هشدار با نظارت از راه دور (منبع: اطلس امنیت 2021) می داند رشد استثنایی 20 ٪ هر سال تجدید می شود بیش از 10 سال. این منجر به گردش مالی ، سبد مشتری و همچنین ظرفیت آن و تعهد آن در ایجاد شغل می شود.

در فرانسه ، این شرکت بیش از 3500 نفر را استخدام می کند که در یکی از 3 مرکز نظارت از راه دور ، در دفتر مرکزی یا در 97 آژانس تجاری که در سراسر کشور پخش شده اند ، کار می کنند. علاوه بر این ، هر سال 250 شغل ایجاد می کند. در واقع ، نیازهای استخدامی دائمی و بی شماری است. در 10 سال ، این شرکت تعداد 2 نفر از کارمندان خود را ضرب کرده است. در سطح جهان, Verisure در 17 کشور وجود دارد (آلمان ، آرژانتین ، بلژیک ، برزیل ، شیلی ، دانمارک ، اسپانیا ، فنلاند ، فرانسه ، ایرلند ، ایتالیا ، نروژ ، هلند ، پرو ، پرتغال ، انگلستان و سوئد) ، بیش از 18000 کارمند دارد و از 4 میلیون نفر محافظت می کند.

چرا اعتماد به نفس اعتماد کنید ?

دانش شناخته شده

verrisure است یک اپراتور اعتماد. این شرکت ، که توسط EDF-GDF ایجاد شده است ، سپس به نام Securitas به Securitas AB متصل شده است, بیش از 30 سال وجود داشته است. امروز شماره 1 در فرانسه و در اروپا زنگ هشدار با نظارت از راه دور* است. نام تجاری او “verisure” همکاران 2 کلمه: “veri-fication” و “on”. این شرکت توضیح می دهد که مرحله تأیید هر ماشه زنگ چیزی باعث ایجاد تفاوت و قدرت آن می شود: این به آن اجازه می دهد تا مناسب ترین و سریعترین پاسخ های ممکن را ارائه دهد.

بررسی های خوب مشتری

شرکت نظرات خود را بدست می آورد مشتریان بسیار رضایت بخش با یادداشت کلی 4.2/5. دومی ، از جمله موارد دیگر ، قدردانی می کنند که تیم های Verisure فقط 10 ثانیه طول می کشد ** برای مقابله با اضطراری پس از دریافت سیگنال ، پس از تأیید با پلیس تماس بگیرید که این سرویس 24/7 عمل می کند و امکان مدیریت زنگ آنها وجود دارد از هر کجا. همچنین این برند است که در چندین زمینه ، به ویژه تنوع (برابری جنسیتی ، تسهیل دسترسی به اشتغال برای بازی ها ، ادغام حرفه ای افراد دارای معلولیت و غیره) و حفاظت از محیط زیست (بازیافت ، کنترل انرژی ، تغییر ناوگان از ناوگان مشغول به کار است. وسایل نقلیه و غیره).

چندین گواهینامه و جوایز

Verisure سرانجام دارنده گواهینامه ها و جوایز مختلف است:

 • APSAD صدور گواهینامه APSAD APSAD صادر شده توسط مرکز ملی پیشگیری و حفاظت
 • جایزه “محصول سال” برای چهارمین سال متوالی
 • گواهینامه “اشتغال برتر” ، بازتاب موفقیت سیاست HR خود برای گنجاندن و تنوع.

نظارت از راه دور در Verisure: نحوه کار سیستم هشدار ?

یک سیستم هشدار verrisor با هدف محافظت از خانه و همچنین کالاها. راه حل های بی سیم به طور دائم به یک مرکز نظارت از راه دور متصل می شوند, که در آن اپراتورها 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز کار می کنند. Verisure دارای 3 مرکز نظارت از راه دور در فرانسه است: در آنتونی (île-de-France) ، Angers (Pays-de-la-loire) و Villeneuve d’Ascq (شمال).

در صورت بروز هشدار ، مدیران کمکهای verrisure چک های لازم را انجام می دهند ، هر متجاوز را به چالش می کشند و به خدمات اضطراری هشدار دهید یا در صورت لزوم پلیس (آتش سوزی در معرض نصب یک ردیاب دود متصل ، حمله. ). سیم کارت ، هزینه های ارتباطات GSM ، ضمانت و همچنین نگهداری تجهیزات در کلیه پیشنهادات گنجانده شده است.

