هشدار آپارتمان: سیستم های هشدار برای آپارتمان شما | verrisure ، زنگ هشدار آپارتمان: کدام سیستم بی سیم یا زنگ خطر را انتخاب کنید?

سیستم بی سیم برای هشدار آپارتمان خود: نحوه انتخاب

Contents

ما به همان روشی که یک استودیویی در طبقه همکف مشرف به خیابان و یک آپارتمان بزرگ با بالکن در طبقه بالا مجهز نیست. به عنوان مثال ، بی فایده است که یک سنسور ضد تزریق را روی پنجره مجهز به میله های ضخیم قرار دهید ، اما می تواند با استفاده از یک ردیاب حرکات مادون قرمز ، از تراس احتمالی آن محافظت کند. به جای انتخاب یک بسته هشدار که ممکن است به درستی نباشد, از قانون اساسی زنگ خطرناک استفاده کنید, با توابع کنترل از راه دور.

هشدار آپارتمان: راحتی و ایمنی را ترکیب کنید !

Verrisure همچنین 24 ساعت شبانه روز از آپارتمان ها محافظت می کند. بازدارندگی ، تشخیص ، فرار: هشدارهای بی سیم کامل ما را کشف کنید ، مناسب برای همه آپارتمان ها.

ما در مقابل خطرات زندگی روزمره از آنچه برای شما مهم است محافظت می کنیم: نفوذ ، تصادف خانگی ، عزیمت دود ، چمباتمه و غیره.

محصولات بی سیم و طراحی شما

دوربین Arlo Pro 4

برنامه تلفن همراه Verisure من

ردیاب حرکت با تصاویر HD

شوک و ردیاب باز

ردیاب دود متصل (DAAF)

خواننده بازی چند منظوره

بشقاب مصور

مه ضد دوربین (BAC)

نشان های دسترسی هوشمند

Verisure هشدارهایی را برای آپارتمان ساخته شده خیاطی ارائه می دهد. ما مراقبت می کنیم تا دستگاه را با ویژگی های محل اقامت و زندگی روزمره شما سازگار کنیم:

 • پیکربندی از خانه: تعداد سکه ها ، طرح ..
 • در جایی که آپارتمان در آن قرار دارد : طبقه همکف یا باغ ، طبقه متوسط ​​، طبقه بالا
 • نقاط دسترسی : درها ، ویندوز ، بالکن ، تراس ..
 • تجهیزات ایمنی فیزیکی در حال حاضر موجود: میله ها ، قفل تقویت شده ..
 • شیوه زندگی و آرزوهای خاص : حضور حیوانات خانگی (آشکارسازهای سازگار) ، نظارت تصویری یکپارچه.

با تشکر از توصیه متخصص ایمنی خود ، از قیمت های ویژه و بسته های حفاظت بهره مند شوید. بنابراین شما خرید هشدار بی سیم خود را بهینه می کنید.

آیا می دانید ? دروازه بان ، دیجیکد ، همسایگان فرود: حضور آنها گاهی کافی نیست. پروازها در آپارتمان ها عملاً دو برابر بیشتر از خانه ها هستند.* نصب زنگ هشدار به مبارزه با سارقان کمک می کند.(*منبع: سایت قربانی و دوربین)

کارآیی آپارتمان شما

650،000 محافظت شده

n ° 1 در فرانسه*

بدون کابل و بدون کار

پاسخ زیر 1 دقیقه و تماس با پلیس

3000 متخصص در کنار شما

محصول منتخب سال 2023

خدمات همه جانبه ما

بازدارندگی ، تشخیص زودرس ، مداخله از راه دور ، بازیابی امنیت ، کمک و پشتیبانی: ما همیشه در کنار شما هستیم ، 24 ساعت شبانه روز واکنشی.

نصب بدون کار توسط یک متخصص

متخصصان Verisure ما وظیفه نصب زنگ بی سیم شما را بر عهده دارند. سریع و آسان است ! آنها اطمینان حاصل می کنند که بهترین مکان ها را برای تجهیزات مختلف خود انتخاب می کنند ، با توجه به سبک زندگی خود از نصب و پیکربندی مراقبت می کنند. آنها شما را در رسیدگی به آن همراهی می کنند. حتی می توان یک بازدید از کنترل را انجام داد تا اطمینان حاصل شود که از نصب راضی هستید.

زنگ هشدار شما برای همه خطرات

با verisure ، همه چیز در یک سیستم محافظت واحد برای بازده چند روسری تقویت شده و استفاده ساده ادغام شده است. تلاش برای نفوذ ، هشدار SOS ، عزیمت به دود ، جک زدن به خانه ، چمباتمه: ما در کمتر از 1 دقیقه به هر سیگنال هشدار واکنش نشان می دهیم. ما از آنچه برای شما دائمی حساب می کند محافظت می کنیم ، هر مکانی که هستید.

در کنار شما ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته

زنگ هشدار شما مجهز به یک دستگاه ضد انعطاف پذیر و چندین کانال ارتباطی برای اطمینان از ارتباط دائمی و ایمن با مرکز نظارت از راه دور ما در هر شرایطی است. اکثر تجهیزات شما که با استفاده از باتری و/یا باتری کار می کنند ، زنگ خطر شما با وجود کاهش قدرت بالقوه عملکردی است.

اقدامات مشخص و سریع برای محافظت از شما

هشدار برای پلیس ، ژاندارمری یا آتش نشانان ، جابجایی یک عامل امنیتی در سایت ، مه شکن مه: عوامل نظارت از راه دور از راه دور عمل می کنند تا خطر را به سرعت رد کنند و ایمنی آپارتمان خود را بازیابی کنند. شما از بهترین فناوری های ارج و مداخله انسانی برای عزیزان ، کالاها و خانه خود بهره مند می شوید.

