کیت دوربین نظارت | Verrisure ، دوربین نظارت خارجی | سرپرست

دوربین در فضای باز: خانه خود را از بیرون نظارت و محافظت کنید

Contents

تراس یکی از نقاط عبور پیوند شده برای سارقانی است که به منظور شناسایی دسترسی در اطراف یک خانه می چرخند. بنابراین عملکرد یک سیستم نظارت تصویری بسیار خوب در مورد تراس ها ، پلولا ها ، خانه های استخر و سایر آشپزخانه های تابستانی اعمال می شود ، به خصوص اگر تجهیزات را ذخیره کنید که می تواند ارزش بازار سارقان را نشان دهد. در این سطح ، یک مکان ارتفاع را انتخاب کنید ، تا بهترین زاویه دید ممکن را به دوربین خود ارائه دهید و هدف خود را به سمت مکانی که به نظر می رسد نقطه عبور اساسی را نشان می دهد ، برگردانید یک بازدید کننده شبانه برای به حداکثر رساندن شانس تشخیص.

کیت دوربین نظارت بر Verisure: مزایا و بهره برداری

دوربین نظارت اتاق نشیمن

برای مواظب باش, برای با عزیزانتان در ارتباط باشید یا حتی برای منتظر تحویل های مکرر باشید : دلایل تجهیز خود به کیت دوربین نظارت چندگانه است.

ولی این نوع بسته ویدیویی همچنین می تواند در یک پیشنهاد محافظت جهانی تر ادغام شود, مثل Verisure. هدف: عملکرد و کارآیی سیستم هشدار را افزایش دهید Protégé در حالی که امکان بهره گیری از پیشنهاد قیمت جذاب را به آن می دهد.

در این مقاله ، اطلاعات زیادی را در مورد دوربین و کیت های Verrisor با ادغام یک یا چند دوربین نظارتی پیدا کنید.

کیت دوربین نظارت بری چیست؟ ?

کیت های دوربین نظارت در هنگام طراحی سیستم محافظت از خیاط خود در دسترس هستند. پیشنهادات اولیه و بهینه ، بسته های محافظت مختلف: برای هر یک از آنها, شما می توانید علاوه بر سایر اجزای دیگر ، یک یا دو دوربین Arlo Pro 4 (بسته به بسته انتخابی) را درج کنید تا آن را به یک کیت نظارت تصویری تبدیل کنید.

بنابراین ، با پیشنهاد اولیه + دوربین Arlo, شما سود می برید:

 • 1 4G/GPRS ALARM Center-Ethernet/Wi-Fi
 • 1 نشان های چند منظوره خواننده با یکپارچه پری دریایی و Intercom + 3 نشان دسترسی
 • 1 ردیاب حرکت با سنسور عکس یکپارچه و فلاش
 • 1 ردیاب شوک و دهانه
 • 1 دوربین Arlo Pro 4
 • 1 بشقاب و برچسب های مخالف

با دوربین بهینه + دوربین Arlo, سیستم شما دارای:

 • 1 4G/GPRS ALARM Center-Ethernet/Wi-Fi
 • 1 نشان چند منظوره خواننده با یکپارچه پری دریایی و Intercom + 6 نشان دسترسی
 • 2 آشکارساز حرکتی با سنسورهای عکس و فلاش یکپارچه
 • 2 ردیاب شوک و دهانه
 • 1 دوربین Arlo Pro 4
 • 1 مه ضد دوربین
 • 1 بشقاب و برچسب های مخالف

سرانجام, بسته های مختلف حفاظت از Verisure همچنین می توانند یک یا چند دوربین (ها) را ادغام کنند اگر آرزو می کنید:

بسته محافظت از نقره ::

 • 1 دوربین
 • 1 تجهیزات دیگر برای انتخاب (به استثنای مه ضد بوندی و ردیاب در فضای باز)

بسته حفاظت طلایی ::

 • 1 دوربین
 • 2 عنصر دیگر برای انتخاب (به استثنای مه ضد دوربین و مه آشکارساز در فضای باز)

بسته حفاظت پلاتین یک انتخاب :

 • 1 دوربین و 3 تجهیزات دیگر برای انتخاب (به استثنای مه ضد اتهام ؛ محدود به 1 ردیاب در فضای باز)
 • 2 دوربین و 2 تجهیزات دیگر برای انتخاب (به استثنای مه ضد بانوری و ردیاب در فضای باز)

بسته محافظت از دوربین ::

 • 1 دوربین
 • 1 لوازم جانبی برای انتخاب از (کابل + سوکت یا پنل خورشیدی Arlo)

کیت دوربین نظارتی با ارائه امکان امکان استفاده از سیستم هشدار شما را افزایش می دهد فیلم ، ذخیره ، مشورت و حتی تعامل از راه دور به لطف دوربین های نظارتی یکپارچه و برنامه اختصاصی موبایل شریک.

