Video Premium می خواهد مانند Netflix و Disney ، تبلیغات قبل از محتوای آن ، Netflix یا Amazon Prime Video را اضافه کند: مقایسه

Netflix یا Amazon Prime Video: مقایسه

ما این را در نگاه اول متوجه می شویم. در مورد سوال قیمت ، معیار تعیین کننده ، هیچ عکسی وجود ندارد: ویدیوی آمازون پریم بسیار ارزان تر از نتفلیکس است, با خدمات برابر. با این وجود ، با بسته جدید خود نتفلیکس ضروری با میخانه, با قیمت 5.99 یورو در ماه ، Netflix اشتراک ارزان تر از آن را به Amazon Prime Video ارائه می دهد.

Video Premium می خواهد مانند Netflix و Disney+، قبل از محتوای آن ، اضافه کند

اگر می خواهید بدون آن انجام دهید ، باید چند یورو دیگر بپردازید ، همانطور که توسط آمازون اعلام شده است.

توسط HuffPost با AFP

دستی که یک تلویزیون از راه دور با یک

nurphoto / nurphoto از طریق Getty Images

Prime Video قیمت های خود را برای کسانی که قبل از تماشای برنامه های خود تبلیغات نمی خواهند افزایش می دهد. (عکس تصویر)

اقتصاد – و سه. به نوبه خود ، پلت فرم غول پیکر غول پیکر آمازون ، Prime Video ، از سال 2024 تبلیغات خود را به محتویات خود اضافه می کند ، وی گفت: این جمعه ، 22 سپتامبر ، پیشنهاد بدون میخانه آن گران تر می شود.

“برای ادامه سرمایه گذاری در متقاعد کردن محتوا و ادامه افزایش این سرمایه گذاری طولانی مدت ، از اوایل سال 2024 ، Prime Video Prime نمایش ها شامل تبلیغات محدود خواهد بود”, غول را در وب سایت خود اعلام کرد.

این پیشنهاد با تبلیغات در ابتدای سال آینده در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان و کانادا آغاز می شود ، قبل از فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، مکزیک و استرالیا در سال 2024 ، آمازون را مشخص می کند.

قیمت اشتراک استاندارد Prime تغییر نخواهد کرد. با این حال ، مشترکان قادر خواهند بود برای تبلیغات تبلیغاتی ، با قیمت 2.99 دلار در هر ماه اضافی در ایالات متحده انتخاب کنند. قیمت این اشتراک در سایر کشورها بعداً اعلام خواهد شد ، این گروه را مشخص می کند.

جایزه ویدیو ، نه مثال اول

آمازون اولین پلتفرم پخش نیست که این نوع اشتراک را ارائه می دهد. دیزنی+ سال گذشته در ایالات متحده اشتراک با تبلیغات ، ارزان تر از اشتراک بدون تبلیغات ، راه اندازی شد و سپس آن را به اروپا گسترش داد. یکی از رقبای اصلی آن ، Netflix ، همچنین این نوع پیشنهاد را در جهان راه اندازی کرده است.

سیستم عامل های جریان به دنبال مبارزه با افت تعداد مشترکین خود هستند ، با پیشنهادات با یا بدون تبلیغات یا محدودیت اشتراک گذرواژه بین کاربران.

برای دیدن هاف ::

 • شما با عضویت از کوکی های مرتبط با محتوای اشخاص ثالث خودداری کرده اید. بنابراین شما قادر نخواهید بود فیلم های ما را که برای کار به کوکی های حزبی سوم نیاز دارند ، بخوانید.
 • شما از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنید. ما به شما توصیه می کنیم تا برای دسترسی به فیلم های ما ، آن را غیرفعال کنید.

پس از “Sentinel” در Prime Video ، جاناتان کوهن ، آرزو می کند نقش بسیار غافلگیرانه ای داشته باشد

“زمان رو” فصل 2 وارد فیلم Prime می شود ، اما علاوه بر این ، پایان فصل 1 چگونه بود ?