نحوه تخمین هزینه زنگ هشدار verrisor خود ?

برای برآورد هزینه زنگ سبز خود ، بسیار ساده است درخواست نقل قول آنلاین. دکمه های “شروع نقل قول من” تقریباً در تمام صفحات وب سایت ترتیب داده می شوند تا چشم اندازها بتوانند به راحتی به بخش دسترسی پیدا کنند. هنگامی که در صفحه اختصاصی ، فقط باید به یک سری سؤالات پاسخ دهید (آنچه می خواهید از آن محافظت کنید ، نوع زیستگاه ، مکانی که در آن قرار دارد ، روش های دسترسی ، ترکیب خانه شما ، کد پستی شما …). سرانجام باید شماره تلفن خود را وارد کنید و یک افسر مشتری مسئولیت تماس با شما در اسرع وقت را بر عهده دارد.

نصب Verisure: زنگ هشدار شما به سرعت نصب می شود !

برای نصب هشدار هشدار خود ، به همین راحتی است !

تشخیص ایمنی

پس از مبادله با مشاور مشتری ، می توانید از تشخیص ایمنی رایگان و خیاط برای زنگ خطر آینده خود بهره مند شوید. از آن به بعد, یک متخصص امنیت در حال سفر به خانه شما سفر می کند برای طراحی زنگ ایده آل با توجه به پیکربندی محل ، و نیازهای خود را از هر نظر برآورده می کند. این همچنین به نقل از نقل قول خود به شما می دهد. این دیدار مرتکب نمی شود.

نصب توسط یک متخصص

فقط هنگامی که نقل قول از طرف شما تأیید شده است که تیم های Verisure در حال نصب و تنظیم زنگ شما هستند. علاوه بر مراقبت از نصب ، متخصص نیز از آن مراقبت می کند هر یک از عناصر را آزمایش کنید, برای پیکربندی آنها با توجه به عادات و محدودیت های خود. او سرانجام می تواند شما را در استفاده خوب خود آموزش دهد. زمان نصب بستگی به اندازه مکان های امن و همچنین پیچیدگی سیستم هشدار دارد (تعداد ردیاب ها برای نصب. ). به طور متوسط ​​3 ساعت طول می کشد. به هر حال ، هیچ کاری وجود ندارد که انتظار شود.

توجه داشته باشید که توصیه نمی شود خودتان زنگ هشدار دهنده را نصب کنید. فقط تکنسین ها و متخصصان آموزش دیده می توانند به نصب و راه اندازی بپردازند و عملکرد مناسب تجهیزات را به شما تضمین کنند. اگر می خواهید به وسیله خود از آن مراقبت کنید ، بهتر است خود را به سمت تجهیزات اساسی (بدون نظارت از راه دور) سوق دهید.

verrings برای افراد چیست ?

Verisure دو پیشنهاد هشدار را برای افراد ارائه می دهد: اولیه و بهینه. هر دو مؤلفه های ضروری برای تشخیص مزاحم و عملکرد زنگ هشدار شما را ارائه می دهند ، اما فرمول دوم کامل تر است.

1. verrisor اولیه

پیشنهاد اولیه verrisor شامل موارد زیر است:

 • 1 4G/GPRS ALARM Center-Ethernet/Wi-Fi
 • 1 خواننده نشان چند منظوره با پری دریایی یکپارچه و interphony
 • 3 نشان دسترسی هوشمند
 • 1 آشکارساز حرکت تصاویر HD
 • 1 شوک و بازده باز با سنسور لرزش
 • 1 دوربین Arlo Pro 4
 • 1 صفحه فلزی و برچسب بازدارنده

2. verrisor بهینه

پیشنهاد بهینه verrisor شامل موارد زیر است:

 • تمام عناصر پیشنهاد قبلی verrisure
 • 3 نشان دسترسی هوشمند
 • 1 آشکارساز حرکت تصاویر HD
 • 1 شوک و ردیاب باز
 • 1 مه ضد دوربین

3. بسته های حفاظت و هشدار محصول در هر واحد

علاوه بر این ، Verisure بسته های محافظت (نقره ، طلا ، پلاتین ، محیط و دوربین) را با عناصر اضافی و همچنین محصولات در هر واحد ارائه می دهد.