کیت دوربین نظارتی چگونه کار می کند ?

کیت شما با دوربین نظارت به گونه ای طراحی شده است که به طور طبیعی در زنگ هشدار دهنده شما ادغام شود و در مکانهایی که باید ایمن شوند.

کیت دوربین نظارت با استفاده از تلفن هوشمند بسیار ساده کنترل می شود (iOS یا Android). از طریق برنامه تلفن همراه اختصاص داده شده به دوربین, کاربر می تواند مستقیماً به دوربین HD خود متصل شود. از صفحه نمایش خود ، او به تنظیمات دوربین و همچنین تصاویری که به صورت زنده منتقل می کند دسترسی پیدا می کند و می تواند ضبط را سفارش دهد.

به موازات, دوربین IP نقش یک ردیاب حضور انسان را ایفا می کند. این دوربین در واقع قادر است یک انسان را از یک حیوان یا بسته متمایز کند. هدف: کاهش هشدارهای دروغین. هنگامی که پیکربندی برای این منظور ساخته شده است ، دوربین قادر است به محض مشاهده حضور مشکوک ، فیلم ها را به طور خودکار ضبط کند. او به این ترتیب قادر استبه لطف ارسال یک اعلان ، صاحب خود را از حضور متجاوز هشدار دهید حتی اگر دومی به دوربین وصل نشود.
توجه داشته باشید که کاربران ثبت نام شده تنها کسانی هستند که می توانند روزانه از دوربین استفاده کنند. عوامل مرکز نظارت از راه دور امکان مشاهده جریان ویدیویی را که در خارج از آن پخش می کند ، ندارند.

دوربین های این کیت نظارت تصویری با بی سیم کار می کنند. آنها همچنین می توانند به لطف استفاده از پنل خورشیدی کار کنند. توالی های ویدیویی فیلمبرداری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توان با استفاده از یک مرکز اختصاصی (موجود در پیشنهاد) یا روی کارت SD ضبط کرد (تهیه نشده).

دوربین نظارت Arlo Pro 4 که توسط Verisure ارائه شده است در داخل و خارج با استفاده از افراد و متخصصان سازگار است مکانهایی برای تأمین امنیت. می توانید آن را روی دیوار (بیرونی ، داخلی) آویزان کنید یا آن را روی یک قطعه مبلمان (داخلی) قرار دهید.

نقاط قوت دوربین Arlo در کیت نظارت ویدیویی Verisure چیست؟ ?

به خصوص برای بیرون مناسب ، دوربین نظارت Arlo Pro 4 که توسط Verisure ارائه شده است ، مزایای بسیاری را ارائه می دهد. از جمله خصوصیاتی که آن را به عنوان مکمل ایده آل برای سیستم هشدار عمومی شما تبدیل می کند:

 • مقاوم در برابر آب و هوا است.
 • این یک پروژکتور قابل برنامه ریزی و یک سیستم interphony یکپارچه است.
 • او یک دید روزانه / شب دارد و به او اجازه می دهد در هر زمان تصاویر رنگی و فیلم ها را ارائه دهد.
 • زاویه دید آن 160 درجه است.
 • مجهز به یک سیستم تشخیص هوشمند است که به شما امکان می دهد مناطق نظارت دقیق را مشخص کرده و یک انسان را از یک حیوان و یک بسته متمایز کنید.
 • این مرکز به تلفن هوشمند و مرکز نظارت از راه دور Verisure وصل شده است.

بنابراین, در صورت هشدار از زنگ هشدار شما ، سیستم نظارت تصویری و توالی های ضبط شده توسط دوربین شما به عوامل verrisure اجازه می دهد تا خطر را سریعتر شناسایی کنند. هدف: خدمات اضطراری مناسب را در اسرع وقت هشدار دهید با تسهیل مرحله اجباری برداشتن شک.