زنگ هشدار شما همیشه در دست است

با قاطعیت من ، هشدار آپارتمان شما همیشه در کنار شما است ، هر کجا که هستید ! برنامه تلفن همراه شما به شما امکان می دهد در هر زمان به خانه خود توجه داشته باشید و زنگ هشدار متصل خود را با نوک انگشتان خود مدیریت کنید: فعال سازی/غیرفعال کردن زنگ هشدار ، عکس/فیلم ، ارسال SOS ، هوشیار من ، روال ، اطلاع رسانی از جمع و اقدامات ..

برای دیدن فیلم باید کوکی ها را بپذیرید

زنگ هشدار ما را برای خانه و آپارتمان کشف کنید

شما می خواهید در مورد هشدارهای بی سیم ما اطلاعاتی خریداری یا بدست آورید ? خانه به عنوان آپارتمان ، کارشناسان ایمنی ما در اختیار شما هستند !

آنها به صورت رایگان حرکت می کنند:

 • ادامه به الف تشخیص ایمنی از محل اقامت شما
 • به س questions الات خود پاسخ دهید درباره پیشنهادات بی سیم Verisure و امنیت عمومی خانه و عزیزانتان
 • شما را با مواد جدی آشنا کنید. بنابراین شما به طور مشخص از طراحی و محصولات بی سیم ما قدردانی می کنید.
 • یک نقل قول امنیتی ایجاد کنید. این همه مؤلفه ها و خدمات و همچنین جزئیات مربوط به قیمت را مشخص می کند.

از متخصص ، تشخیص ، ارائه ، نقل قول: همه چیز رایگان و بدون تعهد است از شما.

آیا می دانید ? از نظر ایمنی ، دیگر اثربخشی زنگ هشدار اثبات نمی شود. در 95 ٪ موارد ، ماشه آن برای ترساندن متجاوزان کافی است. (منبع: سیاره ای: سارق در فرانسه)

نصب بدون کار در طی 48 ساعت

با تشکر از شبکه آژانس های ما که در کل قلمرو و متخصصان کاملاً آموزش دیده ما پخش شده است ، ما زنگ هشدار آپارتمان شما را نصب می کنیم و از آنها محافظت می کنیم که در کمتر از 48 ساعت برای شما حساب می شود. این قدرت N ° 1 است !

1. درخواست نقل قول آنلاین

روی کلیک کنید نقل قول من را شروع کنید و اولین اطلاعات درخواست شده را ارائه دهید. اینها برای ما برای مبادلات آینده ما مفید خواهد بود.

2. دیدار با verrisure حرفه ای خود

خانه شما منع مصرف سیستم زنگ خطر ندارد ? ما برای ملاقات شما ، در سایت ، در تاریخ توافق شده آمده ایم.

3. نصب زنگ هشدار آپارتمان

پس از تأیید نقل قول شما ، متخصص امنیت Verisure سیستم هشدار شما را نصب می کند. بدون کابل ، نصب آن نیازی به کار ندارد. بنابراین نصب آسان و سریع است.

از نقل قول تا نصب, همه چیز توسط متخصصان Verisure انجام می شود. در کمتر از 48 ساعت و فقط سه مرحله, زنگ هشدار شما نصب شده و به ایستگاه نظارت از راه دور ما وصل شده است.

بنابراین دریغ نکنید: با Verisure تماس بگیرید ، از 100 ٪ نقل قول شخصی خود بخواهید و امنیت آنچه را که برای شما مهم است در شماره 1 1 تلویزیون هشدار تلویزیون متصل. سرانجام با سهولت و آرامش از خانه خود استفاده کنید !

در مورد آلارم آپارتمان بیشتر بدانید

زنگ آپارتمان چقدر است ?

پاسخ به ویژه به پیکربندی محل اقامت شما و خطرات مورد نظر برای محافظت از خود بستگی دارد. در اینجا مروری بر آنچه شما باید بدانید قبل از شروع نصب زنگ آپارتمان آورده شده است.

از یک دستگاه خیاطی طرفداری کنید

به طوری که محافظت از لوازم جانبی ایمنی مختلف شما مؤثر است ، مهم است که تمام دسترسی و خروج خانه خود را در بر بگیرید. در غیر این صورت ، سارقین به سرعت ورودی را که محافظت نشده است پیدا می کنند و آنها خوشحال می شوند که از این شکاف برای ورود به خانه شما سوءاستفاده کنند ..

قیمت یک دستگاه ضد مداخله برای آپارتمان بنابراین ابتدا به تعداد قطعات مسکن و از موقعیت او در ساختمان. ما لزوماً به همان روشی که یک طبقه همکف و یک طبقه بلند ایمن نیستیم ایمن نیستیم.

سپس مطابق با آن تکامل می یابد ویژگی های آپارتمان, از او محیط مجاور وت هرگونه امکانات ایمنی در حال حاضر. به عنوان مثال ، قرار دادن یک ردیاب باز روی پنجره ای که توسط میله های آهنی ضخیم محافظت می شود ضروری نیست.

از طرف دیگر ، لازم است به طور سیستماتیک درب جلو را ایمن کنید از آنجا که بیشترین گذرگاه وام گرفته شده توسط متجاوزان است. به همین روش ، توصیه می شود حداقل یک ردیاب حرکتی نصب کنید در اتاقهای اصلی نشیمن یا در راهرو که به فضاهای مختلف خدمت می کند از آپارتمان.