قیمت زنگ هشدار verrisure چقدر است ?

قیمت زنگ هشدار دهنده شامل چندین عنصر است: قیمت تجهیزات ، اشتراک در نظارت از راه دور و خدمات موجود و همچنین هزینه های نصب و راه اندازی.

چرا برای یافتن قیمت دقیق زنگ خطر ، قرار ملاقات بگذارید ?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، درخواست یک نقل قول بصورت آنلاین ضروری است ، سپس یک متخصص در خانه را درگیر کنید تا حد امکان تخمین قیمت را بدست آورید. در واقع ، قیمت مجموعه ای از پارامترها را در نظر می گیرد که فقط یک بار در آنجا قابل مطالعه است.

تیم های Verisure به مصرف کنندگان نسبت به پیشنهادات نظارت از راه دور هشدار می دهند که با قیمت های بسیار جذاب نمایش داده می شوند. بسته به شرکت ، اینها می توانند از نظر خدمات عملیاتی محدود باشند ، باعث هزینه های پنهان متعدد و همچنین هزینه های پیش بینی نشده شوند.

آنچه در قیمت اشتراک Verisure بازی می کند

عناصر مختلف می توانند بر قیمت اشتراک Verisure شما تأثیر بگذارند ، مانند:

 • مکانی برای محافظت : خانه ، آپارتمان ، دفاتر ، تجارت ، مناطق ذخیره سازی ..
 • منطقه و پیکربندی محل : تعداد قطعات ، تعداد دسترسی ؛
 • چارچوب محیط زیست : مکان جدا شده یا مجاور ، در مناطق شهری یا روستایی ..
 • وجود اشیاء با ارزش : جواهرات ، تجهیزات رایانه ای ، مجموعه ها ، ذخایر ، سهام کالا ..
 • وجود عناصر محافظتی که از قبل وجود دارد : حصار ، میله ها ..
 • سبک زندگی و مکرر مکان ها : غیبت های مکرر ، حضور کودکان و/یا کارمندان ، حضور حیوانات خانگی ..
 • نیازها و آرزوهای خاص از نظر تجهیزات و خدمات: نظارت از راه دور با استفاده از دوربین ها ، ایجاد مه ضد خوشبو ، دکمه های SOS در نزدیکی ..

آنچه در اشتراک رده بالا Verisure گنجانده شده است ?

اشتراک Verisure High -end شامل موارد زیر است:

 • در خدمات نظارت از راه دور 24 ساعته ، 7 روز در هفته با اجرای اقدامات مشخص با هدف قرار دادن متجاوزان برای فرار (مانند تحریک دود متناسب)
 • احتمال داشتن یک سرویس محافظت در صورت عدم وجود طولانی مدت
 • آزمایشات منظم از عملکرد مناسب تجهیزات مختلف ؛
 • یک سرویس مداخله نامحدود.

برای مقایسه ، با یک اشتراک کلاسیک ، تعداد مداخلات رایگان به طور کلی به 2 مداخله ماهانه محدود می شود.

آیا می توانیم به یک زنگ هشدار از راه دور متصل شویم ?

بله ، اتصال به زنگ خطر از راه دور شما کاملاً امکان پذیر است. چندین رابط ایمن این امکان را ارائه می دهند. برای شروع ، می توانید از کنترل از راه دور خود استفاده کنید به منظور مشورت با وضعیت هشدار خود و سفارش آن حتی اگر در خانه نباشید. منطقه مشتری همچنین به شما امکان می دهد سیستم نظارت از راه دور خود و همچنین تنظیمات اشتراک خود را مدیریت کنید. سرانجام, برنامه موبایل Verisure نیز بسیار کاربردی است. در دسترس تحت iOS و Android ، به ویژه به شما امکان می دهد زنگ هشدار خود را از یک ژست ساده فعال یا غیرفعال کنید ، با دوربین های خود مشورت کنید یا در زمان واقعی عکس بگیرید.

*داده های گردش مالی حاصل از سال مالی منتهی به 12/31/2021 – منبع: ثبت نام و شرکت ها “. n ° 1 در اروپا beopwidget “data-name =” inread “>

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

زنگ هشدار شما با نظارت از راه دور

verisure ، محافظت کامل و خلاقانه خود را کشف کنید. ما 24 ساعت شبانه روز در کمتر از 10 ثانیه (1) در برابر شرایط اضطراری و خطرات زندگی روزمره در کنار شما هستیم.