کجا و چگونه کیت دوربین نظارت خود را نصب کنیم ?

یک دوربین نظارت برای نظارت بر مکانی با ابعاد استراتژیک در نظر گرفته شده است ، یعنی به دلیل تشکیل آن یک نقطه عبور واجب, یا به دلیل اینکه خانه است اشیاء گرانبها. بنابراین دوربین شبکه باید به گونه ای نصب شود که زمینه دید آن شامل این نقاط مورد علاقه باشد.

جنبه دیگری که باید در نظر گرفته شود: برجسته -ور غیر از این تجهیزات سیستم امنیتی شما. اگر نقش کیت با دوربین نظارت بیش از همه مخالف است, این دوربین را می توان نصب کرد تا توسط افراد دیگر قابل مشاهده باشد اما در دسترس نباشد. از سوی دیگر, اگر عملکرد کیت با دوربین نظارت بر حفظ چشم و فاصله از فاصله باشد در مکان های محافظت شده و موجودات موجود ، دوربین می تواند از دید خارج شود تا تماشای ساعت مچی با احتیاط باشد.

کیت دوربین نظارت بر Verisure هنگام نصب سیستم هشدار عمومی نصب و پیکربندی شده است. نیازهای در حال تحول شما ، شما همچنین می توانید تصمیم بگیریدبعداً یک کیت نظارت ویدیویی به سیستم هشدار اولیه خود اضافه کنید.

در همه موارد, تخصص یک verrisure حرفه ای توصیه می شود به منظور. واسه اینکه. برای اینکه :

 • مکان های ممتاز دوربین خود را تعریف کنید (یا دوربین های خود)
 • به مقررات مربوط به نصب و استفاده از تجهیزات نظارت تصویری احترام بگذارید. به عنوان مثال ، فیلمبرداری از جاده عمومی ممنوع است. همچنین اطلاع رسانی به افرادی که به خانه شما می روند که مجهز به یک سیستم نظارت تصویری است ، اجباری است.
 • بین دوربین های خود ، زنگ هشدار و ایستگاه نظارت از راه دور ارتباط برقرار کنید

سرانجام ، از دیدگاه فنی ، نصب دوربین متصل به برخی از چک ها نیاز دارد. بنابراین لازم است بدون مشکل در انتقال ویدیوی HD خود ، پهنای باند WiFi کافی را تضمین کنیم. در صورت اتصال محدود ، فشرده سازی در واقع ممکن است کیفیت نظارت تصویری را به خطر بیاندازد.

کیت دوربین نظارت مناسب را انتخاب کنید

برای دوربین نظارت خود را انتخاب کنید, در صورت تمایل به از یک حرفه ای مشاوره بخواهید امنیت. او به شما کمک خواهد کرد دوربین های IP را با نیازهای شما تعیین کنید. برای نظارت کامل در خانه یا تجارت خود ، شما را در طراحی یک سیستم نظارت کامل راهنمایی می کند. سرانجام ، شما را در طول مرحله نصب و راه اندازی دوربین خود با یا بی سیم همراه خواهد کرد.

دوربین در فضای باز: خانه خود را از بیرون نظارت و محافظت کنید

دوربین نظارت بیرونی

هوای بد ، این تجهیزات قبل از اینکه حتی موفق به ورود به خانه شما شود ، شما را از حضور یک متجاوز کشف و هشدار دهید.

محصولات ما به محافظت خارجی شما اختصاص داده شده است

دوربین Arlo Pro 4

ردیاب حرکات بیرونی با سنسور عکس

برای سازگاری از نظارت تصویری, verrisure شامل سیستم هشدار است دوربین Arlo Pro 4. هدف: به شما امکان می دهد Live و HD را ببینید آنچه در نزدیکی درب جلوی شما ، در کوچه ، در گاراژ و غیره اتفاق می افتد.

این دوربین متصل, آب و هوا, پیشنهاد a تصویر با کیفیت بالا و کیفیت ضبط. کاملاً مناسب برای بیرون ، تنظیم حساسیت او در صورت عبور از حیوانات به شما امکان می دهد هشدارهای دروغین را محدود کنید.

با تشکر از اتصال و آن برنامه اختصاصی تلفن همراه, در صورت بروز یک حرکت مشکوک ، از اعلان هشدار می دهید. شما حتی در غیاب خود چیزی در مورد آنچه در خانه شما اتفاق می افتد از دست نمی دهید !