Netflix یا Amazon Prime Video: مقایسه

این مبارزه سرآشپزها است. Netflix و Amazon Prime Video دو سرویس محبوب SVOD در جهان هستند. قیمت ، کاتالوگ ، ویژگی ها ، رابط ، گزینه ها. ما دو سیستم عامل را مقایسه کردیم. بنابراین ویدیوی Netflix یا Amazon Prime ?

Netflix یا Amazon Prime Video: مقایسه

Maxime Blondet – اصلاح شده در تاریخ 04/17/2023 ساعت 12:32 بعد از ظهر

 1. 1- قیمت: ویدیوی آمازون با Ko Netflix ملاقات کرد
 2. 2 – کاتالوگ: Netflix با فیلم Ko Amazon Prime ملاقات کرد
 3. 3 – ویژگی ها: Netflix Advantage
 4. 4 – رابط کاربری: برابری بین Netflix و Amazon Prime Video
 5. 5 – خدمات مرتبط: ویدیوی آمازون آمازون با Ko Netflix ملاقات کرد
 6. نتیجه نهایی مسابقه بین Netflix و Amazon Prime Video

1- قیمت: ویدیوی آمازون با Ko Netflix ملاقات کرد

ما این را در نگاه اول متوجه می شویم. در مورد سوال قیمت ، معیار تعیین کننده ، هیچ عکسی وجود ندارد: ویدیوی آمازون پریم بسیار ارزان تر از نتفلیکس است, با خدمات برابر. با این وجود ، با بسته جدید خود نتفلیکس ضروری با میخانه, با قیمت 5.99 یورو در ماه ، Netflix اشتراک ارزان تر از آن را به Amazon Prime Video ارائه می دهد.

اشتراک در آمازون Prime Video (3 صفحه به طور همزمان ، تا Ultra HD) به 6.99 یورو در ماه باز می گردد. این ارزان تر از سه مورد از چهار اشتراک به نتفلیکس است. در واقع ، پیشنهاد اساسی (1 صفحه ، HD) 8.99 یورو در ماه است ، پیشنهاد استاندارد (2 صفحه نمایش همزمان ، HD) 13.49 یورو در ماه است ، و پیشنهاد Premium (4 صفحه همزمان ، Ultra HD 4K) 17.99 یورو است/ ماه. اگر ما به بسته استاندارد Netflix ، متداول ترین ، تقریباً دو برابر گرانتر از اشتراک ماهانه در Amazon Prime Video است.

گزارش شده به یک سال ، تفاوت بسیار زیاد است: اشتراک ویدیوی Prime Amazon 69.90 یورو است ، در حالی که پیشنهاد استاندارد Netflix 161.88 یورو یا هزینه دارد تفاوت 100 €. بسیار زیاد است. بنابراین ، برای کسانی که می خواهند سریال را بدون شکستن بانک تماشا کنند ، رقیب بزرگ Netflix یک را به نمایش می گذارد قیمت تقریبا بی نظیر. علاوه بر این, یک ماه آزمایش رایگان ارائه شده است آمازون نخست (که شامل فیلم Prime Amazon است و به Ligue 1 Pass دسترسی می دهد).

Ariase این نکته را به : ویدیوی نخست آمازون
نمره : Amazon Prime Video 1 – Netflix 0

2 – کاتالوگ: Netflix با فیلم Ko Amazon Prime ملاقات کرد

کاتالوگ هنگام انتخاب مشترک در یک پلت فرم ویدیویی جریان ، معیار تعیین کننده دیگر است. و در این ثانیه ، نوبت Netflix است که یک میانبر را قرار دهد که Ko Amazon Prime Video را قرار می دهد. کاتالوگ همان چیزی است که موفقیت سیاره ای نتفلیکس را توضیح می دهد که بیش از ده میلیارد نفر در هر سال سرمایه گذاری می کند.

Netflix-Succes-Vignette-2

در حال حاضر ، در تعداد محتوا ، هیچ عکسی وجود ندارد. دقیقاً وجود دارد 7037 عنوان در Netflix (منبع JustWatch مارس 2023) هنگامی که 3931 در Amazon Prime Video وجود دارد. پس از آن ، چه در هر دو سرویس ویدیویی ، موفقیت های عظیمی مانند این سریال وجود دارد..