24 -نظارت از راه دور24 -نظارت از راه دور نصب یا کار بی سیمنصب یا کار بی سیم هشدار خدمات اضطراریهشدار خدمات اضطراری کنترل از راه دورکنترل از راه دور

تجدید نظر: ما 24 ساعت شبانه روز عمل می کنیم.

فلش

نظارت از راه دور
24 ساعت شبانه روز.

عمل نظارت از راه دور Verisure در کمتر از 10 ثانیه اعمال می شود. (1) در صورت اضطراری. به طور روزانه ، ما در مواجهه با خطر نفوذ ، چمباتمه ، جک خانگی ، تصادف خانگی ، انتشار دود عمل می کنیم ..

1. تشخیص اولیه نفوذ : دوربین های خارجی ، حرکات و ردیاب های شوک که به شما متصل هستند هشدار خانگی هشدار دادن.

2. تأیید و دستگیری : گوش دهید ، درخواست احراز هویت ، مشاوره تصویر و فیلم ها امکان شک و تردید در مورد اوضاع را فراهم می آورد.

3. ماشه مه ضد اتهام (8) : یک عمل بتونی و سریع انجام می شود تا فرد متجاوز فرار کند تا فرار کند.

4. هشدار خدمات اضطراری : پلیس یا آتش نشانان با توجه به اضطراری مشخص شده هشدار داده می شوند (2) .

نصب یا کار بی سیم

فلش

امکانات
بی سیم یا کار

نصب و نگهداری زنگ هشدار شما با نظارت از راه دور توسط Verrisor گنجانده و انجام می شود.

1. ما هشدار بی سیم شما را نصب می کنیم. آسان ، سریع و بدون کار است.

2. ما زنگ هشدار شما را به نظارت از راه دور.

3. ما سیستم امنیتی را با توجه به سبک زندگی و ترجیحات شما تنظیم کردیم. هشدار شما همچنین با حضور حیوانات خانگی شما سازگار است.

4. ما شما را در کار با آن همراهی می کنیم.

5. تعمیر و نگهداری ، کمک ، تعمیر: ما از همه چیز برای شما مراقبت می کنیم !

نیازهای شما در حال تغییر است ? زنگ هشدار شما مدولار است تا شما را با توجه به تغییراتی در زندگی خود همراهی کند (حرکت کن ، کار کن. ).

هشدار مداخله اضطراری و خصوصی

فلش

هشدار نیروها
سفارش 2

ما چیزهایی را در دست می گیریم.

نظارت از راه دور Verisure در ارتباط مستقیم با خدمات اضطراری است: پلیس ، آتش نشانان ..

ما اولین اطلاعات را ارائه می دهیم تا مداخله مؤثرترین باشد -.

آ سارق در غیاب شما ثابت شده است ? ما اقدامات حفاظت را انجام می دهیم, از جمله ارسال نماینده به صحنه. هدف: بازگرداندن امنیت در اسرع وقت در صورت ادعا.

(طبق پیشنهاد و منوط به در دسترس بودن در منطقه جغرافیایی مکان های حفاظت شده.)

کنترل از راه دور

فلش

کنترل
از دور

هر کجا که با myverisure باشید چشم خود را حفظ کنید, برنامه تلفن همراه در سیستم هشدار شما ادغام شده است.

زنگ هشدار خود را با یک ژست ساده فعال و غیرفعال کنید.

در مکان های محافظت شده به اتفاقات و اقدامات هشدار داده می شود.

به لطف دوربین های متصل و آشکارسازها (جریان ویدیو و تصاویر HD) در خانه یا تجارت خود چه اتفاقی می افتد.

به لطف interphonia تجهیزات مختلف با افراد حاضر در سایت تعامل داشته باشید (دوربین ها ، پخش کننده چند منظوره. ).

و بسیاری از ویژگی های دیگر هنوز هم !