اکثر : دوربین Arlo Pro 4 شامل پری دریایی ، میکروفون ، بلندگو و پروژکتور سبک برای ارائه حداکثر ویژگی در یک محصول واحد است. بنابراین شما در یک تجهیزات تک تکنیک بالا ، بازدارنده ، تشخیص و هشدار را ترکیب می کنید !

دوربین متصل Arlo Pro 4 که توسط Verisure ارائه شده است

دوربین Arlo Pro 4

گالری دوربین Arlo Pro 4 در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

دوربین آرلو در فضای باز

مزایای زنگ هشدار Verisure با دوربین Arlo Pro 4 در فضای باز

اتصال

تصاویر HD

ارتباط دو طرفه

اطلاعیه

نصب و نگهداری

نظارت از راه دور 24/7

خوب است بدانید :: ادغام دوربین Arlo Pro 4 در فضای باز در سیستم زنگ هشدار عمومی Verisure نیز به شما امکان می دهد تا ایمنی دوربین خود را بهبود بخشید. فایروال و سایر سیستم های امنیتی ، برخلاف خرید یک دوربین به تنهایی در سوپر مارکت های توزیع گنجانده شده است.

برای دیدن فیلم باید کوکی ها را بپذیرید

سیستم هشدار Verisure را با دوربین Arlo Pro 4 در فضای باز کشف کنید

به طور مستقیم در پیشنهادات خود ، در بسته یا در هر واحد گنجانده شده است: Verisure به افراد و متخصصان اجازه می دهد تا با ادغام یک یا چند دوربین Arlo Pro 4 در کیت زنگ هشدار خود ، از خانه یا مشاغل خود مراقبت کنند

نصب یک دوربین نظارت در فضای باز و یک سیستم نظارت از راه دور مزایای مختلفی را ارائه می دهد:

 • تقویت اثر بازدارنده از سیستم امنیت عمومی شما
 • امکان دیدن آنچه در اطراف خانه شما اتفاق می افتد (یا تجارت)
 • امکان تعامل با افراد حاضر نزدیک دوربین
 • تسهیل برداشتن شک به منظور هشدار دادن سریع به پلیس در صورت تلاش برای نفوذ اثبات شده
 • در صورت لزوم شواهد ارائه می دهد

خوب است بدانید :: جدا از محرک های زنگ هشدار ، نظارت از راه دور Verrisure به تصاویر و فیلم ها دسترسی ندارد گرفته شده توسط دوربین های در فضای باز.

سیستم هشدار شما با دوربین در طی 48 ساعت نصب شده است

صحنه

درخواست
نقل قول های آنلاین

صحنه

تشخیص با
متخصص ایمنی

صحنه

نصب شما
سیستم هشدار 48H

از تخصص استفاده کنید و شبکه آژانس Verisure در کل فرانسه گسترش یافته است: ما برای دیدار با شما و تأمین امنیت خانه یا تجارت خود در کمتر از 48 ساعت آمده ایم.

1. درخواست نقل قول آنلاین. روی “شروع نقل قول من” کلیک کنید ، اولین اطلاعات را وارد کنید و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. ساده است و فقط 1 دقیقه طول می کشد !

2. با متخصص Verisure اختصاصی خود ملاقات کنید. Verisure می آید تا شما را ملاقات کند. فرصتی برای شما برای بهره‌مندی رایگان و بدون تعهد از حسابرسی ایمنی ، یک نقل قول خیاطی ، بلکه از ارائه پیشنهادات و محصولات verrisure (دوربین ها ، ردیاب ها ، مرکزی و غیره.) که به شما امکان می دهد با یک دوربین یکپارچه کاملاً متناسب با نیازهای خود ، زنگ خطر داشته باشید.

3. نصب و پیکربندی توسط متخصص ایمنی خود. Verisure از نصب و پیکربندی سیستم هشدار شما پشتیبانی می کند. ما همچنین شما را در چنگال آن همراهی می کنیم.

درباره دوربین های نظارت خارجی اطلاعات بیشتری کسب کنید

نصب دوربین نظارت در فضای باز به افراد اجازه می دهد تا به باغ ، تراس آن یا ورودی گاراژ خود توجه کنند ، خواه در خانه باشید یا در تعطیلات در انتهای دیگر جهان.