برای تضمین اجرای هشدار سازگار با مکان های محافظت شده ، Verisure بازدید قبلی را توسط یک متخصص امنیتی که از آن مراقبت می کند ، توصیه می کندلوازم جانبی لازم را دقیقاً ارزیابی کنید و پیشنهاد یک نقل قول تا حد امکان برای نیازهای واقعی تنظیم شده است.

تمام هزینه های عملیاتی زنگ آپارتمان را ادغام کنید

در قیمت زنگ هشدار آپارتمان سپس به خدماتی که با حفاظت همراه است. هنگامی که نیروگاه هشدار به یک مرکز نظارت از راه دور یا یک درگاه وب مرتبط است که اجازه می دهد تا از راه دور اداره شود ، در واقع لازم است هزینه های مرتبط با این ارتباطات و همچنین اشتراک مرتبط با آن را در نظر بگیرید.

برای حداکثر کارآیی ، Verisure به طور سیستماتیک هشدارهای خود را با نظارت از راه دور مرتبط می کند. ارتباط بین زنگ هشدار و مرکز نظارت از راه دور از طریق شبکه های تلفن همراه (GSM) انجام می شود ، اما تمام هزینه های عملیاتی در میزان اشتراک گنجانده شده است در سرویس.

بنابراین قیمت زنگ هشدار به 3 امتیاز تقسیم می شود ::

 • تعداد و نوع تجهیزات ایمنی برای نصب در مناطق مختلف آپارتمان.
 • در هزینه های نصب, از چند صد یورو ؛ بعضی اوقات ارائه می شود
 • در قیمت اشتراک ماهانه در صورت لزوم به نظارت از راه دور ، چندین ده یورو در ماه به طور متوسط

این سه امتیاز – قیمت تجهیزات ، میزان هزینه های نصب و نرخ اشتراک) باید در نقل قول شما به تفصیل باشد. بنابراین دریغ نکنید که با دقت به آن نگاه کنید ، نقل قول های مختلف را بین آنها مقایسه کنید و نظر خود را بیان کنید. بنابراین شما از ناامیدی های احتمالی خودداری خواهید کرد.

فراموش نکن : مراقب پیشنهادات و قیمت های بسیار جذاب باشید !

قیمت برخی از کیت های زنگ هشدار به دلیل تجهیزات اجباری برای ادغام در بسته شما برای اطمینان از کارآیی آن می تواند به سرعت افزایش یابد … و این پیشنهاد بسیار گرانتر از نگاه اول است.

همچنین ، برخی از خدمات ممکن است در بسته اصلی شما گنجانده نشوند و میزان اشتراک ماهانه شما را افزایش دهند … و/یا در صورت بروز حادثه هزینه های خود را افزایش دهند.

سرانجام توجه ویژه ای به کیفیت محصولات و خدمات و همچنین قابلیت اطمینان شرکتی که شما را تضمین می کند. قبل از انتخاب خود ، شما علاقه دارید که تأیید کنید که شما به یک بازیگر شناخته شده در دنیای امنیت پیشنهاد می کنید تاسیسات از نظر صدور گواهینامه بالاترین الزامات موجود در بخش را برآورده می کند.

نحوه نصب زنگ آپارتمان ?

نصب زنگ هشدار آپارتمان یک عمل سریع است که در صورت هشدار بی سیم می تواند بدون کار قابل توجهی انجام شود. این همچنین مقیاس پذیر و مدولار است و آن را به یک راه حل ایمنی مؤثر و عملی تبدیل می کند.

اگر هشدار سیمی نتایج بسیار خوبی داشته باشد ، با این وجود به عبور کابل ها به تمام قطعات مجهز به یک عنصر زنگ هشدار از قسمت مرکزی نیاز دارد. سیستم های بی سیم هیچ محدودیتی را فرض نمی کنند زیرا دامنه پیوندهای رادیویی ایمن بسیار بیشتر از ابعاد یک آپارتمان است ، حتی بزرگ.

بیشتر اوقات ، کافی است که دو سوراخ در دیوار را سوراخ کنید تا مچ پا را خرج کنید و سپس دستگاه را تعمیر کنید.

آنچه باید قبل از شروع نصب برنامه ریزی شود ?

پیش نیاز اساسی انتخاب تجهیزات لازم با هدف مضاعف است.

اول ، مهم است که مطابق با قوانین آپارتمان : کیت های زنگ هشدار با پری دریایی خارجی به طور کلی در ساختمانهای مسکونی جمعی ممنوع است. بنابراین ما مراقبت خواهیم کرد که بدون پری دریایی خارجی زنگ هشدار را انتخاب کنیم.

هدف دوم اطمینان است امنیت جامع خروجی ها و وسایل دسترسی محفظه. درب جلو البته یک نقطه عبور ضروری است که مورد توجه ویژه قرار می گیرد ، اما در برخی موارد همچنین ادغام زنگ آپارتمان در نظر گرفته شده برای ویندوز و پنجره های خلیج نیز مهم است. اینجا, پیکربندی دقیق دستگاه ضد تزریق بسته به پیکربندی آپارتمان و موقعیت آن در ساختمان متفاوت خواهد بود.

برای یک آپارتمان در طبقه همکف, به طور کلی توصیه می شود که از نظر تمام دهانه های قابل دسترسی از خارج ، سنسورهای شوک و باز کردن را نصب کنید ، به خصوص اگر پنجره ها از خیابان غافل شوند. از طرف دیگر ، ما می توانیم از محافظت از پنجره ای که قبلاً توسط میله ها محافظت می شود ، خودداری کنیم.