علاوه بر این ، خود ویدیوی آمازون Prime و Netflix برنامه های اصلی تولید می کنند یا حقوق انحصاری در مورد محتوا می خرند. و در این زمینه ، نتفلیکس در آغاز خود نامی را برای خود ایجاد کرد خانه کارت. شهرتی که امروزه از آن انکار نمی شود ، به استثنای بازی تاج و تخت, بهترین سری در Netflix است. چیزهای غریبه وت La Casa de Papel, برای نامگذاری چند مورد ، در لیست تماشای سریال های جهان ظاهر شوید. در مورد آمازون Prime Video ، همه به کیفیت برخی از سریال های خود سلام می کنند پسر ها, خانم مایزل شگفت انگیز, یا اخیراً ارباب حلقه ها, از سال 2022 از Prime Video پخش شد.

از طرف دیگر ، با توجه به فیلم ها ، کاتالوگ فیلم Premium بهتر از Netflix ارائه شده است. با این وجود ، نتفلیکس بیشتر و بیشتر فیلم های خوب است.

اما اگر نتفلیکس ویدئوی آمازون را در سطح کاتالوگ خرد کند ، کاملاً غیر منطقی نیست. جریان ، سری و تولید قلب اصلی نتفلیکس. در حالی که برای آمازون ، این تجارت آنلاین است و سرویس SVOD آن یکی از خدمات دیگر است ، یک استدلال دیگر برای متقاعد کردن ما برای اشتراک در آمازون نخست. با این وجود ، و این یک مزیت غیرقابل انکار از Amazon Prime Video است: این سرویس به کانال لیگ 1 دسترسی می دهد ، که 80 ٪ از حقوق انتشار Ligue 1 را در اختیار دارد.

Ariase این نکته را به : نتفلیکس
نمره : Amazon Prime Video 1 – Netflix 1

3 – ویژگی ها: Netflix Advantage

Amazon Prime Video ، مانند Netflix ، یکی را به عنوان دیگری امکان تماشای فیلم های پخش کننده ارائه می دهد. شباهت در اینجا متوقف نمی شود. دو سرویس ویدیویی جریان دارای ویژگی های مشترک دیگری هستند: امکان به طور همزمان به چندین عنوان نگاه کنید, احتمال محتوا را بارگیری کنید, امکان دیدن محتوا در تعداد زیادی دستگاه سازگار, یا احتمال وجود محتوای Ultra HD را تماشا کنید, اگر دستگاه شما سازگار است (و اگر اشتراک Premium Netflix را دارید).

با این وجود ، از نظر ویژگی ها ، Netflix در Amazon Prime Video مزیت بزرگی دارد. در واقع, Netflix از جعبه آن قابل دسترسی است. این مورد تقریباً در مورد تمام پیشنهادات اینترنتی تقریباً در همه اپراتورها است. Netflix حتی در اشتراک Delta Freebox شما گنجانده شده است.

Ariase این نکته را به : نتفلیکس
نمره : Amazon Prime Video 1 – Netflix 2

4 – رابط کاربری: برابری بین Netflix و Amazon Prime Video

در این مرحله ، تصمیم گیری بین دو سرویس SVOD غیرممکن است زیرا رابط های کاربر Netflix و Amazon Prime Video مشابه هستند. اشتباه است. در واقع ، صفحات خانگی به همان روش ساختار یافته اند ، در بالای صفحه ، یک نوار منو با موتور جستجو یا یک برگه برای فیلم ها و دیگری برای سری.

محتویات بر اساس بخش ، یکی برای توصیه ها ، دیگری برای محبوب ترین محتوای ، دیگری برای برنامه هایی که اخیراً اضافه شده اند یا دیگری برای برنامه های اصلی تقسیم می شوند.