کدام دوربین را انتخاب کنید ? چه مکان را انتخاب کنید ? چه خدماتی می تواند ارائه دهد ? تمام توصیه های ما را در این راهنما پیدا کنید در هنگام درخواست نقل قول ، مستقیماً از طرف کارشناسان و مشاوران verisure ما !

دوربین مناسب در فضای باز را انتخاب کنید: چه معیارهایی را در نظر بگیرید ?

ما با تنوع زیادی از مدل ها در بازار روبرو هستیم. آنها به طور کلی توسط آنها متمایز می شوند اتصال (سیمی یا بی سیم) ، آنها مقاومت در برابر آب و هوا (گواهینامه های IP 65 یا IP 68) ، وجود موتور اختصاص داده شده به کنترل از راه دور و البته آنها خصوصیات نوری.

کیفیت نوری و دید شب را بررسی کنید

کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین نظارت خارجی شما به دو ارگان بستگی دارد اپتیک (لنز) و سنسور (شبکیه الکترونیکی) . اپتیک عمدتاً زاویه دید ، دامنه و وضوح تصاویر را شرط می کند. هنگامی که از کیفیت خوبی برخوردار است ، تصاویر واضح و به خوبی روشن هستند ، بدون تأثیر انگلی از اعوجاج یا هاله روشن. سنسور تعریف تصویر دیجیتالی ضبط شده توسط دوربین را تعیین می کند. اندازه آن و تعداد پیکسل هایی که قادر به بازیابی آن است (که اغلب در مگاپیکسل ها بیان می شود) به ما این امکان را می دهد تا بگوییم که آیا این یک دوربین عالی (720p) یا کامل HD (1080p) دوربین (1080p) است.

سنسور و اپتیک سرانجام با تجهیزات اختیاری همراه هستند که همچنین در کیفیت فیلم یا امکانات ارائه شده توسط دستگاه از نظر نظارت تصویری شرکت می کنند. به عنوان مثال ، توصیه می شود یک دوربین نظارت در فضای باز با یک دستگاه بینایی شبانه انتخاب کنید (پروژکتور مادون قرمز) اگر می خواهید در شب بتوانید باغ ، ورودی یا حیاط خود را رصد کنید. برخی از دوربین های در فضای باز نیز دارندزوم نوری اینکه کاربر بتواند کنترل از راه دور را از راه دور برای جابجایی زمینه دید یا بزرگنمایی جزئیات خاص از جریان ویدیویی منتقل شده به صورت زنده کند.

از مقاومت در برابر هوازدگی اطمینان حاصل کنید

چه کسی می گوید دوربین امنیتی خارجی می گوید باران ، باد ، ماسه ، ذرات آلودگی ، برگهای مرده یا اقدام به خرابکاری. اگر دوربین شما در معرض آب و هوای بد قرار دارد ، مراقب باشید مدلی را انتخاب کنید که سازگاری آن را با استاندارد IP (فهرست محافظت) نشان می دهد. سطوح مختلف این استاندارد عمدتاً مهر و موم شدن دستگاه را تأیید می کند. به عنوان مثال یک دوربین ملاقات با استاندارد IP 54 محافظت در برابر گرد و غبار ، بلکه در برابر پیش بینی آب. این عنصر اما اگر دوربین شما در زیر پناهگاه ، سایبان یا سقف بیش از حد نصب شود ، از اهمیت کمتری برخوردار است.

مراقب باشید ، ظاهر استتار یک دوربین IP ارزان HD HD تضمین نمی کند که این یک مدل مقاوم در برابر آب و هوا است.

از امکان تعامل با سیستم زنگ خطر اطمینان حاصل کنید

آیا می دانید که برخی از دوربین های IP برای جلوگیری از خطر سرقت ، یک ردیاب حرکتی را ادغام می کنند ? بنابراین وقتی یک متجاوز در حوزه دید خود عبور می کند ، آنها می توانند هشدار دهند. در اینجا مهم است که یک دوربین WiFi را انتخاب کنید قادر به دخالت در سیستم امنیتی, به طوری که خانه از یک نظارت داخلی و بیرونی دوتایی بهره مند شود.