زنده از پله ها به معنای این نیست که ویندوز باید نادیده گرفته شود: در بسیاری از موارد ، می توان از یک نمای یا یک فروشگاه ساختمان صعود کرد تا از طریق بالکن یا یک پنجره فرانسوی وارد شود ..

تشخیص ایمنی: مزیت استفاده از یک حرفه ای چیست ?

قبل از شروع خود نصب ، بنابراین توصیه می شود به آن ادامه دهید بازدید قبلی از محل به همراه یک متخصص امنیتی. نقش اوست دسترسی هایی را که مستحق لوازم جانبی اختصاصی هستند و مواردی که می توانند لخت باشند تعیین کنید از آنجا که آنها هیچ خطری خاص ندارند.

این مطالعه همچنین فرصتی برای تأیید قطعات یا مناطقی است که ردیاب های حرکات مادون قرمز را در خود جای می دهد: محافظت از حجمی در واقع برای پذیرش اتاق های نشیمن که حاوی اشیاء با ارزش یا نقاط مهم مسکن است ، در نظر گرفته شده است.

ما همچنین در صورت لزوم منطقه خاصی را برای باز کردن ردیاب ها ایجاد خواهیم کرد که وقتی همه به خانه بازگشتند ، فعال می شوند و منطقه دیگری برای اتاق های نشیمن که در آن ردیاب های حرکتی قطع می شوند. از تمام این عناصر برای تشکیل کیت و آماده سازی برای نصب آن استفاده می شود.

کل موضوع استنقل قول کمی در معرض تأیید مشتری. این شامل و تمام هزینه های مرتبط با نصب سیستم و همچنین اشتراک مرتبط را شرح داد.

اگر نقل قول پذیرفته شود ، نصب می تواند به سرعت شروع شود ، گاهی اوقات در همان روز ، با دانستن اینکه چند ساعت برای قرار دادن تجهیزات کافی است ، راه اندازی را انجام داده و عملکرد مناسب دستگاه را بررسی می کند.

زنگ آپارتمان چه چیزی ساخته شده است ?

زنگ هشدار آپارتمان به همان روش زنگ خطر خانه کار می کند. چندین لوازم جانبی مهم دارد.

نیروگاه

این قلب دستگاه را تشکیل می دهد. این او است که تمام عناصر بسته را هماهنگ می کند: آشکارسازها ، دوربین ، آژیر ، سفارش ، کنترل از راه دور و غیره.

ردیاب حضور

سنسور حضور عنصر اصلی هر دستگاه ضد تزریق است. در واقع ، دقیقاً این دستگاه است که هرگونه متجاوز یا حادثه را تشخیص می دهد. انواع مختلفی از آشکارسازها وجود دارد که مطابق نیاز شما انتخاب می شود: ردیاب دود ، ردیاب باز ، ردیاب حرکت و غیره.

دوربین نظارت

بازی بسیار مهم ، دوربین یکی از بیشترین بسته های هشدار است. این اجازه می دهد تا در صورت هشدار ، به راحتی با تصاویر آپارتمان مشورت کند و در نتیجه شک و تردید داشته باشد. اگر نفوذ تأیید شود ، تصاویر نیز می توانند به عنوان اثبات عمل کنند.

پری دریایی

آژیر نقش بازدارنده ای ایفا می کند. در صورت نفوذ ، سنسورها حضور جنایتکار را تشخیص می دهند. نیروگاه هشدار اطلاعات را تفسیر می کند و به مالک یا مرکز نظارت از راه دور اطلاع می دهد. در عین حال ، پری دریایی تصمیم می گیرد که هرگونه مجرمان را بترساند و در صورت حضور در خانه هشدار دهد. در نتیجه ، اگر در واقع تلاش شده است تا نفوذ کند ، سارقین غالباً بدون هیچ گونه اقدامی از طرف مالک یا اپراتورهای نظارت از راه دور ، به پرواز در می آیند. آژیر همچنین می تواند در صورت آتش سوزی ، به خصوص در شب بسیار مؤثر باشد.

چه ردیاب هایی در زنگ آپارتمان من وجود دارد ?

برای یک آپارتمان ، توصیه می شود حداقل یک ردیاب برای درب جلو تجهیز کنید از آنجا که این همان مسیر دسترسی اصلی به مسکن برای سارقان است.

اگر پنجره ها از خارج به راحتی در دسترس باشند ، به آنها اضافه می شود سنسورهای افتتاحیه در نظر گرفته شده برای سایر دهانه ها.

برای قطعات اصلی, یک یا دو ردیاب حرکتی مسئول اطمینان از تشخیص حجمی و گرفتن عکس در صورت نفوذ هستند.

در نهایت توصیه می شود در سیستم هشدار ادغام شوید ردیاب دود اجباری در کلیه آپارتمان های مسکونی از سال 2015.

نظارت از راه دور ، مکمل اساسی ?

وجود دارد سیستم های زنگ هشدار دار خود که کاربر به طور مستقل عمل می کند ، از خوابیدن گرفته تا استفاده روزانه ، از جمله راه اندازی و مدیریت هشدارها. با این حال ، مدل ارائه می دهد حد : او این را فرض می کند سرنشین برای دریافت و پردازش هشدارهای ارسال شده در صورت سیستم امنیتی در دسترس است. اگر از هرگونه دسترسی به اینترنت دور باشد ، خوابیده یا در هواپیما جدا شده باشد ، ممکن است زنگ خطر دنبال نشود.