Verisure ™ فناوری محافظت هوشمند برای زنگ خطر تلویزیون شما

اجزای زنگ هشدار نسل جدید شما بهترین فناوری های بالا را در بر می گیرد: تشخیص زودرس و هوشمند ، سازگاری حیوانات ، دید رنگ HD…

دوربین Arlo Pro 4

با دوربین Arlo Pro 4, از تشخیص زودهنگام برای خانه یا تجارت خود بهره مند شوید (10) .

ایمنی و راحتی واقعی ، این دوربین هوشمند:

 • مستقر شده بیرون از خانه
 • دارای یک دیدگاه شبانه و وضوح ویدیویی تا 2K است
 • انسان را از حیوانات ، بسته ها و وسایل نقلیه متمایز می کند
 • حرکات را تشخیص می دهد و به شما هشدار می دهد (اعلان موبایل)
 • مجهز به پری دریایی ، میکروفون و بلندگو است

ردیاب در فضای باز با سنسور عکس

تشخیص زودرس و بازدارنده !

تشخیص زودرس این ردیاب حرکات بیرونی بیرونی یک متحد غیرقابل انکار برای محافظت از خانه شما است.

یک حرکت غیر طبیعی در نزدیکی شما مشخص می شود ? آشکارساز سیستم هشدار را تحریک می کند ، عکس می گیرد و نظارت از راه دور را هشدار می دهد.

سنسورهای مادون قرمز محافظت می کنند سازگار با حضور حیوانات خانگی. بنابراین شما از تشخیص هوشمند که هشدارهای دروغین را محدود می کند بهره مند می شوید.

ردیاب در فضای باز شما مقاوم در برابر آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش است.

محصول را کشف کنید

شوک و آشکارسازهای باز

از دسترسی خود با فناوری هوشمند verrisure محافظت کنید.

شوک و آشکارسازهای باز, در تمام آلارم های کنترل شده از راه دور ما ، فناوری “سنسور شوک” را ادغام کنید.

این ویژگی منحصر به فرد اجازه می دهدارتعاشات و شوکهای غیر طبیعی را شناسایی کنید, هنگامی که یک متجاوز سعی می کند باز کردن شما را کنترل کند (درها ، ویندوز ، ویندوزهای خلیج و غیره.). قبل از استراحت ، هشدار بلافاصله شروع شد.

محصول را کشف کنید

خواننده نشان چند منظوره و شخصی

از یک محصول 4 در 1 لذت ببرید !

به لطف خوانندگان و نشان های بدون تماس ، عملکرد سیستم هشدار خود را از یک ژست ساده فعال ، غیرفعال کرده و تغییر دهید. شما ترجیح می دهید کد کاربر را وارد کنید ? همچنین با صفحه کلید یکپارچه با نور پس زمینه !

در سایت ، SOS را به راحتی ارسال کنید. از راه دور ، به لطف برنامه تلفن همراه شما در سایت محافظت شده موجود است.

خواننده شما یک سیستم ازبین فنی و یک آژیر بازدارنده, برای یک اقدام محافظ کامل !

محصول را کشف کنید

ردیاب حرکت تصاویر HD

تشخیص ، تصاویر و کنترل از راه دور.

ردیاب های حرکتی اتصال بهترین فناوری verisure را ادغام کنید:

 • سازگاری حیوان خانگی : تنظیم حساسیت تشخیص برای جلوگیری از هشدارهای دروغین
 • کیفیتتصویر بهینه شده : 1080 پیکسل ، زاویه دید 130 درجه ، روز (رنگ) و تصاویر شب (سیاه/سفید)
 • عکس گرفتن: در صورت درخواست (از طریق تلفن هوشمند) و اتوماتیک (در صورت ماشه زنگ خطر

دوربین داخلی آرلو

همیشه به فضای داخلی خانه یا تجارت خود توجه کنید !

با استفاده از این دوربین جدید HD که در اکوسیستم محافظ Verisure یکپارچه شده است ، می توانید با افراد حاضر در سایت نظارت شده مشاهده ، بشنوید و صحبت کنید.

 • مجهز به زاویه دید 130 درجه است روز و شب بینایی رنگ HD
 • مزایای تشخیص هوشمند (تشخیص مردم)
 • بلندگو یکپارچگی ، میکروفون و پری دریایی
 • شما در صورت هشدار ماشه هشدار می دهید: اعلان ها ، ایمیل ها
 • اجازه می دهدضبط ویدئویی و تصاویر روی ابر یا محلی

مرکز هشدار متصل

از انتقال سریع و ایمن هشدارها بهره مند شوید

این نیروگاه به سنسورهای مختلف زنگ هشدار شما و به عوامل نظارت از راه دور ما متصل است. برای جلوگیری از تلاش های پارگی و تخریب به راحتی پنهان است.