دوربین بی سیم در فضای باز: برای محافظت خوب بیرونی ضروری است

پس از سفارش این که ما یک دوربین نظارتی را که در شبکه اصلی عرضه شده بود خریداری کردیم وقتی که فکر می کردیم آن را در انتهای باغ نصب می کند هرگز تعجب آور نیست. برای جلوگیری از ناامیدی ، لازم است دو عنصر را بررسی کنید اتصال شبکه و منبع تغذیه. بسیاری از دوربین های امنیتی بیرونی عمومی عموم مردم تصاویر خود را از طریق پیوند WiFi منتقل می کنند.

این پروتکل که به طور گسترده استفاده می شود به شما امکان می دهد دوربین ایمنی خود را به سادگی به دستگاه های متصل از طریق امواج رادیویی با جعبه اینترنت یا روتر مورد استفاده در خانه اضافه کنید. در پایان مراقب باشید. پوشش دقیق شبکه به فرستنده شما و شرایط استفاده بستگی دارد (ضخامت دیوارها ، تعداد پارتیشن ها برای عبور ، اما WiFi به ندرت از چند ده متر فراتر می رود. بنابراین بررسی کنید که مکان مورد استفاده برای دوربین شما به خوبی در جعبه های جعبه شما باشد. یک تکرار کننده WiFi می تواند در صورت لزوم پوشش شبکه را گسترش دهد.

همان توپ برای منبع تغذیه. برخی از دوربین های نظارت خارجی بی سیم برای کار به یک محل کار نیاز دارند. این مورد ، به عنوان مثال ، از دستگاه هایی است که برای نظارت دائمی از ورودی خانه یا درب گاراژ طراحی شده اند ، که گاهی موضوع یک مدار الکتریکی است که از جدول کشیده شده است. برعکس ، برخی از دوربین های امنیتی در فضای باز به لطف باتری های لیتیوم یون یا باتری کار می کنند.

دوربین بیرونی با ضبط: یک مزیت در صورت نفوذ

نصب یک سیستم نظارت تصویری و فیلمبرداری از خانه برای اطمینان از نظارت از راه دور خارجی یک ابتکار عمل است. قادر به ضبط این تصاویر و ارائه آنها به پلیس یا بیمه گذار آن در صورت نفوذ یا سرقت است یک مزیت اضافی را نشان می دهد. برای انجام این کار ، برخی دوربین های نظارت بیرونی هستند با یک ضبط کننده اجازه می دهد از ضبط چند ساعته تصاویر یا حتی ضبط مداوم.

دوربین نظارت بیرونی با ضبط مانند سایر دوربین های نظارتی کار می کند با این تفاوت که هر آنچه را که فیلم می کند ثبت می کند. بیشتر مدل های دوربین با ضبط کارت SD برای اطمینان از ذخیره تصویر اما ضبط تصاویر روی ابر نیز امکان پذیر است.

ایده آل این است که دوربین نظارت با ضبط کننده با میکروفون و یک بلندگو برای ضبط تصاویر روی کارت SD بلکه صدای مرتبط با آن مجهز شده است.

برخی از مدل های دوربین های نظارتی با ضبط خاص هستند متصل به ردیاب حرکت و سیستم هشدار. بنابراین, به محض اینکه یک نفوذ توسط سنسور حرکت تشخیص داده می شود ، ضبط ویدیو به طور خودکار تنظیم می شود برای ده ثانیه.

تصاویر ضبط شده برای مرکز نظارت از راه دور که قادر به مشورت با آنها برای رفع شک و تردید خواهد بود ، مفید خواهد بود ، اما همچنین اقدامات را انجام می دهد با بیمه: دوربین نظارت خارجی با ضبط کننده اثبات در تصاویر است.

دوربین نظارت در فضای باز خود را نصب کنید

انتخاب مکان یک نکته مهم است: دوربین باید قادر باشد منطقه ای را که به شما علاقه مند است ، مشاهده کنید, با یک نمای واضح و در صورت امکان روشنایی صحیح ، همه بدون فیلمبرداری در بزرگراه عمومی برای ماندن در ناخن های قانون در مورد رعایت حریم خصوصی.

اگر در مورد این روش تردید دارید ، از مراجعه به یک نصب کننده تخصصی دریغ نکنید ، که شما را در نصب سیستم نظارت خود راهنمایی می کند.

نصب یک دوربین برای باغ دلالت بر بازتاب قبلی در مکانی است که از آن می تواند نمای بیرونی شما را با یک مسئله مضاعف کنترل کند.