نظارت از راه دور دقیقاً این شکاف را پر کنید از آنجا که دستگاه ضد تزریق نصب شده در آپارتمان را به مرکز متصل می کند اپراتورها 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته می گیرند. مأموریت آنها شامل اتصال از راه دور به سیستم ضد تحریک به محض راه اندازی هشدار برای تجزیه و تحلیل وضعیت و ارائه پاسخ مناسب آن است.

به لطف ردیاب های حرکتی با دوربین و دوربین ، آنها قادر به مشورت تصاویر محل هستند. آنها همچنین قادر به برقراری ارتباط با آپارتمان از طریق رابط ادغام شده در پخش کننده نشان چند منظوره هستند. به عنوان مثال ، این ابزارها به آنها اجازه می دهد تا به حضور متجاوزان گواهی دهند.

بسته به نتایج تجزیه و تحلیل آنها ، عوامل نظارت از راه دور می توانند سارقان را برای فرار به چالش بکشند ، به شخص در معرض خطر کمک کنند یا به پلیس هشدار دهند.

موجود در زنگ آپارتمان Verisure ?

هشدار آپارتمان Verisure حول یک کیت اساسی از جمله اجزای ضروری برای ایجاد یک سیستم حفاظت مؤثر و مصور می چرخد. این بسته هشدار در اطراف بیان شده استیک مرکز هشدار هوشمند با فرستنده GSM. این لینک است که به کاربر امکان می دهد دستگاه ایمنی بی سیم وی را از راه دور کنترل کنید. همچنین یک ارتباط ایمن بین زنگ محلی و مرکز نظارت از راه دور مسئول واکنش در صورت هشدار ایجاد می کند. بنابراین ، دومی می تواند شک و تردید یا هشدار دادن به خدمات اضطراری را به طور ایمن ، حتی اگر خط تلفن مسکونی آسیب دیده یا خراب شود.

هشدار verring سپس عناصر لازم برای محافظت از حجمی و محیطی مضاعف را در خود جای می دهد. شوک و آشکارسازهای باز در حالی که روی دهانه ها نصب شده است ، بنابراین نقش زنگ درب را بازی می کند ، در حالی که ردیاب های حرکتی از هوشیاری در اتاق های نشیمن یا فضاهای اصلی گذرگاه اطمینان حاصل کنید. تعداد مؤلفه های ارائه شده در کیت زنگ شروع سپس مطابق با پیکربندی دقیق محل اقامت تنظیم می شود تا هیچ دسترسی آسیب پذیر را بدون محافظت در برابر استراحت -در. بنابراین زنگ هشدار از یک استودیو و همچنین یک آپارتمان بزرگ خانوادگی محافظت می کند.

دستگاه همچنین شامل می شود یک بازیکن هوشمند و نشان های مرتبط با آن شخصی که به کاربران امکان می دهد این لوازم جانبی را در مقابل خواننده عبور دهند تا سیستم را غیرفعال کند. آنها دیگر هیچ کد پیچیده ای برای یادآوری و اطلاع رسانی ندارند.

از برچسب های Verisure همچنین فراهم شده است که به طور واضح روی درها و پنجره ها به طور بالقوه در معرض خطر قرار گیرد. هدف: متجاوزان را از حمله به محل اقامت منصرف کنید.

لوازم جانبی اختیاری نیز موجود است: دوربین, تشخیص دهنده دود, پری دریایی داخلی مستقل ..

پس از نصب و پیکربندی ، زنگ هشدار هرگونه تلاش برای نفوذ در سطح افتتاحیه را نشان می دهد. اگر این سد اول عبور کرد ، زنگ حجمی به لطف تشخیص حرکات به دست می آید. بنابراین آپارتمان از حفاظت کامل مرتبط با آن بهره می برد هوشیاری 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته از مرکز نظارت از راه دور.

* گردش مالی داده ها تحت سال مالی که در تاریخ 12/31/2021 به پایان رسید – منبع: ثبت نام و شرکت ها.

بخش ها و مقالات ما را به ایمنی آپارتمان ها کشف کنید

چگونه زنگ هشدار آپارتمان خود را انتخاب کنیم ?

زنگ هشدار آپارتمان خود را انتخاب کنید

در معرض Securitas بازی 01/11/2018 – 09:46

چگونه زنگ آپارتمان بی سیم خود را انتخاب کنیم ?

ارسال شده توسط Securitas بازی 01/11/2018 – 09:39

بهترین سیستم هشدار برای آپارتمان چیست ?

ارسال شده توسط Securitas بازی 01/11/2018 – 09:42

کیت زنگ هشدار آپارتمان چیست ?

درست را انتخاب کن زنگ خطر. هشدار شامل فکر کردن در مورد چگونگی تعامل با دستگاه روزانه شما است. اگر ما بخواهیم وسیله کنترل دوردست داشته باشید, به عنوان مثال از طریق تلفن همراه خود ، از طریق نیروگاه هشدار متصل ضروری است. برای در صورت وجود ماشه حتی وقتی در خانه نیستید ، کمک کنید, این استفاده از یک سرویس نظارت از راه دور است که ضروری می شود.

این ملاحظات نیز مطرح می شود یک انتخاب فنی : کانال وام گرفته شده توسط سیستم هشدار برای برقراری ارتباط با خارج از خانه. در اینجا ، این زنگ بی سیم GSM است که به دلیل عملی بودن و توانایی آن در مقاومت در برابر تلاش های خرابکاری است.

همچنین مطمئن شوید شخصیت تکاملی سیستم حفاظت شما : از این طریق شما می توانید عملکردهای خود را با توجه به تکامل نیازهای ایمنی خود گسترش دهید. دستگاه های خاص به عنوان مثال اجازه می دهند یک یا چند دوربین ، سنسورهای بی سیم جدید یا تجهیزات اتوماسیون خانگی اضافه کنند.