مرکز هشدار است امن است, قابل اعتماد و از مزایا اتصال سه گانه. هدف: انتقال هشدار در اسرع وقت در هر شرایطی.

آیا می دانید ? آنجا مرکز زنگ Verisure مزایای آن از سیستم ضد تغییر برای حفظ ارتباط با نظارت از راه دور ما.

محصول را کشف کنید

از راه دور

سیستم هشدار خود را همیشه در دست نگه دارید !

عملی با کلید یکپارچه خود ، کنترل از راه دور زنگ هشدار شما را در همه جا همراهی می کند.

از کنترل از راه دور خود می توانید سیستم امنیتی خود را غیرفعال ، جزئی یا کاملاً فعال کنید. فشار بر روی دو دکمه آن به شما امکان می دهدSOS نظارت از راه دور Verisure.

در حدود 15 متر ، کار می کند در داخل خانه و مجهز به عملکرد عاری از اصلی, برای همیشه سهولت بیشتر در استفاده روزانه.

محصول را کشف کنید

صفحه مصور

با هشدار دادن به خانه شما با هشدار با نظارت از راه دور ، متجاوزان را منصرف کنید.

در مکان های استراتژیک ، قابل مشاهده از سارق ، پلاک و برچسب های “زنگ هشدار” ، آنها را از خانه یا محل حرفه ای خود دور می کند.

پیام واضح است: مکانها تحت نظارت قرار دارند و با تصاویر و تماس با پلیس تماس می گیرند.

محصول را کشف کنید

ضد دیدنی

در کمتر از 1 دقیقه متجاوزان را لگد بزنید.

پس از برداشتن شک ، نظارت از راه دور Verisure باعث می شود ضد دیدنی (BAC®) (8) . در 60 ثانیه, قسمت محافظت شده مات است (9) و متجاوز دیگر نمی تواند ببیند.

با داشتن یک یا چند BAC® در قسمت های استراتژیک خود ، از یک پاسخ ایمن ، سریع و کارآمد در برابر استراحت و تلاش برای پرواز بهره مند می شوید.

محصول را کشف کنید

ردیاب دود متصل

24 ساعت شبانه روز آتش می جنگید

سیستم هشدار شما همچنین می تواند شامل یک ردیاب دود متصل باشد !

این DAAF را در سیستم هشدار تلویزیون خود ادغام کنید تا نمایندگان ما از شما هم در برابر سارقین و هم در عزیمت به دود محافظت کنند.

این ردیاب دود در سال 14604 تأیید شده است حتی در صورت غیرفعال کردن زنگ هشدار شما کار می کند.

محصول را کشف کنید

فلش فلش

دوربین Arlo Pro 4

تصاویر در فضای باز HD تصاویر

شوک و ردیاب باز

خواننده بازی چند منظوره

ردیاب حرکت HD

دوربین داخلی آرلو

مرکز زنگ

از راه دور

صفحه مصور

ضد دیدنی

ردیاب دود متصل (DAAF)

نحوه اشتراک

صحنه

درخواست
نقل قول های آنلاین

صحنه

تشخیص با
متخصص ایمنی

صحنه

نصب شما
سیستم هشدار 48H

برنامه verisure من

با قاطعیت من ، امنیت خانه یا تجارت خود را در همه جا با خود ببرید. از بسیاری از ویژگی ها ، همیشه در دست ، استفاده کنید زنگ هشدار خود را با نوک انگشتان خود مدیریت کنید. Verisure من در پیشنهاد هشدار شما با نظارت از راه دور گنجانده شده است

HD زنده SOS اطلاعیه هوشیار من

کارهای روزمره

زنگ هشدار شما به طور خودکار در زمان برنامه ریزی شده فعال و غیرفعال می شود.

HD زنده

SOS VERISURE من

این دکمه SOS را فشار دهید تا به راحتی نظارت از راه دور از اضطراری را هشدار دهد (11) .