اولین مورد این است که عملکرد مناسب دوربین خود را تضمین کنید. اگر از یک لینک بی سیم از نوع WiFi استفاده می کند ، به عنوان مثال باید اطمینان حاصل کنید که دوربین به خوبی در محدوده انتقال روتر یا جعبه اینترنت شما به عنوان یک دروازه عمل می کند. در مورد دوربین با نیروی سیم (سیم کابل یا کابل اترنت از طریق استاندارد POE) ، البته این مکان مطابق با سوکت های موجود یا مسیر غلافهای در فضای باز انتخاب می شود.

شماره دوم: تضمین نظارت مربوطه. استفاده از نظارت تصویری برای کنترل از راه دور یک پرچین Thuyas هیچ علاقه ای ندارد ، و قرار دادن دوربین ها در مقابل هر درب ، پنجره یا مبلمان ضد تولید است. بنابراین موقعیت دوربین نظارت خارجی به اهداف ایمنی شما بستگی دارد. آرزو می کنی راهرو را کنترل کنید که به خانه شما منجر می شود تا حضور متجاوزان احتمالی را تشخیص دهد ? یک دوربین نظارت با احتیاط را در ارتفاع روی یکی از دیوارهای خانه خود نصب کنید. با قرار دادن پناهگاه از پشت بام ، کل منطقه ای را که از دروازه شما به درب جلو شما منتهی می شود ، شامل می شود.

شما ترجیح می دهید هوشیاری خود را در محل طرح خود متمرکز کنید شما شب ماشین خود را پارک می کنید ? دوربین خود را بالای درب گاراژ خود قرار دهید ، یا آن را در توخالی یک درخت همسایه پنهان کنید ، و اطمینان حاصل کنید که میدان عمل آن محدود به زمین شما است. واقعاً است ممنوع است که فیلم بزرگراه عمومی یا دارایی همسایه را فیلمبرداری کند.

یک دوربین نظارت در فضای باز را در تراس خود نصب کنید

تراس یکی از نقاط عبور پیوند شده برای سارقانی است که به منظور شناسایی دسترسی در اطراف یک خانه می چرخند. بنابراین عملکرد یک سیستم نظارت تصویری بسیار خوب در مورد تراس ها ، پلولا ها ، خانه های استخر و سایر آشپزخانه های تابستانی اعمال می شود ، به خصوص اگر تجهیزات را ذخیره کنید که می تواند ارزش بازار سارقان را نشان دهد. در این سطح ، یک مکان ارتفاع را انتخاب کنید ، تا بهترین زاویه دید ممکن را به دوربین خود ارائه دهید و هدف خود را به سمت مکانی که به نظر می رسد نقطه عبور اساسی را نشان می دهد ، برگردانید یک بازدید کننده شبانه برای به حداکثر رساندن شانس تشخیص.

یک کوچه یا ورودی خانه خود را کنترل کنید

در بیشتر موارد, دوربین نظارت بی سیم برای نظارت بر راهرو ، حیاط یا مسیری که به درب جلوی خانه منتهی می شود ، در نظر گرفته شده است. در این روش ، به شما امکان می دهد تا دسترسی ، روز و شب را کنترل کنید و امکانات ارائه شده توسط زنگ داخلی خانه را به طور مفید تکمیل کرد. در صورت هشدارهای دریافت شده به صورت اعلان از سیستم ایمنی خود در تلفن هوشمند خود ، به عنوان مثال کاربر می تواند به لطف دوربین در فضای باز خود ، حضور یک متجاوز را به سرعت کنترل کند. Ditto در صورت زنگ هشدار با نظارت از راه دور: تجسم تصاویر به اپراتور کمک می کند تا ایده دقیقی از دلیل هشدار بدست آورد.

سرانجام توجه داشته باشید کهیک دوربین امنیتی خارجی همچنین می تواند نقش بازدارنده ای ایفا کند. این همان چیزی است که برخی از افراد را به نصب دوربین ساختگی در خارج از منزل سوق می دهد. اما شما می توانید به راحتی یک دوربین نظارتی را انتخاب کنید که عملکرد آن بسیار واقعی است. در این حالت ، هدف دیگر اختیار نیست ، مانند دوربین جاسوسی: آن زمان ، ما به دنبال آن خواهیم بود دوربین را برای گزارش به متجاوزان حضور یک سیستم نظارت تصویری برجسته کنید.