چگونه آپارتمان خود را تأمین کنیم ?

نکات صحافی برای محافظت از آپارتمان شما

در معرض Securitas بازی 01/11/2018 – 09:24

استفاده از زنگ آپارتمان چیست ?

ارسال شده توسط Securitas بازی 01/11/2018 – 09:32

حقوق و تعهدات مستاجر از نظر زنگ آپارتمان چیست ?

در معرض Securitas بازی 01/11/2018 – 09:29

ساختمان من مطمئن نیست ، باید زنگ هشدار آپارتمان را بگیرم ?

به خاطر داشته باشید که یک درب شیشه ای با Digicode در واقع یک مانع غیرقابل تحمل برای سارقین با انگیزه نیست. سارقان هنگام پیدا کردن راهی برای لغزش در یک ساختمان ، هیچ ترفندی ندارند. از گذرگاه گرفته تا کد سرقت شده گوشه چشم در حالی که همسایه وارد ساختمان می شود ، امکان نفوذ در مناطق مشترک فاقد. از آنجا ، تنها محافظت هایی که محل اقامت شما را از اشتها Lohasslers جدا می کند ، مواردی است که شما برای راه اندازی آنها انتخاب کرده اید: درب زرهی ، قفل تقویت شده ، میله ها ، سیستم هشدار و غیره.

شما می توانید روز به روز امنیت آپارتمان خود را بدون ریختن در پارانویا بهبود بخشید. برای انجام این کار ، فقط تجهیزات دستگاههای ایمنی متناسب با ویژگی های محل اقامت شما, سپس آنها را با چند مورد همراهی کنید عادتهای خوب بیشتر عقل سلیم ساده. محافظت از خانه وی گاهی اوقات به دلیل جزئیات ساده ای است که درب را در پشت خود باز نکنید ، ویندوز و پنجره های خلیج خود را قبل از بیرون رفتن ببندید و اطمینان حاصل کنید که دستگاه زنگ هشدار در شب فعال می شود.

برای انجام خوب, ما همچنین از رفتارهای موجود در معرض خطر به شکل یک ایده خوب کاذب جلوگیری می کنیم, مانند کلیدی که در زیر یک صندوق پستی باقی مانده یا در صندوق پستی پنهان شده است. با نشان دادن کمی احتیاط و تا زمانی که به زنگ هشدار مجهز شده ایم ، ما در حال حاضر خطر سرقت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهیم.

همراه با حمایت های جسمی و همچنین عادات مناسب که شما از آن نتوانسته اید ، چنین زنگ خطر به امنیت آپارتمان شما کمک می کند.

برای انجام خوب ، ما همچنین از رفتارهای در معرض خطر به شکل یک ایده خوب کاذب جلوگیری می کنیم ، مانند کلیدی که در زیر یک صندوق عقب مانده یا در صندوق پستی پنهان شده است. با نشان دادن کمی احتیاط و تا زمانی که به زنگ هشدار مجهز شده ایم ، ما در حال حاضر خطر سرقت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهیم.

نصب هشدار امنیتی در این زمینه یک کمک گرانبها ارائه می دهد, اول از همه به لطف اثر بازدارنده آن. همه چالش انتخاب تجهیزات مربوط به استانداردهای کیفیت در بخش (استاندارد NF) و سازگار با نیازهای آن است ، ترجیحاً با یک زنگ هوشمند که قادر به برقراری ارتباط با یک مرکز نظارت از راه دور در صورت هشدار است. این احتیاط تا حد زیادی به ایمنی یک آپارتمان کمک می کند ، زیرا اجازه می دهد ، در اسرع وقت در هر ساعت از روز یا شب ، یک عامل تخصصی در هنگام هشدار درب یا ردیاب باز نشانگر نفوذ از راه دور باشد.

ما به همان روشی که یک استودیویی در طبقه همکف مشرف به خیابان و یک آپارتمان بزرگ با بالکن در طبقه بالا مجهز نیست. به عنوان مثال ، بی فایده است که یک سنسور ضد تزریق را روی پنجره مجهز به میله های ضخیم قرار دهید ، اما می تواند با استفاده از یک ردیاب حرکات مادون قرمز ، از تراس احتمالی آن محافظت کند. به جای انتخاب یک بسته هشدار که ممکن است به درستی نباشد, از قانون اساسی زنگ خطرناک استفاده کنید, با توابع کنترل از راه دور.

همچنین اطمینان حاصل کنید که ماهیت تکاملی سیستم حفاظت از شما: از این طریق شما می توانید عملکردهای خود را با توجه به تکامل نیازهای ایمنی خود گسترش دهید. برخی از سیستم ها به عنوان مثال به یک ضبط کننده بسیار ساده به نظارت تصویری ، سنسورهای جدید یا تجهیزات اتوماسیون خانگی اضافه می کنند.

همراه با حمایت های جسمی و همچنین عادات مناسب که شما از آن نتوانسته اید ، چنین زنگ خطر به امنیت آپارتمان شما کمک می کند.

سیستم بی سیم برای هشدار آپارتمان خود: نحوه انتخاب ?

یک زنگ هشدار آپارتمان یک امتیاز غیرقابل انکار را برای تأمین امنیت آپارتمان یا خانه خود در برابر هرگونه نفوذ به ارمغان می آورد. نصب آسان ، بنابراین سیستم امنیتی در کیت یا عناصر جدا شده فروخته می شود ، اما شما باید بین یک سیستم هشدار سیمی یا یک بسته GSM بی سیم انتخاب کنید.