SOS VERISURE من

اعلان ها و آمدن

به محض فعال شدن یا غیرفعال کردن سیستم هشدار ، یک اعلان دریافت کنید.

اعلان ها و آمدن

هوشیار من

اگر بدون فعال کردن زنگ هشدار خود ، Télésurveillée خود را ترک می کنید ، هوشیار من هشدار می دهد.

هوشیار من

مشتریان ما ما را توصیه می کنند

4 میلیون پروتکل در سراسر جهان (12) ، از جمله بیش از 650،000 در فرانسه ، قبلاً هشدارها و فناوری تلویزیونی را انتخاب کرده اند TM verrisure محافظت هوشمندانه برای تماشای آنها. شما هم ، از آنچه برای شما مهم است با verrisor محافظت کنید !

n ° 1

بر اساس 364 اطلاع

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط ژان پیر اف. 09/14/2023 در 09:59:37

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“سرعت ، ارتباط ، کارآیی ، جدی”

توسط اریک ج. 09/10/2023 در 16:56:51

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط موریل ص. 08/08/2023 در 13:54:45

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“قبلاً حداقل 2 سال است که زنگ هشدار خود را دارم”

توسط Alain r. 09/03/2023 ساعت 17:42:01

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“خوب ، اما چیزهای زیادی برای جذب مغز 68 ساله من ! »»

توسط تیری D. 08/27/2023 در 17:16:42

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط میشل ج. 08/20/2023 در 17:07:12

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط رافائل م. 08/19/2023 در 16:52:28

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط Traver D. 08/14/2023 در 18:30:22

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“مصاحبه به درستی و به موقع انجام شد. »»

توسط Dominicus v. 08/11/2023 در 19:30:57

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“سادگی و کارآیی”

توسط پاتریک S. 08/09/2023 در 16:22:48

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

توسط الکساندر تی. 08/09/2023 ساعت 14:20:41

از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته از دست رفته

“سرویس RAS به طور جدی تکنسین کار خود را می داند”

توسط آلین ل. 08/05/2023 در 11:27:19

خوب آگاه ، محافظت بهتر

Verisure در مواجهه با خطرات و خطرات زندگی روزمره ، مشاوره و توصیه هایی را به افراد و متخصصان می آورد.

فلش

آگاه کردن

خود ساز, نظارت تصویری, نظارت از راه دور: چه تفاوت هایی ?

ما به سؤالاتی که فرانسوی ها می توانند از نظر امنیت از خود بپرسند پاسخ می دهیم.

آگاه کردن

فلش

خطر را مشخص کنید

1 سارق از 3 در حضور ساکنان صورت می گیرد.

1 آتش سوزی خانگی هر 2 دقیقه خود را اعلام کنید.*

نفوذ ، شروع آتش سوزی ، تصادفات زندگی روزمره: علائم هشدار دهنده و رفتارهای خطرناک را کشف کنید که هر روز ما را در معرض خطر قرار می دهد.

(*) وزارت کشور.

شناسایی کردن

فلش

حرکات مناسب را اتخاذ کنید

نصب زنگ هشدار 95 ٪ از سارقین را می ترساند*. یک ردیاب دود اجباری شده است.

برای جلوگیری از خطر ، بهتر است حرکات امنیتی را بدانید و اتخاذ کنید. Verisure همچنین شما را در پیشگیری از خطر پشتیبانی می کند.

(*) وزارت کشور.