سعادت

سپس ، در دو سیستم عامل ویدیویی پخش ، وقتی روی ژاکت یک فیلم یا یک سریال عبور می کنید ، یک پنجره باز می شود. پس از آن کافی است که روی خواندن کلیک کنید تا برنامه خود را از سر بگیرید که در آن را ترک کرده اید. همچنین می توانیم با کلیک بر روی نام برنامه (ویدیوی حق بیمه) یا روی فلش رو به پایین (Netflix) ، صفحه ارائه مطالب را باز کنیم. از آنجا امکان دسترسی به تمام فصول و تمام قسمت های یک سریال یا حتی عناوین مشابه وجود دارد.

در Netflix همانطور که در Video Prime ، رابط کاربری بسیار واضح است و ناوبری ساده و کارآمد.

Ariase این نکته را به : آمازون Prime Video و Netflix
نمره : Amazon Prime Video 2 – Netflix 3

5 – خدمات مرتبط: ویدیوی آمازون آمازون با Ko Netflix ملاقات کرد

این یکی از تفاوت های بزرگ بین این دو سرویس ویدیویی در DEMAND است که رویکردهای کاملاً متفاوتی دارند. Netflix منحصراً یک بستر جریان است. جریان تخصص اوست. Netflix همه چیز را در غنای کاتالوگ خود و تولید محتوای اختصاصی و اصلی قرار می دهد.

ویدیوی آمازون پریم ، متفاوت است. سرویس جریان بخشی از یک کل است. این یکی از چندین سرویس موجود در اشتراک آمازون نخست است که امکان دسترسی به آن را نیز فراهم می کند موسیقی نخست, خواندن حق بیمه, عکسهای آمازون, فروشگاه آمازون و تحویل شتاب. آمازون استراتژی متنوع سازی را برای کسب درآمد از پیشنهاد خود انتخاب کرده است. و خدمات زیادی را در اشتراک فقط با قیمت 6.99 یورو در ماه یا 69.90 یورو در سال پیدا کنید ، کاملاً استثنایی است. حتی اگر در عوض ، کاتالوگ حق بیمه ویدیو کمتر از Netflix ارائه شود. علاوه بر این ، با آمازون Prime Video امکان پذیر است در خدمات اضافی مانند Ligue 1 Pass ، The Warner Pass ، OCS ، Paramount مشترک شوید+.

Ariase این نکته را به : نتفلیکس
نمره : Amazon Prime Video 3 – Netflix 3

نتیجه نهایی مسابقه بین Netflix و Amazon Prime Video

مسابقه بین دو غول دیجیتال منجر به برابری کامل نمی شود. اگر طرفدار هستید و تمام شبهای خود را صرف تماشای سریال در جریان می کنید ، پس تصمیم خواهید گرفت که در Netflix مشترک شوید. رهبر جهان در پخش ویدیو موفقیت خود را بر روی غنای کاتالوگ خود ایجاد کرده است. خیلی اوقات ، واقعاً, بهترین سری در Netflix است.

از طرف دیگر ، اگر احساس می کنید زمان صرف تماشای فیلم یا سریال به اندازه کافی قابل توجه نیست که بتوانید 10 یورو یا بیشتر در هر ماه را توجیه کنید ، پس تصمیم خواهید گرفت اشتراک در آمازون Prime Video ، بسیار ارزان تر از Netflix و با خدمات بسیار بیشتری.

با این وجود ، بازار ویدیوی پخش فقط به Netflix و Amazon Prime Video محدود نمی شود. دیزنی+ ، سری های دسته گل و کانال+ گزینه های بسیار خوبی هستند یا مکمل های بسیار خوبی هستند ، با کاتالوگ های مشهور به کیفیت محتوای آنها.

“اعتبار: آمازون و آرم آمازون علائم تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن.””

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • Pass Ligue 1 Amazon: قیمت ، اشتراک و بازی ها در Prime Video
 • نحوه تماشای فیلم آمازون پریم در تلویزیون خود ?
 • نحوه تماشای فیلم Prime Amazon با Bouygues Telecom ?
 • چگونه می توان فیلم Prime Amazon را با SFR داشت ?
 • نحوه تماشای فیلم Prime Amazon به صورت رایگان ?
 • چگونه ویدیوی آمازون را با نارنجی داشته باشیم ?
 • بهترین سری ویدیویی آمازون Prime