هشدار آپارتمان: کدام سیستم بی سیم یا زنگ خطر را انتخاب کنید؟

اصول اساسی زنگ هشدار آپارتمان

زنگ هشدار از تلاش های شکست ، باعث می شود هشدار دادن به محله ، و همچنین می تواند مبلغ حق بیمه شما را از سفارش 15 تا 20 ٪ کاهش دهد.

برای انجام این کار ، شما باید یک دستگاه ایمنی متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید ، با:

 • ردیاب های کافی برای محافظت از دسترسی از خانه شما
 • یک آژیر در فضای باز برای هشدار دادن به همسایگان
 • در صورت جدا شدن محل اقامت شما ، یک گزینه نظارت از راه دور

سوالات دیگر برای پرسیدن:

 • اگر حیوانات اهلی دارید ، برخی از مدل های ردیاب ممکن است تحریک شوند و از این رو باید اجتناب شود.
 • شما می خواهید در صورت نفوذ هشدار داده شوید ? سپس زنگ GSM برای شما ساخته شده است.
 • اگر می خواهید هشدار و عملکردهای مانیتورینگ از راه دور خود را به صورت زنده خلبان کنید ، پس از آن یک زنگ خطر را برای نصب انتخاب کنید.

آپارتمان ها پنج برابر کمتر از هشدار از خانه های جداگانه محافظت می شوند. با این حال ، آنها در حال افزایش در سارقین هستند ، که عمدتا مداخله می کنند:

 • در طول روز (بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر به طور خاص) ، در غیاب سرنشینان
 • در شب ، از جمله در حضور ساکنان

نصب زنگ هشدار در آپارتمان شما اول از همه از اثر بازدارنده آن لذت می برد: تحریک یک پری دریایی برای ترساندن بسیاری از سارقان فرار می کند. علاوه بر این ، این به کاهش مدت زمان نفوذ کمک می کند ، به طور متوسط ​​10 دقیقه تخمین زده می شود.

انواع هشدار برای یک آپارتمان

دو دسته اصلی هشدارها وجود دارد:

آلارم سیمی (کابل متصل)

نصب کارآمدتر اما پیچیده تر. این به طور کلی نیاز به مداخله یک حرفه ای واجد شرایط دارد. این سیستم ها ترجیحاً در یک خانه قرار می گیرند.

هشدارهای بی سیم (لینک رادیویی)

نصب ساده تر ، مناسب برای یک آپارتمان ، اما این می تواند مشکلات عملیاتی (تداخل رادیو) ، به ویژه در مناطق شهری را تجربه کند ، یا توسط سارقان باتجربه تار شود. از این مشکلات عمدتاً با مدلهای کم استفاده می شود تا از آن جلوگیری شود. وجود حمایت از RFI این خطرات را کاهش می دهد.

انواع آشکارسازها برای راه اندازی

پس از انتخاب زنگ ، فقط باید ردیاب های خود را انتخاب کنید. آنها عمدتا بین:

ردیاب های حجمی

ناشی از هر حرکتی در یک فضای مشخص. برای استفاده در شب ، یا وقتی غایب هستید. اگر حیوانات اهلی دارید ، از مدل های خاصی که در حضور آنها تحریک نمی شوند ، طرفداری کنید.

ردیاب های پیرامونی

آنها به شما امکان می دهند خروجی آپارتمان (درب ، پنجره) خود را کنترل کنید ، و پنجره باز ، شوک یا پنجره شکسته آنها را تشخیص دهید.

در یک آپارتمان ، از ردیاب های پیرامونی به تنهایی استفاده می شود ، یا با ردیاب های حجمی همراه است.

ردیاب های دوتایی

تشخیص جفت توسط مادون قرمز و فرکانس بیش از حد. اخیر ، آنها قابل اطمینان تر اما همچنین گران تر هستند. با پوشش یک سطح وسیع تر ، آنها را می توان در کمتر از بسیاری خریداری کرد.

ردیاب های محیطی

اندازه گیری تغییرات فشار پس از باز شدن نتیجه.

اولی اجازه تنظیم بسیار دقیق را می دهد ، اما هزینه آنها بالاتر از آشکارسازهای معمولی است. مورد دوم برای استفاده حرفه ای در نظر گرفته شده است.

انواع آژیرها

سرانجام ، شما هنوز هم باید نوع پری دریایی را انتخاب کنید:

پری دریایی

در نیروگاه هشدار به ویژه نقش بازدارنده ایفا می کند و حجم صدا کمتری دارد که دوم دارد.

آژیر بیرونی

این امر به طور کلی در ساختمانها به دلیل خطر آلودگی صوتی ممنوع است. همچنین نقش پیشگیری با همسایگان ، پلیس ..

برخی از آنها فلاش دارند و باعث می شوند آنها را به طور انکار کننده تر اما همچنین راحت تر مشاهده کند. یک نکته می تواند در تنظیم یک پری دریایی کاذب با فلاش باشد که باعث تقویت سردرگمی سارقان می شود.

لطفاً توجه داشته باشید ، حجم مجاز برای پری دریایی خارجی شما بهار شهر شماست. در صورت عدم انطباق ، خود را در معرض جریمه قرار می دهید.

چه بودجه ای ?

یک سیستم زنگ هشدار آپارتمان به طور کلی کمتر از خانه خواهد بود. با این حال ، از قیمت های بسیار پایین ، که ممکن است منجر به خرابی فنی و عدم قابلیت اطمینان شود ، مراقب باشید.

زنگ هشدار سطح ورودی ممکن است باعث ایجاد مشکلات نامناسب ماشه ، تداخل و غیره شود. جنبه دیگری برای نظارت ، تعداد ردیاب ها.