بشقاب هشدار دهنده verrisure

* برای قراردادهایی که توسط آژانس های ارش موجود غیر از N ° 105 ، 112 ، 125 ، 127 ، 150 ، 190 ، 194 ، 200 ، 260 ، 275 ، 300 ، 315 ، 410 ، 411 ، 444 ، 530 ، 550 ، 610 ، 703 ، 550 ، 610 ، 703 ، 730 و 755: هزینه های نصب و راه اندازی (به ارزش 300 یورو به استثنای. مبلغ تجهیزات سیستم زنگ هشدار (از 999 یورو به استثنای مالیات) و اشتراک ماهانه مرتبط (از 51.90 یورو شامل مالیات در ماه برای افراد و 70 یورو به استثنای Sus.
برای قراردادهای منعقد شده توسط آژانس ها N ° 105 ، 112 ، 125 ، 127 ، 150 ، 190 ، 194 ، 200 ، 260 ، 275 ، 300 ، 315 ، 411 ، 444 ، 530 ، 550 ، 610 ، 703 ، 730 و 755: نصب و هزینه های راه اندازی (به ارزش 200 € HT) ارائه شده است. مقدار تجهیزات سیستم هشدار (از 799 یورو به استثنای مالیات برای افرادی که در یک آپارتمان و متخصصان زندگی می کنند ، و -3 از 899 یورو به استثنا ماه برای افرادی که در یک آپارتمان زندگی می کنند ، 54.90 یورو شامل مالیات در هر ماه برای افرادی که در خانه زندگی می کنند و 65 یورو به استثنای.
قیمت های بیان شده در HT با مالیات بر ارزش افزوده به 10 ٪ یا 20 ٪ افزایش می یابد (مطابق با مفاد ماده 279-0 از قانون مالیات عمومی ، مالیات بر ارزش افزوده برای محل های مسکونی که بیش از دو سال به پایان رسیده است این مالیات بر ارزش افزوده 20 ٪). قیمت اشتراک ماهانه اشتراک خدمات (اختیاری برای افراد) نظارت از راه دور را در نظر می گیرد.
پیشنهاد معتبر برای قراردادهای منعقد شده با Verisure از 4 سپتامبر تا 29 اکتبر 2023 ، غیرقانونی با سایر پیشنهادات تبلیغاتی از Verisure ، رزرو شده برای افراد حقوقی یا افراد قادر و افراد اصلی ، برای اولین بار برای تأیید خدمات و در محدوده یک پیشنهاد برای هر نفر یا در صورت لزوم توسط خانواده مالیاتی. حداقل تعهد 12 ماه برای افراد.
کمترین قیمت در 30 روز گذشته در مورد تجهیزات مربوط به نصب و راه اندازی هزینه ها: 300 یورو و 200 یورو (بسته به آژانس های فوق).

تصاویر غیر پیمایشی. ردیاب دود به زودی در دسترس است.
(1) میانگین زمان پاسخ اندازه گیری شده از 01/06/2022 تا 12/31/2022 پس از دریافت سیگنال توسط ایستگاه نظارت از راه دور ما برای هشدارهای فوری So -Called ، سطح 1 (دودی ، وحشت ، تشخیص SOS ، کد تحت استرس).
(2) پس از برداشتن شک با توجه به شرایط ماده l اثبات شد. 613-6 از قانون امنیت داخلی.
(3) صدور گواهینامه APSAD R31 P3 ، شماره 225.14.31 تحویل توسط CNPP.
(4) از تمام نظرات به دست آمده در 12 ماه گذشته محاسبه شده است.

(8) این محصول یک ژنراتور دود خشک است.
(9) برای یک اتاق 30 متر مربع.
(10) این شرکت حق دارد اگر پیکربندی محل منجر به تجسم جاده عمومی ، یک فضای عمومی یا محله شود ، از فروش و نصب دوربین ضروری Arlo خودداری کند و اجازه نصب مطابق با مقررات مربوطه را نمی دهد.
(11) سرویس Verisure SOS فقط به شرط اینکه مشتری از نظر جغرافیایی در محل باردار باشد ، قابل ارائه است. در غیر این صورت ، مشتری مستقیماً به سمت خدمات اضطراری گرایش خواهد یافت.
(12) منبع: گروه Verisure ارتباطات داخلی – نمونه کارها مشتری.
(13) منبع: داده های داخلی verrisure.
(14) گردش مالی داده ها تحت سال مالی منتهی به 12/31/2021 – منبع: ثبت نام و شرکت ها.

Verisure – شرکت مشترک مشترک با سرمایه 1.085.736 یورو – دفتر مرکزی: 1 Place du Général de Gaulle – 92160 Antony – RCS 345 006 027 – شماره مالیات بر ارزش افزوده: FR 60 345 006 027 – شرکت دارای مجوز برای تمرینی N ° AUT -092-2118-07 -17-2019036182 صادر شده شورای ملی فعالیت های امنیتی در تاریخ 07/17/2019. ماده l. 612-14 قانون امنیت داخلی: “مجوز ورزش هیچ حقوقی از قدرت عمومی را به شرکت یا افرادی که از آن بهره مند می شوند ، اعطا نمی کند.»».