بسته به اندازه آپارتمان شما ، تعداد دسترسی و در نتیجه ردیاب ها ، حدود 300 تا 800 یورو سرمایه گذاری را تأمین می کند. با قیمت قابل مقایسه ، برخی از پیشنهادات بسیار کمتر از سایرین خواهند بود !

برای خانه ای با باغ ، پیشنهادات مناسبی را از 200 یورو پیدا خواهید کرد. اما این ممکن است باعث مشکلات قابلیت اطمینان یا تعداد ردیاب ها شود. در عوض برای نصب با کیفیت که نیازهای شما را برآورده می کند ، 600 تا 1200 یورو را حساب کنید.

سرانجام توصیه می کنیم با یک نصب کننده تخصصی تماس بگیرید. این به شما توصیه می کند که تعداد دقیق ردیاب ها و مکان برای قرار دادن آنها. همچنین تنظیمات نصب شما را بهینه می کند. هزینه بین 800 تا 1500 یورو در اطراف.

همچنین می توانید یک سیستم اشتراک را انتخاب کنید ، همچنین یک سرویس نظارت از راه دور را به شما ارائه می دهد. سپس زنگ هشدار داده می شود ، با قیمت 20 تا 30 € در هر ماه.

چه نصب برای تهیه ?

اولین سوال برای پرسیدن از شما: تعداد دستگاه های پذیرفته شده توسط نیروگاه شما. شما باید بتوانید تمام مواردی را که برنامه ریزی کرده اید وصل کنید !

با توجه به ردیاب ها ، شما باید حساب کنید:

 • 4 تا 5 ردیاب حجمی برای کنترل دسترسی اصلی
 • 3 تا 4 ردیاب محیطی برای باغ

دوربین ها کمتر ضروری هستند. 1 تا 2 برای دسترسی اصلی بیش از حد کافی خواهد بود. اگر مجبور به انتخاب هستید ، از ردیاب ها طرفداری کنید. همچنین در صورت خرابی برق و همچنین باتری برای زنگ هشدار بی سیم ، باتری یدکی را تهیه کنید.

بسته به اندازه آپارتمان خود در مورد ردیاب ها ، باید حساب کنید:

 • ردیاب های حرکتی (حجمی) ، در اتاق ها ، از نظر قد ، از نقاط کور جلوگیری می کنند.
 • آشکارسازهای باز (محیط) ، در درجه اول در درب جلو ، در طرفی که دسته در آن قرار دارد.

اگر می خواهید از یک سیستم نظارت از راه دور که خودتان انجام دهید بهره مند شوید ، آلارم های اینترنتی نصب شده برای شما ساخته شده است. آنها به شما امکان می دهند دستگاه را مستقیماً از تلفن همراه خود کنترل کنید.

علائم مرجع چیست ?

برای انتخاب زنگ هشدار خود ، از استاندارد NF A2P اطمینان حاصل کنید. این امر شما را از نظر قابلیت اطمینان تضمین می کند ، در حالی که به شما امکان می دهد از کاهش پاداش ها و کسر بسیاری از بیمه گذاران بهره مند شوید.

همچنین مدت زمان ضمانت را بپرسید ، که می تواند با برخی از تولید کنندگان 5 سال طول بکشد.

از هشدارهای سطح ورود به سطح خودداری کنید ، که ممکن است کاستی های فنی (لکه دار شدن و غیره) را تجربه کرده و سریعتر سقوط کند.

مارک هایی را که خود را در این زمینه ثابت کرده اند ترجیح دهید: Daitem (متخصص بی سیم) ، Delta Dore ، Diagral ، Eden ، Logitech یا SOMFY.

یکی دیگر از گزینه های جالب ، برخی از شرکت ها مانند MediaVeil زنگ هشدار را ارائه می دهند که شامل مسئله مه موبایل می شود و هرگونه اقدامی را برای سارقان غیرممکن می کند.

به دنبال یک حرفه ای

درخواست شما ثبت شده است. ما به سرعت با شما تماس خواهیم گرفت.

شما هم دوست خواهید داشت

 • هشدار و آژیر فلش برای زنگ هشدار در فضای باز
 • ردیاب حرکتی زنگ هشدار: نحوه عملکرد آن ?
 • سیستم زنگ هشدار خانه و هشدار: در مورد بیمه خود مذاکره کنید
 • فروش هشدار آنلاین: نکاتی برای نقل قول هشدار
 • جعبه با هشدار اتوماسیون خانگی: کدام یک را انتخاب کنید ?
 • نحوه یافتن یک نصب کننده زنگ یا حرفه ای ?
 • نحوه نصب سیستم هشدار برای خانه خود ?
 • هشدار ضد جریان و حفاظت از خانه

حفاظت از اموال

کلیه اطلاعات مربوط به امنیت کالا

 • زنگ خطر. هشدار
  • مقایسه ای
  • راهنمای خرید
  • فایل ها
  • محصولات

  درخواست شما ثبت شده است. ما به سرعت با شما تماس خواهیم گرفت.

  کاغذ سفید را بارگیری کنید

  فرم را پر کرده و کتاب را در مورد محافظت در خانه به صورت رایگان بارگیری کنید. 100 ٪ مشاوره عملی برای این امکان را برای شما فراهم می کند که سارقین را پیش بینی کنید ، بهترین تجهیزات را انتخاب کرده و از خانواده خود محافظت کنید.

  مجله زندگی عملی به امنیت شما و کل خانواده اختصاص داده شده است

  درخواست شما ثبت شده است. ما به سرعت با شما تماس خواهیم گرفت.